Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 3:39 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kurie oko
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2012 9:24 pm 
Offline

Registrován: pon led 24, 2011 7:56 pm
Příspěvky: 52
dufam ze temu nezakladam duplicitne, aspon vyhladavanie mi naozaj nic o tomto probleme nenaslo. jeden raz sa mi uz podarilo kurie oko odstranit, najprv som pouzivala naplaste, no tie nepomahali, az potom som objavila akusi mast, ktora kurie oko mala asi doslova "vyzrat", co sa aj podarilo. bolo to mozno aj 10 rokov dozadu, cize velmi davno. mam pocit ze sa mi zacalo robit odznova, citala som rozne priciny, tak neviem ci to je opat o nejakom vnutornom probleme, alebo moze ist aj o mechanicke poskodenie, cize nespravna obuv/kriva noha/nespravna chodza a pod. a ake mate skusenosti. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kurie oko
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2012 10:17 pm 
Offline

Registrován: ned lis 04, 2012 9:51 pm
Příspěvky: 1
phoenix píše:
dufam ze temu nezakladam duplicitne, aspon vyhladavanie mi naozaj nic o tomto probleme nenaslo. jeden raz sa mi uz podarilo kurie oko odstranit, najprv som pouzivala naplaste, no tie nepomahali, az potom som objavila akusi mast, ktora kurie oko mala asi doslova "vyzrat", co sa aj podarilo. bolo to mozno aj 10 rokov dozadu, cize velmi davno. mam pocit ze sa mi zacalo robit odznova, citala som rozne priciny, tak neviem ci to je opat o nejakom vnutornom probleme, alebo moze ist aj o mechanicke poskodenie, cize nespravna obuv/kriva noha/nespravna chodza a pod. a ake mate skusenosti. \":)\"

Řešil jsem problém kuřího oka letos cca od ledna do března. V mém případě těch problémů bylo víc...nateklé těžké nohy, nadváha.... A dostal jsem se někdy koncem února na tyto stránky (četl jsem je - teda spíš hltal cca 14dní) a přešel jsem postupně na zdravou stravu. Teď k problému kuřího oka, to moje bylo na polštářku za palcem cca v 1/3 šířky chodidla a asi tak 5mm do hloubky. Náplasti sice trochu pomohly , ale vždy jen na pár dní. Myslím , že nejvíc zabralo zařazení sirné patlanice do jídelníčku . V té době jsem se začal taky ládovat vitamínama a používat místo NaCl jen KCl , a pít roztok MgCl, čaje lapacho...a.t.d. Po najetí na SP jsem kuří oko odstranil ( opět za použití náplastí) do 14 ti dnů a dnes není po něm ani stopa. Celkově se mi chodidla hodně zlepšili, ztvrdlá kůže šla najednou odstranit bez potíží a již se opět netvoří ( od té doby jsem taky o 27kg lehčí) . Takže obrovské díky Jardovi za tyto stránky a Vám ať se podaří kuří oko zlikvidovat co nejdřív \"8)\" .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kurie oko
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2012 10:26 pm 
Offline

Registrován: pon led 24, 2011 7:56 pm
Příspěvky: 52
wow, 27kg, to mate moj obrovsky obdiv \":)\" o SP som toho dost nacitala, tusim to budem musiet skusit. ono ja mavam roky dost stvrdnutu kozu na nohach, hlavne tym trpia paty a prakticky si ich musim kazdy den "brusit", inak to vyzera hrozne. uz je to okolo roka, co som presla na vegetariansku stravu a v poslednej dobe je vlastne takmer veganska, hlavne sa snazim jest co najviac surovej stravy. ale problem mi robia cukry (kvasinka), no postupne sa mi dari toho zbavit. problem mam myslim vo vstrebavani vit a mineralov, kedze mi chyba HCl, no behom tyzdna idem objednavat od jardu tak dufam ze mi to pomoze. este raz dakujem za vasu skusenost a prajem vela zdravia a uspechov \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kurie oko
PříspěvekNapsal: pon lis 05, 2012 12:13 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
[quote="phoenix":1u17ik4y]wow, 27kg, to mate moj obrovsky obdiv \":)\" o SP som toho dost nacitala, tusim to budem musiet skusit. ono ja mavam roky dost stvrdnutu kozu na nohach, hlavne tym trpia paty a prakticky si ich musim kazdy den "brusit", inak to vyzera hrozne. uz je to okolo roka, co som presla na vegetariansku stravu a v poslednej dobe je vlastne takmer veganska, hlavne sa snazim jest co najviac surovej stravy. ale problem mi robia cukry (kvasinka), no postupne sa mi dari toho zbavit. problem mam myslim vo vstrebavani vit a mineralov, kedze mi chyba HCl, no behom tyzdna idem objednavat od jardu tak dufam ze mi to pomoze. este raz dakujem za vasu skusenost a prajem vela zdravia a uspechov \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kurie oko
PříspěvekNapsal: stř lis 21, 2012 1:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
phoenix píše:
dufam ze temu nezakladam duplicitne, aspon vyhladavanie mi naozaj nic o tomto probleme nenaslo. jeden raz sa mi uz podarilo kurie oko odstranit, najprv som pouzivala naplaste, no tie nepomahali, az potom som objavila akusi mast, ktora kurie oko mala asi doslova "vyzrat", co sa aj podarilo. bolo to mozno aj 10 rokov dozadu, cize velmi davno. mam pocit ze sa mi zacalo robit odznova, citala som rozne priciny, tak neviem ci to je opat o nejakom vnutornom probleme, alebo moze ist aj o mechanicke poskodenie, cize nespravna obuv/kriva noha/nespravna chodza a pod. a ake mate skusenosti. \":)\"

Tak člen george40 vám to píše dobře, problém většinou není vně těla, ale uvnitř a po srovnání vnitřního prostředí jak vidno mizí, čili zaměřte se tímto směrem a náplasti a obklady berte pouze jako podpůrnou terapii.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kurie oko
PříspěvekNapsal: úte srp 18, 2015 4:48 pm 
Offline

Registrován: pon úno 02, 2015 8:24 pm
Příspěvky: 35
Dobrý den, mám již několik let hodně rozpraskané paty. Poraďte prosím s čím to souvísí a které orgány čistit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kurie oko
PříspěvekNapsal: ned srp 30, 2015 9:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Lenka B píše:
Dobrý den, mám již několik let hodně rozpraskané paty. Poraďte prosím s čím to souvísí a které orgány čistit.

Tam je mnoho možností, od plísní na noze, po deficity stavebních látek, tedy těžko odhadovat z jedné věty co je to zrovna ve vašem případě. Z hlediska výživy bych to viděl na kolagen a kyselinu hyaluronovou, přidat do stravy nějaké fungicidy, ty aplikovat i přímo na pokožku a místo pravidelně promazávat, aby se ztvrdlá pokožka změkčila. Pokud jde o očisty, tam patrně přímá souvislost nebude i když jejich prováděním nic pokazit nemůžete.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz