Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 25, 2020 6:19 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 768 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2020 11:38 am 

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na Vincentku.

Pokud na ní mám dlouhodobě chuť, je možné jí pít ve větších množstvích? Piju toho zhruba jednu lahev denně, to mi vydrží tak týden, pak mě chuť lehce přejde a dám si třeba týden pauzu a pak zase týden piju. Jediná věc, kterou pozoruji, je bolest hlavy a brnění v ruce třeba po třetí lahvi, co vypiju. Možná se jedná i o detox fluoru, chloru a bromu (halogenů) z organismu. Zkoušel jsem dávat i aktivní uhlí a citrát hořčíku, aby mě to trochu prohnalo - s bolestí hlavy to ale nepomohlo.

Lugol mažu i na tělo - ruce nebo břicho, aby to nebylo vidět (potassium iodide 4% a iodine 2%), takže jodu bych měl mít snad dost. Vincentka mi jinak nepřijde vůbec slaná.

Je to vůbec bezpečné to takto pít? Co může způsobovat tu bolest hlavy?

PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2020 7:59 pm 

Tipl bych to na nějaký detox, může to kromě jódu dělat i bór. Já měl tlaky v hlavě jak po jódu, tak po bóru, byť každý ten pocit byl poněkud jiný a časem to zmizelo.

PříspěvekNapsal: sob říj 17, 2020 9:19 am 
Administrátor
Administrátor

Mojzo píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na Vincentku.

Pokud na ní mám dlouhodobě chuť, je možné jí pít ve větších množstvích? Piju toho zhruba jednu lahev denně, to mi vydrží tak týden, pak mě chuť lehce přejde a dám si třeba týden pauzu a pak zase týden piju. Jediná věc, kterou pozoruji, je bolest hlavy a brnění v ruce třeba po třetí lahvi, co vypiju. Možná se jedná i o detox fluoru, chloru a bromu (halogenů) z organismu. Zkoušel jsem dávat i aktivní uhlí a citrát hořčíku, aby mě to trochu prohnalo - s bolestí hlavy to ale nepomohlo.

Lugol mažu i na tělo - ruce nebo břicho, aby to nebylo vidět (potassium iodide 4% a iodine 2%), takže jodu bych měl mít snad dost. Vincentka mi jinak nepřijde vůbec slaná.

Je to vůbec bezpečné to takto pít? Co může způsobovat tu bolest hlavy?

Zda je možné pít tu vodu v nějakých velkých množstvích odpovědět nedovedu, ale pokud zatelefonujete přímo do lázní Luhačovice tak vám předpokládám ochotně odpovědí mají určitě dostatečné zkušenosti. Bolest hlavy bych odhadoval na detox přeci jen dost tlačíte na pilu možná by bylo rozumné trochu ubrat.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 768 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]