Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 8:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hyperurikemia
PříspěvekNapsal: úte lis 08, 2011 11:21 pm 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
Tak mimo interval to je otázka. Pokud vezměte v úvahu, že každá laboratoř má ty intervaly jinak, tak někdy ano. Nicméně ve vašem případě bych přitlačil na draslík, vápník a hořčík. Jinak v tom nevidím problém, ty výsledky jsou dobré.

Dakujem pekne za odpoved.
pritlacit znamena v tomto pripade zvysit ?
staci ak budem jest viac potravin obsahujucich tieto prvky alebo musim nejake doplnky


skor nez som sa rozhodol vas opat opytat, som si cital suvisiace vlakna ale mam v tom trochu hokej.
neviem nejako zosuladit nasledujuce:
treti tyzden robim urinove klystiry rano po defekacii ale stale mam problem s naduvanim
vcera strasna zapcha, opat hemoroidy
pomozu klystiry na hemoroidy, da sa ich takto zbavit[obcas si viem pomoct mechanickym zasunutim spat, samozrejme pouzitim nejakeho kremu alebo gelu alebo aspon slinou na toaletnom papieri
snazil som sa to riesit doplnenim kefiru do stravy ale potom sa zvyraznil problem s unikom mocu po moceni[podla mnozstva mocu ste pisali ze by to nemusel byt problem s prostatou, zeby to boli kvasinky v mocovom mechure ?
vysiel mi pozitivny slinny test na kvasinky
v minulosti som mal problem s vytokom a bola mi PCR zistena mycoplazma hominis
bol som lieceny nejakymi chemoterapeutikami netusil som vtedy ako by sa toho dalo zbavit. urinoterapie som sa pri takomto probleme bal
vytok po prelieceni zmizol ale momentalne problemy asi nejako suvisia s nedostatocnym alebo nevhodnym sposobom liecby
rozmyslal som nad tou masazou prostaty
nemal by som uplne vypustit aj tvrde syry a kefir
je pravda ze by to mohlo vadit kede ma muz takyto problem?[skusal som kozi a kravsky kefir pomocou tibetskej huby ]
zincica z ovcieho mlieka je porovnatelna s kefirom z TH?

hladal som a cital vlakna s protikvasinkovou dietou ale nieje mi teraz vlastne jasne ako to riesit:
radili ste mi pridat tuk, ale nekombinovat ho so sacharidami, tak to riesim nasledovne

do ovocnych ranajok uz nepridavam ziadne oriesky , semena ani olej
Teraz ich miesam na obed s nastruhanou mrkvou, cviklou a cesnakom a postruhanym tvrdym syrom co jedavam teraz kazdy den [asi robim chybu ze cvikla a mrkva nieje prave v pripade pozitivnej kvasinky ta spravna zelenina na kombinovanie s tukmi ze?]
bolo by lepsie zaradit tukyt ako samostatne jedlo[3 hod medzi jedlami] oriesky vlasske s lanovym olejom a sezamom alebo lanovym semenom?

kedy zaradit rybi olej ?tiez samostatne alebo po akom case medzi jedlami

dufam ze sa velmi neopakujem ak ano vopred sa ospravedlnujem

som vam ale vdacny ze ste ma povzbudili aby som sa nebal, hoci ma zatial naduva, mam vyrazne silnejsiu imunitu zapocatim sankpraksalanou a klistyrmi som este neochorel, v mojom pripade obrovsky uspech predtym som ochorel vzdy ako prvy
dakujem p.Jardo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hyperurikemia
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 10:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
dzinak píše:
Dakujem pekne za odpoved.
pritlacit znamena v tomto pripade zvysit ?
staci ak budem jest viac potravin obsahujucich tieto prvky alebo musim nejake doplnky


skor nez som sa rozhodol vas opat opytat, som si cital suvisiace vlakna ale mam v tom trochu hokej.
neviem nejako zosuladit nasledujuce:
treti tyzden robim urinove klystiry rano po defekacii ale stale mam problem s naduvanim
vcera strasna zapcha, opat hemoroidy
pomozu klystiry na hemoroidy, da sa ich takto zbavit[obcas si viem pomoct mechanickym zasunutim spat, samozrejme pouzitim nejakeho kremu alebo gelu alebo aspon slinou na toaletnom papieri
snazil som sa to riesit doplnenim kefiru do stravy ale potom sa zvyraznil problem s unikom mocu po moceni[podla mnozstva mocu ste pisali ze by to nemusel byt problem s prostatou, zeby to boli kvasinky v mocovom mechure ?
vysiel mi pozitivny slinny test na kvasinky
v minulosti som mal problem s vytokom a bola mi PCR zistena mycoplazma hominis
bol som lieceny nejakymi chemoterapeutikami netusil som vtedy ako by sa toho dalo zbavit. urinoterapie som sa pri takomto probleme bal
vytok po prelieceni zmizol ale momentalne problemy asi nejako suvisia s nedostatocnym alebo nevhodnym sposobom liecby
rozmyslal som nad tou masazou prostaty
nemal by som uplne vypustit aj tvrde syry a kefir
je pravda ze by to mohlo vadit kede ma muz takyto problem?[skusal som kozi a kravsky kefir pomocou tibetskej huby ]
zincica z ovcieho mlieka je porovnatelna s kefirom z TH?

hladal som a cital vlakna s protikvasinkovou dietou ale nieje mi teraz vlastne jasne ako to riesit:
radili ste mi pridat tuk, ale nekombinovat ho so sacharidami, tak to riesim nasledovne

do ovocnych ranajok uz nepridavam ziadne oriesky , semena ani olej
Teraz ich miesam na obed s nastruhanou mrkvou, cviklou a cesnakom a postruhanym tvrdym syrom co jedavam teraz kazdy den [asi robim chybu ze cvikla a mrkva nieje prave v pripade pozitivnej kvasinky ta spravna zelenina na kombinovanie s tukmi ze?]
bolo by lepsie zaradit tukyt ako samostatne jedlo[3 hod medzi jedlami] oriesky vlasske s lanovym olejom a sezamom alebo lanovym semenom?

kedy zaradit rybi olej ?tiez samostatne alebo po akom case medzi jedlami

dufam ze sa velmi neopakujem ak ano vopred sa ospravedlnujem

som vam ale vdacny ze ste ma povzbudili aby som sa nebal, hoci ma zatial naduva, mam vyrazne silnejsiu imunitu zapocatim sankpraksalanou a klistyrmi som este neochorel, v mojom pripade obrovsky uspech predtym som ochorel vzdy ako prvy
dakujem p.Jardo

Ano, zvýšit dodávání daných minerálů. To vše způsobují kvasinky a je třeba najet na bezsacharidovou dietu, což by mělo většinu problémů odstranit. Masáž prostaty je výborná a vyloučit mléčné produkty není problém, to můžete vyzkoušet. Ta snídaně není dobře, ovoce je zdroj sacharidů, to fungovat nebude. Totéž platí pro velké dávky mrkve a červené řepy a pokud jde o rybí olej, tak ten se dává do jídla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hyperurikemia
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 11:32 pm 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
Ano, zvýšit dodávání daných minerálů. To vše způsobují kvasinky a je třeba najet na bezsacharidovou dietu, což by mělo většinu problémů odstranit. Masáž prostaty je výborná a vyloučit mléčné produkty není problém, to můžete vyzkoušet. Ta snídaně není dobře, ovoce je zdroj sacharidů, to fungovat nebude. Totéž platí pro velké dávky mrkve a červené řepy a pokud jde o rybí olej, tak ten se dává do jídla.

prepacte ale ja fakt neviem co mam jest viete mi poradit nejake konkretne recepty alebo stranku ktora sa vam pozdava
ja som nasiel vela veci ohladne bezsacharidovej diety ale nejako si to velakrat odporuje
niekde uvadzaju ze bez cukrov to telo dlho nevydrzi, ze vraj to srdce dlho nevidrzi
napr.
http://rng.nazory.eu/candida

v mojom pripade ho mimo ine potrebujem na sport, odkial telo cerpa sacharidy pri sporte ked je premnozene kandidou a ja mu nedavam vobec sacharidy?

inde pisu mrkvu a cviklu ano inde nie, maso ano, ale maso ale zakysluje nie?

mozem vas poprosit
co si mam struhat,ktore orechy a semena mozem a ktore nie?mam rad vsetky. , co je vela cvikly a mrkvy?



myslim spravne ze sa nemozem riadit Vasim
7 - Příklad denního jídelníčku koli kyseline mocovej aby som ju udrzal pod kontrolou a kvasinke a chcel by som vediet co konkretne mozem jest a ako?
mozem vas o to poprosit?
dakujem pekne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hyperurikemia
PříspěvekNapsal: čtv lis 10, 2011 9:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
dzinak píše:
prepacte ale ja fakt neviem co mam jest viete mi poradit nejake konkretne recepty alebo stranku ktora sa vam pozdava
ja som nasiel vela veci ohladne bezsacharidovej diety ale nejako si to velakrat odporuje
niekde uvadzaju ze bez cukrov to telo dlho nevydrzi, ze vraj to srdce dlho nevidrzi
napr.
http://rng.nazory.eu/candida

v mojom pripade ho mimo ine potrebujem na sport, odkial telo cerpa sacharidy pri sporte ked je premnozene kandidou a ja mu nedavam vobec sacharidy?

inde pisu mrkvu a cviklu ano inde nie, maso ano, ale maso ale zakysluje nie?

mozem vas poprosit
co si mam struhat,ktore orechy a semena mozem a ktore nie?mam rad vsetky. , co je vela cvikly a mrkvy?



myslim spravne ze sa nemozem riadit Vasim
7 - Příklad denního jídelníčku koli kyseline mocovej aby som ju udrzal pod kontrolou a kvasinke a chcel by som vediet co konkretne mozem jest a ako?
mozem vas o to poprosit?
dakujem pekne

Pochopte, že po mě chcete nesmysl, to bych vám to fórum musel celé znovu opsat, což je určitě blbost, vše na co se ptáte tu je, stačí pouze číst a bez sacharidů se dá žít celý život, pokud máte dostatečný přísun tuku, tak není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hyperurikemia
PříspěvekNapsal: čtv lis 10, 2011 9:52 am 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
dobre, tak ok,
dakujem
ked najdem nieco comu nebudem rozumiet tak sa mozem pytat ano?
dik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hyperurikemia
PříspěvekNapsal: čtv lis 10, 2011 7:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
dzinak píše:
dobre, tak ok,
dakujem
ked najdem nieco comu nebudem rozumiet tak sa mozem pytat ano?
dik

Tak od toho toto fórum je, čili ano.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz