Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 16, 2024 7:17 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2011 1:11 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 10:47 am
Příspěvky: 11
Dobrý den, mám problém s praskáním žilek na nohách,také mě bolí lýtka. V srpnu minulého roku jsem podstoupila kolonoskopii kvůli krvácení při stolici. Byl mi odstraněn nezhoubný polyp, měla jsem větší vnitřní hemoroidy,absolovala jsem tedy elastickou ligaturu. Nyní stav klidný, hemoroidy menší, nekrvácí. Stolice nepravidelná,někdy obden,jindy za tři dny. Pobolívají mě záda v oblasti krční a hrudní. Necítím se dobře psychicky,mám strach z vážné nemoci. Moc děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cévní problémy
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2011 3:06 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Evelína píše:
Dobrý den, mám problém s praskáním žilek na nohách,také mě bolí lýtka. V srpnu minulého roku jsem podstoupila kolonoskopii kvůli krvácení při stolici. Byl mi odstraněn nezhoubný polyp, měla jsem větší vnitřní hemoroidy,absolovala jsem tedy elastickou ligaturu. Nyní stav klidný, hemoroidy menší, nekrvácí. Stolice nepravidelná,někdy obden,jindy za tři dny. Pobolívají mě záda v oblasti krční a hrudní. Necítím se dobře psychicky,mám strach z vážné nemoci. Moc děkuji za odpověď.

Moje dlouhodobe perspektivni reseni zni takto:
Zacit byste mela celkove od psychiky, doporucuji vyhledat skryte stresory - patologicke pretezovani, prace, rodina, pratele, chaba seberealizace, malo relaxace v prirode, cokoliv co cloveka trapi (predevsim dlouhodobe) a ani o tom nemusi vedet a uvedomovat si to. Nastudovat si hodne z ruznych zdroju o psychosomatice, cirkadilanich rytmech ale hlavne se tim nenervovat. Dodrzovani cirkadialnich rytmu je v dlouhodobe perspektive dost zasadni. Nastudovat si to. Praskovani cimkoliv nedoporucuji! Neresi to primarni pricinu.
Preventivne a pro jistotu se docasne dokud se metabolismus nezlepsi vyhybat chemii v cemkoliv-potraviny (konzervanty, aditiva, prislis prepracovavane potraviny, preferovat domaci zakladni suroviny...), kosmetika, domaci chemie, nepolykat zubni pastu, vyhybat se alkoholu v cemkoliv.
Az se to zlepsi, je mozno postupne zase zkouset a zarazovat vyrazene veci.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cévní problémy
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2011 3:21 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Opravdu bych zvážil Petře, jestli by někdy nebylo lepší držet hubu, než tláskat stejné abstraktní nesmysly pořád dokola, a konkrétního neříct vůbec nic.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cévní problémy
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2011 4:32 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Opravdu bych zvážil Petře, jestli by někdy nebylo lepší držet hubu, než tláskat stejné abstraktní nesmysly pořád dokola, a konkrétního neříct vůbec nic.

pane PseudoVsevede jake je vase konkretni reseni? Povidejte prehanejte? Sem jedno ucho (oko). Komplexni problem nelze resit trivialne.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cévní problémy
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2011 5:21 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
žádné nemám, usoudil jsem, že k tomuto konkrétnímu tématu nemám co říct, chybí mi osobní zkušenost s tou nemocí a tak bych radil hovadiny. tak jako to děláš ty. ovšem tady jde o lidské
zdraví, a proto si myslím, že si žádný člověk nezaslouží, aby se stal obětí rad psychicky narušeného jedince, bez jakýkoliv konkrétních zkušeností.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cévní problémy
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2011 6:29 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
žádné nemám, usoudil jsem, že k tomuto konkrétnímu tématu nemám co říct, chybí mi osobní zkušenost s tou nemocí a tak bych radil hovadiny. tak jako to děláš ty. ovšem tady jde o lidské
zdraví, a proto si myslím, že si žádný člověk nezaslouží, aby se stal obětí rad psychicky narušeného jedince, bez jakýkoliv konkrétních zkušeností.

Jak muzes tvrdit ze s tim nemam zkusenosti? Oooo jiste zapomnel sem ty si preci Vseved.

Dede Vsevede pred tvou moudrosti se vsechno v prach riti,
chtel bych vedet zda se neocitnem v riti?
\":)\")

Tim se vysvetluje vse i tvuj Nick. \":)\")

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cévní problémy
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2011 6:39 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petře najdi si holku, už je ti dost roků než abys po světě běhal jako panic.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cévní problémy
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2011 6:44 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Petře najdi si holku, už je ti dost roků než abys po světě běhal jako panic.

No koukam ze uz asi nic inteligentnejsiho nevymyslis... tak budu reagovat alespon na to malo co trousis, si si jisty na 100% ze sem panic? Si si jisty na 100% ze nemam holku? Si si jisty ze se ted neridis heslem: "Podle sebe soudim tebe." ?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cévní problémy
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2011 9:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Evelína píše:
Dobrý den, mám problém s praskáním žilek na nohách,také mě bolí lýtka. V srpnu minulého roku jsem podstoupila kolonoskopii kvůli krvácení při stolici. Byl mi odstraněn nezhoubný polyp, měla jsem větší vnitřní hemoroidy,absolovala jsem tedy elastickou ligaturu. Nyní stav klidný, hemoroidy menší, nekrvácí. Stolice nepravidelná,někdy obden,jindy za tři dny. Pobolívají mě záda v oblasti krční a hrudní. Necítím se dobře psychicky,mám strach z vážné nemoci. Moc děkuji za odpověď.

Zvláštnu pozornosť si zaslúži rutín nachádzajúci sa v pohanke, ktorý má vynikajúce liečebné účinky na cievy. Konzumáciu pohánky sa im vracia pružnosť a prirodzene sa reguluje krvná zrážanlivosť.. S vitamínom E lieči chorobné zmeny na cievach. Rutín významne zlepšuje, dokonca môže aj vyliečiť kŕčové žily na nohách. Rutín a vitamín C si navzájom zvyšujú účinnosť, čo súvisí s problematikou adrenalínu v organizme.

Pravidelná konzumácia pohánky (aspoň trikrát týždenne) spolu s pitím odvaru z ľanového semena a zvýšeným príjmom vlákniny, vraj vylieči behom mesiaca hemoroidy.
Pohanka je taktiež veľmi výhodná k detoxikácii v tehotenstve a vôbec pri akejkoľvek intoxikácii. Známy je liečebný účinok pohanky pri praskaní žiliek v oku, tvári, aj inde na tele, pri zvýšenej krvácavosti, vredoch, črevných nádoroch, či pri silnej či dlhotrvajúcej menštruácii.
Veľmi dôležitým vitamínom obsiahnutým v pohánke je cholín, ktorý regeneruje pečeňové bunky po poškodení chorobami a alkoholom. Zároveň napomáha odbúravaniu tuku v pečeni.
Ako prvé by som začala očistami hrubého čreva, potom pečene/játra a pritom sa cpala pohankou a ľanovým semienkom na všetky možné spôsoby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cévní problémy
PříspěvekNapsal: stř dub 06, 2011 7:05 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Sybilla píše:
Zvláštnu pozornosť si zaslúži rutín nachádzajúci sa v pohanke, ktorý má vynikajúce liečebné účinky na cievy. Konzumáciu pohánky sa im vracia pružnosť a prirodzene sa reguluje krvná zrážanlivosť.. S vitamínom E lieči chorobné zmeny na cievach. Rutín významne zlepšuje, dokonca môže aj vyliečiť kŕčové žily na nohách. Rutín a vitamín C si navzájom zvyšujú účinnosť, čo súvisí s problematikou adrenalínu v organizme.

Pravidelná konzumácia pohánky (aspoň trikrát týždenne) spolu s pitím odvaru z ľanového semena a zvýšeným príjmom vlákniny, vraj vylieči behom mesiaca hemoroidy.
Pohanka je taktiež veľmi výhodná k detoxikácii v tehotenstve a vôbec pri akejkoľvek intoxikácii. Známy je liečebný účinok pohanky pri praskaní žiliek v oku, tvári, aj inde na tele, pri zvýšenej krvácavosti, vredoch, črevných nádoroch, či pri silnej či dlhotrvajúcej menštruácii.
Veľmi dôležitým vitamínom obsiahnutým v pohánke je cholín, ktorý regeneruje pečeňové bunky po poškodení chorobami a alkoholom. Zároveň napomáha odbúravaniu tuku v pečeni.
Ako prvé by som začala očistami hrubého čreva, potom pečene/játra a pritom sa cpala pohankou a ľanovým semienkom na všetky možné spôsoby.

O pohance se to rika ale nejsem si uplne jist estli je to tak silny lek. je mozne ze po cas oslabeneho metabolismu kdy neni telo harmonizovane pomuze ale jako uplnou nahradu pestreho jidelnicku na dlouhou dobu bych to nevidel. Mam pro to par duvodu, zaprve lide ji sice v davnych dobach jedli pravdepodobne casto ale nikdo nevi v jakych mnozstvich a jak presne upravovanou? Navic tehda lide nesedeli celej den u pocitace ale makali na polich a nespali v betonovych krabicich a nechodili v betonovych ulicich a nekoupali se v chlorovane vode, tedy upne jiny zivotni prostredi, jiny prijem necistot nebo chcete-li slozek prostredi, jak zkrz kuzi tak potravou, vodou, dychanim... to vse ma vliv na to jak je metabolismus nastaven...a kdo si toho este nevsiml tak je uplne slepej jak vuci prirode tak sobe. O vlivu masmedialni masaze ani nemluve. Demagogie nicici dlouhodobe zdravi na kazdem rohu.
Problemy s cevami docela dobre popsal jeden alternativni lekar co se zabyva ozonoterapii...doporucuji precist jeho knihu...ale brat ji tez s nadhledem a cist mezi radky....jmenuje se Ozonoterapie a reflexni terapie a k stazeni je v tomto archivu spolu s dalsimi zajimavymi knizkami
http://www.ulozto.cz/5008995/knihy-pro- ... zdravi-rar

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: stř dub 06, 2011 9:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28263
Bydliště: Poděbrady
Evelína píše:
Dobrý den, mám problém s praskáním žilek na nohách,také mě bolí lýtka. V srpnu minulého roku jsem podstoupila kolonoskopii kvůli krvácení při stolici. Byl mi odstraněn nezhoubný polyp, měla jsem větší vnitřní hemoroidy,absolovala jsem tedy elastickou ligaturu. Nyní stav klidný, hemoroidy menší, nekrvácí. Stolice nepravidelná,někdy obden,jindy za tři dny. Pobolívají mě záda v oblasti krční a hrudní. Necítím se dobře psychicky,mám strach z vážné nemoci. Moc děkuji za odpověď.

Tak Sybilla vám to píše dobře, jde o nedostatek hořčíku, rutinu a céčka k tomu patrně slušné překyselení a problém je na světě. Nasaďte velké dávky hořčíku v akutním stavu krvácivosti Ascorutin z lékárny, srovnat pH na život podporující hodnoty 7,5-7,8 pH a každopádně čistit, čistit a zase čistit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 9:45 am 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 10:47 am
Příspěvky: 11
Začala jsem užívat 1tabletu C 1000 se šípky a 1 tabletu Rutinu nebo je lepší Ascorutin? Ten horčík by byl nejlepší v jaké formě? Žačala jsem pít také zeleninové a ovocné štávy,jím saláty dle vašich rad, vyhýbám se bílým jedům. Mohu se pročistit i tímto způsobem, na ta ostatní,jak popisujete si moc netroufám. Moc děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 11:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28263
Bydliště: Poděbrady
Evelína píše:
Začala jsem užívat 1tabletu C 1000 se šípky a 1 tabletu Rutinu nebo je lepší Ascorutin? Ten horčík by byl nejlepší v jaké formě? Žačala jsem pít také zeleninové a ovocné štávy,jím saláty dle vašich rad, vyhýbám se bílým jedům. Mohu se pročistit i tímto způsobem, na ta ostatní,jak popisujete si moc netroufám. Moc děkuji za odpověď.

Toho céčka můžete brát tak velkou dávku, která nevyvolá průjem, což může být možná i třicet těch tablet v průběhu dne. U toho rutinu to máte jedno, funguje oboje a na hořčík je nejvhodnější chlorid hořečnatý, který zde má samostatné vlákno. Ten váš uvedený postup je také možný, ovšem pomalý a záleží jak moc spěcháte, jinak je to asi jedno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 2:24 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 10:47 am
Příspěvky: 11
Nezlobte se,že Vás ještě obtěžuji, ale toho Rutinu můžu jen 1 tabletu, jak doporučují? Děkuji za ochotu.
Ještě jsem to správně nepochopila s tím chloridem hořečnatým, ten je součástí toho rutinu nebo si ho mám koupit v lékarně? Moc moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 3:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28263
Bydliště: Poděbrady
Evelína píše:
Nezlobte se,že Vás ještě obtěžuji, ale toho Rutinu můžu jen 1 tabletu, jak doporučují? Děkuji za ochotu.
Ještě jsem to správně nepochopila s tím chloridem hořečnatým, ten je součástí toho rutinu nebo si ho mám koupit v lékarně? Moc moc děkuji.

Jednu až dvě a k tomu hodně vitamínu C, ten totiž jeho účinky zásadně umocňuje. Chlorid hořečnatý je hořčíková sůl a pochybuji, že ji v lékárně koupíte, nicméně koukněte se do nabídky na konci fóra, tam ji nabízím a mohu vám ji poslat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz