Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 28, 2017 8:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 545 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2017 8:45 am 

Poruchy štítné žlázy patří mezi autoimunitní choroby, proto pomůže transplantace střevní mikroflóry.

PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2017 10:04 pm 

Děkuji za rady.
Zkoušel jsem test ranních slin a ani ne za minutu sliny klesaly.
Pro začátek, jestli by pomohla šankaprakšalána???

PříspěvekNapsal: ned led 29, 2017 7:00 pm 
Administrátor
Administrátor

Mirerk píše:
Dobrý den, jsem tu nováček a stojím před rozhodnutím odstranění štítné žlázy z důvodu zvýšené činnosti.
Docházím na kontroly přes tři roky a beru denně jednu tabletu Thyrozol 10mg.
V pátek 6.1. jdu na odběr krve a ve středu 11.1. na konzultaci, kde mě doktorka bude nutit na operaci, s kterou jsem se už nějak smířil, z důvodu velké únavy, změn nálad, negativní psychiky, bolesti kloubů, špatného zažívání, zhoršené paměti, zhoršení zraku, a prý vidinou lepšího života.
Hodně prosím o doporučení, jestli je nějaké řešení, počáteční kůra, prostě něco, co by oddálilo operaci a přesvědčilo.....
Jsem velký laik, alternativní léčbu nikdy neužívající pesimista.
Děkuji za rady.

Velice výstižně i když tvrdě vám odpověděl člen derkel a za mě rada, nikdy nedělejte nevratné kroky o kterých nic nevíte a budete jich po zbytek života pouze litovat. Štítná jako každý jiný orgán mění svoji činnost na základě vyčerpání a bakteriální, nebo mikotické kontaminace, tedy zde je třeba řešit primárně tyto problémy a také hormony pokud máte problémy i v jiných oblastech které hormony ovlivňují. Nyní nehovořím o hormonech štítné žlázy, ale o progesteronu, který ve své podstatě štítnou ovládá a pokud je nízký tak uvedený problém není nic divného. Trochu si to zde nastudujte a pokud si nebudete něčím jistý, tak mě klidně zavolejte a vysvětlím jak na to.

PříspěvekNapsal: pon bře 06, 2017 11:36 pm 

Dobrý den. Jsem muz 42 let jiz nekolik let vysoky prolaktin. Ovlivnuje testost., citim se mizerne. Nemate jeste nejaky tip? Vzpominam jak me pred lety vzpruzil Dostinex ale nechce se mi znova zabřednout do chem. leku..

Kdesi psali o byline Drmek obecny, ale ze je pry vylozene pro ženy, take mam obavy aby mi tato bylina nezvysila hormony celkove. To by mi moc nepomohlo
Posledni odbery:
Prolaktin 37,4 (u muzu ma byt do 17)
testosteron 11,46 nmol/l
T3 celkový(S) 1,24nmol/
T4 celkový(S) 83,5nmol/
TSH(S) 3,014 mU/l
T4 volný(S) 10,9 pmol/l

A do toho vseho mi pred mesicem zmerili homocystein kolem 30. Uzivam konske davky vitaminu od Erbena...
Mate li radu, budu vdecny.

PříspěvekNapsal: ned bře 26, 2017 10:18 am 
Administrátor
Administrátor

freml píše:
Dobrý den. Jsem muz 42 let jiz nekolik let vysoky prolaktin. Ovlivnuje testost., citim se mizerne. Nemate jeste nejaky tip? Vzpominam jak me pred lety vzpruzil Dostinex ale nechce se mi znova zabřednout do chem. leku..

Kdesi psali o byline Drmek obecny, ale ze je pry vylozene pro ženy, take mam obavy aby mi tato bylina nezvysila hormony celkove. To by mi moc nepomohlo
Posledni odbery:
Prolaktin 37,4 (u muzu ma byt do 17)
testosteron 11,46 nmol/l
T3 celkový(S) 1,24nmol/
T4 celkový(S) 83,5nmol/
TSH(S) 3,014 mU/l
T4 volný(S) 10,9 pmol/l

A do toho vseho mi pred mesicem zmerili homocystein kolem 30. Uzivam konske davky vitaminu od Erbena...
Mate li radu, budu vdecny.

Tato vitamínová léčba nemusí nutně uspět u každého, jde o poruchu methylace a ta může mít různé příčiny, přičemž Dr. Erben řeší většinou pouze tu jednu pokud vím. Jinak by to chtělo zrychlit štítnou žlázu, což nám zase potvrzuje zpomalení metabolizmu a asi bych se při té příležitosti podíval na stav hormonů celkově. Možná máte vystřílený kortizol, nebo DHEAS a pokud nevíte co řešíte, tak to asi nevyřešíte. Testosteron je až koncový stupeň přeměny hormonů tedy je vhodné zjistit jak si stojí ty stupně před ním.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 545 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]