Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:06 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: endometrioza vaječníku
PříspěvekNapsal: pát bře 01, 2013 6:27 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 28, 2013 10:37 pm
Příspěvky: 1
Dobrý večer pane Jardo. Chci Vás poprosit o pomoc. Lékař mi před 3mi měsíci našel na vaječníku endometriozu. 3 měsíce jsme čekali, jestli se nevstřebá..naopak se ještě zvětšila. Takže mi řekl, že pokud bychom ji nevyndali pryč, tak by se mohlo stát, že by mi vaječník zanikl. Dále mi sdělil, že po vyjmutí endometriozy mě čeká užívání antikoncepce, to prý na zaléčení. Samozřejmě se mi do operace nechce a už vůbec ne brát nějakou antikoncepci. Předem Vám děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: endometrioza vaječníku
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 9:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
veruberu píše:
Dobrý večer pane Jardo. Chci Vás poprosit o pomoc. Lékař mi před 3mi měsíci našel na vaječníku endometriozu. 3 měsíce jsme čekali, jestli se nevstřebá..naopak se ještě zvětšila. Takže mi řekl, že pokud bychom ji nevyndali pryč, tak by se mohlo stát, že by mi vaječník zanikl. Dále mi sdělil, že po vyjmutí endometriozy mě čeká užívání antikoncepce, to prý na zaléčení. Samozřejmě se mi do operace nechce a už vůbec ne brát nějakou antikoncepci. Předem Vám děkuji za odpověď.

Endometrióza je chronické benigní (nezhoubné) onemocnění, při kterém nacházíme ložiska děložní sliznice i mimo děložní dutinu. Již sám tento proces velice připomíná šíření rakoviny v těle a je založen zřejmě na podobném principu. Osobně bych tedy vyzkoušel stejné postupy které zabírají v boji s rakovinou a teoreticky by to mělo fungovat. Celkové vyčištění těla prakticky vždy vede k normalizaci vnitřních buněčných pochodů a podobná ložiska si tělo pak snadno srovná do normálu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Endometrióza
PříspěvekNapsal: ned bře 12, 2017 8:31 pm 
Offline

Registrován: pát dub 22, 2016 9:53 pm
Příspěvky: 10
Zdravím všechny - není něco nového na endometriózu? Očistu jsme začali a k tomu jsme přidali vnitřně měsíčkový olej a konopný vně - máme něco přidat? Jetel nebo drmek lékařský?
Děkuji za zkušenosti a rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Endometrióza
PříspěvekNapsal: ned bře 12, 2017 10:12 pm 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 8:33 am
Příspěvky: 112
Endometrióza je autoimunitní choroba, jedna z hlavních příčin je reakce imunity na lepek. Nutná je bezlepková dieta. Léčbu může urychlit transplantace střevní mikroflóry, která imunitu rychle srovná. Bez diety se to však neobejde, to je základ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Endometrióza
PříspěvekNapsal: úte bře 14, 2017 11:05 pm 
Offline

Registrován: pát dub 22, 2016 9:53 pm
Příspěvky: 10
Děkuji za radu - bezlepek je dobrá rada a za zkoušku to stojí.
O transpl. mikroflory jsem četla - než bolesti tak raději toto.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Endometrióza
PříspěvekNapsal: čtv bře 23, 2017 1:18 pm 
Offline

Registrován: pát dub 22, 2016 9:53 pm
Příspěvky: 10
Našla jsem na netu v souvislosti s endometriózou toto - myslíte, že je to možné:
,,V organizmu jsou např. škrkavky v raných stadiích (mimo střeva), dál se nevyvíjí (nejsou ve svém prostředí) ale škodí. Tak třeba vzniká endometrióza (červíci roznesou buňky děložní sliznice do břišní dutiny). ´´


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Endometrióza
PříspěvekNapsal: pát bře 24, 2017 7:56 am 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 8:33 am
Příspěvky: 112
jitka01 píše:
Našla jsem na netu v souvislosti s endometriózou toto - myslíte, že je to možné:
,,V organizmu jsou např. škrkavky v raných stadiích (mimo střeva), dál se nevyvíjí (nejsou ve svém prostředí) ale škodí. Tak třeba vzniká endometrióza (červíci roznesou buňky děložní sliznice do břišní dutiny). ´´

Ty nesmysly o parazitech rozšířila po Česku jedna mimořádně schopná podvodnice, která si na tom založila velmi výnosnou živnost. Podvod s parazity je geniálně propojen s dalším podvodem, což jsou biorezonanční přístroje a plazmové generátory, které parazity údajně diagnostikují a někdy i odstraňují z organismu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Endometrióza
PříspěvekNapsal: ned bře 26, 2017 11:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jitka01 píše:
Zdravím všechny - není něco nového na endometriózu? Očistu jsme začali a k tomu jsme přidali vnitřně měsíčkový olej a konopný vně - máme něco přidat? Jetel nebo drmek lékařský?
Děkuji za zkušenosti a rady.

Tak nového snad ani ne, prostě srovnat imunitu jak píše člen Willis. Jinak uvedené prostředky také nijak škodit nemohou a třeba mohou i pomoci, tak proč je nevyzkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Endometrióza
PříspěvekNapsal: úte bře 28, 2017 1:12 pm 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 9:42 pm
Příspěvky: 37
Willis píše:
Ty nesmysly o parazitech rozšířila po Česku jedna mimořádně schopná podvodnice, která si na tom založila velmi výnosnou živnost. Podvod s parazity je geniálně propojen s dalším podvodem, což jsou biorezonanční přístroje a plazmové generátory, které parazity údajně diagnostikují a někdy i odstraňují z organismu.

No tak to si vobec neporadil. \":x\" Tu sa musím zastať tej "podvodnice", nakolko naozaj mnohe choroby suvisia s parazitmi,pred ktorými lekari zatvaraju oči a nechcu sa nimi zaoberať. Vo svojej knihe tato" podvodnica" \":lol:\" píše aj o endometrioze a diagnostike.
Mne osobne aj mnohým známym diagnostika pomohla vyriešiť zdravotné problémy.
Niesom poradca a nepíšem to tu pre reklamu, ale ak má človek šťastie na dobrého poradcu, tak si vie veľa pomôcť aj sám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Endometrióza
PříspěvekNapsal: sob dub 08, 2017 11:26 am 
Offline

Registrován: stř bře 06, 2013 11:01 am
Příspěvky: 15
Na mnohé ženské problémy pomáha melasa. Najlepšie bio, bez ecok. Kuknite na stránke earthclinic (anglicky molasses) kde na ňu dávajú recenzie mnohé ženy, ktorým výrazne pomohla. Je jedno aká značka, len aby bola čistá. Užíva sa 1 polievková lyžica denne. Ja ju dávam do alchemilkoveho (kontryhel) čaju. Môže sa dat aj do kávy alebo len tak do teplej vody. Není to zas tak drahé, jedno balenie 600g v lekárni v akcii bolo myslím 3,5€ a vydrží mesiac.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Endometrióza
PříspěvekNapsal: sob dub 08, 2017 9:16 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Tohle už je dávno vědecky potvrzeno, že výměšky parazitů ponoukají rakovinné bujení, ovládají chování člověka skrze lidskou hormonální soustavu a způsobují malnutrici odčerpáváním životně důležitých látek z krve a střev - v době hojnosti a přebytku prázdných kalorií bude vznikat nedostatek především v řadách vitamínů a minerálů. Nejlepší by bylo za jejich pomoci - přepínáním buněčné diferenciace laboratorně nastartovat růst poškozených tkání, dělá to tak i čolek. Do té doby si budeme muset vystačit se zárodečnými buňkami z výstelky vepřového močového měchýře, vlastní tukové tkáně a lidské pupečníkové krve. Pekelný kníže Karel Schwarzenberg, zdegenerovaný a perverzní, možná využije bilderberskou síť Pizza gate. http://www.rozhlas.cz/zpravy/clovek/_zprava/643154

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Endometrióza
PříspěvekNapsal: ned dub 23, 2017 4:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Tohle už je dávno vědecky potvrzeno, že výměšky parazitů ponoukají rakovinné bujení, ovládají chování člověka skrze lidskou hormonální soustavu a způsobují malnutrici odčerpáváním životně důležitých látek z krve a střev - v době hojnosti a přebytku prázdných kalorií bude vznikat nedostatek především v řadách vitamínů a minerálů. Nejlepší by bylo za jejich pomoci - přepínáním buněčné diferenciace laboratorně nastartovat růst poškozených tkání, dělá to tak i čolek. Do té doby si budeme muset vystačit se zárodečnými buňkami z výstelky vepřového močového měchýře, vlastní tukové tkáně a lidské pupečníkové krve. Pekelný kníže Karel Schwarzenberg, zdegenerovaný a perverzní, možná využije bilderberskou síť Pizza gate. http://www.rozhlas.cz/zpravy/clovek/_zprava/643154

Tak jistě, ovšem stále nikdo nedal jasnou odpověď na otázku co je primární, zda parazit, nebo oslabený organizmus, který pak paraziti obsadí. Jak jinak by bylo možné že se daří amozonským indiánům přežít a poměrně dobře v pralese, kde našinec uloví nějaké parazitní šmejdy prakticky i ze vzduchu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Endometrioza s opakujucimi cystami
PříspěvekNapsal: pát pro 29, 2017 5:25 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 28, 2016 12:05 pm
Příspěvky: 2
Dobry den, mam na Vas obrovsku prosbu. Bojujem od r. 2013 s cystami na vajecnikoch, ktore mi vyoperuju a do 3 mesiacov ich mam znova. Pri laparoskopii mi bolo zistene, ze mam aj endometriozu nie velku. Uz vyse roka nejem lepok, uzivam Serapeptazu 2 tabletky nalacno, vecer Wobenzyn 5 tabletiek, robim si ricinove obklady 3krat do tyzdna, derivacne kupele kazdy vecer a mam homeopatika na vajecniky. Aromaolej bazalka si potieram na brucho a Geranium na pecen. Toto vsetko robim od oktobra No neviem ci to zabera nakolko v poslednom case mam bolesti az v chrbte. Prosim poradili by ste mi nieco? Co mozem este spravit? Dakujem pekne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Endometrioza s opakujucimi cystami
PříspěvekNapsal: pát pro 29, 2017 5:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Ata0907 píše:
Dobry den, mam na Vas obrovsku prosbu. Bojujem od r. 2013 s cystami na vajecnikoch, ktore mi vyoperuju a do 3 mesiacov ich mam znova. Pri laparoskopii mi bolo zistene, ze mam aj endometriozu nie velku. Uz vyse roka nejem lepok, uzivam Serapeptazu 2 tabletky nalacno, vecer Wobenzyn 5 tabletiek, robim si ricinove obklady 3krat do tyzdna, derivacne kupele kazdy vecer a mam homeopatika na vajecniky. Aromaolej bazalka si potieram na brucho a Geranium na pecen. Toto vsetko robim od oktobra No neviem ci to zabera nakolko v poslednom case mam bolesti az v chrbte. Prosim poradili by ste mi nieco? Co mozem este spravit? Dakujem pekne

Cysta je většinou útvar plný tekutiny a plísní, tedy operovat to nemá moc smysl, musíte zjistit proč se vám to tvoří, jinak je to nekonečné blbnutí vždy se špatným koncem. Osobně bych pokud špatně kadíte řešil hlavně tento problém, protože odtud se do těla šíří kontaminace a pak tělo musí vytvářet podobné depozity-smetiště a čeká že to snad jednou bude moci odstranit, až bude lépe. Mrkněte na přiložený obrázek a pokud nejste v normě tak se zaměřte tímto směrem protože řešit pouze důsledek je celkem prd platné. Trochu si načtěte jak fungují humáty a možná to bude řešení jak toho kadění tak tohoto problému.


Přílohy:
Stupnice kvality stolice-BristolStoolChart.png
Stupnice kvality stolice-BristolStoolChart.png [ 348.57 KiB | Zobrazeno 25816 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Endometrióza
PříspěvekNapsal: pát pro 29, 2017 7:16 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 28, 2016 12:05 pm
Příspěvky: 2
Ano mam s tym obcas problem. Prave höadam info jak funguji humaty ale nic mi nenaslo. Ked mi maly zaspi budem hladat dalej. Ja praveze chcem prist na pricinu z coho sa mi to opakuje ja viem, ze hormony doslova vyvadzaju ale ja som vzdy menzes mala nacas. Ako sa da zistit z coho sa mi to opakovane robi? Lekari vravia, ze su to hormony Ano v to verim ale preco az taky extrem? Predtym ako tento "blazninec" zacal som bola vo velkom stress v praci. Obmedzujem aj cukor nakolko sladke mam rada ale to mam rada od mala a cysty, ktore mi nezmiznu sa ma drzia od 2013. Som vdacna za kazdu radu nakolko jedna doktorka navrhovala vyoperovat vsetko Vraj potom budem mat pokoj. Ha, ha s tym nesuhlasim tak na endometriozu mi dali hormonalnu spiralu nakolko hormony neznesiem kvoli migrenam. Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz