Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:48 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kegelovy cviky
PříspěvekNapsal: pát led 20, 2017 6:21 pm 
Offline

Registrován: pát led 20, 2017 6:15 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,

trpím předčasnou ejakulací a hledám nějaké řešení bez prášků, které by mi pomohlo erekci oddálit. Na internetu jsem našel nějaké informace o kegelových cvicích (http://www.erekce24.cz/kegelovy-cviky-pro-muze-zeny/), ale zatím jsem to na vlastní kůži nevyzkoušel, jsem poměrně "líný" typ člověka. Proto se chci zeptat vás - odborníka - jestli je něco takového možné a účinné? Myslíte, že pokud budu cvičit tímto způsobem, mohlo by to pomoci s problémem, který mám? Mockrát děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kegelovy cviky
PříspěvekNapsal: pát led 20, 2017 6:54 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2016 7:03 pm
Příspěvky: 30
Kegelovy cviky jsou dobré, určitě by ti pomohly.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kegelovy cviky
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2017 2:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
radim21 píše:
Dobrý den,

trpím předčasnou ejakulací a hledám nějaké řešení bez prášků, které by mi pomohlo erekci oddálit. Na internetu jsem našel nějaké informace o kegelových cvicích (http://www.erekce24.cz/kegelovy-cviky-pro-muze-zeny/), ale zatím jsem to na vlastní kůži nevyzkoušel, jsem poměrně "líný" typ člověka. Proto se chci zeptat vás - odborníka - jestli je něco takového možné a účinné? Myslíte, že pokud budu cvičit tímto způsobem, mohlo by to pomoci s problémem, který mám? Mockrát děkuji za odpověď.

Tak jistě, vše je věcí tréninku, jenom ten dělá mistra. Jak myslíte že by třeba vládce harému mohl splnit povinnost se postarat o všechny své ženy a to nejen materiálně, ale i sexuálně. Natrénovat se dá i stav kdy bez ohledu na délku soulože budete ejakulovat přesně dle svého rozhodnutí, nebo třeba vůbec a pošetříte na jindy. U místních žen s tím až na vzácné výjimky ovšem většinou moc parády nenaděláte, dotyčná dá svých osvědčených 15-30 minut, ale pokud po ní budete vyžadovat mnohahodinový nepřerušovaný pohlavní styk bude z toho štajf a příště ji už většinou neuvidíte. Jak vidíte vše má své pro a proti a vždy je to na tom kde má daný jedinec, nebo pár nastavené své priority a možnosti. Není to pochopitelně pouze mechanická záležitost jako zvedáni činek, musí se trénovat i hlava, ale výsledek je jistý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kegelovy cviky
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2017 11:50 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
To Jarda : Ja som typ, ktoremu staci orgazmus tak raz za mesiac. Do styku teda nejdem za ucelom orgazmu (ten aj tak zazivam pri niecom inom, ked uz...). Nakolko nevyvrcholujem pri sulozi, zdalo by sa, ze som fanusikom 1-X hodinoveho styku, napr. ako niektori tantrici, ktori sexuju denne X hodin (v pracovne dni takmer vsetok volny cas)... Toto mi pride chore. Preco ? Lebo cas sa da vyuzit OVELA LEPSIE, nez ho precerpat pravidelnym X hodinovym sexom. Niektori "experti" su schopni sexovat od rana do vecera vkuse. Ani nevyjdu z postele...jedine na WC... Toto je uz riadna zavislost... Je to to iste ako sa prezierat od rana do vecera - rovnaka zavislost. Samozrejme, vynimocne situacie len potvrdzuju pravidlo...
Alebo (hoci mna sa netyka ani jedna z tychto variant) - radsej polhodinka denne s orgazmami na oboch stranach (a tak vycerpavanie muzskej sily a vitality), nez 4 a viac hodin denne bez muzskeho orgazmu (miesto toho strata casu, lebo mat pravidelne 4 hodiny denne sex, to je uchylnejsie podla mna, nez akekolvek perverznosti trvajuce napr. pol hodinu).

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kegelovy cviky
PříspěvekNapsal: sob bře 25, 2017 12:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
SemTamTuPrídem píše:
To Jarda : Ja som typ, ktoremu staci orgazmus tak raz za mesiac. Do styku teda nejdem za ucelom orgazmu (ten aj tak zazivam pri niecom inom, ked uz...). Nakolko nevyvrcholujem pri sulozi, zdalo by sa, ze som fanusikom 1-X hodinoveho styku, napr. ako niektori tantrici, ktori sexuju denne X hodin (v pracovne dni takmer vsetok volny cas)... Toto mi pride chore. Preco ? Lebo cas sa da vyuzit OVELA LEPSIE, nez ho precerpat pravidelnym X hodinovym sexom. Niektori "experti" su schopni sexovat od rana do vecera vkuse. Ani nevyjdu z postele...jedine na WC... Toto je uz riadna zavislost... Je to to iste ako sa prezierat od rana do vecera - rovnaka zavislost. Samozrejme, vynimocne situacie len potvrdzuju pravidlo...
Alebo (hoci mna sa netyka ani jedna z tychto variant) - radsej polhodinka denne s orgazmami na oboch stranach (a tak vycerpavanie muzskej sily a vitality), nez 4 a viac hodin denne bez muzskeho orgazmu (miesto toho strata casu, lebo mat pravidelne 4 hodiny denne sex, to je uchylnejsie podla mna, nez akekolvek perverznosti trvajuce napr. pol hodinu).

Jak jsem psal: Jak vidíte vše má své pro a proti a vždy je to na tom kde má daný jedinec, nebo pár nastavené své priority a možnosti. Tedy vždy podle chuti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kegelovy cviky
PříspěvekNapsal: čtv lis 01, 2018 7:05 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 01, 2018 7:01 pm
Příspěvky: 1
Ahoj, ano tyto cviky mohou pomoci, pokud ne tak rozhodne navštiv lékaře. Já jsem našel článek ve kterém je i video, možná ti pomůže https://vyzivovy-doplnek.cz/kegelovy-cviky/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz