Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 3:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mastná koža
PříspěvekNapsal: pon črc 27, 2020 3:18 am 
Offline

Registrován: pon črc 27, 2020 3:01 am
Příspěvky: 4
Zdravím, cca od puberty mam stále problém s velmy mastnou kožou, momentálne mam 30 rokov(70kg stihla postava) , mával som aj akné, čo má psychycky ubíjalo, tak som podstúpil liečbu s roaccutanom (5 rokov dozadu), ktorý mi pomohol na akné, ale čo sa tika mastnoty, tak ta pretrváva ďalej. Mastnu kozu nemám iba na tvári ale aj vlasy a celé telo + vypadávanie vlasov. Dosť mi pomáha íl keď si dám na tvar, ale po chvíľke sa mastnota hneď vráti. Ako by som mal postupovať čo všetko by som mal skúsiť ? Mam za sebou kúru s mms1, momentálne ficim na HCL 5 kvapiek 3,5% po jedle s doplnkami.
S pozdravom peeteer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mastná koža
PříspěvekNapsal: pon črc 27, 2020 12:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
Peterveter píše:
Zdravím, cca od puberty mam stále problém s velmy mastnou kožou, momentálne mam 30 rokov(70kg stihla postava) , mával som aj akné, čo má psychycky ubíjalo, tak som podstúpil liečbu s roaccutanom (5 rokov dozadu), ktorý mi pomohol na akné, ale čo sa tika mastnoty, tak ta pretrváva ďalej. Mastnu kozu nemám iba na tvári ale aj vlasy a celé telo + vypadávanie vlasov. Dosť mi pomáha íl keď si dám na tvar, ale po chvíľke sa mastnota hneď vráti. Ako by som mal postupovať čo všetko by som mal skúsiť ? Mam za sebou kúru s mms1, momentálne ficim na HCL 5 kvapiek 3,5% po jedle s doplnkami.
S pozdravom peeteer

První co bych vyzkoušel je úprava střevního mikrobiomu zvláště pokud tam bylo, nebo je akné tak je potřeba si uvědomit že stav pokožky kopíruje stav střeva. Funguje to tak že tělo pokud není schopno dostat ven odpadní látky, protože střevo funguje špatně, zapne jako náhradní vylučovací kanály ledviny, plíce a pokožku tedy na všech těchto místech pokud je tam problém tak primárně řešit střeva. Vyzkoušejte pár klystýrů a střevní brouky bych ladil pomocí kimchi. Jinak můžete vyzkoušet radikálně omezit ve stravě vlákninu která u některých lidí silně dráždí střevní stěnu a vyvolává problémy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz