Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:05 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte úno 09, 2021 3:17 pm 
Offline

Registrován: úte úno 09, 2021 3:08 pm
Příspěvky: 1
Ahoj,

Má někdo stejné problémy jako já? chronické / mnoho let? :
-Uši chronické problémy (+ někdy nyní také: patro a hrdlo): svědí? bolest? záněty? opakovaná otitida?

Příznaky: Svědění (a / nebo bolest, záněty), které se objevuje při krizích, několikrát denně!

Zvýšení / šíření příznaků v průběhu let:
- Krize se zhoršuje. Vícekrát.
- Na začátku 1 ucho, pak po několika letech, 2 uši a nyní také příznaky patra / krku (a já ani nekouřím!).

Lékařská diagnostika / Lékaři a ORL:
- Nic neobvyklého! Až na nějaké zarudnutí kvůli četným škrábancům!
- Lékařská diagnóza je často: ekzém (nebo psoriáza u jiných lékařů).

Opravné prostředky / recepty:
- antibiotika, antimykotika, různé recepty, léky babičky, ...: seznam je příliš dlouhý!
Není třeba zde uvádět všechny. Na mnoha fórech jsou stovky věcí / tipů.
Rovněž upřesňuji, že jsem podstoupil různá lékařská vyšetření (skenování / MRI, rentgen, ultrazvuk, biopsie a všechny baterie krevních testů atd.).

Cíl tohoto tématu:
- Najděte lidi ve stejném chronickém případě / mnoho let: V tuto chvíli bez řešení!
- Najděte lidi ve stejném chronickém případě / mnoho let: s definitivním pracovním řešením, jak se vyléčit!

Můj případ: Nad příznaky: 20+ let! Přiveď mě ořechy! Ale naučil jsem se žít!
Moje zdraví: Žádný další problém. Cítit se dobře / zdravě / sportovně (narozen 1958 / 1m75 / 68kg)
Můj názor: Mám podezření na příznak „neznámého média“!

*** Poznámka / Pouze odpověď: - pokud se nacházíte ve stejném „chronickém případě“ / mnoho let! Dík ***


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 09, 2021 8:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
stevenson píše:
Ahoj,

Má někdo stejné problémy jako já? chronické / mnoho let? :
-Uši chronické problémy (+ někdy nyní také: patro a hrdlo): svědí? bolest? záněty? opakovaná otitida?

Příznaky: Svědění (a / nebo bolest, záněty), které se objevuje při krizích, několikrát denně!

Zvýšení / šíření příznaků v průběhu let:
- Krize se zhoršuje. Vícekrát.
- Na začátku 1 ucho, pak po několika letech, 2 uši a nyní také příznaky patra / krku (a já ani nekouřím!).

Lékařská diagnostika / Lékaři a ORL:
- Nic neobvyklého! Až na nějaké zarudnutí kvůli četným škrábancům!
- Lékařská diagnóza je často: ekzém (nebo psoriáza u jiných lékařů).

Opravné prostředky / recepty:
- antibiotika, antimykotika, různé recepty, léky babičky, ...: seznam je příliš dlouhý!
Není třeba zde uvádět všechny. Na mnoha fórech jsou stovky věcí / tipů.
Rovněž upřesňuji, že jsem podstoupil různá lékařská vyšetření (skenování / MRI, rentgen, ultrazvuk, biopsie a všechny baterie krevních testů atd.).

Cíl tohoto tématu:
- Najděte lidi ve stejném chronickém případě / mnoho let: V tuto chvíli bez řešení!
- Najděte lidi ve stejném chronickém případě / mnoho let: s definitivním pracovním řešením, jak se vyléčit!

Můj případ: Nad příznaky: 20+ let! Přiveď mě ořechy! Ale naučil jsem se žít!
Moje zdraví: Žádný další problém. Cítit se dobře / zdravě / sportovně (narozen 1958 / 1m75 / 68kg)
Můj názor: Mám podezření na příznak „neznámého média“!

*** Poznámka / Pouze odpověď: - pokud se nacházíte ve stejném „chronickém případě“ / mnoho let! Dík ***

Abych pravdu řekl ani z toho moc jasně nechápu na co se vlastně přesně ptáte, ale podle toho co říkají lékaři i podle toho co popisujete bych hledal problém ve střevě a zahlenění organizmu. Silně pochybuji že i když se vám povede najít někoho kdo má stejný problém a taky hodně dlouho že vám to problém vyřeší, příčiny a souvislosti zdánlivě stejných zdravotních problémů bývají často značně různé.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz