Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned dub 28, 2024 8:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Problém s hemeroidy
PříspěvekNapsal: ned srp 11, 2013 10:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Roxo píše:
Dobrý den,
mám problém s hemoroidy. Nesvědí, nebolí, krvácí při vyprazdňování. Mám tak 100kg, 48 let, krevní tlak v pořádku, rád jezdím na kole či dělám 2-3 hodinové procházky lesem. Jsem fanda, zastánce a uživatel mms.
Nevím jak to léčit. Děkuji za rady a názory

Tak pokud by jste zbytečně nezakládal duplicitní vlákna a četl, tak již víte že jízda na kole je hemeroidy špatná, chce to hořčík, hodně tekutin a jelení cvik.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: ned srp 11, 2013 11:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
SupermanXXX píše:
jj na pití už pracuju nainstaloval jsem si program do mobilu který mi připomíná pitný režim a když dlouho nepiju tak se ozve, zatim co se snažím pít tak mám příjem 2l denně. program mi dle váhy naordinoval 2,6l denně ate to snad nejde vypít \":)\" koukám ještě na tu ajurvédu a mrzí mě že na různých stránkách nacházím kontra informace. například někde píšou že vejce jsou pro mě nevhodná a někde zase píšou vhodná \":?\" jak poznám že potravina je pro mě vhodná? jako že nemám zažívací potíže, mám dobrý pocit, nejsem unavený? nemátě někdo odkaz na nějaké oveřené stranky o ajurvedě?

Vše je o individuálních dispozicích, prostě vyzkoušet a buď to sedí, tak dobře a nebo nesedí, tak nepoužívat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: ned srp 11, 2013 11:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
mifa píše:
Vela sa pise o hemoroidoch, ako nasledku nevhodnej stravy a zivotneho stylu. Co ale robit vtedy, ked vznikli ako nasledok tehotenstva, pricom vyprazdnovanie je v poriadku?

To není následek těhotenství, ale následek deficitu hořčíku, který se v těhotenství pochopitelně ještě prohloubí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pon srp 12, 2013 10:24 am 
Offline

Registrován: stř črc 17, 2013 9:30 pm
Příspěvky: 43
Dakujem za odpoved, laboratorne testy naozaj ukazali, ze mam horciku velmi malo. Vas e-shop momentalne nefunguje, tak sa idem po niecom pozriet v lekarnach. Zatial som si kupila koloidne mineraly, uzivam ich tyzden, ale budem musiet pritvdit... Testy ukazali, ze mam malo aj vapniku, zeleza, celkovych bielkovin. Celkovo sa citim dost zle. Podla dr. je stav mineralov naozaj sposobeny tehotenstvom a kojenim (kojila som 17 mesiacov). Ranajkovat som zacala podla vasich pokynov -ovocie, semienka,orechy, na dalsie opatrenia sa este len chystam - studujem vase stranky a pod.
Co znamenaju tie bielkoviny? V com moze byt problem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pon srp 12, 2013 11:01 am 
Offline

Registrován: stř črc 17, 2013 9:30 pm
Příspěvky: 43
Nasla som toto: http://www.centralchem.sk/?IDe=40419
bolo by to ok? Jedli by ste to vy?
dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pon srp 12, 2013 1:27 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
mifa píše:
Nasla som toto: http://www.centralchem.sk/?IDe=40419
bolo by to ok? Jedli by ste to vy?
dakujem

Bratislavčania si to tam chodia kupovať.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pon srp 12, 2013 2:15 pm 
Offline

Registrován: stř črc 17, 2013 9:30 pm
Příspěvky: 43
janin píše:
Bratislavčania si to tam chodia kupovať.

dakujem. a nevadi ze to nie je farmaceuticka kvalita? vazne to mozem uzivat? Kebyze iba ja, tak by som to riskla, ale chcem sa s tym podelit aj s mamou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pon srp 12, 2013 2:51 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Osobne užívam od Jardu,ale na fóre sa už niekto zmieňoval,že chlorid kupujú na Plynárenskej ul.v BA.Radšej sa ešte poraďte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pon srp 12, 2013 5:28 pm 
Offline

Registrován: pát zář 07, 2012 9:14 am
Příspěvky: 11
Dobry den,

Chcem sa opytat ci je vhodne pri vonkajsom hemeroide posilovat, resp. robit cviky s vlastnym telom - vahou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: stř srp 14, 2013 8:35 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Vito píše:
Dobry den,

Chcem sa opytat ci je vhodne pri vonkajsom hemeroide posilovat, resp. robit cviky s vlastnym telom - vahou?

Dělám to patnáct let...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: stř srp 14, 2013 4:56 pm 
Offline

Registrován: pát zář 07, 2012 9:14 am
Příspěvky: 11
Vševěd píše:
Dělám to patnáct let...

A to mas 15 rokov hemeroidy? \":)\" prepac ale potom od teba odpoved asi necakam...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pát srp 16, 2013 10:28 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Je milión věcí, co zhoršují hemoroidy /ne hemeroidy jak se tu píše/.
Objevily se mi v cca 23, od té doby mám občas problémy, má je skoro každej.
Před cca 3-5 lety jsem si nechal většinu odstranit, podvázáním, byl jsem asi třikrát nebo čtyřikrát,
od té doby mám pokoj, hodně dlouho jsem nezakrvácel toaletní papír. A to jím hodně hodně ostrých
jídel. Cvičení s vlastní váhou jinak nevyvíjí takový tlak na inkriminované místa.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pát srp 16, 2013 9:27 pm 
Offline

Registrován: stř črc 17, 2013 9:30 pm
Příspěvky: 43
Jarda píše:
To není následek těhotenství, ale následek deficitu hořčíku, který se v těhotenství pochopitelně ještě prohloubí.

Musim napisat postreh o horciku. Pred par dnami som zacala uzivat sest tabliet magnesii lactici denne. predtym som uz asi mesiac uzivala koloidne mineraly plus spirulinu plus schusslerove tkanivove soli. uz po troch dnoch uzivania magnesii lactici som pocitila vysledok. rozhodne mam viac energie,preslo predinfarktove busenie srdca, nervnost a predrazdenost. zaregistrovala som, ze ani mysel nie je taka mdla,ako posledne mesiace. Dnes som dokupila aj pyridoxin, ocakavam, ze mi bude stale lepsie a lepsie.

Ten postreh sa tyka preferovania niektorych chuti v suvislosti s deficitom niektorych mineralov v strave. Uz par rokov milujem horku chut. Aktivne ju vyhladavam, ale vyber nie je pochopitelne siroky. Cize oblubujem nesladenu silnu kavu, horku cokoladu a horke tekvicky - ku ktorym sa ale dostanem iba sporadicky,ked som v indickej restauracii. No a dnes som si uvedomila, ze mi horka kava aj cokolada prestali chutit! Je mozne, ze prave tuzba po horkej chuti signalizovala nedostatok horcika?
Mimochodom, bala som sa magnezia,lebo sa uvadza, ze znizuje tlak. Ja ho mam aj tak velmi nizky (napr. 70/60). Nemam doma tlakomer, cize viem napisat iba moj dojem. Tlak sa mi podla mna znormalizoval a nie znizil. Je to super. Vdaka za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2013 1:04 pm 
Offline

Registrován: pát zář 07, 2012 9:14 am
Příspěvky: 11
Chcem sa opytat ake mate skusenosti s uplnym zmiznutim resp.vyliecenim vonkajsieho hemeroidu, aku dlhu dobu to trva? Od minuleho tyzdna pondelka som zvisil prijem horcika a c vit. + strava podla doporuceni. Nakolko buduci tyzden cestujem na dovolenku a bol by som kludnejsi \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pon srp 26, 2013 6:36 pm 
Offline

Registrován: pon srp 19, 2013 12:38 pm
Příspěvky: 44
Hemoroidy prakticky vždy souvisejí s přejídáním. Občasná jednodenní hladovka a nějaký ten klystýr problém vyřeší velmi rychle.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz