Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 8:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
ivko píše:
S kŕčovími žilami bojujem asi 2 roky keď sa mi prvé objavili pri nadmernej zátaži a státiu v práci (aj 11h).
Každé ráno pijem lyžičku jablčného nepasterovaného octa do čerstvej štavy uhorka+jablko a s ním aj natieram vystúpené varixy.
Striedam studenú s teplou (do 40C) vodou pri umyvaní nôh.
Pravideľne sa hýbem/ dlhá rýchla chódza, plávanie,5 tibetanov, bicykel občas beh.
Jedávam naklíčenú pohanku raz do týždna, robím si soforový čas ktorý obsahuje ešte viac rutínu.
Stravujem sa prevažne na vodnatom sezónom ovocí a dosť listov a koreňov, štiav.
Tuky obmedzujem na množstvo do 50g na deň lebo mi ich zle trávi a vyhadzujem sa po nich. Ok sú avokádo,ľan,konope,chia.
Jedávam prevažne surovo, vačšinou iba naparujem potraviny, raz za čas tofu alebo tempeh, som vegán.
Klystírujem v pravideľných intervaloch, spravil som si aj očistu ladvín,pečene,šánka jedenkrát mesačne.
V rodine máme krčové žily aj operovaný bercov vred, ale neverím, že som tento neduh zdedil po predkoch.

Nezlepšuje sa to ani nezhoršuje ale chcel by som tomu viac pomôcť.
Napadajú ma ešte kompresívne/stahujúce ponožky.

Niekde som čítal že vitamin K môže blokovať správne prekrvenie. Paradoxne ho obsahuje veľa listová zelenina.
Neberiem iné doplnky.

Viem si ešte inak pomôcť?

//edit: ešte dodám že podľa psychiky na mna sedí nasledovné (Krčové žily znamenajú zotrvávanie v práci alebo na mieste, kde už nechcete byť a ste tam vnútorne nespokojné).

Vďaka

Na tom co děláte chyby nevidím, ale to vůbec neznamená, že máte minerály a prvky srovnané. Nechte si udělat vlasovou analýzu a ta vám předpokládám odpoví na to co děláte stále špatně. Většinou je za tím špatný poměr vápníku a hořčíku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 26, 2014 5:37 pm 
Offline

Registrován: sob říj 20, 2012 10:03 am
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Dobrý den všem,
obracím se hlavně na maminy v těhotenství nebo po těhotenství, ale velmi rád přijmu jakoukoliv dobrou radu...
Přítelkyně má potíže při těhotenství-jednak se objevil hematom, takže průběh mírně rizikový. Ale bohužel mívá silné bolesti v oblasti břicha. Konečně alespoň jeden doktor při včerejším vyšetření zjistil příčinu. Prý je vcelku běžné během druhého těhotenství, že se v oblasti břicha objevují křečové žíly a některou ženu bolí a některou ne. Napsal přítelkyni Detralex, proto bych raději něco přírodního než se uchýlit k chemii. Pokud by někdo věděl jak pomoci nebo alespoň zmírnit projevy křečových žil, budu vám velmi vděčný. Nemyslím tím nějaké přírodní analgetikum na utlumení bolesti (i když druhořadě sem s ním také \":-)\") ale spíš něco na uvolnění průchodu krve žilami a posílení stěny cév.
A aby nezůstalo jen u jednoho dotazu....má rovněž cystu na vaječníku. Vím, že už tu bylo zmíněno to, že cysty jsou plísňového baktericidního původu a nejlepším řešením je detoxikace a změna stravování. To je univerzální všelék na všechno - sám to na sobě dobře pociťuji, i když ten přechod je postupný a nenásilný. Ale dalo by se něco poradit ženě ve 4. měsíci těhotenství? Nebo pak v nejbližších týdnech po porodu? Nemůže si nejspíš dovolit razantní detoxikaci v tomto období.
Díky za radu
Tomáš


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 22, 2014 11:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Tomas.L píše:
Dobrý den všem,
obracím se hlavně na maminy v těhotenství nebo po těhotenství, ale velmi rád přijmu jakoukoliv dobrou radu...
Přítelkyně má potíže při těhotenství-jednak se objevil hematom, takže průběh mírně rizikový. Ale bohužel mívá silné bolesti v oblasti břicha. Konečně alespoň jeden doktor při včerejším vyšetření zjistil příčinu. Prý je vcelku běžné během druhého těhotenství, že se v oblasti břicha objevují křečové žíly a některou ženu bolí a některou ne. Napsal přítelkyni Detralex, proto bych raději něco přírodního než se uchýlit k chemii. Pokud by někdo věděl jak pomoci nebo alespoň zmírnit projevy křečových žil, budu vám velmi vděčný. Nemyslím tím nějaké přírodní analgetikum na utlumení bolesti (i když druhořadě sem s ním také \":-)\") ale spíš něco na uvolnění průchodu krve žilami a posílení stěny cév.
A aby nezůstalo jen u jednoho dotazu....má rovněž cystu na vaječníku. Vím, že už tu bylo zmíněno to, že cysty jsou plísňového baktericidního původu a nejlepším řešením je detoxikace a změna stravování. To je univerzální všelék na všechno - sám to na sobě dobře pociťuji, i když ten přechod je postupný a nenásilný. Ale dalo by se něco poradit ženě ve 4. měsíci těhotenství? Nebo pak v nejbližších týdnech po porodu? Nemůže si nejspíš dovolit razantní detoxikaci v tomto období.
Díky za radu
Tomáš

Křečové žíly jsou většinou o nedostatku hořčíku, to si nastudujte je to zde mnohokrát zmíněno a cysty opravdu řeší pouze celková detoxikace těla, což bych nyní nezkoušel. S tím se může zabývat po porodu a je dokonce možné, že do té doby zmizí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 23, 2014 5:35 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Tomas.L píše:
Dobrý den všem,
obracím se hlavně na maminy v těhotenství nebo po těhotenství, ale velmi rád přijmu jakoukoliv dobrou radu...
Přítelkyně má potíže při těhotenství-jednak se objevil hematom, takže průběh mírně rizikový. Ale bohužel mívá silné bolesti v oblasti břicha. Konečně alespoň jeden doktor při včerejším vyšetření zjistil příčinu. Prý je vcelku běžné během druhého těhotenství, že se v oblasti břicha objevují křečové žíly a některou ženu bolí a některou ne. Napsal přítelkyni Detralex, proto bych raději něco přírodního než se uchýlit k chemii. Pokud by někdo věděl jak pomoci nebo alespoň zmírnit projevy křečových žil, budu vám velmi vděčný. Nemyslím tím nějaké přírodní analgetikum na utlumení bolesti (i když druhořadě sem s ním také \":-)\") ale spíš něco na uvolnění průchodu krve žilami a posílení stěny cév.
A aby nezůstalo jen u jednoho dotazu....má rovněž cystu na vaječníku. Vím, že už tu bylo zmíněno to, že cysty jsou plísňového baktericidního původu a nejlepším řešením je detoxikace a změna stravování. To je univerzální všelék na všechno - sám to na sobě dobře pociťuji, i když ten přechod je postupný a nenásilný. Ale dalo by se něco poradit ženě ve 4. měsíci těhotenství? Nebo pak v nejbližších týdnech po porodu? Nemůže si nejspíš dovolit razantní detoxikaci v tomto období.
Díky za radu
Tomáš

Ne zcela zanedbatelný vliv má také rutin (pohanka), křemík (jíl), omega3... které se mohou brát i v těhotenství. Teď je zrovna nejvhodnější čas k zasetí hrstky neloupané pohanky. Její zelené výhonky 10 až 15 cm vysoké jsou rutinem doslova nabité. Může se z nich udělat salát, odšťavnit, nebo nasekat jako šnitlík, hodí se téměř ke všemu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: sob črc 26, 2014 8:39 pm 
Offline

Registrován: sob črc 19, 2014 9:03 pm
Příspěvky: 61
Dobry vecer prajem.Bola by som rada ak by sa vyjadril pan Jarda,ale budem vdacna,ked mi poradi aj niekto iny,skusenejsi ako ja...
Mam 25 rokov a asi v 3tej triede na zakladnej skole som si vsimla na lytku taku skrutenu zilu z vnutornej strany lytka.V tom case som robila gymnastiku a ked som poriadne napla lytkove svaly,niekedy som dostala krc.
Tu zilu mam do dnes v nezmenom stave.Problemy zacali asi okolo osemnastky,ked mi lytka zacali puchnut.
Obydve lytka po celom dni spuchli o 5,6cm.Neriesila som to,pretoze ja mam velmi obiemne lytka a tak som si nahovarala ze sa mi to len zda.Pravidelne som behala minimalne 2 krat do tyzdna a vecsinou som pri behu pocitovala tlak a taku miernu bolest,ktora po 15stich min odznela,pripadne som zastala,rozmasirovala a bezala dalej.Takto som fungovala a ani ma nenapadlo,ze by to mohli byt dake priznaky krc.zil,proste vtedy som riesila uplne ine veci.Lenze v 22 rokoch som sa zamestnala ako predavacka a mala som 3 roky sedavu pracu 12 h denne a po robote som mala lytka ako dva valce.Boli tvrde ako kamen.Pri tej sedavej praci som pribrala 10 kg a brala som aj AD ktore asi tej vahe aj dopomohli...Takze som mala pri vyske 163 cm 65 kg,co som nikdy tolko vela nemala.V tom obbdobi ako som nastupila do tej prace, som aj prestala sportovat,proste sa mi nechcelo.Mozno za to mohli lieky,nabrate kg,mozno to bola iba lenivost,tazko povedat.
Lieky som brala asi rok a po vysadeni ma zacala trapit vaha,tak som opat zacala behat a bolest lytok pri behu ,bola ovela intenzivnejsia a nepomahalo ani masirovanie.V tom case som si vsimla novu zilu ktora uz bola aj vystupena na povrchu a jemne skrutena.Od toho dna som to zacala riesit.Lytka mi do dnes stale puchnu a to dost vyrazne a pocas dna mam pocit,ze mam nohy z olova.Pri behu musim casto zastavit a lytka rozmasirovat,inak neviem dalej ist,napriek tomu,ze mam energie plno,len koli lytkam si beh naozaj neviem vychutnat \":(\"
asi dva mesiace uzivam kvalitne doplnky od Damiana Vit,neviem ci Vam to nieco hovori...
B12 naplaste prirodne
koenzim Q10 200 mg
vit E 400 100 percen prirodny
vitamim c v praskovej forme
vitamim D v kvapkach 5000IU
Rutin -ale ten mi uz dosiel pred 2 mes.
Lugol 5 percentny

Tieto doplnky su dost drahe a ja to beriem inak ako mi bolo odporucane,pretoze som si ich chcela usetrit
Niektore doplnky so zilamy nemaju nic spolocne,ale to som riesila aj uzkosti atd...
U dokorky som bola,dala mi pancuchy a chcela mi predpisat detralex,ale ja to nechcem,to nevyriesi pricinu mam pravdu?
Skusala som aj pohanku,ale jedla som ju surovu a sla som si na nej zuby vylamat \":D\"

Nedavno som obiavila tuto stranku a som nadsena ake su tu dolezite informacie a ani si neviete predstavit kolkym ludom pomahate...Clovek po precitani uvazuje nad roznymi zmenamy,pretoze zistuje ze vsetko robil zle,teda u mna ta strava teda naozaj je uplne zle...
Rozmyslam ci by nepomohlo precistit crevo napr.tym klystirom...
Co si myslite o tych vitaminoch?
Pripadne co by mohlo pomoct na tie opuchy?
Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: ned srp 10, 2014 11:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Janula píše:
Dobry vecer prajem.Bola by som rada ak by sa vyjadril pan Jarda,ale budem vdacna,ked mi poradi aj niekto iny,skusenejsi ako ja...
Mam 25 rokov a asi v 3tej triede na zakladnej skole som si vsimla na lytku taku skrutenu zilu z vnutornej strany lytka.V tom case som robila gymnastiku a ked som poriadne napla lytkove svaly,niekedy som dostala krc.
Tu zilu mam do dnes v nezmenom stave.Problemy zacali asi okolo osemnastky,ked mi lytka zacali puchnut.
Obydve lytka po celom dni spuchli o 5,6cm.Neriesila som to,pretoze ja mam velmi obiemne lytka a tak som si nahovarala ze sa mi to len zda.Pravidelne som behala minimalne 2 krat do tyzdna a vecsinou som pri behu pocitovala tlak a taku miernu bolest,ktora po 15stich min odznela,pripadne som zastala,rozmasirovala a bezala dalej.Takto som fungovala a ani ma nenapadlo,ze by to mohli byt dake priznaky krc.zil,proste vtedy som riesila uplne ine veci.Lenze v 22 rokoch som sa zamestnala ako predavacka a mala som 3 roky sedavu pracu 12 h denne a po robote som mala lytka ako dva valce.Boli tvrde ako kamen.Pri tej sedavej praci som pribrala 10 kg a brala som aj AD ktore asi tej vahe aj dopomohli...Takze som mala pri vyske 163 cm 65 kg,co som nikdy tolko vela nemala.V tom obbdobi ako som nastupila do tej prace, som aj prestala sportovat,proste sa mi nechcelo.Mozno za to mohli lieky,nabrate kg,mozno to bola iba lenivost,tazko povedat.
Lieky som brala asi rok a po vysadeni ma zacala trapit vaha,tak som opat zacala behat a bolest lytok pri behu ,bola ovela intenzivnejsia a nepomahalo ani masirovanie.V tom case som si vsimla novu zilu ktora uz bola aj vystupena na povrchu a jemne skrutena.Od toho dna som to zacala riesit.Lytka mi do dnes stale puchnu a to dost vyrazne a pocas dna mam pocit,ze mam nohy z olova.Pri behu musim casto zastavit a lytka rozmasirovat,inak neviem dalej ist,napriek tomu,ze mam energie plno,len koli lytkam si beh naozaj neviem vychutnat \":(\"
asi dva mesiace uzivam kvalitne doplnky od Damiana Vit,neviem ci Vam to nieco hovori...
B12 naplaste prirodne
koenzim Q10 200 mg
vit E 400 100 percen prirodny
vitamim c v praskovej forme
vitamim D v kvapkach 5000IU
Rutin -ale ten mi uz dosiel pred 2 mes.
Lugol 5 percentny

Tieto doplnky su dost drahe a ja to beriem inak ako mi bolo odporucane,pretoze som si ich chcela usetrit
Niektore doplnky so zilamy nemaju nic spolocne,ale to som riesila aj uzkosti atd...
U dokorky som bola,dala mi pancuchy a chcela mi predpisat detralex,ale ja to nechcem,to nevyriesi pricinu mam pravdu?
Skusala som aj pohanku,ale jedla som ju surovu a sla som si na nej zuby vylamat \":D\"

Nedavno som obiavila tuto stranku a som nadsena ake su tu dolezite informacie a ani si neviete predstavit kolkym ludom pomahate...Clovek po precitani uvazuje nad roznymi zmenamy,pretoze zistuje ze vsetko robil zle,teda u mna ta strava teda naozaj je uplne zle...
Rozmyslam ci by nepomohlo precistit crevo napr.tym klystirom...
Co si myslite o tych vitaminoch?
Pripadne co by mohlo pomoct na tie opuchy?
Dakujem

I když příspěvek je dosti obsáhlý podstatu problému podle všeho nepopisuje. Jako důležitý detail vidím stupeň denní stresové zátěže a pokud je vysoká, vsadil bych si na adrenální únavu, což pak rozhodí aldosteron a zadržování vody v těle je pak pouze důsledek. Nedostatek hořčíku je asi poměrně jasný, ale to všechno by bylo potřeba přesněji otestovat. Většinou jde o specifickou srdeční slabost, zde by asi pomohl taurin, hořčík a také béčka, ovšem velké dávky. Nicméně to stále bude střelba naslepo a zda se trefíte, to nedovedu takto odhadnout. Klidně mě zavolejte 603248832, nebo přes skype j.zajicek, vše vysvětlím a upřesním si některé detaily. V rámci ČR není problém vám zavolat zpět pokud máte drahé volání, stačí mě to v krátkosti sdělit, mám neomezené hovorné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: stř srp 13, 2014 9:31 pm 
Offline

Registrován: sob črc 19, 2014 9:03 pm
Příspěvky: 61
Dakujem pan Jarda za reakciu.Teraz som mimo SK,ale coskoro sa vratim a urcite Vam zavolam.Dakujem za Vas zaujem a ze ste si nasli cas.Velmi ma to potesilo,pretoze neviem kde zacat skor.Viem ze to vsetko suvisi aj so stravovanim a zivotnym stylom a to ja sa mam co ucit.Mam pocit ze moje telo je poriadne zanesene a krcove zily su len jeden dosledok z mnoha dalsich.Tato stranka je uzasna,pomaly prichadzam na to, co vsetko robim zle a kolko veci neviem...Je tu toho strasne kvantum a mam uz z toho trosku salat,preto musim asi zacat postupne a nechciet vsetko pochopit naraz:-)Preto som rada ze mozem zavolat
Pekny zvysok dna Vam prajem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: ned zář 14, 2014 2:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Janula píše:
Dakujem pan Jarda za reakciu.Teraz som mimo SK,ale coskoro sa vratim a urcite Vam zavolam.Dakujem za Vas zaujem a ze ste si nasli cas.Velmi ma to potesilo,pretoze neviem kde zacat skor.Viem ze to vsetko suvisi aj so stravovanim a zivotnym stylom a to ja sa mam co ucit.Mam pocit ze moje telo je poriadne zanesene a krcove zily su len jeden dosledok z mnoha dalsich.Tato stranka je uzasna,pomaly prichadzam na to, co vsetko robim zle a kolko veci neviem...Je tu toho strasne kvantum a mam uz z toho trosku salat,preto musim asi zacat postupne a nechciet vsetko pochopit naraz:-)Preto som rada ze mozem zavolat
Pekny zvysok dna Vam prajem

Ok, klidně se dle potřeby ozvěte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2015 9:36 pm 
Offline

Registrován: stř zář 24, 2014 10:43 pm
Příspěvky: 12
Měla bych dotaz zda brát vitamíny skupiny B jako B komplex,nebo zvlášť B6 a B12 postačí? Děkuji \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: ned srp 30, 2015 9:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
kiminka píše:
Měla bych dotaz zda brát vitamíny skupiny B jako B komplex,nebo zvlášť B6 a B12 postačí? Děkuji \":-)\"

Tak B komplex je vždy lepší, béčka pak působí v celém spektru svých možností, což určitě není k zahození a nebo ještě k tomu B komplexu dát vyšší dávku těch uvedených.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: úte říj 20, 2015 11:41 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 18, 2013 10:20 pm
Příspěvky: 51
Dobrý den,

Jak postupovat v léčbě Variokély? Psal jste, že pomáhá hořčík. Beru poměrně vysoké dávky hořčíku citrátu od vas + magnosolf, ale variokéla se nemenší. Bude jediným řešením operace?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: sob říj 24, 2015 10:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Michall89 píše:
Dobrý den,

Jak postupovat v léčbě Variokély? Psal jste, že pomáhá hořčík. Beru poměrně vysoké dávky hořčíku citrátu od vas + magnosolf, ale variokéla se nemenší. Bude jediným řešením operace?

Tak jde v podstatě o normální křečovou žílu a platí na ni stejné postupy jako na křečáky. Hořčík je základ, jinak pochopitelně regulace ukládání vápníku, tedy D3 a K2 a celkově vyčistit a zpružnit cévy, tedy lecitin, rutin a germanium.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2016 9:17 am 
Offline

Registrován: stř zář 24, 2014 10:43 pm
Příspěvky: 12
Pane Jardo prosím radu. Jaké základní minerály si mám nechat vyšetřit z krve,když mě pořád trápí ve velkém rozsahu křečové žíly. Vaše fórum mám docela načtené,do jídelníčku jsem zařadila zeleninové šťávy,jím hodně syrové zeleniny a ovoce,omezila jsem cukr,nejím bílé jedy,dodávala jsem od Vás chlorid hořečnatý a další věci D3,B6,B12,C,Rutin 500mg,dělám si klystýry a místo zlepšení se můj stav snad před očima pořád zhoršuje \":(\" . Jinak mám ročního syna a pořád kojím,to by mohlo mít také vliv. Hořčík je asi jasný,pak vápník a dál? Poradíte prosím předem moc děkuji Lucie


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2016 12:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
kiminka píše:
Pane Jardo prosím radu. Jaké základní minerály si mám nechat vyšetřit z krve,když mě pořád trápí ve velkém rozsahu křečové žíly. Vaše fórum mám docela načtené,do jídelníčku jsem zařadila zeleninové šťávy,jím hodně syrové zeleniny a ovoce,omezila jsem cukr,nejím bílé jedy,dodávala jsem od Vás chlorid hořečnatý a další věci D3,B6,B12,C,Rutin 500mg,dělám si klystýry a místo zlepšení se můj stav snad před očima pořád zhoršuje \":(\" . Jinak mám ročního syna a pořád kojím,to by mohlo mít také vliv. Hořčík je asi jasný,pak vápník a dál? Poradíte prosím předem moc děkuji Lucie

Tak vyšetření krve zde bohužel moc význam nemá, krev je z hlediska minerálů nejsrovnanější místo v těle a tělo stav drží dokud může vyrabováním rezervy z tkání. Podstatně větší význam tedy má vlasová analýza, kde se zkoumá právě ta rezerva, což je důležité. Z toho co uvádíte, je vše správně a jediný prostředek který tam chybí je vitamín K2, ideálně K2 MK-7 z nata, ten zajišťuje ukládání vápníku do tvrdých tkání tedy kostí a zubů a omezuje ukládání v cévní stěně. Další možnost co mě napadá je homocystein, ten stav cév celkem zásadně ovlivňuje a pokud by byl vysoký teoreticky by mohl být tou příčinou proč se problém nelepší. Ten se z krve pochopitelně zjistit dá v tom problém nevidím a u žen je ideální hladina kolem hodnoty 6. Kojení pochopitelně tělo matky vyčerpává, ale zda to stíháte stravou doplnit, nebo ne, to by jste zjistila výpočtem na nutriční kalkulačce cronometer.com.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: čtv zář 08, 2016 3:31 pm 
Offline

Registrován: stř zář 24, 2014 10:43 pm
Příspěvky: 12
Děkuji za odpověď. Co tak ale pročítám ostatní fóra,tak ta moje suplementace asi nebude správná. Můžete mi prosím poradit jak co nejlépe využít tyto doplňky tedy abych to upřesnila denní rozvrh. Vit C(prášek od Vás),Citrát hořčíku(prášek od Vás),B6,B12,Zinek,D3,K2-MK7,Rutin 500mg.
Původně jsem ráno pila vitC s melasou a zapila tím Zinek a K2,což se tedy asi bude mezi sebou prát. Pak jsem si udělala do 1,5litru citrát hořčíku a ten popíjela celý den,ale dočetla jsem se,že nejlepší vstřebatelnost hořčíku je nalačno. B6 dvakrát denně po jídle,B12 během dne rozpustit 1 tabletu pod jazykem. D3 jsem si také dala během dne 1 tabletu a tu K2 mohu tedy také po jídle s tou B6? To pak člověk nemyslí na nic jiného než na léky \":-D\". Předem moc děkuji za odpověď Lucie


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz