Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:09 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned čer 21, 2020 11:53 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Spoznávam sa so ženou, s ktorou je možný vážny vzťah (milenectvá už dlho neriešim...).
Má to ale jeden háčik....

Posledných takmer 13 rokov (budem mať 33 rokov) ejakulujem málo, v priemere zhruba 18x ročne. PLNE MI TO VYHOVUJE.
Bavil som sa o tom s potenciálnou partnerkou, a jej to vadí.... Najradšej by bola, keby som mal orgazmus počas každej erotiky (čiže dajme tomu 15x mesačne), ale niečo také u mňa NEPRICHÁDZA DO ÚVAHY, ani keby mi niekto ponúkol na vlastnú spotrebu 10mil Eur za to, že budem najbližších napríklad 20 rokov ejakulovať 15x mesačne...
Nakoniec povedala, že úplne minimum aké si ona vie predstaviť je, že by som orgazmoval/ejakuloval 4x mesačne, čiže 48x v roku.... čiže v priemere každých 7,5dňa ........
Ja mám s tým ale vnútorný konflikt... Nechcem to........ Nie som "poznačený" žiadnym náboženstvom, neuznávam žiadne náboženstvo, a do veku 20 rokov som ejakuloval možno 25x mesačne.....
Mňa častý orgazmus OBŤAŽUJE, nevyhovuje mi, škodí mi.

Mám s ňou ukončiť spoznávanie sa ? ..... Veď rozkoš mi spôsobí každým orálnym sexom (bez vyvrcholenia, orgazmus nie je rozkoš, rozkoš je pred orgazmom...), každým stykom bez vyvrcholenia (no a asi 18x ročne vyvrcholenie pri orálnom sexe, tak to má rada)........... Príde mi ako "vampír".... Celkovo ženy ktoré trvajú na tom aby sa muž pri nich často urobil, mi prídu ako VAMPÍRKY................. KTORÉ CHCÚ MUŽA PRIPRAVIŤ O ENERGIU............... Nepoviem nič, ak muž to SÁM CHCE, a ženy mu vyhovejú. Ale keď muž chce obmedzovať svoj orgazmus, a žena ho núti do toho, aby ho mal často... ? ...

ČO JE VIAC CHORÉ - AKO MUŽ ZO ZDRAVOTNÝCH A SPIRITUÁLNYCH DôVODOV OBMEDZOVAŤ EJAKULÁCIU, ALEBO AKO ŽENA SI NÁJSŤ NAJVäČŠIU ZÁĽUBU (čo sa sexu týka) V TOM Z PARTNERA ČO NAJČASTEJŠIE ŤAHAŤ MIMO INÉHO AJ JEHO "JANG" ENERGIU" (aj keď sa sám vysloví, že nechce často orgazmovať) PROSTREDNÍCTVOM JEHO EJAKULÁCIE A ŠKODIŤ MU TÝM AKO ZDRAVOTNE, TAK DUCHOVNE ? .....

VEĎ NAVYŠE NAJPRIRODZENEJŠIA ANTIKONCEPCIA (ak si odmyslíme nemať sex) JE NEMAŤ (ako muž) ORGAZMUS.....


Príde mi to tak, akoby si väčšina žien riešila svoje komplexy.............. Počul som už mnoho krát "Keď sa pri mne muž počas sexu neurobí, tak sa cítim buď nepríťažlivá, alebo ako neschopná v sexe".............
Možno to platí v prípade že muž sa urobiť chce, ale nepodarí sa mu to............. Lenže sú aj tantrici/taoisti/jogíni.........ktorých sexualita je na vyššej úrovni a nemrhajú svojou mužskou esenciou...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2020 2:10 pm 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
uz si skusal zazen ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2020 11:08 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
laco píše:
uz si skusal zazen ?

Nie, ani o to nemám záujem. Robím jogínske dychové cvičenia, ale bez vizualizácií. Žiadne rituály robiť nebudem, neviem čo tým budem "kŕmiť", neviem čo tým získam, čo tým stratím. Nemám záujem o nič náboženské, o žiaden náboženský systém. \":-)\"

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 23, 2020 8:21 pm 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
Nieje to ritual ale cvicenie..prevazne na hlavu...krmit nebides nic..prave idem o opak...nieje to nabozensky system ani podvne bludy..je to vcelku makacka...ja len tak, v zaplave miliard informacii je vhodne, precistit hlavu...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 23, 2020 9:59 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
laco píše:
Nieje to ritual ale cvicenie..prevazne na hlavu...krmit nebides nic..prave idem o opak...nieje to nabozensky system ani podvne bludy..je to vcelku makacka...ja len tak, v zaplave miliard informacii je vhodne, precistit hlavu...

ja si ju prečisťujem plným sriedavým dýchaním o vzorci 1:4:2:2 (prakticky 5:20:10:10)
Tri krát denne po 15 minút dýcham spôsobom, že nádych trvá 5 sekúnd, 20 sekúnd zadržím dych, 10 sekúnd vydychujem, a po tom úplnom výdychu s prázdnymi pľúcami zadržím dych na 10 sekúnd. Krásne ma to prekysličí (na rozdiel od hlbokého rýchleho dýchania, ktoré robí v skutočnosti OPAK). Čiže denne tri krát po 15 minút dýcham vo frekvencii 1 nádych za 45 sekúnd. Podľa jogínov je to pokročilý level.

K tomu zhruba hodinu denne ešte dychvé cvičenie "ÓÓÓÓM"........ v intervale 1 nádych za 22 sekúnd.
Dva krát denne visím hlavou dole po 5 minút (spolu 10 minút)....
A to ešte nepočítam fyzické cvičenia (na svaly).
Robím toho pre seba dosť, ale treba si uvedomiť jedno....žiadna meditačná technika v človeku nebude "tlmiť" duševnú bolesť vychádzajúcu z nerešpektovanej potreby zmeniť svoj (spoločenský, citový...) život. \":-)\"
Iné duševné bolesti to môže poriešiť, ale nie také, ktoré vyplývajú z toho, čo by človek MAL spraviť, ale nerobí to.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 24, 2020 9:20 am 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
ale nemam na mysli fyzicku ppodstatu ocistenia hlavy, aj ked samotna meditacia ma velky plyv na fyzicke telo(hlavu),kde meni strukturu kory atd....

"Iné duševné bolesti to môže poriešiť, ale nie také, ktoré vyplývajú z toho, čo by človek MAL spraviť, ale nerobí to."

prave zazen "cisti" - dava prec predstavy o ktorych si clovek myslis ze su jeho , kde "nakoniec" nezostava nic, iba to povodne ciste ja a cason clovek vidi a hlavne _robi_ to co by mal, aby bol happy \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 25, 2020 7:12 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
[quote="laco":2htshavj]ale nemam na mysli fyzicku ppodstatu ocistenia hlavy, aj ked samotna meditacia ma velky plyv na fyzicke telo(hlavu),kde meni strukturu kory atd....

"Iné duševné bolesti to môže poriešiť, ale nie také, ktoré vyplývajú z toho, čo by človek MAL spraviť, ale nerobí to."

prave zazen "cisti" - dava prec predstavy o ktorych si clovek myslis ze su jeho , kde "nakoniec" nezostava nic, iba to povodne ciste ja a cason clovek vidi a hlavne _robi_ to co by mal, aby bol happy \</div

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 26, 2020 9:47 am 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
hmm,,velmi to riesis,, niekde som cital ze chces mat na haku...tak to je dalsia vec ktoru zazen ponuka....trosku si o tom nieco precitaj \":)\") ak nic tak nic \"8)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 13, 2020 12:57 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
laco píše:
hmm,,velmi to riesis,, niekde som cital ze chces mat na haku...tak to je dalsia vec ktoru zazen ponuka....trosku si o tom nieco precitaj \":)\") ak nic tak nic \"8)\"

"mať na háku" sa mi páči.... Ale popravde, neviem, či je to vhodné do tejto doby - do doby, keď nám reálne hrozí čipovanie, ktoré je doslova "predo dvermi"... HOCI nie je úplne isté, že k nemu dôjde.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 26, 2020 8:21 am 
Offline

Registrován: ned črc 31, 2011 10:18 am
Příspěvky: 34
Nerozumím moc tomu, k čemu člověk na tak vysoké duchovní úrovni, který si chce zachovat svou čistotu vůbec potřebuje nějakou partnerku?
Žena vždycky bude "něco chtít", vždycky bude člověka rozptylovat a občas tak trochu odvádět od jeho cesty.
Zda je to dobře nebo ne, to už si musí rozhodnout každý sám za sebe.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 26, 2020 9:55 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
[quote="Petra2":1kf0wu3i]Nerozumím moc tomu, k čemu člověk na tak vysoké duchovní úrovni, který si chce zachovat svou čistotu vůbec potřebuje nějakou partnerku?
Žena vždycky bude "něco chtít", vždycky bude člověka rozptylovat a občas tak trochu odvádět od jeho cesty.
Zda je to dobře nebo ne, to už si musí rozhodnout každý sám za sebe.[/quote:1kf0wu3i]
Som veľmi uvedomelý, ale žeby som bol "na tak vysokej duchovnej úrovni", to určite nie... Zachovať si "svoju čistotu" nepotrebujem, v erotike som toho zažil v minulosti veľmi veľa, aj veci netradičné, a vôbec to neľutujem. Len mi príde prízemné, ak je niekto závislý od orgazmov... Rozkoš (cesta za orgazmom) je jedna vec, nenásytnosť po orgazmoch je vec druhá. Napríklad možno 5x v týždni "obhospodárovať" partnerku hodinovým pohlavným stykom alebo polhodinovým "zbíjačkovým" prstovaním (pri ktorom mi narastú svaly na konkrétnej ruke \":D\"), to ma fakt nebaví. Niečo iné je byť s partnerkou spojený, mať nežný styk s pauzami, a niečo iné je "trtkať" ju hodinu 5x týždenne, s tým, že orgazmovať chcem nie viac než 2x mesačne (ideálne 2-3x ZA DVA MESIACE). Lízanie ma baví, ale akonáhle mám k lízaniu pripojiť aj namáhavé možno aj polhodinové prstovanie (v takej polohe bolí ako zápästie tak krk), to ma už nebaví....
Ženy to majú ľahšie.... Muža spravia orálne zhruba za 5 minút, bez neprirodzenej polohy krku pri tom, bez "dokriveného" zápästia a bez "poskrúcaných" prstov. K tomu dostanú masáž podnebia a mandlí + nabitie jangovou energiou pri mužovej ejakulácii. Muž zas a znova ťahá za kratší koniec, pretože jeho orgazmus je mnohonásobne menej intenzívny a kratší než sú ženské orgazmy, a "druhé kolo" je už fakt "márnivosť"...... Orgazmujúca žena nestráca vitamíny, minerály a životnú esenciu, muž áno. Žene stačí zvlhnúť (vlhkosť sa udrží sama) za jednu minútu fyzického/slovného (alebo kombinovane) dráždenia a je pripravená aj na hodinový styk, no aby muž bol schopný hodinového styku, musí mu hodinu stáť. Nemusím písať kto musí vynaložiť väčšiu fyzickú/psychickú námahu na styk... Žena z jednej minúty (zvlhnutie) profituje celý styk aj keby naň nasledujúcich 59 minút nemala chuť (jej šťavy predsa ostanú), muž musí byť "aktívne ready" celý ten čas......
Všetci vieme ako to je.... AKO ŽENA, TAK MUŽ sa môže navnadiť na styk. Žena zvlhnutím, muž tým že sa mu postaví penis a tiež trochu zvlhne. Lenže po navnadení (ktoré môže byť "oblbovákom") sa chuť na styk môže z rôznych dôvodov utlmiť. U muža napríklad z dôvodu, že znova to bude hodinový styk pričom by sa kľudne spravil aj za 5 minút,. .....alebo z dôvodu že ho partnerka už sexuálne nepriťahuje, no má ju rád.... A vtedy mužova erekcia začne ochabínať.... ALE keď si niečo také ("nejak sa mi s ním nechce sexovať...") uvedomí žena počas styku, tak jej vlhkosť bude "zotrvačná" celý styk....MUŽ NEPREKUKNE NIČ, A NEBUDE JEJ MôCŤ VYHODIŤ NA OČI TO, čo môže vyhodiť na oči žena mužovi, a to "Prečo ti už nestojí ? Máš nejaký problém s cievami ? ..."... a pritom muž žiadny problém s cievami nemá, ale má problém s tou ženou \":-)\" ......
Pred pár dňami som mal trojtýždňový pokus o možný vzťah s jednou mladou nezadanou a bezdetnou ženou. Zistil som dosť rýchlo, že ma sexuálne (ale ani inak) nepriťahuje. Vzhľadom na to, že sme pred sebou nemuseli mať ABSOLÚTNE ŽIADNE (doslova a dopísmena) tajomstvá, tak som silou mocou chcel, aby som si k nej predsalen našiel cestu... Nepodarilo sa, jej telo nemalo také parametre (vnímateľné každým zmyslom) ktoré by ma zaujali. Ani jej duša. Bol to divný (ale už v minulosti zažitý) pocit, keď sme ležali nahí v posteli, mojkali sa, a ona sa čudovala, že mi nestojí "ako stožiar"...... Povedala niečo v zmysle "Ja som mokrá až-až, a tebe poriadne nestojí....".... Vedel som "aká bije", proste ma nevzrušovala. Povedala, že ešte sa jej nestalo, žeby nejakému mužovi pri nej dostatočne nestál. Samozrejme, že som jej neveril....... (hoci objektívne nemôžem povedať na 100%, že nevravela pravdu).

AK IDE MUŽOVI O ORGAZMUS A "TROFEJ" typu "Ďalšia ktorú som pretiahol a dosiahol pri nej orgazmus", bude mu stáť aj keď ho dotyčná nemusí nejak priťahovať, pretože je NABUDENÝ na orgazmus. Vtedy mu ale NEJDE O DOTYČNÚ ako takú, pretože ju použije len ako "matrac". Stojí mu NIE Z NEJ, ale z túžby po orgazme, po orgazme s "novou" ženou.
Takí muži sa žene väčšinou nechcú nejak zvlášť venovať.... Niektorí však áno, ale STÁLE S TÝM, že aj oni prežijú orgazmus. A často dôvodom prečo muži chcú ženám spôsobovať multiorgazmy (aj keď oni samotní zažijú len "slabý odvar" toho čo partnerka) je dôvod taký, že si povedia "Aký som frajer....jej orgazmy boli v mojich rukách, spôsobil som jej ich pol tucta... Teraz v jej očiach stúpnem, bude ma mať radšej, možno sa stane do určitej miery na mne závislá.... Áno, som "kúzelník", zvýšil som svoju hodnotu nie len pre ňu, ale aj pre seba samého - nestojím za prd \</div

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz