Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:57 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: chloupky
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2012 3:14 pm 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
Ale ja to vôbec nepodceňujem a viem, že drtivá väčšina ľudí má veľké deficity práve v strave, zanesenom čreve, má prekyslené telo, parazity... a vyriešenie týchto problémov im prináša obrovskú zmenu v ich zdravotnom stave a pocite pohody.

Ja som len chcela napísať, že niekedy je ťažké pre ľudí sa zorientovať a hľadať skutočnú príčinu svojho zdravotného stavu, ak je už problém zložitejší, potrebujem pochopiť omnoho viacej, než riešiť svoju acidobazickú rovnováhu a črevné klystýry.

Predstav si tú moju frustráciu... celé roky sa stravujem zdravo, nefajčím, nepijem, na jar behám po lúke a zbieram žihľavu, púpavu, robím omnoho viac pre svoje zdravie, než 99% môjho okolia, ale oni sú na tom omnoho zdravotne lepšie, než ja. Ja som neustále chronicky unavená, nemám žiadnu energiu a väčšinu dní sa budím s pocitom, či to tu radšej celé nezabalím, ja neviem, čo je to zobudiť sa s pocitom, že sa teším na ten deň. Ja som celé roky nechápala, ako môže byť niekto optimista a vnímať tento život pozitívne. Permanentná únava, pocit fyzickej nepohody, problémy s myslením, pamäťou - ja som sa v začiatkoch svojej otravy cítila ako dement a myslela som si, že asi mám nejakú formu začínajúceho Alzheimra. Až teraz posledné mesiace sa začínam cítiť lepšie a aj inak vnímať život. Tak koľko energie musím vynaložiť ja, aby som znovu bola funkčná? Tri roky nerobím nič iné, len čítam jednu štúdiu za druhou, jednu knihu za druhou, lekári mi nepomohli, tak som si musela naštudovať sama, čo mám so sebou robiť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chloupky
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2012 3:25 pm 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
Z môjho pohľadu sú najhoršie ochorenia práve tie, ktoré postihujú intelekt človeka a jeho osobnosť. Otrava ortuťou je niečo, čo ti doslova rozožerie tvoju osobnosť. Máš depresie, pocity úzkosti, sociálne fóbie, ortuť spôsobuje zlyhávanie pamäte, myslenia, hormóny nefungujú, necítiš sa vôbec ako muž, žena... Ja by som radšej bojovala s nejakou kandidou a zaneseným črevom, tam aspoň človek vidí tie efekty liečby relatívne rýchlo, u otravy ortuťou to niekedy môže trvať roky.

Ak by som si mala vybrať medzi rakovinou a otravou ortuťou, vyberiem si všetkými desiatimi tú rakovinu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chloupky
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2012 8:06 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Díky moc za detailní a cenné informace. Nastuduju to a půjdu asi do té chelace, jelikož na mě sedí vše,co píšeš. Mám například i velmi nízký tlak, kolísavý krevní cukr, deprese a nechuť do života, problémy se soustředěním. Ranní teplota nízká 36,2-36,4.
Ale ty únavové stavy se táhnou se mnou již dlouho, ještě před vyjmutím plomb. Vlastně si moc nepamatuju, kdy jsem měla hodně energie a bylo mi dobře. Možná někdy v dětství.
Také jsem si nechávala dělat vlasovou analýzu a podobně jako ty výsledky totálně rozházené, převládá katabolismus, tedy rozklad. Nicméně ve vlasové anazlýze byl i test na rtuť a tam mě to vyšlo -100%.
Jak to vyšlo tobě? Je to vypovídající?
Koukala jsem na te odkaz, co si poslala na Cutlerův protokol, kde jsou i nějaké výsledky vlasových testů a většinou ta rtuť je tam dost nízká u všech, takže z toho asi nelze dělat moc závěry.
Jinak taky jediná v rodině dělám všechny možné očisty atd, a zdravotně jsem na tom nejhůř, všichni ostatní jedí vše možné a nemají problémy.
A jíš tedy spíše sacharidy nebo tuky? Já jsem spíše na sacharidech (zelenina, ovoce, bezlepkové obiloviny, tuky – kokosový, lněný, ořechy a semínka, hodně zeleného), tuky mnohem hůře trávím. Já bych hlavně potřebovala nabrat nějaké svaly, abych byla schopná nějaké aktivity. Gynekolog tvrdí, že musím začít jíst maso a vejce, jinak se mi menstruace a hormony nesrovnají nikdy, že jsou typy lidí, co se bez toho neobejdou.
pro xeele: B12 doplňuji, hodnoty vysoké.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chloupky
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2012 10:35 pm 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
Ja nesledujem koľko mám v strave presne tukov a sacharidov, jednoducho sa snažím jesť čo najzdravšie - hlavne veľa zeleného, klíčkov, z toho si robievam často tie "green smoothies", ovocia skôr menej, tuky - kokosový, ľanový, konopný, beriem v doplnkoch olej z rias, robievam si zeleninové šťavy, orechové mlieka, z obilnín skôr bezlepkové - pšeno, pohánka, quinoa, canihua, jedávam aj varené - ja pravdupovediac moc necítim na sebe rozdiel, keď idem na 100% surovej strave a keď dajme tomu na nejakých 70-80%. Mám dokonca pocit, že niektoré varené potraviny sú stráviteľnejšie než v surovom stave, napr. naklíčený cícer, pšeno, pohánka naklíčená surová je ok a tá mi aj chutí, niektorú zeleninu varím ako baklažán, fazuľové strúčky, namiesto zemiakov si dám občas sladké zemiaky alebo hokaido, používam aj superfoody ako spirulinu, chlorelu - aj kvôli detoxu, maca, surové kakao, goji, mesquite, lucuma, včelia kašička, peľ, ale ja ani po tých superfoodoch necítim nejakú zvlášť energiu. V podstate cítim zo stravy najintezívnejšie, keď si odšťavím čerstvé klíčky a úplná bomba je, keď si rozmixujem púpavu, žihľavu, to musí byť fakt silné, lebo mi to spúšťa aj chelačné príznaky.

Čo sa týka vlasovej analýzy, mne nebola zistená ortuť. Veľmi málo ľudí s otravou majú ortuť aj vo vlasoch, je to spôsobené práve tým, že oni majú veľmi oslabenú vylučovaciu schopnosť ortute - to je aj dôvod toho, prečo sú otrávení a tým pádom sa ani ortuť nevylučuje do vlasov. Vo vlasoch sa ukáže ortuť z rýb, ale nie ortuť z amalgámov. Cutler používa ako test práve vlasovú analýzu, ale nie kvôli určovaniu ťažkých kovov a ortute, to s tým nemá nič spoločné, ide o analýzu minerálov. Ortuť ako jediný kov je schopná rozvrátiť minerálne hospodárenie v organizme a takmer každý, kto má otravu ortuťou má poškodený transport minerálov. Z vlasovej analýzy sa dá vyčítať stav nadobličiek, štítnej žľazy, metabolizmu. Napr. pri poruche nadobličiek býva narušená rovnováha sodíka a draslíka a vlasový test toto ukáže ešte predtým, než sa vôbec objaví niečo v bežných krvných testoch. Ja som mala práve veľmi nízky sodík a draslík.

Jesť mäso a vajcia na to, aby sa mi dali do poriadku hormóny, je samozrejme totálna blbosť. Ak Tvojim problémom je naozaj ortuť, nedáš do poriadku hormóny, pokiaľ ju nevylúčíš z tela von.

Nesmieš začať ale s Cutlerovým protokolom, pokiaľ máš v ústach ešte amalgámy, chelátory by mohli z nich ťahať ortuť. Ale na diagnostiku kľudne môžeš zobrať zopár kapsulí DMSA a ALA, aj keď máš ešte nejaké amalgámy v ústach.

Ľudia si myslia, že ich sa ortuť netýka, ale dnes je to veľmi aktuálny problém, ortuť dokáže poškodiť toľko systémov v organizme a prejavuje sa tak rôznorodo, že je to niekedy ťažko diagnostikovateľné, človek lieči nejaký problém lokálne a ani mu nenapdne, že by za tým mohla byť ortuť. Prečo napr. niekto sa nemôže zbaviť celé roky candidy napriek všetkým možným diétam? Ortuť. Prečo sa ľudia nemôžu zbaviť chronických chlamýdií a boreliózy? Ortuť. Treba premýšľať v širokých súvislostiach, čo s čím súvisí, čítať, čítať, čítať...svetové fóra, články. Diagnózy ako chronická únava, fibromyalgia, poruchy imunity, skleróza multiplex, hormonálne poruchy, chronické dlhodobé infekcie... tu treba takmer vždy riešiť problémy na viacerých úrovniach, pretože keď neporieším jednu vec, nepohnem sa ďalej. Od nás jeden z fóra išiel na jednu kliniku do UK, je to klinika, ktorá sa zameriava na liečbu ochorení zo životného prostredia, lieči sa tam aj elektrosenzitivita, otravy ortuťou, chronická únava atď., dal za diagnostiku asi 6000 Eur, zistili mu tam ale všetko možné, ATP produkciu, obsah omega 3 mastných kyselín, antioxidantov, zistili mu poruchu metabolizmu fruktózy, babéziu, dysbakteriózu v čreve, zaťaženie olovom, ortuťou.... Ale kto má dnes na toto peniaze? Takže ja sa snažím väčšinu z tých vecí poriešiť vo vlastnej réžii a čo sa dá, vylúčiť - aspoň také veci ako parazity, poriešiť si stravu, robila som aj silné antivirálne protokoly, či tam nebude herxheimerova reakcia, nadobličky, štítnu žľazu, prečistiť vylučovacie orgány, trávenie - enzýmy, hcl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chloupky
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2012 10:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Inka píše:
pro xeele: B12 doplňuji, hodnoty vysoké.

B12 stačí troška, když doplníš zásoby. Tělo z něj ve velkých dávkách většinu nevyužije.

https://vitaminb12bereteho.wordpress.co ... endations/

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chloupky
PříspěvekNapsal: pon srp 27, 2012 12:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
panka píše:
Dobrý den,
začaly mi hodně růst chloupky na stehnech, k tomu mám ještě bolestivou a nepravidelnou menstruaci. Který orgán bych měla podpořit?
děkuji

Rad se vám dostalo dost a dobrých, zvláště členka bludicka to má opravdu velice dobře shrnuté, jinak, pokud jde o tu menstruaci, zabývat se jednoznačně kyselostí a stavem tlustého střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chloupky
PříspěvekNapsal: pon srp 27, 2012 12:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Díky moc za detailní a cenné informace. Nastuduju to a půjdu asi do té chelace, jelikož na mě sedí vše,co píšeš. Mám například i velmi nízký tlak, kolísavý krevní cukr, deprese a nechuť do života, problémy se soustředěním. Ranní teplota nízká 36,2-36,4.
Ale ty únavové stavy se táhnou se mnou již dlouho, ještě před vyjmutím plomb. Vlastně si moc nepamatuju, kdy jsem měla hodně energie a bylo mi dobře. Možná někdy v dětství.
Také jsem si nechávala dělat vlasovou analýzu a podobně jako ty výsledky totálně rozházené, převládá katabolismus, tedy rozklad. Nicméně ve vlasové anazlýze byl i test na rtuť a tam mě to vyšlo -100%.
Jak to vyšlo tobě? Je to vypovídající?
Koukala jsem na te odkaz, co si poslala na Cutlerův protokol, kde jsou i nějaké výsledky vlasových testů a většinou ta rtuť je tam dost nízká u všech, takže z toho asi nelze dělat moc závěry.
Jinak taky jediná v rodině dělám všechny možné očisty atd, a zdravotně jsem na tom nejhůř, všichni ostatní jedí vše možné a nemají problémy.
A jíš tedy spíše sacharidy nebo tuky? Já jsem spíše na sacharidech (zelenina, ovoce, bezlepkové obiloviny, tuky – kokosový, lněný, ořechy a semínka, hodně zeleného), tuky mnohem hůře trávím. Já bych hlavně potřebovala nabrat nějaké svaly, abych byla schopná nějaké aktivity. Gynekolog tvrdí, že musím začít jíst maso a vejce, jinak se mi menstruace a hormony nesrovnají nikdy, že jsou typy lidí, co se bez toho neobejdou.
pro xeele: B12 doplňuji, hodnoty vysoké.

Myslím že problematika rtuti a dalších toxinů je zde probrána výborně, jenom bych zmínil poměrně levný a velice účinný způsob chelace organizmu pomocí bentonitových jílů s vysokou bobtnavostí, tím se také nedá nic pokazit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chloupky
PříspěvekNapsal: pon srp 27, 2012 5:51 pm 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
Bentonity, podobne ako zeolity, enterosgel, chlorela len ako črevný absorbent, čiže doplnok chelácie.

Ja som osobne už ale potom prestala brať bentonity a aj zeolity, oni totiž obsahujú dosť veľa hliníka, väčšina ľudí píše, že tie hliníkové väzby sú tam veľmi pevné a nemôžu sa uvoľňovať, ale napr. niečo kyslé by už uvoľnenie spôsobiť mohlo. Ja som mala obavy, či chemické chelátory DMSA, DMPS, ak skombinujem so zeolitmi a bentonitmi, či nebudú z nich ťahať aj hliník a iné kovy, tak som prešla len na chlorelu a večer enterosgel. Ďalší problém bol v tom, že bentonity, zeolity, hnedé uhlie môžu na seba naviazať aj užitočné minerály, ak ich neberiem s dostatočným odstupom aspoň 2 hodiny od minerálnych doplnkov. Lenže keď ja robím cheláciu a beriem každé tri hodiny chelátory a medzitým ďalšie doplnky výživy, jednoducho už nie je dostatočný priestor, aby som mohla medzitým brať ešte aj bentonity a hnedé uhlie. Chlorela neviaže dobré minerály, skôr ich sama obsahuje v dobrej organickej podobe, takže v tomto má výhodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chloupky
PříspěvekNapsal: pon zář 03, 2012 9:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
bludicka píše:
Bentonity, podobne ako zeolity, enterosgel, chlorela len ako črevný absorbent, čiže doplnok chelácie.

Ja som osobne už ale potom prestala brať bentonity a aj zeolity, oni totiž obsahujú dosť veľa hliníka, väčšina ľudí píše, že tie hliníkové väzby sú tam veľmi pevné a nemôžu sa uvoľňovať, ale napr. niečo kyslé by už uvoľnenie spôsobiť mohlo. Ja som mala obavy, či chemické chelátory DMSA, DMPS, ak skombinujem so zeolitmi a bentonitmi, či nebudú z nich ťahať aj hliník a iné kovy, tak som prešla len na chlorelu a večer enterosgel. Ďalší problém bol v tom, že bentonity, zeolity, hnedé uhlie môžu na seba naviazať aj užitočné minerály, ak ich neberiem s dostatočným odstupom aspoň 2 hodiny od minerálnych doplnkov. Lenže keď ja robím cheláciu a beriem každé tri hodiny chelátory a medzitým ďalšie doplnky výživy, jednoducho už nie je dostatočný priestor, aby som mohla medzitým brať ešte aj bentonity a hnedé uhlie. Chlorela neviaže dobré minerály, skôr ich sama obsahuje v dobrej organickej podobe, takže v tomto má výhodu.

To je otázka zda nemůžete, bentonit se nemusí užívat pouze vnitřně, již Aztékům sloužil spíše v podobě obkladů a tak funguje dodnes a velice dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chloupky
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2012 8:36 pm 
Offline

Registrován: úte dub 12, 2011 8:22 pm
Příspěvky: 8
bludicka píše:
Predstav si tú moju frustráciu... celé roky sa stravujem zdravo, nefajčím, nepijem, na jar behám po lúke a zbieram žihľavu, púpavu, robím omnoho viac pre svoje zdravie, než 99% môjho okolia, ale oni sú na tom omnoho zdravotne lepšie, než ja. Ja som neustále chronicky unavená, nemám žiadnu energiu a väčšinu dní sa budím s pocitom, či to tu radšej celé nezabalím, ja neviem, čo je to zobudiť sa s pocitom, že sa teším na ten deň. Ja som celé roky nechápala, ako môže byť niekto optimista a vnímať tento život pozitívne. Permanentná únava, pocit fyzickej nepohody, problémy s myslením, pamäťou - ja som sa v začiatkoch svojej otravy cítila ako dement a myslela som si, že asi mám nejakú formu začínajúceho Alzheimra. Až teraz posledné mesiace sa začínam cítiť lepšie a aj inak vnímať život. Tak koľko energie musím vynaložiť ja, aby som znovu bola funkčná? Tri roky nerobím nič iné, len čítam jednu štúdiu za druhou, jednu knihu za druhou, lekári mi nepomohli, tak som si musela naštudovať sama, čo mám so sebou robiť.

Je obdivuhodné ako si dokázala v takom stave ešte študovať a evidentne si to všetko dobre pamätáš. Ja keď som mala mozgovu hmlu som jednu vetu čítala aj tri krát, aby som pochopila o čom je reč. O zabudaní ani nehovorím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chloupky
PříspěvekNapsal: ned kvě 12, 2013 11:38 am 
Offline

Registrován: pát srp 24, 2012 7:07 am
Příspěvky: 53
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, co se vlastně děje s tělem v době menstruace. Co v té době podpořit? Přišla jsem totiž na to, že v době menzes mi více rostou chloupky, s kterýma mám problémy, jsem více unavená. Beru lugol, selen, lékořici, B6 a hořčík. Třeba u toho hořčíku jsem vypozorovala, že bez menses mi stačí 4 lžičky a mám skoro průjem. Ale před a při menzes jsem si dala i 5 lžiček a nic. Mám třeba zařadit před menzes nějaké fytobylinky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chloupky
PříspěvekNapsal: pon kvě 20, 2013 10:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
panka píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, co se vlastně děje s tělem v době menstruace. Co v té době podpořit? Přišla jsem totiž na to, že v době menzes mi více rostou chloupky, s kterýma mám problémy, jsem více unavená. Beru lugol, selen, lékořici, B6 a hořčík. Třeba u toho hořčíku jsem vypozorovala, že bez menses mi stačí 4 lžičky a mám skoro průjem. Ale před a při menzes jsem si dala i 5 lžiček a nic. Mám třeba zařadit před menzes nějaké fytobylinky?

Tak tělo se čistí, což zde popisují některé členky, které po dokonalém vyčištění těla prakticky nemenstruují, pouze probíhá ovulace. Také se pochopitelně mění hladiny hormonů a to má patrně na ochlupení docela vliv. Ztráta krve pochopitelně unaví a vyšší potřeba látek se tím dá také snadno vysvětlit. Vyzkoušejte damiánu a uvidíte, ta hormony docela rovná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chloupky
PříspěvekNapsal: pát zář 20, 2013 1:48 am 
Offline

Registrován: pát zář 20, 2013 1:24 am
Příspěvky: 1
Srdečne Vás všetkých zdravím som velmi šťastná, že som sa dostala k tejto diskusií, kde som našla obrovske množstvo odpovedí na moje otázky.

Chcela by som Vás všetkych poprosiť, ak si najdete chvílku a pomožete mi rozluštiť moj zdravotný rebus, s ktorým sama bojujem dnes už asi 6 rok. Absolutne som upustila od lekárov, tých využívam iba na testy, aby som vedela vysledky, ktoré sama luštim a zlepšujem.. pochopitelne z dovodu, že práve nedostatok informácii práve z lekárskych ust, a činy ktoré som si na sebe nechala spáchať ma dostali prave sem.. \":)\"

Mám 25 rokov, v 15 tich rokoch mi lekárka predpísala Hormonálnu antikoncepciu na upravu cyklu, a pleti Diane 35, po dvojročnom užívaní som antikoncepciu vysadila a začal sa moj večný boj s nadmerným ochlpením tváre a vlastne celého tela. zimy trávim vačšinou v teple domova, studené ruky od lakťov, a nohy od kolien su bežným úkazom počas zimy, trpela som stále sa vracajucim zápalom vajecnikov, a mocoveho mechura. Stravujem sa dlhé roky velmi zdravo, posledných 5 rokov som vegetarianka, miestami nenutený vegán, nemusim ani vajcia, ani syry, čisto kvoli tráviacim problémom.
Niesom schopná zjest naraz obed v podobe polievky a druheho jedla. Skor celý den podzobkavam stále nieco pod chvílou. Ak naraz zjem velke mnozstvo jedla, niesom schopna žiť, rozmyšlat, hýbať sa . potraviny ako chleba, zemiaky či husté jedla sa okamzite odrazia na mojej váhe.
Zvyknem byť " zaliata vodou" počas mesiaca pred menstruaciou je to viditelne, dokonca aj pre okolia. zo dna na den mam plne lica, oble ruky.. a z nicoho nic opat normál.
Moja strava pozostáva z maximalneho prisunu cerstveho ovocia a zeleniny.
Po troch mesiacoch vitarianstva, kedy som jedla surovu zeleninu, ovocie, soju, boby a vsetko mozne " zive" som videla obrovsku zmenu v pocite " zivota" ale bohuzial v nasich podmienkach, kedy je vonku 6 mesiacov zima, bez slnka nieje mozne udrzat tuto stravu dlhodobo..

To len na predstavu..
Do teraz som sa liecila čajmi, bylinkami, homeopatikami, ale nic dlhodobe a seriozne.. vsetko bez zmeny, ktoru by som mohla vidiet.
Po dvojrocnom noseni strojceka na zuby mi nasli 12 kazov, vsetko sme dali amalganove vyplne..
takze momentalne mam plnu papulu amalganu..

Potrebujem sa pohnut z tohoto stavu, s manželom planujeme bábatko, ktoré už dnes vdaka vsetkym syndromom a okolnostiam vyzera na " vytužene.. vybojovane" preto potrebujem spustiť liečbu samej seba na plne obratky..

Ak som správne pochopila ako prve by som mala zajst na testy :

1 ) vitaminy, mineraly v tele
2) hladina hormonov

A začať očistu tela.. mám za sebou všetky očisty ku ktorým som sa dostala, črevne sprchy, PH v strave dodržujem, odkyslujem ako a s čim sa dá..

Ďakujem Vam velmi pekne za odpovede, vazim si vas čas a chut pomoct mi..

Katarina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chloupky
PříspěvekNapsal: pát zář 20, 2013 7:12 am 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Vždycky mi všichni říkali , že s dítětem bolestivá menstruace zmizí a měli pravdu........jak je to možné, když jde o kyselost ?
Kromě toho já jsem překyselená celé roky, podle toho, co tu čtu a mám candidu tak 30 let, když si to zpětně promítnu , tak proč po porodech už nebývá bolestivá M?
Mám 29 a 24 leté dcery.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chloupky
PříspěvekNapsal: pát zář 20, 2013 11:58 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
k.atarina píše:
Srdečne Vás všetkých zdravím som velmi šťastná, že som sa dostala k tejto diskusií, kde som našla obrovske množstvo odpovedí na moje otázky.

Chcela by som Vás všetkych poprosiť, ak si najdete chvílku a pomožete mi rozluštiť moj zdravotný rebus, s ktorým sama bojujem dnes už asi 6 rok. Absolutne som upustila od lekárov, tých využívam iba na testy, aby som vedela vysledky, ktoré sama luštim a zlepšujem.. pochopitelne z dovodu, že práve nedostatok informácii práve z lekárskych ust, a činy ktoré som si na sebe nechala spáchať ma dostali prave sem.. \":)\"
................
A začať očistu tela.. mám za sebou všetky očisty ku ktorým som sa dostala, črevne sprchy, PH v strave dodržujem, odkyslujem ako a s čim sa dá..
................
Katarina

Ahoj Katarino,
za prve gratuluju, ze jsi zvladla nejdulezitejsi krok ke zdravi "Absolutne som upustila od lekárov, tých využívam iba...".
Co se tyka ocist, nevim, co myslis crevnou sprchou, ale pokud hydrocolon nebo klystyr, tak doporucuju pridat Sank Praksalanu. A pak vicenasobnou ocistu jater a pripadne dalsi ocisty.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz