Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned dub 28, 2024 4:01 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bolavé otoky na obličeji
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2011 12:23 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 12:14 am
Příspěvky: 1
Dobrý den, pane Jardo i vy ostatní. Potřebuji poradit.Trápí mě bolavé otoky na obličeji. Hodně trpím na akné. Byla jsem s tím již několikrát na kožním a mám antibiotika, kterými si obličej na noc mažu. Drobné pupínky zmizely a pleť se mi začala zlepšovat. Ale kolem nosu, většinou ze strany, se mi udělá velká boulička a bolí. Vydrží i celý měsíc a pak se zmenší a zmizí. Týden mám klid a opět se objeví. Jen jednou se mi povedlo ji vymáčknout. Bolelo to nehorázně. Boulička ani neměla bílou hlavičku, jen jsem si sloupla kůžičku a vytekl hnis. Od té doby se mi dělá jen na druhé straně nosu. Už nevím jak mám proti nim bojovat. Mažu si to i černou mastí, jenže vůbec nepomáhá. Pleť si čistím Jarischovým roztokem, ale žádný výsledek. Ani paní kosmetička ani doktorka na kožním mi neporadí. Jsem z toho zoufalá. \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolavé otoky na obličeji
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 8:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Pavla píše:
Dobrý den, pane Jardo i vy ostatní. Potřebuji poradit.Trápí mě bolavé otoky na obličeji. Hodně trpím na akné. Byla jsem s tím již několikrát na kožním a mám antibiotika, kterými si obličej na noc mažu. Drobné pupínky zmizely a pleť se mi začala zlepšovat. Ale kolem nosu, většinou ze strany, se mi udělá velká boulička a bolí. Vydrží i celý měsíc a pak se zmenší a zmizí. Týden mám klid a opět se objeví. Jen jednou se mi povedlo ji vymáčknout. Bolelo to nehorázně. Boulička ani neměla bílou hlavičku, jen jsem si sloupla kůžičku a vytekl hnis. Od té doby se mi dělá jen na druhé straně nosu. Už nevím jak mám proti nim bojovat. Mažu si to i černou mastí, jenže vůbec nepomáhá. Pleť si čistím Jarischovým roztokem, ale žádný výsledek. Ani paní kosmetička ani doktorka na kožním mi neporadí. Jsem z toho zoufalá. \":(\"

No, pokud by jste si prošla tyto stránky, tak zjistíte, že veškerá vaše dosavadní snaha šla špatným směrem a jakýkoliv postup prováděný na pokožce nemá význam, nebo z dlouhodobého hlediska určitě ne. Vše je z krve a ta je zamořená od zaneseného střeva, čili začít musíte u střeva, pak se postarat o vysokou kvalitu krve a vše na pokožce zmizne jako mávnutím kouzelným proutkem. Další možnost je podpořit detoxikaci urinou a dají se provádět zábaly na postiženým místech, což bordel z tkání vytáhne, ale z dlouhodobého hlediska to také není řešení, to je v té krvi.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz