Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte zář 18, 2012 9:10 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Jsem zpět po čase, nyní již s hotovými výsledky.

Vše se protáhlo, jelikož jsem vzorky poslal s větším časovým rozptylem a trochu v jiných termínech, než jsem zde psal. Omlouvám se za tuto drobnou lež, chtěl jsem však zajistit maximální možnou věrohodnost a vyhnul se (sice malé) možnosti, že někdo spojený s laboratoří by mohl podle termínu odeslaných vzorků zjistit, který je který.

Druhý výsledek dorazil zhruba v polovině srpna, poté jsem požádal biomol o vyjádření a čekal na odpověď. Teď jsem se vrátil z delší dovolené a mohu vše předat.

Prosím tedy všechny, kteří přispěli na výsledky, aby mi napsali SZ a děkuji za vaši trpělivost


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2012 2:03 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Pošlete mi prosím kromě SZ také svůj email. Jedná se o několik souborů, které by se v SZ špatně zpracovávaly. Vše vám tedy zašlu v jednom emailu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2012 7:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
sakul píše:
Prosím tedy všechny, kteří přispěli na výsledky, aby mi napsali SZ a děkuji za vaši trpělivost

Jen pro ty co přispěli? Myslím, že všichni počítali s tím, že půjde o veřejný informace. O tomhle ses pokud vím nikde nezmiňoval.

Vyšly ty výsledky podobně nebo ne?

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2012 9:04 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Xeelee píše:
Jen pro ty co přispěli? Myslím, že všichni počítali s tím, že půjde o veřejný informace. O tomhle ses pokud vím nikde nezmiňoval.

o tom tu bola rec, vysledky dostanu ti, co prispeli a o nejaky cas sakul vysledky zverejni pre vsetkych.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2012 9:36 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Přesně tak. Výsledky budou dostupné pro všechny za dva měsíce, pokud se všichni kteří přispěli neshodnou na tom, že je chtějí zveřejnit ihned.

Tento dotaz jsem nyní všem položil, takže uvidíme.

Jinak výsledky dopadly přesně tak jak někteří očekávali, ale trochu jinak než zase očekávali jiní ... tedy tolik pro tebe Xeelee, aby jsi nebyl tak napnutý \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2012 10:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
OK, s tím nemám problém. Já myslel, že tyhle velmi užitečný informace nezveřejníš pro všechny nikdy. To by pak musel laborku otestovat někdo jinej a to by mi přišlo jako zbytečný plýtvání peněz.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 24, 2012 7:32 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
sakul píše:
Přesně tak. Výsledky budou dostupné pro všechny za dva měsíce, pokud se všichni kteří přispěli neshodnou na tom, že je chtějí zveřejnit ihned.

Tento dotaz jsem nyní všem položil, takže uvidíme.

Jinak výsledky dopadly přesně tak jak někteří očekávali, ale trochu jinak než zase očekávali jiní ... tedy tolik pro tebe Xeelee, aby jsi nebyl tak napnutý \":)\"

Jako přispěvatel nemám problém, aby výsledky byly dostupné všem hned.

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 24, 2012 10:09 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Amy píše:
Jako přispěvatel nemám problém, aby výsledky byly dostupné všem hned.

S akcí jsem nadšený, Sakulovi vřelý dík a info blokovat nemíním. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 29, 2012 11:25 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jsem pro zveřejnění všem hned. Ti co se na sbírce nepodíleli jsou určitě stejně zvědaví jako my sponzoři \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 29, 2012 8:50 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Srdečná vdaka vsetkym, ktorí sa podielali na "prieskume" vlasovej analyzy a podelia sa s vysledkami s nami, ktorí sme "zaspali". \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 30, 2012 3:34 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
Smola je to, že sa týmto pokusom dozvedieme len polku pravdy a to, že meranie resp. vlasová analýza je spôsobilá metóda. Žiaľ, nepovie nám to či tie namerané údaje reprezentujú reálny stav stopových prvkov v celom našom tele a nielen vo vlasoch. Osobne predpokladám, že táto metóda je spôsobilá. To ale nemení nič na veci, či sa môžem od nameraných hodnôt nejako odraziť. Ale to je asi na každom z nás ako sa rozhodne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 02, 2012 8:39 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vzhledem k tomu, že všichni, kteří přispěli na test VA a odepsali na moji zprávu souhlasili, abychom výsledky zveřejnili nyní, najdete v tomto příspěvku vložené fotky z pdf souborů Biomolu, které ukazují stránku s hodnotami jednotlivých prvků.


Na tomto odkazu najdete excel soubor, kde jsou všechny hodnoty srovnány přehledně vedle sebe a červeně označeny ty, které se výrazněji liší.
http://www.ulozto.cz/xtFCkTA/overeni-analyz-xls

Zde si můžete přečíst moje porovnání analýz s dalšími testy, které jsem absolvoval a moje komentáře k průvodnímu textu, který Biomol k testům poskytuje. Součástí souboru je i vyjádření Biomolu k výsledkům, o které jsem je požádal. Soubor je ve formě, v jaké jsem jej zaslal mailem všem co přispěli
http://www.ulozto.cz/xbGJPs8/komentare-doc


Přílohy:
výsledky 120808.jpg
výsledky 120808.jpg [ 173.67 KiB | Zobrazeno 14926 krát ]
výsledky 120625.jpg
výsledky 120625.jpg [ 173.81 KiB | Zobrazeno 14926 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 03, 2012 10:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Vzhledem k tomu, že všichni, kteří přispěli na test VA a odepsali na moji zprávu souhlasili, abychom výsledky zveřejnili nyní, najdete v tomto příspěvku vložené fotky z pdf souborů Biomolu, které ukazují stránku s hodnotami jednotlivých prvků.


Na tomto odkazu najdete excel soubor, kde jsou všechny hodnoty srovnány přehledně vedle sebe a červeně označeny ty, které se výrazněji liší.
http://www.ulozto.cz/xtFCkTA/overeni-analyz-xls

Zde si můžete přečíst moje porovnání analýz s dalšími testy, které jsem absolvoval a moje komentáře k průvodnímu textu, který Biomol k testům poskytuje. Součástí souboru je i vyjádření Biomolu k výsledkům, o které jsem je požádal. Soubor je ve formě, v jaké jsem jej zaslal mailem všem co přispěli
http://www.ulozto.cz/xbGJPs8/komentare-doc

Velice zajímavý výsledek, který pouze potvrzuje to, že pokud uvedenou metodu používá soudní lékařství ke zjištění mnoha skutečností, třeba při identifikaci nebožtíků, nebo zjištění zda byl mrtvý otráven a to i po mnoha letech, tak proč by neměla vykazovat slušnou přesnost u živých lidí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 04, 2012 9:02 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
sakul, skvela praca!
Vdaka za skore zverejneie vysledkov.

Ked si spominal zhodu s ich odporucanim stravovania a svojim zaverom v oblasti zostavenia jedalnicka, hned som vytiahla svoju analyzu spred roka.
Zaspominala som si, ako som sa nechapavo pozastavovala nad ich doporucenim, vyrazne obmedzit sacharidy, hlavne s dorazom nechat podla moznosti len tie zo zeleniny, tiez odporucanie konzumacie surovej zeleniny len zo 1/4 jej denneho mnozstva a odporucanie zaradit hodne tukov,
zasmiala som sa, lebo presne k tomuto spejem, vtedy sa mi to zdalo nezmyselne \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 04, 2012 9:22 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Super prace sakule, procet sem vsechny ty materialy a moc dobre ty!

Velmi podobne doporuceni k jidelnicku jsem dostal i ja akorat teda nedodrzuji par veci jako napr., ze bych mel jist bucek, slaninu atd. A zeleninu jim temer vyhradne syrovou jelikoz je ted sezona a dokonaly domaci cukety/okurky/rajcata/papriky nehodlam ani nahodou varit \":)\" V zime se to mozna trochu zmeni jakmile budu nucenej kupovat ruzny sklenikovy mutace ze supermarketu, ale uvidime \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz