Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:16 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2014 9:32 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Jardo, můžu se zaptat...? Pokud bude starší člověk užívat hořčík na rozpuštění vápenných usazenin v cévách nemůže to zhoršit řídnutí kostí, které u starších lidí bývá dost častým problémem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: sob říj 25, 2014 8:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Jardo, můžu se zaptat...? Pokud bude starší člověk užívat hořčík na rozpuštění vápenných usazenin v cévách nemůže to zhoršit řídnutí kostí, které u starších lidí bývá dost častým problémem?

Ne, to je blbost, hořčík je jako malta a vápník jako cihly, prostě zeď bez malty stojí za prd a s maltou dobře drží. Pochopitelně je dobré srovnat i D3 a K2, což se do ukládání vápníku zásadně promítá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: čtv lis 06, 2014 11:21 pm 
Offline

Registrován: sob bře 31, 2012 3:18 pm
Příspěvky: 21
Mám problém asi rok s uchem. Slyším takový přerývaný tlumený hučení, jak kdyby byl v dálce nastartovaný motor, provázený i mírným tlakovým vjemem. Dlouho jsem nevěděla, že je to moje ucho. Řešila jsem filtr od rybiček, pračku, sousedy ... Ale nakonec jsem pochopila, že je to u mě. Slyším to jen, když je dokonalý ticho. Před usnutím nebo když jsem sama doma a nic nedělám, třeba si čtu. Sebemenší zvuk to hučení přerušuje. V minulosti už jsem měla třikrát podobný problém, vždy s odstupem tak tří let. Jen to bylo tenkrát o hodně horší. Ucho bylo zalehlé, že jsem špatně slyšela, ale zároveň každý zvuk mi v hlavě nesnesitelně duněl, bylo mi zle od žaludku a měla jsem závratě. Byla jsem zcela vyřazena ze života, jen jsem se potácela kolem zdí. Na ušním mi dali Betaserc dlouhodobě a vitamin A a E. Trvalo to pokaždé tak tři měsíce a pak to ze dne na den vymizelo.
Po posledním ataku jsem začala s živou stravou, je to asi 2,5 roku. Celkem se mi daří, přestala mě bolet záda a kolena až teď zase to ucho. Začala jsem užívat hořčík. Zatím jsem na čtyřech lžičkách. Popíjím během dne rozpuštěné s himalájskou solí. Chtěla jsem se zeptat, protože mi to moc nechutná, jestli si můžu do petky k hořčíku nakapat citron? A kdyby měl někdo ještě nějakou radu, co vyzkoušet, tak sem s ní! Moc díky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: pát lis 07, 2014 7:08 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Koupil jsem si hořčík Magnetrans. Je to malý sáček,co se 1x denně nasype přímo do úst, rozpustí slinami a spolkne. Mám z toho ale slušný průjem. \":(\" (Mám s tím celkově problémy. Po 2g vitaminu C, už po 2kapkách MMS, prostě po kde čem,co při stejné dávce manželce nic nedělá. Po 4 kapkách HCL ve sklence vody, což má být látka pro organismus přirozená, je mi aspoň slušně blbě.)
Jardo,nemohl bys mi, prosím, poradit jiný zdroj hořčíku, který bych lepší snášel...?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: ned pro 14, 2014 4:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
linda píše:
Mám problém asi rok s uchem. Slyším takový přerývaný tlumený hučení, jak kdyby byl v dálce nastartovaný motor, provázený i mírným tlakovým vjemem. Dlouho jsem nevěděla, že je to moje ucho. Řešila jsem filtr od rybiček, pračku, sousedy ... Ale nakonec jsem pochopila, že je to u mě. Slyším to jen, když je dokonalý ticho. Před usnutím nebo když jsem sama doma a nic nedělám, třeba si čtu. Sebemenší zvuk to hučení přerušuje. V minulosti už jsem měla třikrát podobný problém, vždy s odstupem tak tří let. Jen to bylo tenkrát o hodně horší. Ucho bylo zalehlé, že jsem špatně slyšela, ale zároveň každý zvuk mi v hlavě nesnesitelně duněl, bylo mi zle od žaludku a měla jsem závratě. Byla jsem zcela vyřazena ze života, jen jsem se potácela kolem zdí. Na ušním mi dali Betaserc dlouhodobě a vitamin A a E. Trvalo to pokaždé tak tři měsíce a pak to ze dne na den vymizelo.
Po posledním ataku jsem začala s živou stravou, je to asi 2,5 roku. Celkem se mi daří, přestala mě bolet záda a kolena až teď zase to ucho. Začala jsem užívat hořčík. Zatím jsem na čtyřech lžičkách. Popíjím během dne rozpuštěné s himalájskou solí. Chtěla jsem se zeptat, protože mi to moc nechutná, jestli si můžu do petky k hořčíku nakapat citron? A kdyby měl někdo ještě nějakou radu, co vyzkoušet, tak sem s ní! Moc díky!

Tak vyzkoušejte popíjení malých panáků 0,2 dcl hořkosladkého „fernetu“ vyrobeného z chloridu hořečnatého a Sladíku, tedy extraktu ze stévie. Do půllitrové PET lahve nasypeme 50 g práškového chloridu hořečnatého a přidáme Sladík, tak cca deset přiložených odměrek. Dolijeme vodou na půllitr a protřepeme. Vzniklý roztok aplikujeme tak, že si dáme několikrát za den malého panáka 0,2 dcl roztoku a zapijeme alespoň 2 dcl čisté vody, jinak koncentrát vyvolává průjem. Počet panáků průběžně zvyšujeme, stejně jako dávkování lžiček chloridu hořčíku až do stavu průjmu a pak se vrátíme o jednu až dvě dávky zpět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: ned pro 14, 2014 4:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Koupil jsem si hořčík Magnetrans. Je to malý sáček,co se 1x denně nasype přímo do úst, rozpustí slinami a spolkne. Mám z toho ale slušný průjem. \":(\" (Mám s tím celkově problémy. Po 2g vitaminu C, už po 2kapkách MMS, prostě po kde čem,co při stejné dávce manželce nic nedělá. Po 4 kapkách HCL ve sklence vody, což má být látka pro organismus přirozená, je mi aspoň slušně blbě.)
Jardo,nemohl bys mi, prosím, poradit jiný zdroj hořčíku, který bych lepší snášel...?

Mohu vám dodat i citrát hořčíku, který prakticky nemá hořkou chuť, ale je dražší a hůře k sehnání. Ten se pouze rozpouští do vody a pije. Jediným omezením je opět stav vyvolání průjmu, jako při užívání chloridu hořčíku, ale citrát tak vysoce projímavý není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: pát pro 19, 2014 1:31 am 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
kov píše:
Koupil jsem si hořčík Magnetrans. Je to malý sáček,co se 1x denně nasype přímo do úst, rozpustí slinami a spolkne. Mám z toho ale slušný průjem. \":(\" (Mám s tím celkově problémy. Po 2g vitaminu C, už po 2kapkách MMS, prostě po kde čem,co při stejné dávce manželce nic nedělá. Po 4 kapkách HCL ve sklence vody, což má být látka pro organismus přirozená, je mi aspoň slušně blbě.)
Jardo,nemohl bys mi, prosím, poradit jiný zdroj hořčíku, který bych lepší snášel...?

protože tinitus a magnesium mají k sobě často blízko - zkoušel jsi večerní natírání tělesné schránky hořčíkovým olejem ? podle mých zkušeností je podávání čehokoli přes kůži (hořčík, jód, soda..) vždy komfortnější (pro tělo) než perorální cesta.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: sob pro 20, 2014 9:03 am 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:58 pm
Příspěvky: 45
Bydliště: Polička
Má citrát hořčíku větší vstřebatelnost?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: stř pro 24, 2014 12:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Honzek píše:
Má citrát hořčíku větší vstřebatelnost?

To se tvrdit nedá, má sice trochu více hořčíku než chlorid, konkrétně 16%, ale také může vyvolávat průjem stejně jako chlorid, pokud ho střeva neberou a pak se také nevstřebá. Vždy jde o to, jak vysokou dávku dokážete v průběhu dne přijmout bez vyvolání průjmu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: čtv bře 05, 2015 2:24 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Tady někdo o tom vydal dokonce knížku. Už s tím máte někdo zkušenost o čem to je? Předpokládám komplexní vyčištění organismu, podpora imunitního systému, atd.
http://bez-huceni-usi.com/v1/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: čtv bře 05, 2015 3:13 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
kov píše:
Tady někdo o tom vydal dokonce knížku. Už s tím máte někdo zkušenost o čem to je? Předpokládám komplexní vyčištění organismu, podpora imunitního systému, atd.
http://bez-huceni-usi.com/v1/

Nejak se mi nelibi tento typ marketingu a ta cena, ale samozrejme kdyby to fungovalo... Jen jsem to hodil do googlu a vypadla jeste dalsi kniha http://www.prozdravi.cz/knihovnicka-med ... zemek.html, tentokrat podstatne levnejsi.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: čtv bře 19, 2015 12:02 pm 
Offline

Registrován: pát črc 18, 2014 9:43 pm
Příspěvky: 34
Na Tinnitus nekterym staci poradny klystyr s peroxidem(3%), voda:peroxid=3:1.
"Tinnitus and severe hearing loss GONE",
viz http://www.curezone.org/forums/fm.asp?i=2145210#i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Tinnitus, zimomřivost, únava, pihy
PříspěvekNapsal: pon dub 27, 2015 4:32 pm 
Offline

Registrován: stř dub 08, 2015 4:29 pm
Příspěvky: 14
Ahoj. Nejdřív chci poděkovat Jardovi za jeho fórum, jakožto i za konzultaci po telefonu. Rád bych případně slyšel názor i dalších zkušených matadorů tohoto fóra.

V kostce.

Tinnitus mám už 12 let. Posledních 10 let jsem ho vůbec nevnímal. Ani v tichu. Pak přišly nějaké rodinné stresy, kdy se výrazně zhoršil + citlivost na zvuk + zintenzivňování v hluku. Attaky 100 dB+ atd. Dost masakr.
Když jsem rozkódoval, že s doktory se nemá smysl bavit, a že se jedná o psychycký problém, přesněji o biochemickou nerovnováhu mozku, tak jsem se uklidnil a tinnitus naštěstí taky. S makrobiotikou mi nepřišlo, že by nastala změna. Pak jsem nasadil očistu jater, urinální klistýry a šťávy (cca litr/den). Opět se to pohnulo k lepšímu. Na radu Jardy jsem nasadil SCD dietu. Láduju do sebe Jardův horčík, tak čajovou lžičku denně.

Po vypití šťávy z červené řepy nastává přechodné zhoršení tinnitu, které se ale zmírňovalo.

Nyní, třetí den po druhé jaterní očistě ale pociťuji mírné zhoršení a nevím, čemu ho přičíst. Zároveň se mi nepodařilo asi úplně správně nastartovat střeva. Jedl jsem jablko, banán, nastrouhanou mrkev a večer polívku z červené čočky a volské oko s plátkem suché šunky.

Zároveň nevím, jestli je vhodné, když budu konzumovat tolik luštěnin (400g-600g den) . Již nechci dál hubnout.

Výsledky testů (před dnešním zhoršením):
Krkací test – HCL – kyseliny málo nebo velmi málo
Plivací test - 80 % sliny se udrží, zbytek vlákna nebo na dno
Slinivka – ráno teplota 36 i méně, pak se to vyšvihne i na 37
PH, křivka jak má být. Ráno pod 6 pak k 8mi a pak k 7.
Stolice, neplave a je spíše měkčí, ale nemazala mísu. Po druhé jaterní očistě maže.
Po šťávě z červené řepy mám lehce červenou moč a hodně červenou stolici.
Mám pocit, že mám víc pih než třeba před 5ti lety…
Mám docela hodně amalgámových plomb asi 12
Nedávno mi bylo 34, zimomřivej jsem už dlouho, horší trávení mám taky dlouho – vždy jsem byl spíš hubený.

Dnes mám brutálně studené nohy, tinnitus píská víc, teplota byla ráno 36, odpoledne 36,2. nyní 36,6.
Celkově bych řekl, že jsem nyní nějaký rozhozený, ale nevím co s tím..

Chci se primárně zbavit tinnitu, ale i celkově se dostat do top zdravotního stavu a zase nabrat nějakou hmotu, aby si se mnou nepohrával větřík. Psychicky jsem až na ten tinnitus v pohodě. Udělal jsem velké změny ve svém životě.

Nemůžu říci, že bych se cítil nějak vyloženě špatně, naopak , před druhou očitou jsem byl docela happy, jak se to všechno vyvíjí správným směrem.

Chci si nechat udělat vlasovou analýzu od amíků, snad mi to pak někdo interpretuje.

Díky za Vaše rady a poznámky. Doplňující otázky rád zodpovím. Mým cílem je se z toho dostat úplně a jsem ochoten tomu obětovat opravdu mnoho úsilí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 28, 2015 9:55 am 
Offline

Registrován: stř dub 08, 2015 4:29 pm
Příspěvky: 14
Teďka koukám, že jsem jedl Fazole Pinto - strakaté, což je podle SCD blbě. \":?\"
Hmm, no nic, tak si to ještě min o dalších 14 dní prodloužím.

Potřebuji do sebe dostat 2100 kcal, tzn. budu muset luštěnin sníst min 500g

Dnes je mi lépe, i když teplotu mám stále nízkou. Mám pocit, že maso mi nesedí. zase se mi trochu vrátila rýma.
teplota ráno 36,1, před snídaní 36,2 a po snídani 35,9 hmm...

Předtím jsem jedl méně. Bylo mi lépe ale hubl jsem...

No snad mi někdo odpoví \":P\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 28, 2015 2:50 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Při SCD se smí luštěniny? to jsem nevěděl:)
s tinitusem nemám zkušenost ale gůgl jich má mraky,třeba zde http://www.wikihow.com/Cure-Tinnitus
Jinak těch problémů máte docela dost-nízká teplota-štítná,střídavá teplota nadledvinky,střídavá nízká teplota oboje.Proč se Vám to zhoršilo po očistách netuším,napadlo mě jedině že byste si tím bordelem z jater a nebo epsomkou odpráskl nadledvinky.Mělo by to do měsíce přejít když budete odpočívat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz