Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 8:06 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: angina
PříspěvekNapsal: pon pro 05, 2016 2:41 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
syn (19 let) má už měsíc angínu měl i vysokou teplotu 40.1°C dnes šel na kontrolu k doktorovi a dal mu už třetí antibiotika, můžete mi poradit co s tím,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: angina
PříspěvekNapsal: pon pro 05, 2016 5:14 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Takto na dálku nelze plnohodnotně posoudit situaci. Mohu sdělit jen osobní zkušenost. Měl jsem opakované anginy v podstatě celé roky, od dětství až po 23. rok. Ve věku vašeho syna jsem měl nepřetržitě teplotu cca 3/4 roku a chodil na antibiotikové injekce. Všechny (naprosto všechny) potíže ustaly po vyříznutí mandlí. Od té doby jsem jako znovuzrozený a neberu žádná antibiotika. Zásadně, nikdy (pokud nebudu na životě ohrožen). Myslím si, že potlačování příznaků a projevů anginy antibiotiky je pochybené a značně škodlivé pro celé tělo.
Jinak, pokud je synovi devatenáct let, již byste neměla příliš zasahovat do jeho života a nějak mu moc radit apod. Je to dospělý muž a musí si vše rozmyslet a rozhodnout sám. Vsše úloha je již jen poradce, na vyžádání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: angina
PříspěvekNapsal: stř pro 07, 2016 2:59 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
ctihodnymuz píše:
Takto na dálku nelze plnohodnotně posoudit situaci. Mohu sdělit jen osobní zkušenost. Měl jsem opakované anginy v podstatě celé roky, od dětství až po 23. rok. Ve věku vašeho syna jsem měl nepřetržitě teplotu cca 3/4 roku a chodil na antibiotikové injekce. Všechny (naprosto všechny) potíže ustaly po vyříznutí mandlí. Od té doby jsem jako znovuzrozený a neberu žádná antibiotika. Zásadně, nikdy (pokud nebudu na životě ohrožen). Myslím si, že potlačování příznaků a projevů anginy antibiotiky je pochybené a značně škodlivé pro celé tělo.
Jinak, pokud je synovi devatenáct let, již byste neměla příliš zasahovat do jeho života a nějak mu moc radit apod. Je to dospělý muž a musí si vše rozmyslet a rozhodnout sám. Vsše úloha je již jen poradce, na vyžádání.

ATB jsou řešením snad až v tom nejkrajnějším případě a odstranění mandlí - to je řešení úplně špatné. Doufám, že touto Vaší radou se nikdo řídit nebude. V mandlích mohou být usazeni všelijací šmejdi kteří o sobě často dávají vědět, existují ale prostředky kterými je lze zlikvidovat a pak je pokoj. Mohu uvést např. iod, MMS, CDS, koloid Ag a celou řadu dalších.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: angina
PříspěvekNapsal: pát pro 16, 2016 2:37 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
minule mu bral i výtěr a byl v pořádku, ale v krku stále jsou boláky, tak dnes jel na ORL do Břeclavi, tam mu paní doktorka vzala znovu výtěr a napsala mu lichořeřišnice kapky a řepík čaj na kloktání. V úterý na kontrolu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: angina
PříspěvekNapsal: pát pro 16, 2016 11:52 pm 
Offline

Registrován: stř pro 14, 2016 12:37 am
Příspěvky: 26
sawe píše:
minule mu bral i výtěr a byl v pořádku, ale v krku stále jsou boláky, tak dnes jel na ORL do Břeclavi, tam mu paní doktorka vzala znovu výtěr a napsala mu lichořeřišnice kapky a řepík čaj na kloktání. V úterý na kontrolu.

Nezlobte se ale lichořeřišnice od Dr.Popov tu jsem bral a vůbe,vůbec nezabírá na nic !!! Je to fáma ...nic neléčí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: angina
PříspěvekNapsal: sob pro 17, 2016 9:01 am 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
a co ti teda pomohlo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: angina
PříspěvekNapsal: ned led 22, 2017 1:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
sawe píše:
syn (19 let) má už měsíc angínu měl i vysokou teplotu 40.1°C dnes šel na kontrolu k doktorovi a dal mu už třetí antibiotika, můžete mi poradit co s tím,

Osobně bych se ani moc nehrabal někde nahoře, ale řešil problém dole, protože vše co řešíte nahoře má příčinu zpravidla v tlustém střevě a tam je to potřeba řešit což bohužel moderní medicína zcela ignoruje a záplatuje důsledky těchto primárních příčin s tím že různé důsledky uvádí i jako samostatné nemoci, ale nevysvětluje proč a jak vůbec vznikají, není to zajímavý pohled.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz