Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:52 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Seborrhoická dermatitida
PříspěvekNapsal: sob led 22, 2011 3:51 pm 
Offline

Registrován: stř pro 29, 2010 1:20 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den,
měl bych několik dotazů ohledně toho, jak se zbavit svých problémů. Mnoho jsem toho již přečetl, ale musím se přiznat, že ve spoustě věcí mám hokej. Začal bych tím, že je mi 18 let a trápí mě především seborrhoická dermatitida (dále SD) a mimo jiné i zahlenění, časté pocity únavy, třes svalů i při málo fyzicky náročné aktivitě (a to odmalička sportuji). Můj první problém (asi v 15ti letech) byl silné akné, kterého jsem se nakonec zbavil až dlouhodobě branými antibiotiky (dobral jsem je asi v 16ti), ale vyhnal jsem čerta ďáblem. Přijde mi, že právě od této doby to jde s mým organismem od desíti k pěti. Nyní jsem ve stavu, že se moje pokožka přestala díky antibiotikům nadměrně mastit, ale výsledkem vlastně je, že se přestala mastit na některých místech úplně. Myslím si, že zejména díky tomu mám nesmírně citlivou pleť, které stačí opravdu málo, aby ihned zrudla. Musím se snažit, abych byl venku v těchto zimních měsících, co nejméně, jelikož pleť se velmi rychle podráždí a zrudne a po té se začne olupovat. S tím souvisí právě SD, která má nejhorší projevy právě v zimě a přechody z minus 5 stupňů do vyhřáté tramvaje ji vyloženě nesvědčí. Jsem na tom psychicky celkem špatně (psychika je dalším faktorem, který ovlivňuje SD), dalo by se říct, že se má nálada mění podle toho, jaký mám stav pleti. Předpokládám, že seborrhoická dermatitida (kterou mám nejenom ve vlasech, ale i po celém obličeji) bude mít původ stejně jako například atopický ekzém v plísních v krvi? Mám si tedy jako první udělat test krve na temném poli? Máte zkušenosti nebo kontakt na někoho v Praze? Z hlediska jídelníčku je to dost složité, jelikož mi moje rodina plně v mé snaze léčit se stravou nepodporuje, musím všechno složitě prosazovat. Zatím jsem se dostal pouze k tomu, že jím ovocné snídaně a občas zeleninové obědy. Večeře se zatím skládá většinou z jídla, co se doma uvaří a já, abych se aspoň částečně přiblížil zdravé stravě si dávám vždy zeleninovou přílohu. I když vím, že čaje moc nedoporučuje, tak myslím, že pravidelné pití zeleného čaje a vody snad nijak neuškodí a určitě je to lepší než to, co jsem pil dříve. Podařilo se mi vyloučit všechny sušenky, limonády a celkově sladké, které jsem dříve miloval. Též jsem téměř vyloučil mléčné výrobky, ale zatím se mi nepodařilo zbavit se chleba a těstovin. To, si dávám jako další cíl, jelikož vím, že jsou to hlenotvorné potraviny a mohl bych se konečně zbavit svého zahlenění (i když doktoři jej přisuzují zúžené nosní přepážce, ale myslim, že v tom to nebude). Aspoň se mi podařilo prosadit používání olivového oleje v naší rodině, což věřte, že nebyla věc jednoduchá. Večer piji kefír z tibetské houby. Vím, že tato úprava jídelníčku je zatím silně nedostačující a sehnal jsem si práci, abych mohl investovat do lepšího jídelníčku a nebyl závislý na rodičích. Právě ale nevím, jak mám jídelníček poskládat a jestli si koupit nějaké konkrétní doplňky (zatím beru pouze biogenní zinek a postupně se uvolňují vitamin C), semena, oleje či byliny, které by pomáhaly především vyřešení problémů, kterými trpím. Mám v hojné míře zařadit fungicidní potraviny do svého jídelníčku? Je nějaká náhrada např. za česnek, který pak nemile zapáchá z úst? Je moje fyz. vyčerpanost a únava a i můj třes svalů též spojený s plísněmi v krvi?
Obdivuji vaše znalosti z této oblasti a smekám před tím, že se s nimi dělíte se spoustou další lidí. Děkuji předem za případnou odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seborrhoická dermatitida
PříspěvekNapsal: sob led 22, 2011 10:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Prochy píše:
Dobrý den,
měl bych několik dotazů ohledně toho, jak se zbavit svých problémů. Mnoho jsem toho již přečetl, ale musím se přiznat, že ve spoustě věcí mám hokej. Začal bych tím, že je mi 18 let a trápí mě především seborrhoická dermatitida (dále SD) a mimo jiné i zahlenění, časté pocity únavy, třes svalů i při málo fyzicky náročné aktivitě (a to odmalička sportuji). Můj první problém (asi v 15ti letech) byl silné akné, kterého jsem se nakonec zbavil až dlouhodobě branými antibiotiky (dobral jsem je asi v 16ti), ale vyhnal jsem čerta ďáblem. Přijde mi, že právě od této doby to jde s mým organismem od desíti k pěti. Nyní jsem ve stavu, že se moje pokožka přestala díky antibiotikům nadměrně mastit, ale výsledkem vlastně je, že se přestala mastit na některých místech úplně. Myslím si, že zejména díky tomu mám nesmírně citlivou pleť, které stačí opravdu málo, aby ihned zrudla. Musím se snažit, abych byl venku v těchto zimních měsících, co nejméně, jelikož pleť se velmi rychle podráždí a zrudne a po té se začne olupovat. S tím souvisí právě SD, která má nejhorší projevy právě v zimě a přechody z minus 5 stupňů do vyhřáté tramvaje ji vyloženě nesvědčí. Jsem na tom psychicky celkem špatně (psychika je dalším faktorem, který ovlivňuje SD), dalo by se říct, že se má nálada mění podle toho, jaký mám stav pleti. Předpokládám, že seborrhoická dermatitida (kterou mám nejenom ve vlasech, ale i po celém obličeji) bude mít původ stejně jako například atopický ekzém v plísních v krvi? Mám si tedy jako první udělat test krve na temném poli? Máte zkušenosti nebo kontakt na někoho v Praze? Z hlediska jídelníčku je to dost složité, jelikož mi moje rodina plně v mé snaze léčit se stravou nepodporuje, musím všechno složitě prosazovat. Zatím jsem se dostal pouze k tomu, že jím ovocné snídaně a občas zeleninové obědy. Večeře se zatím skládá většinou z jídla, co se doma uvaří a já, abych se aspoň částečně přiblížil zdravé stravě si dávám vždy zeleninovou přílohu. I když vím, že čaje moc nedoporučuje, tak myslím, že pravidelné pití zeleného čaje a vody snad nijak neuškodí a určitě je to lepší než to, co jsem pil dříve. Podařilo se mi vyloučit všechny sušenky, limonády a celkově sladké, které jsem dříve miloval. Též jsem téměř vyloučil mléčné výrobky, ale zatím se mi nepodařilo zbavit se chleba a těstovin. To, si dávám jako další cíl, jelikož vím, že jsou to hlenotvorné potraviny a mohl bych se konečně zbavit svého zahlenění (i když doktoři jej přisuzují zúžené nosní přepážce, ale myslim, že v tom to nebude). Aspoň se mi podařilo prosadit používání olivového oleje v naší rodině, což věřte, že nebyla věc jednoduchá. Večer piji kefír z tibetské houby. Vím, že tato úprava jídelníčku je zatím silně nedostačující a sehnal jsem si práci, abych mohl investovat do lepšího jídelníčku a nebyl závislý na rodičích. Právě ale nevím, jak mám jídelníček poskládat a jestli si koupit nějaké konkrétní doplňky (zatím beru pouze biogenní zinek a postupně se uvolňují vitamin C), semena, oleje či byliny, které by pomáhaly především vyřešení problémů, kterými trpím. Mám v hojné míře zařadit fungicidní potraviny do svého jídelníčku? Je nějaká náhrada např. za česnek, který pak nemile zapáchá z úst? Je moje fyz. vyčerpanost a únava a i můj třes svalů též spojený s plísněmi v krvi?
Obdivuji vaše znalosti z této oblasti a smekám před tím, že se s nimi dělíte se spoustou další lidí. Děkuji předem za případnou odpověď.

Problém na pokožce je prakticky vždy v souvislosti s krví a ta zase v souvislosti se stavem střeva, tedy většinou plísně. To vyšetření vám podle všeho podezření potvrdí a pak se musíte zaměřit na vyčištění střeva a likvidaci plísní z organizmu. Co se týká nějakých doporučení, tak mě zavolejte a já se ještě na pár věcí zeptám, abych vám mohl nějak smysluplně poradit. Chleba a těstoviny jsou velice významný zdroj plísní a při takovémto problému jednoznačně vyřadit. Žádná přepážka nikdy nikomu hlen nevytvoří, pokud nemá z čeho a to je vždy špatná strava. Ty fungicidní potraviny jednoznačně ano a hlavně lichořeřišnice může dost pomoci. Únava pramení z překyselení a z toho zase pěkně bují ty plísně, tedy kyselost srovnat a plísně hubit pomocí všech dostupných postupů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seborrhoická dermatitida
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2011 11:21 am 
Offline

Registrován: stř pro 29, 2010 1:20 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den,
Chci poděkovat za rady. Pleť se velmi zlepšila už po tom, co jsem začal brát pravidelně zinek. Zlepšení je značné. Únava ustoupila už při zmenšení objemu potravy a to i přestože pořád nejím stoprocentně podle návodu. Měl bych ještě vedlejší dotaz, který se netýká dermatitidy. Jde o fluorozu zubů, která nejspíše vznikla zvýšeným příjmem fluoru v době vývoje zubů. Mám na konci zubů takové bílé skvrny. Něco jako můžete vidět na této stránce http://www.solnajeskyneletnany.cz/novin ... ez-fluoru/ Všude se píše, že jde už o nenávratný proces. Jaký je na to váš názor?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seborrhoická dermatitida
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 9:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Prochy píše:
Dobrý den,
Chci poděkovat za rady. Pleť se velmi zlepšila už po tom, co jsem začal brát pravidelně zinek. Zlepšení je značné. Únava ustoupila už při zmenšení objemu potravy a to i přestože pořád nejím stoprocentně podle návodu. Měl bych ještě vedlejší dotaz, který se netýká dermatitidy. Jde o fluorozu zubů, která nejspíše vznikla zvýšeným příjmem fluoru v době vývoje zubů. Mám na konci zubů takové bílé skvrny. Něco jako můžete vidět na této stránce http://www.solnajeskyneletnany.cz/novin ... ez-fluoru/ Všude se píše, že jde už o nenávratný proces. Jaký je na to váš názor?

Tento problém jsem nikdy neřešil, ale můj názor je, že srovnat se dá všechno, ovšem chce to dost času a porovnat deficity látek v těle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seborrhoická dermatitida
PříspěvekNapsal: pon říj 20, 2014 1:18 pm 
Offline

Registrován: pon říj 20, 2014 11:24 am
Příspěvky: 0
Dobrý den, stejně jako uživatel Prochy trpím Seboroickou dermatitidou v oblasti nosu a pokožky hlavy, už od 17 let až do současných 24. Otec tím trpí také, ale ne v takové míře jako já. Doktorka mi tenkrát předepsala nějaké kortikoidy, které zabraly jen na čas samozřejmě. Poté jsem zkoušel asi jako většina různé masti, krémy či zázračné přípravky, ale bez úspěchu. Od 19 let jsem to nechal být a jednou za týden/14 dní ( doba kdy hmatatelně a vizualně jsou ty ložiska cítit ) si obličej namočím a vatovým tamponkem jemně setřu, problém je že ihned potom a druhý den mám nos dost červený, což není esteticky přijemné.

Nedávno jsem narazil na vaše stránky a velice mě zaujaly. Minulý týden jsem se rozhodl změnit stravu a vyčistit tělo. Moje strava byla taková, že na co jsem měl chuť to jsem snědl, brambůrky, čokolády, spousta masa + salámů a hodně sýrů ( zelenina skoro žádná ) . Provedl jsem zatím jen očistu střeva, která nezačala nejlíp, ale nakonec se snad povedla ( zvládl jsem jen 1,5l slané vody, potom jsem dost zvracel a začal pít jen obyčejnou vodu nicméně efekt se dostavil a po vypití obyč. vody to ze mě šlo spodem ven ), hned cítím víc energie, problémy se vstáváním a usínaním v práci vymizely. Změnil jsem pitný režim - piji jen obyč vodu s citronem a zeleninové + ovocné štávy ( které si odšťavňuji doma ) a zelený čaj, který jsem si přivezl z číny ( místní tam vypijou klidně i dva litry za den ) namísto minerálek a kupovaných džusů. Začal jsem brát zinek dle vašeho doporučení výše...vyloučil jsem těstoviny, mléčné výrobky, chleba, rohlíky, salámy, sýry, sladké a slané a zařadil více zeleniny a ovoce.

Příští týden bych chtěl vyčistit krevní lymfu od plísní a začít s očistou jater ( četl jsem tady, že to někomu také pomohlo )

Chtěl jsem se zeptat jestli je lepší začít nejdřív s krevní lymfou nebo s

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seborrhoická dermatitida
PříspěvekNapsal: ned říj 26, 2014 1:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="karel88":1v7trumj]Dobrý den, stejně jako uživatel Prochy trpím Seboroickou dermatitidou v oblasti nosu a pokožky hlavy, už od 17 let až do současných 24. Otec tím trpí také, ale ne v takové míře jako já. Doktorka mi tenkrát předepsala nějaké kortikoidy, které zabraly jen na čas samozřejmě. Poté jsem zkoušel asi jako většina různé masti, krémy či zázračné přípravky, ale bez úspěchu. Od 19 let jsem to nechal být a jednou za týden/14 dní ( doba kdy hmatatelně a vizualně jsou ty ložiska cítit ) si obličej namočím a vatovým tamponkem jemně setřu, problém je že ihned potom a druhý den mám nos dost červený, což není esteticky přijemné.

Nedávno jsem narazil na vaše stránky a velice mě zaujaly. Minulý týden jsem se rozhodl změnit stravu a vyčistit tělo. Moje strava byla taková, že na co jsem měl chuť to jsem snědl, brambůrky, čokolády, spousta masa + salámů a hodně sýrů ( zelenina skoro žádná ) . Provedl jsem zatím jen očistu střeva, která nezačala nejlíp, ale nakonec se snad povedla ( zvládl jsem jen 1,5l slané vody, potom jsem dost zvracel a začal pít jen obyčejnou vodu nicméně efekt se dostavil a po vypití obyč. vody to ze mě šlo spodem ven ), hned cítím víc energie, problémy se vstáváním a usínaním v práci vymizely. Změnil jsem pitný režim - piji jen obyč vodu s citronem a zeleninové + ovocné štávy ( které si odšťavňuji doma ) a zelený čaj, který jsem si přivezl z číny ( místní tam vypijou klidně i dva litry za den ) namísto minerálek a kupovaných džusů. Začal jsem brát zinek dle vašeho doporučení výše...vyloučil jsem těstoviny, mléčné výrobky, chleba, rohlíky, salámy, sýry, sladké a slané a zařadil více zeleniny a ovoce.

Příští týden bych chtěl vyčistit krevní lymfu od plísní a začít s očistou jater ( četl jsem tady, že to někomu také pomohlo )

Chtěl jsem se zeptat jestli je lepší začít nejdřív s krevní lymfou nebo s

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seborrhoická dermatitida
PříspěvekNapsal: čtv říj 06, 2016 11:05 pm 
Offline

Registrován: stř pro 29, 2010 1:20 pm
Příspěvky: 4
Zajímavé si přečíst svůj vlastní skoro 6 let starý příspěvek. Od té doby jsem v mnohém pokročil, ale SD se mi drží stále. Moje strava už je skoro ukázková - jím skoro výhradně ovoce a zeleninu, občas kukuřičné těstoviny či kukuřično rýžové chlebíčky, rýži, brambory, luštěniny, občas maso. Vyloučen lepek (až na ty piva viz dále), vyloučeno mléčné, sůl nahrazena himalájskou v malé míře. Piju pouze vodu nebo očistné čaje, případně maté či zelený čaj. Alkoholu se vyhýbám, ale přibližně jednou měsíčně si dám pár piv. Sladké vyřazeno uplně. Co jsem za ty léta zjistil, tak největší roli hraje stres a spánek. Stres jak psychický tak fyzický. Pokud zajdu do posilovny a dám si hodně dotěla, tak se to prakticky ihned projeví. Alkohol je společně s tím stresem asi největší spouštěcí faktor.. Z jednoho večera se moje plet vzpamatovává klidně několik týdnů a to jsou to třeba jen 2 až 3 piva. Kokosový tuk se mi osvědčil leda vnitřně. Externě mně osobně na SD spíše škodí. Co beru a osvědčilo se mi aspon v malé míře je: zinek, msm, kokosový tuk, očistné čaje na ekzém a lupénku. Zkusil jsem milion metod a nikdy jsem nedošel k uplnému vyléčení a dokonce i zlepšení o kterém jsem před lety psal bylo jen dočasné. Po tom, co jsem přešel na takto přísnější režim, tak se dá mluvit o mírném trvalém zlepšení, ale pořád mám fleky jak ve vlasech, tak na krku, a prakticky v celém obličeji. Přeju ti, Karle, hodně štěstí v boji. Budu moc rád, když sem budeš psát, jak se ti daří se SD zbavovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seborrhoická dermatitida
PříspěvekNapsal: pon říj 10, 2016 10:24 pm 
Offline

Registrován: pon říj 10, 2016 9:56 pm
Příspěvky: 1
Mám taky tento problém. Začalo to letos v lednu. Zpočátku jsem myslela, že se jedná o více lupů ale zvrhlo se to v docela strašné svědění a z hlavy mi doslova sněžil bílý prášek, Vyzkoušela jsem spoustu různých " zaručených " šamponů, po kterých jsem měla pokožku hlavy rudou a strašně to pálilo a nepomáhalo. Pak jsem začala hledat na netu a dozvěděla jsem se zajímavé věci. Postupně jsem vyzkoušela různé oleje, masti, ocet, bylinky,chytrou houbu..... Zinek,vitamíny....Měla jsem suchý typ, přestaly se mi vlasy úplně mastit a šampony ještě více vysušovaly. V hlavě jsem měla až krvavé fleky. Nakonec jsem vyzkoušela jeden z uváděných účinný prostředků- a to ivermectin. Natřela jsem si postižená místa ( celou hlavu). Kombinovala jsem to různě s tea tree mastí a pak jsem ještě aplikovala po umytí vlasů metronidazolový roztok. Tohle všechno mělo být účinné na původce problému demodex ( trudník ) .Ještě jsem měla šampon Demodex s kondicionérem. Nevím, co bylo nejúčinnější, každopádně po 3 měsících jsem se toho zbavila. Ale co jsem četla, rádo se to vrací - třeba i po roce, zvláště v zimě. Každé zasvědění v hlavě mě vyděsí, stále mám připravené " bojové prostředky " a nemůžu říct, že je to pryč napořád. Bojím se, že se to zase vrátí,vyhráno asi nemám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seborrhoická dermatitida
PříspěvekNapsal: úte říj 11, 2016 10:05 pm 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2016 6:52 pm
Příspěvky: 78
Dermatitida se dá vyléčit, pokud se dodržuje bezlepková, bezcukrná a bezmléčná dieta. Je prostě nutné řídit se příslovím: Lepek, cukr, mlíko, do rakve jsou víko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seborrhoická dermatitida
PříspěvekNapsal: ned říj 23, 2016 3:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
mariva píše:
Mám taky tento problém. Začalo to letos v lednu. Zpočátku jsem myslela, že se jedná o více lupů ale zvrhlo se to v docela strašné svědění a z hlavy mi doslova sněžil bílý prášek, Vyzkoušela jsem spoustu různých " zaručených " šamponů, po kterých jsem měla pokožku hlavy rudou a strašně to pálilo a nepomáhalo. Pak jsem začala hledat na netu a dozvěděla jsem se zajímavé věci. Postupně jsem vyzkoušela různé oleje, masti, ocet, bylinky,chytrou houbu..... Zinek,vitamíny....Měla jsem suchý typ, přestaly se mi vlasy úplně mastit a šampony ještě více vysušovaly. V hlavě jsem měla až krvavé fleky. Nakonec jsem vyzkoušela jeden z uváděných účinný prostředků- a to ivermectin. Natřela jsem si postižená místa ( celou hlavu). Kombinovala jsem to různě s tea tree mastí a pak jsem ještě aplikovala po umytí vlasů metronidazolový roztok. Tohle všechno mělo být účinné na původce problému demodex ( trudník ) .Ještě jsem měla šampon Demodex s kondicionérem. Nevím, co bylo nejúčinnější, každopádně po 3 měsících jsem se toho zbavila. Ale co jsem četla, rádo se to vrací - třeba i po roce, zvláště v zimě. Každé zasvědění v hlavě mě vyděsí, stále mám připravené " bojové prostředky " a nemůžu říct, že je to pryč napořád. Bojím se, že se to zase vrátí,vyhráno asi nemám.

Tak jistě, vrátit se to může, protože jakékoliv kožní problémy vždy souvisí se stavem střeva a pokud není trávení v pořádku je vše pouze otázkou času. Jakýkoliv parazit vždy parazituje tam kde dostává dost nažrat a pokud si je budete dobře krmit budou vám věrní. Naopak odejmutí stravy nutí parazita ihned měnit přístup a buď se definitivně odstěhují, nebo minimálně nemnoží a stagnují. Zaměřte se na kvalitní stravu a dobré trávení a bát se nemusíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seborrhoická dermatitida
PříspěvekNapsal: ned říj 30, 2016 9:01 am 
Offline

Registrován: stř pro 29, 2010 1:20 pm
Příspěvky: 4
Paní čí slečno Tišková \":)\" bohužel tohle nestačí. Je pravda, že mnoha lidem stačí pouze vyřadit mléčné výrobky, ale já jsem důkaz, že někdy nestačí ani vyřazení mléčného, sladkého a lepku. Vydal jsem se do boje s seborheou pravidelnou pořádnou náloží pickles, tak snad se to nějak projeví. Budu psát, co má a nemá u mě vliv. Třeba to někomu pomůže \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seborrhoická dermatitida
PříspěvekNapsal: sob lis 19, 2016 7:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Prochy píše:
Paní čí slečno Tišková \":)\" bohužel tohle nestačí. Je pravda, že mnoha lidem stačí pouze vyřadit mléčné výrobky, ale já jsem důkaz, že někdy nestačí ani vyřazení mléčného, sladkého a lepku. Vydal jsem se do boje s seborheou pravidelnou pořádnou náloží pickles, tak snad se to nějak projeví. Budu psát, co má a nemá u mě vliv. Třeba to někomu pomůže \":)\"

Tak uvidíte, ale spíše bych se zaměřil na objem vlákniny ve střevě, vyzkoušejte třeba psyllium cca 10-15 g denně a hodně pít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Seboroická dermatitida
PříspěvekNapsal: pon říj 02, 2017 1:34 pm 
Offline

Registrován: pon říj 02, 2017 1:31 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
na kožním mi diagnostikovali seberoickou dermatitidu a doporučili mi používat speciální šampon, ale bohužel se stav pořád zhoršuje i když jsem vyzkoušel snad všechny šampóny na trhu. Neustále mě trápí šílená svědivost ve vlasech a v obočí i po umytí vlasů a vlasy musím mít minimálně denně. Dále mám velmi mastící se pleť a trpím na lupy ve vousech,vlasech a v obočí. Na čele a na pokožce vlasů se mi objevují svědivé velmi malé záněty. Ještě trpím na pálení v očích a nose. Mohl by mi někdo poradit, kdo má podobné zkušenosti, co s tím ?
Případně mohu poslat fotky čela, tváře apod.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seboroická dermatitida
PříspěvekNapsal: pon říj 02, 2017 9:59 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Souvisí to se syndromem děravého střeva a co se týče sacharidů pomáhá nahrazení obilovin živou stravou (přes léto jím banány, hroznové víno, meloun, od podzimu již piju čerstvou jablečnou a mrkvovou šťávu, nevadí mi brambory a rýže, trocha medu ). Výsledek se dostavil již po 14 dnech a spolu s nadměrnou tvorbou "lupů" zmizely i boláky na zádech. Zbytek houbové kultury na pokožce zlikvidovat bezpečným antimykotikem - např. kyselinou acetylsalicylovou. Bohužel totální herbicid glyfosát není jenom v lepku, ale skrz kontaminovaný ječný slad i v tekutém chlebu a Burešovo olejích.

http://cellfatigue.blogspot.cz/2013/06/consquences-of-folate-deficiency-in-gut.html
http://mthfrliving.com/health-conditions/gut-gi-issues-leaky-gut/
http://barbfeick.com/healing_autism/chapters/Healing%20the%20Leaky%20Gut.html
Antimykotika v dermatologii:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:PPOXVNtq24UJ:www.educomm.cz/kurzy/kurz14.pdf+&cd=6&hl=cs&ct=clnk&gl=cz

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seboroická dermatitida
PříspěvekNapsal: sob říj 07, 2017 9:42 pm 
Offline

Registrován: pát led 09, 2015 10:49 am
Příspěvky: 20
Seboreu jsem měla několik let za ušima, pak už v uších, lezlo mi to po krku... Čistila jsem se, jak to šlo. Udělala jsem desítky očist jater, střev, spořádala kila chlorelly, enterosgelu, MSM... Opravdu hodně toho bylo, co jsem zkoušela. Samozřejmě jsem naprosto vyřadila mléčné výrobky, cukr, mouku jsem nejedla už ani tenkrát. Nakonec mi pomohla tradiční čínská medicína. Brala jsem 12 tablet denně TCM Herbs Vysušení rýžových teras. Už po třech měsících nastalo obrovské zlepšení a asi po pěti měsících už byla seborea pryč. Je to teď asi tři roky, co mám opravdu pokoj. Je to sice dražší záležitost, ale já za ty roky, co jsem se jí snažila zbavit, utratila opravdu tisíce. I totálně předražené aloe vera gely od LR jsem zkoušela... Já na tu čínskou medicínu nedám dopustit. Nasadila jsem pilule mamce na kde co a pomohlo to výborně. Tak třeba to vyzkoušíte.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz