Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 5:31 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cévní mozková příhoda
PříspěvekNapsal: pát bře 15, 2013 3:54 pm 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
Po cievnej mozgovej prihode teta už zvláda ísť na WC, umyť sa ináč vonku je na vozíčku a reč je len bababa ba s rôznou intonáciou.Trpí bolesťami hlavy a niekedy celou polkou tela. Dá sa tento stav vylepšiť? Dá sa doplnkami stravou a očistami vrátiť rmožnosť hovoriť?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cévní mozková příhoda
PříspěvekNapsal: pát bře 15, 2013 5:09 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Renka píše:
Po cievnej mozgovej prihode teta už zvláda ísť na WC, umyť sa ináč vonku je na vozíčku a reč je len bababa ba s rôznou intonáciou.Trpí bolesťami hlavy a niekedy celou polkou tela. Dá sa tento stav vylepšiť? Dá sa doplnkami stravou a očistami vrátiť rmožnosť hovoriť?

Tenhle stav bych i po tedy takto delší době od příhody zkusila řešit štávovým půstem, nejlepší by to bylo ihned po příhodě, ale čas už se vrátit nedá.
Rozhodně bych také zkusila bělotrn kulatohlavý, nemám s ním zkušenosti přímo při této diagnose, ale nedávno jsem ho doporučila klukovi, jehož psík měl těžký epileptický záchvat ( samozřejmě i další věci s tím související, vit. B, magnesko, kokostuk ) na vet ho chtěli utratit, psíček byl do druhého dne při vědomí, začal se opětovně orientovat a třetí den pán oznámil, že má doma " radostné štěně ". Zatím se neozval, takže předpokládám, že pejsek od té doby žádný epilzáchvat neměl.

něco o bělotrnu kulatohlavém:
Echinops sphaerocephalus - bělotrn kulatohlavý
Syn.: Echinops multiflorus, Echinops cirsiifolius, Echinops viscosus
Slovensky: Ježibaba guľatohlavá

Bělotrn kulatohlavý podporuje činnosti nervových a mozkových center.

Zlepšuje vedení vzruchu nervem, působí jako kardiotonikum a svalové tonikum. Používá se při všech nervových onemocněních. působí na zlepšení stavu při následujících potížích:
užívá se při svalové atrofii, podporuje obnovu svalové hybnosti
pomáhá u periferní obrny
uplatní se při obrnách i těžších úrazech
pomáhá léčit různé neuralgie a poruchy vedení vzruchů nervovými vlákny
užívá se pro podporu a obnovu činnosti nervových a mozkových center
léčí záněty nervů (záněty míchy)
zklidňuje podráždění a bolesti nervového původu
stimuluje mozek, paměť (parkinson)
pozitivně působí u alzheimera, při bolestech hlavy
při léčbě boreliozy
pozitivně ovlivňuje stav u epilepsie
stimuluje srdeční sval
řeší: krevní tlak vysoký
poruchy sluchu
zánět středního ucha
stres, nervozita
potíže se zrakem a očima
strie

řeší zdravotní potíže jako jsou:
Zdravotní potíže:
Alzheimerova nemoc, Bolest hlavy, Bolest svalů, Borrelióza - rekonvalescence, Hypertenze, IQ - zlepšení schopnosti učení, Mozková činnost, Mozková příhoda, Nervy, nervozita, Oči, Paměť, Parkinsonova nemoc, Srdce


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cévní mozková příhoda
PříspěvekNapsal: sob bře 16, 2013 12:30 am 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
ďakujem Jani každá dobrá rada je nad zlato.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cévní mozková příhoda
PříspěvekNapsal: sob bře 16, 2013 11:05 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Renka píše:
ďakujem Jani každá dobrá rada je nad zlato.

Rádo se stalo, určitě zde budeme všichni rádi, když se podělíš, jak se stav vyvíjí - zlepšuje. Držím pěstičky.
Ještě mě napadlo, že by bylo dobré zlepšit stav cév, já na očistu cév s potvrzeným kladným výsledkem od kardiologa používala tvz. energoinformační přípravek assh vasa stránky jsem nyní našla zde: http://www.ciste-cevy.cz/, je to asi tak 6 let zpátky, ale to stálo nějakých 199kč balení \":roll:\" . Mudrc mi měřil nějaký průtok cév přes UTZV, který se o dost zlepšil po této kůře / půl roku se bere přípravek a pak až po roce znova /. Používala jsem i nějakou jejich speciální pastu na zuby (s kyslíkem?), to když jsem si dřív čistila ještě aktivně denně, ted si občas vyčistím mmskem a spokojenost.
Jinak když si vzpomenu, dělávám očistu česnek+citrony
návod zde:
Jsou-li cévy v mozku a srdci zvápenatělé, pije se denně jedna likérová sklenka (0,2 cl) výtažku z asi 30 oloupaných dílků česneku a 5ti malých, nakrájených a neoloupaných přírodních citrónů (bio).

Všechno se v mixéru zpracuje na kaši, dá do jednoho litru vody a přivede se k varu. Ale nechá se jen jednou “převalit”. Potom se zcedí a naleje do lahve. Uchovává se v chladu.

Denní sklenka se pije dle možností – před, nebo po hlavním jídle..

Již po třech týdnech denního užívání pocitíte v těle příjemné omlazení! Zvápenatění a jeho vedlejší příznaky jako jsou zhoršené vidění či slyšení – se zmenšují a postupně odcházejí.

Po třech týdnech kůry by měl člověk kůru na osm dní vynechat a pak opět tři týdny pokračovat. Pak se dostaví pronikavý úspěch. Tuto levnou neškodnou a léčivou kůru by měl člověk každý rok opakovat.

Nepříjemná česneková vůně není vůbec cítit a účinek citronu s česnekem se projeví naplno. Člověk může zase dobře spát a nemusí v noci „pobíhat“. Vápník se rozpustil..

Jedna žena se vyhnula operaci srdce, protože se jí tuk a vápník v cévách po kůře rozpustil. Také při vypadávání zubů – paradentóze se česnekový elixír dobře osvědčil!
Prof. Gerd Unterweger
Přeložil. František Horecký
Zdroj: http://www.astrolife.cz

Myslím, že co jsem ted na zpravidla živé stravě ( jen oběd vařený bez 5ti jedů ), tak mám i cévy dobrý \":idea:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cévní mozková příhoda
PříspěvekNapsal: stř bře 20, 2013 11:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Renka píše:
Po cievnej mozgovej prihode teta už zvláda ísť na WC, umyť sa ináč vonku je na vozíčku a reč je len bababa ba s rôznou intonáciou.Trpí bolesťami hlavy a niekedy celou polkou tela. Dá sa tento stav vylepšiť? Dá sa doplnkami stravou a očistami vrátiť rmožnosť hovoriť?

Tak dobře vám radí členka jani a bolesti hlavy skvěle zvládá vyčištění střeva, nicméně nevím zda je schopna si provádět třeba klystýry. Rozhodně neotálet a snažit se ji odkyselit, dodat vitamíny skupiny B což má na obnovu nervové tkáně dost velký vliv a stále s ní komunikovat, což stav také zlepšuje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz