Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 9:27 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 425 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pon kvě 20, 2013 9:44 pm 
Offline

Registrován: pát dub 05, 2013 2:06 pm
Příspěvky: 66
Jarda píše:
Mimo rad které jste dostala a s nimiž se celkem souhlasit dá, se zaměřte na vyšetření vitamínů skupiny B, vše co se zde běžně dělá a určitě můžete vyzkoušet i bez vyšetření dodávat B5, to má na pokožku většinou dobrý vliv.

Dobrý den,
vím co to je ekzém, škrábete se do krve, protože je to v tu chvíli jediná pomoc na šílený svědění! Můžu poradit ze své zkušenosti. V první řadě urina k potírání, za druhé mazat kokosovým olejem a to klidně každých 10 minut (hodně vysušuje - teda aspoň mně - proto tak často), hodně rychle to ničí krustu, která se na poškrábaným místě tvoří a v ní kdoví jaké záněty a co mi pomohlo úplně nejvíc, tak máčet si postižený místa v minerální lázni, kterou jsem zde vyčetla (himalájská sůl, hořká sůl a soda), ekzém je pryč. Nevím na jak dlouho ale snad na dlouho. Do toho samozřejmě dělám šanky a očisty jater, což u malého dítěte nejde \":-)\". Ale myslím si, že úleva by byla, kdyby to přestalo hlavně svědět(urina, kokos, lázeň)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: úte kvě 21, 2013 12:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
lucie5 píše:
Dobrý den,
vím co to je ekzém, škrábete se do krve, protože je to v tu chvíli jediná pomoc na šílený svědění! Můžu poradit ze své zkušenosti. V první řadě urina k potírání, za druhé mazat kokosovým olejem a to klidně každých 10 minut (hodně vysušuje - teda aspoň mně - proto tak často), hodně rychle to ničí krustu, která se na poškrábaným místě tvoří a v ní kdoví jaké záněty a co mi pomohlo úplně nejvíc, tak máčet si postižený místa v minerální lázni, kterou jsem zde vyčetla (himalájská sůl, hořká sůl a soda), ekzém je pryč. Nevím na jak dlouho ale snad na dlouho. Do toho samozřejmě dělám šanky a očisty jater, což u malého dítěte nejde \":-)\". Ale myslím si, že úleva by byla, kdyby to přestalo hlavně svědět(urina, kokos, lázeň)

To všechno ano, ale ta béčka nepodceňujte a také zinek a selen může hodně pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 9:58 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 04, 2013 9:48 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den , chtěla bych se zeptat na atopický ekzém ohledně naší roční dcery u které se objevil atopický ekzém asi měsíc po porodu .Největší vyrážku má z vody ,ale i normálně je kůže místy hodně suchá a červená. Mívala hodně v pusince moučnivku i někdy si všimnu že má v pusince bílé flíčky nevím jestli to je ještě ta moučnivka nebo afty jak jí rostou zuby .U lékaře mi vždy řeknou že nic nevidí. MYslím že celkově by potřebovala posílit imunitu každý měsíc má kašel hlenovitý.Ještě je kojená a tak si myslím jestli si ty kvasinky nemůžeme nějak předávat ,protožě i já na ně hodně trpím . V podstatě jsem vyřadila u sebe cukr , pečivo , mouku . Trochu se to zlepšilo zítra si ještě udělám ´´slinový´´ test. Moc Vám děkuji za odpovědˇ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: úte črc 09, 2013 10:41 am 
Offline

Registrován: pon črc 08, 2013 6:46 am
Příspěvky: 10
Dobrý den, mám atop. ekzém na rukou, už jsem provedla očisty střev, jater, ledvin, test na kvasinky(O.K.)Před měsícem na radu mého lékaře jsem provedla testy moči na PH a špatný i odpoledne žlutý papírek.Doporučil mi Tepperweinovu směs a koupele rukou v jedlé sodě.
Koupele jsou výborné, sníží kyselost (byly rudé a plné pupínků) a má kůže na rukou se zlepšila, nesvědí a dokonce přijme krém na promaštění a hydrataci ( kortikoidy nepoužívám )
Jen mám problém: Piji roztok z Tepperweinovi směsi ráno asi 1.5 hod po jídle- žaludek hraje,bolí, nafouknutí
Piji roztok z Tepperweinovi směsi ráno na lačno - taky je mi zle
pak roztok aplikuji na noc nejdéle do 10 hod. Nevím, zda je moje tělo tak zhuntovaný, že protestuje proti příjmu zásad. roztoků a potravy. Baštím spirulinu 15 min. před jídlem.
Podotýkám, že se snažím přejít na zdravé stravování,ale nebude to možné rychle, jelikož při příjmu většího množství zeleniny a ovoce neustálé nafouknutí, průjmy.
Prosím tedy o radu jak nejlépe a kdy po jídle nebo před jídlem roztok aplikovat.
Pročítám už vaše forum asi 3 dny a moc mi pomohlo, děkuji....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: stř črc 17, 2013 9:06 pm 
Offline

Registrován: stř dub 10, 2013 8:53 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den ,plánuju očistu jater na tento pátek..Už se moc těším..Mám atopický ekzém od narození a poslední 4 měsíce to mám pořád zhoršené a k tomu mám ještě alergii:-(A myslím,že mám dost zanicené

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: čtv črc 18, 2013 1:08 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
[quote="Evka777":34g4t650]Dobrý den ,plánuju očistu jater na tento pátek..Už se moc těším..Mám atopický ekzém od narození a poslední 4 měsíce to mám pořád zhoršené a k tomu mám ještě alergii:-(A myslím,že mám dost zanicené

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
34g4t650


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: čtv črc 18, 2013 5:00 pm 
Offline

Registrován: stř dub 10, 2013 8:53 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den ,plánuju očistu jater na tento pátek..Už se moc těším..Mám atopický ekzém od narození a poslední 4 měsíce to mám pořád zhoršené a k tomu mám ještě alergii:-(A myslím,že mám dost zanicené

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: čtv črc 18, 2013 11:19 pm 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 3:38 pm
Příspěvky: 10
Zdravím, mě atopický ekzém trápil odmalička, pořád mě něčím mazali, se slovy že je to vrozené a nedá se s tím nic dělat. Za oleje do koupelí, masti a krémy za ty roky doma vyhodili majlant. Taky mě hodně trápilo zahlenění a permanentní záněty nosních dutin. Šlo to takhle 16 let. Pak mi zjistili alergii na kravské mléko a když jsem se přestala cpát mléčnými výrobky, hromadami sladkostí a začala jíst zdravěji, všechny tyhle problémy ruku v ruce nadobro odešly \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pát črc 19, 2013 12:31 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="Evka777":nv05xflr]Dobrý den ,plánuju očistu jater na tento pátek..Už se moc těším..Mám atopický ekzém od narození a poslední 4 měsíce to mám pořád zhoršené a k tomu mám ještě alergii:-(A myslím,že mám dost zanicené

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pát črc 19, 2013 4:44 pm 
Offline

Registrován: stř dub 10, 2013 8:53 pm
Příspěvky: 2
To už jsem taky zjistila ,že mi nepomůžou akorát to mám horší a horší..A už 3 den to mám po celém těle a na některých mistech i oteklé ..Každý pohyb je utrpením..Na zítra si udělám očistu střev s vodou a solí..Ale nevím čím to mám mazat:-(Používam kokosový olej,ale ani ten teď na to nezabírá ..Prosím nevíte o něčím čím to namazat..Abych nebyla celá oteklá...Děkuji moc za odpověd..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pát črc 19, 2013 6:53 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 25, 2013 2:59 pm
Příspěvky: 16
Citace:
To už jsem taky zjistila ,že mi nepomůžou akorát to mám horší a horší..A už 3 den to mám po celém těle a na některých mistech i oteklé ..Každý pohyb je utrpením..Na zítra si udělám očistu střev s vodou a solí..Ale nevím čím to mám mazat:-(Používam kokosový olej,ale ani ten teď na to nezabírá ..Prosím nevíte o něčím čím to namazat..Abych nebyla celá oteklá...Děkuji moc za odpověd..

Ja ted ekzemem taky trpim neskutecne. Jen jsem chtel rict ze biorezonance me spis uskodila a ekzem mi rozjela. A ve stejnou dobu jsem nadsene zacal zkouset klystyry. Vsechno se zhorsilo az me to paralizovalo z normalniho fungovani.
Jen tim chci rict ze z moji zkusenosti je potreba k ekzemu pristupovat dost opatrne. Spis bych zacal upravovat stravu, jedl lehceji, zdraveji, posleze zkusil jednu ocistu strev, pockal co to udela atd.

Na mazani ted asi mesic vymyslim co na natekly ekzem v trislech a moc jsem toho nevymslel a musel se vratit ke kortikoidum. Jak se do toho dostane zanet tak je to pak jeste zbytecne horsi..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pát srp 02, 2013 5:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Nikam nemusite lidi psat. Staci si dat do poradku streva a jist a pit to co zde radi Jarda. Mluvim z vlastni zkusenosti. 37 let (skoro od narozeni) jsem mel "pry" dedicnou a nevylecitelnou lupenku - na cca 30% pokozky - rozeseto po celem tele. Jedine misto kde nebyla byly zada, jinak vsude. Nejvetsi souvisly flek bez zdrave kuze byl 40x30 cm. Dnes na pokozce nic, jeste doresim lupenku pod nehty a jsem ok na 100%.
A to vse opravdu jen a pouze diky Jardovi a temto strankam.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 12:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
zuzanait píše:
Dobrý den , chtěla bych se zeptat na atopický ekzém ohledně naší roční dcery u které se objevil atopický ekzém asi měsíc po porodu .Největší vyrážku má z vody ,ale i normálně je kůže místy hodně suchá a červená. Mívala hodně v pusince moučnivku i někdy si všimnu že má v pusince bílé flíčky nevím jestli to je ještě ta moučnivka nebo afty jak jí rostou zuby .U lékaře mi vždy řeknou že nic nevidí. MYslím že celkově by potřebovala posílit imunitu každý měsíc má kašel hlenovitý.Ještě je kojená a tak si myslím jestli si ty kvasinky nemůžeme nějak předávat ,protožě i já na ně hodně trpím . V podstatě jsem vyřadila u sebe cukr , pečivo , mouku . Trochu se to zlepšilo zítra si ještě udělám ´´slinový´´ test. Moc Vám děkuji za odpovědˇ.

Tak určitě to možné je a vyzkoušejte se zaměřit ve stravě na zdroje mědi zinku, jódu a selenu. Každopádně u vás bych se postaral o střevo a dodal kvanta laktobacilů, což můžete dodat i malé a snažit se tak ovlivnit vnitřní rovnováhu a imunitu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 12:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
1marci píše:
Dobrý den, mám atop. ekzém na rukou, už jsem provedla očisty střev, jater, ledvin, test na kvasinky(O.K.)Před měsícem na radu mého lékaře jsem provedla testy moči na PH a špatný i odpoledne žlutý papírek.Doporučil mi Tepperweinovu směs a koupele rukou v jedlé sodě.
Koupele jsou výborné, sníží kyselost (byly rudé a plné pupínků) a má kůže na rukou se zlepšila, nesvědí a dokonce přijme krém na promaštění a hydrataci ( kortikoidy nepoužívám )
Jen mám problém: Piji roztok z Tepperweinovi směsi ráno asi 1.5 hod po jídle- žaludek hraje,bolí, nafouknutí
Piji roztok z Tepperweinovi směsi ráno na lačno - taky je mi zle
pak roztok aplikuji na noc nejdéle do 10 hod. Nevím, zda je moje tělo tak zhuntovaný, že protestuje proti příjmu zásad. roztoků a potravy. Baštím spirulinu 15 min. před jídlem.
Podotýkám, že se snažím přejít na zdravé stravování,ale nebude to možné rychle, jelikož při příjmu většího množství zeleniny a ovoce neustálé nafouknutí, průjmy.
Prosím tedy o radu jak nejlépe a kdy po jídle nebo před jídlem roztok aplikovat.
Pročítám už vaše forum asi 3 dny a moc mi pomohlo, děkuji....

Tak užívat odkyselovací směs po jídle je naprostá blbost, tam přeci potřebujete na dobré trávení maximální množství HCl a pokud ji zneutralizujete jak pak můžete něco trávit. Pokud tu směs tělo nebere, prostě pijte větší množství okurkové šťávy, vždy minimálně půl hodiny před jídlem a tak hodinu až dvě po jídle. Syrovou stravu, zase nemusí pobrat unavená slinivka, vyzkoušejte si dát po každém jídle Pancreolan tak 2 tablety a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 12:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="Evka777":1tsswidx]Dobrý den ,plánuju očistu jater na tento pátek..Už se moc těším..Mám atopický ekzém od narození a poslední 4 měsíce to mám pořád zhoršené a k tomu mám ještě alergii:-(A myslím,že mám dost zanicené

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 425 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz