Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte úno 28, 2017 12:48 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 543 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2017 8:45 am 

Poruchy štítné žlázy patří mezi autoimunitní choroby, proto pomůže transplantace střevní mikroflóry.

PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2017 10:04 pm 

Děkuji za rady.
Zkoušel jsem test ranních slin a ani ne za minutu sliny klesaly.
Pro začátek, jestli by pomohla šankaprakšalána???

PříspěvekNapsal: ned led 29, 2017 7:00 pm 
Administrátor
Administrátor

Mirerk píše:
Dobrý den, jsem tu nováček a stojím před rozhodnutím odstranění štítné žlázy z důvodu zvýšené činnosti.
Docházím na kontroly přes tři roky a beru denně jednu tabletu Thyrozol 10mg.
V pátek 6.1. jdu na odběr krve a ve středu 11.1. na konzultaci, kde mě doktorka bude nutit na operaci, s kterou jsem se už nějak smířil, z důvodu velké únavy, změn nálad, negativní psychiky, bolesti kloubů, špatného zažívání, zhoršené paměti, zhoršení zraku, a prý vidinou lepšího života.
Hodně prosím o doporučení, jestli je nějaké řešení, počáteční kůra, prostě něco, co by oddálilo operaci a přesvědčilo.....
Jsem velký laik, alternativní léčbu nikdy neužívající pesimista.
Děkuji za rady.

Velice výstižně i když tvrdě vám odpověděl člen derkel a za mě rada, nikdy nedělejte nevratné kroky o kterých nic nevíte a budete jich po zbytek života pouze litovat. Štítná jako každý jiný orgán mění svoji činnost na základě vyčerpání a bakteriální, nebo mikotické kontaminace, tedy zde je třeba řešit primárně tyto problémy a také hormony pokud máte problémy i v jiných oblastech které hormony ovlivňují. Nyní nehovořím o hormonech štítné žlázy, ale o progesteronu, který ve své podstatě štítnou ovládá a pokud je nízký tak uvedený problém není nic divného. Trochu si to zde nastudujte a pokud si nebudete něčím jistý, tak mě klidně zavolejte a vysvětlím jak na to.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 543 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]