Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: čtv pro 14, 2017 5:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
ash píše:
ja jsem po chemoterapii odboural veskere prasky co nejdrive, cca do 14 dnu ale asi jsem byl v jine situaci. kazdopadne kdyz se nekdo da na chemoterapii mel by k tomu automaticky delat klystyry. to je ma osobni zkusenost. mazat konecnik i zevnitr kokosakem s konopim, treba konopne cipky. mel jsem po chemoterapii konecnik pekne zlikvidovany, ty odpady a zastaveny stolice v cloveku pekne hnije a skodi mozna vic nez samotna chemoterapie... takze cistit klystyrem, pecovat kokosakem s konopim a odbourat prasky. ale je to jen haseni tech nejvetsich problemu. bylo by fajn resit i celkove vyzivu a dalsi ocisty.
jinak rovnal jsem stolici a traveni cca rok az rok a pul ale asi bych to ted se zkusenostmi zvladl i rychleji.

Tam je opravdu zásadní problém že lékaři do člověka naperou silné jedy které podle mnoha zkušeností i rakovinné buňky likvidují, ale již neřeší to odstranění těch pochcípaných buněk z organizmu podporou jater a vylučovacích orgánů. Pokud vezmete v potaz že náš největší orgán je kůže tak proč ji nevyužít k pocení když tudy se dá z těla dostat daleko nejvíce bordelu ve srovnání s čímkoliv jiným. Máte plnou pravdu že v takové kombinaci by byla velká síla a úspěšnost léčby by se tím podle všeho zásadně zvýšila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: sob črc 07, 2018 1:03 am 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Osobně bych to viděl na nedostatek HCl v žaludku, což má zcela zásadní vliv na kvalitu trávení i stolice a pokud tam není dosaženo pH nižší než 3 tak některé další pochody v těle prakticky nefungují. Například se téměř nevylučuje žluč a pankreatické enzymy. Udělejte si krkací test, prohlédněte důkladně barvu stolice a pokud není kaštanově hnědá je téměř jisté že je problém právě zde. Bentonit má obrovské sorpční schopnosti, tedy stáhne jak toxiny které vznikají jako produkt špatného trávení, tak stolici zahustí a mimo to ještě likviduje nějaké šmejdy, tedy působí hodně komplexně. Sice tedy problém zdánlivě řeší, ale množství produkované HCl v žaludku nemá jak nahradit.

Prosím Vás, to aktivní uhlí se bere 30 minut před jídlem nebo po jídle?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: sob črc 07, 2018 8:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Prosím Vás, to aktivní uhlí se bere 30 minut před jídlem nebo po jídle?
Děkuji.

Já bych řekl že to je skoro jedno, ale asi lepší po jídle. Funguje jako vysavač toxinů, prostě takový lapač jedů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: sob pro 15, 2018 8:32 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 1:23 pm
Příspěvky: 9
Ahoj a dobrý den všem, ráda bych poprosila o názor místních návštěvníků. Už roky ( 20 let) trpím problémem neschopností přijmout jídlo, tedy to znamená, že cokoli sním (ovoce nebo zelenina nebo maso, zkrátka cokoli a stačí si jen kousnout a polknout), tak se ve mě vše začne hýbat a dostanu křeče a posléze průjem ( tak cca do hodiny). Dokonce jsem to dopracovala tak daleko, že mi vadí i napití se např. vody. Je pravda, že problémy po polknutí jídla přijdou z 90%. Zbytek je jakštakš v pořádku, tedy nemusím na záchod a udržím vše do druhého dne. Kdysi jsem s tím byla u doktora na vyšetření žaludku a dvanácterníku a sdělili mi, že mi nefunguje záklopka mezi žaludkem a dvanácterníkem čili rozdílné pH se míchají, následkem toho je mírně porušena sliznice žaludku. Jestli je toto ale příčina mých potíží, mi nikdo nepotvrdil a ani to, proč ten vrátník je mimo provoz najednou. Dostala jsem na to léky (takové ty potlačovače tvorby HCl apod. Helicid atd.), ale nemělo to žádný efekt, tak jsem to přestala užívat. To bylo cca před 15 lety. Poté jsem přestala jíst, tedy omezila jídlo na minimum, což mé problémy mírně eliminovalo a na několik let se potíže ztratily. Co se stalo a proč (nejsem si jista, že to bylo omezením jídla),to nevím. Ovšem po čase se vrátily a opět jsou mým nezvaným kamarádem. Pokud jím, tak jednou denně, abych případný nasledný problém řešila doma a ne někde na ulici. Je to vše strašně vysilující a dost to poznamenává mou psychiku, společenský život nula. Nemluvím o probrečených nocích. Pokud někoho z Vás napadá cokoli, budu ráda. Nejím mouku, nejím sladké, jím trošku ovoce a trošku zeleniny, oříšky, občas maso a sýr. Ale vše tak do 2 hrstí denně, více nezvládnu.
Ještě mám jednu poznámku. Když se před těmi léty potíže objevily, tak ve stejnou dobu se objevily potíže menstruační, čili jsem začala krvácet neustále, tj. 365 dní v roce. Toho jsem se zbavila cca po 12 letech. Jako hodně mladá jsem užívala hormonální antikoncepci cca 8 let, tak mě napadla souvislost s těmi potížemi. Kdesi jsem četla, že to užívání má vliv na celý trávicí systém.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: sob pro 15, 2018 10:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Adleta píše:
Ahoj a dobrý den všem, ráda bych poprosila o názor místních návštěvníků. Už roky ( 20 let) trpím problémem neschopností přijmout jídlo, tedy to znamená, že cokoli sním (ovoce nebo zelenina nebo maso, zkrátka cokoli a stačí si jen kousnout a polknout), tak se ve mě vše začne hýbat a dostanu křeče a posléze průjem ( tak cca do hodiny). Dokonce jsem to dopracovala tak daleko, že mi vadí i napití se např. vody. Je pravda, že problémy po polknutí jídla přijdou z 90%. Zbytek je jakštakš v pořádku, tedy nemusím na záchod a udržím vše do druhého dne. Kdysi jsem s tím byla u doktora na vyšetření žaludku a dvanácterníku a sdělili mi, že mi nefunguje záklopka mezi žaludkem a dvanácterníkem čili rozdílné pH se míchají, následkem toho je mírně porušena sliznice žaludku. Jestli je toto ale příčina mých potíží, mi nikdo nepotvrdil a ani to, proč ten vrátník je mimo provoz najednou. Dostala jsem na to léky (takové ty potlačovače tvorby HCl apod. Helicid atd.), ale nemělo to žádný efekt, tak jsem to přestala užívat. To bylo cca před 15 lety. Poté jsem přestala jíst, tedy omezila jídlo na minimum, což mé problémy mírně eliminovalo a na několik let se potíže ztratily. Co se stalo a proč (nejsem si jista, že to bylo omezením jídla),to nevím. Ovšem po čase se vrátily a opět jsou mým nezvaným kamarádem. Pokud jím, tak jednou denně, abych případný nasledný problém řešila doma a ne někde na ulici. Je to vše strašně vysilující a dost to poznamenává mou psychiku, společenský život nula. Nemluvím o probrečených nocích. Pokud někoho z Vás napadá cokoli, budu ráda. Nejím mouku, nejím sladké, jím trošku ovoce a trošku zeleniny, oříšky, občas maso a sýr. Ale vše tak do 2 hrstí denně, více nezvládnu.
Ještě mám jednu poznámku. Když se před těmi léty potíže objevily, tak ve stejnou dobu se objevily potíže menstruační, čili jsem začala krvácet neustále, tj. 365 dní v roce. Toho jsem se zbavila cca po 12 letech. Jako hodně mladá jsem užívala hormonální antikoncepci cca 8 let, tak mě napadla souvislost s těmi potížemi. Kdesi jsem četla, že to užívání má vliv na celý trávicí systém.....

Asi by bylo vhodné udělat si nějaká vyšetření, minimálně kompletní jaterní testy, krkací test-ten je zde na stránkách a test stavu železa-všechny potřebné položky, což by mohlo něco napovědět. Podle toho co popisujte jde asi o dráždivý tračník a čistě teoreticky by se to dalo srovnat i pomocí utlumení trávení konopným čajem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: ned pro 16, 2018 3:51 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Mám dobrou zprávu, problém se stolicí (průjmy) a snad i [u:fi0pk485]dráždivým tračníkem[/u:fi0pk485] je vyřešen s nástupem chladného počasí. [url:fi0pk485]https://www.bio-kult.cz/nespecificke-strevni-zanety[/url:fi0pk485] Bohužel to znamená, že krátkodobé dosažení teploty blízké varu rychlovarnou konvicí nestačí a instalaci UV filtru se nejspíše nevyhnu. Další možností je zvýšení imunity doplněním vitamínu A/[b:fi0pk485]D[/b:fi0pk485]/K2, přičemž tento úsek střev ovlivňuje i štítná žláza. Pokud však máte opačný problém jako je zácpa, tak vězte, že jistí prvoci mohou zablokovat přirozenou pohyblivost části střeva.

Holt nevyhovující mikrobiologický rozbor vody a ti malí šmejdi jsou opravdu velice odolní, to si můžete nastudovat, co snesou a za jakých teplot se množí. Zmíním ještě to, že než jsem si začal převařovat vodu, tak už jsem nemohl ani chleba a trpěl jsem na nestrávené rostlinné bílkoviny neboli syndromem propustného střeva, který se u mě projevoval svěděním vlasové pokožky, nadměrnou tvorbou lupů ve vlasech a pravidelnou přítomností boláků na zádech, kdy se tělo touto cestou snažilo vyloučit v krvi přítomné metabolické zbytky za situace, kdy to

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: ned pro 16, 2018 8:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="Alopat":12x3hr4p]Mám dobrou zprávu, problém se stolicí (průjmy) a snad i [u:12x3hr4p]dráždivým tračníkem[/u:12x3hr4p] je vyřešen s nástupem chladného počasí. [url:12x3hr4p]https://www.bio-kult.cz/nespecificke-strevni-zanety[/url:12x3hr4p] Bohužel to znamená, že krátkodobé dosažení teploty blízké varu rychlovarnou konvicí nestačí a instalaci UV filtru se nejspíše nevyhnu. Další možností je zvýšení imunity doplněním vitamínu A/[b:12x3hr4p]D[/b:12x3hr4p]/K2, přičemž tento úsek střev ovlivňuje i štítná žláza. Pokud však máte opačný problém jako je zácpa, tak vězte, že jistí prvoci mohou zablokovat přirozenou pohyblivost části střeva.

Holt nevyhovující mikrobiologický rozbor vody a ti malí šmejdi jsou opravdu velice odolní, to si můžete nastudovat, co snesou a za jakých teplot se množí. Zmíním ještě to, že než jsem si začal převařovat vodu, tak už jsem nemohl ani chleba a trpěl jsem na nestrávené rostlinné bílkoviny neboli syndromem propustného střeva, který se u mě projevoval svěděním vlasové pokožky, nadměrnou tvorbou lupů ve vlasech a pravidelnou přítomností boláků na zádech, kdy se tělo touto cestou snažilo vyloučit v krvi přítomné metabolické zbytky za situace, kdy to

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: ned pro 16, 2018 10:39 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Adleta píše:
Ahoj a dobrý den všem, ráda bych poprosila o názor místních návštěvníků. Už roky ( 20 let) trpím problémem neschopností přijmout jídlo, tedy to znamená, že cokoli sním (ovoce nebo zelenina nebo maso, zkrátka cokoli a stačí si jen kousnout a polknout), tak se ve mě vše začne hýbat a dostanu křeče a posléze průjem ( tak cca do hodiny). Dokonce jsem to dopracovala tak daleko, že mi vadí i napití se např. vody. Je pravda, že problémy po polknutí jídla přijdou z 90%. Zbytek je jakštakš v pořádku, tedy nemusím na záchod a udržím vše do druhého dne. Kdysi jsem s tím byla u doktora na vyšetření žaludku a dvanácterníku a sdělili mi, že mi nefunguje záklopka mezi žaludkem a dvanácterníkem čili rozdílné pH se míchají, následkem toho je mírně porušena sliznice žaludku. Jestli je toto ale příčina mých potíží, mi nikdo nepotvrdil a ani to, proč ten vrátník je mimo provoz najednou. Dostala jsem na to léky (takové ty potlačovače tvorby HCl apod. Helicid atd.), ale nemělo to žádný efekt, tak jsem to přestala užívat. To bylo cca před 15 lety. Poté jsem přestala jíst, tedy omezila jídlo na minimum, což mé problémy mírně eliminovalo a na několik let se potíže ztratily. Co se stalo a proč (nejsem si jista, že to bylo omezením jídla),to nevím. Ovšem po čase se vrátily a opět jsou mým nezvaným kamarádem. Pokud jím, tak jednou denně, abych případný nasledný problém řešila doma a ne někde na ulici. Je to vše strašně vysilující a dost to poznamenává mou psychiku, společenský život nula. Nemluvím o probrečených nocích. Pokud někoho z Vás napadá cokoli, budu ráda. Nejím mouku, nejím sladké, jím trošku ovoce a trošku zeleniny, oříšky, občas maso a sýr. Ale vše tak do 2 hrstí denně, více nezvládnu.
Ještě mám jednu poznámku. Když se před těmi léty potíže objevily, tak ve stejnou dobu se objevily potíže menstruační, čili jsem začala krvácet neustále, tj. 365 dní v roce. Toho jsem se zbavila cca po 12 letech. Jako hodně mladá jsem užívala hormonální antikoncepci cca 8 let, tak mě napadla souvislost s těmi potížemi. Kdesi jsem četla, že to užívání má vliv na celý trávicí systém.....

Možná by vám mohla pomoct tinktura z kopretiny řimbaby či čaj z mochna stříbrné.Dost se těmito problémy zabýval pan Janča.Doporučuji nastudovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: ned pro 16, 2018 5:16 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 1:23 pm
Příspěvky: 9
Jarda píše:
Asi by bylo vhodné udělat si nějaká vyšetření, minimálně kompletní jaterní testy, krkací test-ten je zde na stránkách a test stavu železa-všechny potřebné položky, což by mohlo něco napovědět. Podle toho co popisujte jde asi o dráždivý tračník a čistě teoreticky by se to dalo srovnat i pomocí utlumení trávení konopným čajem.

Děkuji. Asi se ptám hloupě, ale jaterní testy se dělají rozborem z krve? A stejně to železo také z krve? Co se týká toho konopného čaje, to se pije denně jak dlouhou dobu a potom, tu rostlinu si pěstuju někde tajně nebo je nějaká legální cesta?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: ned pro 16, 2018 6:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Adleta píše:
Děkuji. Asi se ptám hloupě, ale jaterní testy se dělají rozborem z krve? A stejně to železo také z krve? Co se týká toho konopného čaje, to se pije denně jak dlouhou dobu a potom, tu rostlinu si pěstuju někde tajně nebo je nějaká legální cesta?

Ano vše se dělá z krve to jsem zde již několikrát popisoval tak si to načtěte. Konopí stačí schválené pro pěstování v EU tedy technické s vyšším podílem CBD. Musíte koupit certifikovaná semena a mít na to doklad jakou odrůdu a šarži opravdu pěstujete, ale to není problém. Bez ohlášení můžete osít plochu 1 ar na kterou se vejde obrovské množství rostlin v metrovém sponu je to 100 ks. Pokud by jste toho chtěla pěstovat více je nutné to nahlásit celní správě oni si to poznamenají a opět není problém. Doklady o semenech jsou nutné pokud by vás někdo prásknul, což je místní koníček a není dobré ho podceňovat. Pít pak můžete množství dle potřeby kdykoliv v průběhu dne a vyzkoušet můžete i zakoupeným technickým konopím, což se ovšem dlouhodobě dost prodraží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: ned pro 16, 2018 9:23 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Jarda píše:
Máte pravdu že šmejdi jsou velký problém, ale jak jsem docela dost zjišťoval tak ve studních se zase tak běžně nevyskytují, tedy alespoň podle vyjádření vodohospodářů z jejich laborky, mám tam nějaké známé tedy nepředpokládám že by mě kámoš něco tajil. Spíše je zajímavá ta spojitost se štítnou a mohu tvrdit že jak člověk není trvale ohřátý prostě mu vystydnou ruce a nohy je problém.
V místech, kde existuje živočišná výroba a ke hnojení se na pole používá chlévská mrva a kejda bych si vsadil minimálně na E.coli. Ostatně právě tu jsem nalezl v desítky let starém mikrobiologickém rozboru studniční vody. A prvoci se zcela běžně vyskytují ve vodním nebo vlhkém prostředí a půdě. Tedy je otázka, co dnešní norma snese a proč je nenacházejí, když prakticky vedle každého stavení na vsi bylo hnojiště.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: ned pro 16, 2018 9:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
V místech, kde existuje živočišná výroba a ke hnojení se na pole používá chlévská mrva a kejda bych si vsadil minimálně na E.coli. Ostatně právě tu jsem nalezl v desítky let starém mikrobiologickém rozboru studniční vody. A prvoci se zcela běžně vyskytují ve vodním nebo vlhkém prostředí a půdě. Tedy je otázka, co ta dnešní norma snese.

Já jsem komentoval jenom prvoky ne bakteriální kontaminaci, ta je bohužel celkem běžná, ale i relativně snadno eliminovatelná. Normy nedovedu posoudit a hodně bude záležet kde studna je, pokud někde u polí jak píšete je to pochopitelně možné, ale větší problém u polí bývá s chemií kterou do polí cpou ve velkém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: ned pro 16, 2018 10:07 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
K těm prvokům skupina inž. Bláhové tvrdila, že je měří více v Jižních Čechách. On ten pramen vždy půjde přes pole, takže je otázka, do jaké míry je schopno bakteriální a chemické znečištění prosáknout a kontaminovat spodní vody či tam na povrchu musí přímo někde téct močůvka nebo to zvládne i běžné hnojení a postřiky. Chemikálie mohou být problém, pokud se nerozloží.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: ned pro 16, 2018 10:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
K těm prvokům skupina inž. Bláhové tvrdila, že je měří více v Jižních Čechách. On ten pramen vždy půjde přes pole, takže je otázka, do jaké míry je schopno bakteriální a chemické znečištění prosáknout a kontaminovat spodní vody či tam na povrchu musí přímo někde téct močůvka nebo to zvládne i běžné hnojení a postřiky. Chemikálie mohou být problém, pokud se nerozloží.

No nevím já bych vsadil na letité zkušenosti a pokud vím tak dříve bylo hnojiště většinou kousek od studny a že by to nějak vadilo to se nikde nepíše. Samozřejmě byla jiná doba, jiné jídlo a jiná psychická a fyzická zátěž, ale bakterie předpokládám zhruba stejné, tedy bych hledal ten problém asi jinde, ale mohu se mýlit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2018 2:16 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Je samozřejmě možné, že spouštěčem nemoci je až kombinace zátěží a z toho vyplývajících nutričních nedostatků a metabolických poruch. I když choroby takzvaně v rodině podle mě nejsou nic jiného než zděděné nákazy nebo právě takovýto zabiják v životním prostředí. Bez nutriční kalkulačky nejde vyloučit ani negativní vliv jednostranné stravy, která spolu s vyčerpáním půdy přispívá ke snížení obranyschopnosti. Dusičnany mohou být problém tam, kde bezohledností jezeďáků tekla močůvka v blízkosti studny.

Nesouvisí nakonec se štítnou žlázou i zánět trojklanného nervu a slinných žláz?

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1y0b1qkf


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz