Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát lis 23, 2018 3:50 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
ctihodnymuz píše:
Od té doby, co jsem se rozhodl brát vztah velmi, velmi, vážně, potlačit "svou sexuální energii", darovat svou lásku jen jedné a navždy, stojí sexuální život mých partnerek za houbeles.
Nějak si protiřečíme, ni?

Proč všude píšeš, jaký jsi neodolatelný krasavec a že máš svůj harém plný stovek ženských. Nemáš nějaký komplex méněcenosti, který léčíš na internetu?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 23, 2018 9:46 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Goldman píše:
Proč všude píšeš, jaký jsi neodolatelný krasavec a že máš svůj harém plný stovek ženských. Nemáš nějaký komplex méněcenosti, který léčíš na internetu?

Ale houbeles, komplex ....
Prostě su na baby a vytahovat se nepotřebuju, zvláště ne zde.
Neřeš.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2019 4:44 pm 
Offline

Registrován: úte led 01, 2019 6:58 pm
Příspěvky: 41
Co se týká uriny tak jsem přesvědčen o tom určitě na něco funguje ale nechápu jednu věc a prosím o vysvětlení.Píšete tady že i plešatým narostou vlasy po pití uriny a prosím o vysvětlení,jak může urina způsobit to že na holém skalpu se vytvoří pod kůží vytvoří nové vlasové folikuly? Mně to fakt přijde jako blbost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2019 9:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Rosta69 píše:
Co se týká uriny tak jsem přesvědčen o tom určitě na něco funguje ale nechápu jednu věc a prosím o vysvětlení.Píšete tady že i plešatým narostou vlasy po pití uriny a prosím o vysvětlení,jak může urina způsobit to že na holém skalpu se vytvoří pod kůží vytvoří nové vlasové folikuly? Mně to fakt přijde jako blbost.

Tak jistě bude hodně záležet na faktoru proč tomu konkrétnímu člověku vznikla pleš nicméně pití dárcovské uriny je vlastně hormonální léčba tedy nevidím důvod proč by po obnovení stavu hormonů neměl narůst nový porost. Hormony ovlivní velice široké spektrum pochodů a to včetně růstu nebo mizení buněčného materiálu tak proč ne zrovna toto.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 24, 2019 5:28 pm 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2016 6:52 pm
Příspěvky: 78
Rosta69 píše:
Co se týká uriny tak jsem přesvědčen o tom určitě na něco funguje ale nechápu jednu věc a prosím o vysvětlení.Píšete tady že i plešatým narostou vlasy po pití uriny a prosím o vysvětlení,jak může urina způsobit to že na holém skalpu se vytvoří pod kůží vytvoří nové vlasové folikuly? Mně to fakt přijde jako blbost.

Blbost je tvoje teorie, že by se měly vytvářet pod kůží NOVÉ vlasové folikuly. Ty folikuly pod tou kůží u plešatých nemizely, ony tam pořád jsou, ale pouze jsou v nefunkčím stavu. Hormonální stimul tyhle "spící" folikuly prostě jen probudí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 26, 2019 12:46 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Můj dotaz se týká padajících vlasů (u muže, velmi mladý věk), ale ne úplně tak uriny. Moc díky za odpověď

1. Vadí vlasům nebo folikulům jedení kyselých potravin? Tzn. grep, citronová/limetová šťáva, ocet, jablečný ocet, podávání HCl a nebo dokonce podávání MMS2?
2. Je lepší veganská nebo klasická paleo dieta? Jím spíše paleo, tzn. málo jednoduchých cukrů, spíše pohanku nebo jáhly, někdy rýži, hodně batátů a zeleniny, zbytek maso, vejce, trochu jater a saláty. ovoce moc ne.
3. Zkoušel někdo na padání vlasů kmenové buňky a pomohlo to? Zkusil bych to i sám, ale kůra v řádů desítek tisíc není úplně sranda.
4. Jak moc důležitá je podpora jater u vlasů, mají

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 27, 2019 10:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="Mojzo":3rt7hp9z]Můj dotaz se týká padajících vlasů (u muže, velmi mladý věk), ale ne úplně tak uriny. Moc díky za odpověď

1. Vadí vlasům nebo folikulům jedení kyselých potravin? Tzn. grep, citronová/limetová šťáva, ocet, jablečný ocet, podávání HCl a nebo dokonce podávání MMS2?
2. Je lepší veganská nebo klasická paleo dieta? Jím spíše paleo, tzn. málo jednoduchých cukrů, spíše pohanku nebo jáhly, někdy rýži, hodně batátů a zeleniny, zbytek maso, vejce, trochu jater a saláty. ovoce moc ne.
3. Zkoušel někdo na padání vlasů kmenové buňky a pomohlo to? Zkusil bych to i sám, ale kůra v řádů desítek tisíc není úplně sranda.
4. Jak moc důležitá je podpora jater u vlasů, mají

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 27, 2019 7:40 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
[quote="Jarda":2e469de6]1) Předpokládám že by kromě toho normálního octa nemělo vadit nic z uvedených položek.
2) Lepší je to paleo, více cukrů vždy krmí lépe šmejdy.
3) Je to hodně drahé a není to podle mě cesta.
4) Játra určitě ano ta mají vliv na mnoho procesů a mohou ovlivnit i tento.
5) Pouze v případě že by byla nějak kontaminovaná. Každopádně mytí vodou by vadit nemělo, ale šampónem ano.
6) Některá semínka mají hodně omega 6 mastných kyselin což by vadit mohlo, ale nepředpokládám že jich jíte tolik.[/quote:2e469de6]
Moc díky za odpověď pane Jardo. Podstupuju teď chemickou antihelmintickou kůru, takže to je možná ten problém, zatěžuje to

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 27, 2019 7:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="Mojzo":bvo6htsc]Moc díky za odpověď pane Jardo. Podstupuju teď chemickou antihelmintickou kůru, takže to je možná ten problém, zatěžuje to

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 05, 2021 8:33 am 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Tišková píše:
Blbost je tvoje teorie, že by se měly vytvářet pod kůží NOVÉ vlasové folikuly. Ty folikuly pod tou kůží u plešatých nemizely, ony tam pořád jsou, ale pouze jsou v nefunkčím stavu. Hormonální stimul tyhle "spící" folikuly prostě jen probudí.

Ano, přesně tak to je. Na zdánlivě holých místech hlavy jsem vždy zblízka viděl, že tam mám velice drobné vlásky. Když jsem pak pravidelně pil ženskou urinu, ty miniaturní vlásky postupně sílily, až se z nich staly normální vlasy. Ale trvalo to 8 měsíců, než se holá místa pokryla kvalitními vlasy (je vidět hlavně v koutech).


Přílohy:
za 8 měsíců.png
za 8 měsíců.png [ 124.59 KiB | Zobrazeno 11136 krát ]
před DU.png
před DU.png [ 243.01 KiB | Zobrazeno 11136 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 30, 2021 3:15 pm 
Offline

Registrován: ned bře 14, 2021 4:21 pm
Příspěvky: 31
Tisíce let stará metoda a jak dobře funguje! Kam se hrabou všechny ty kofeinové šampony a podobné blbosti.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 01, 2021 6:13 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Lekorka píše:
Tisíce let stará metoda a jak dobře funguje! Kam se hrabou všechny ty kofeinové šampony a podobné blbosti.

Různé šampony proti padání vlasy jsem kdysi dávno zkoušel, ale vůbec nepomáhaly. Pomohla až teprve dárcovská urinoterapie.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 10, 2021 1:50 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2020 8:45 am
Příspěvky: 18
Maty24 píše:
Ahojte \":)\" Je to měsíc, co jsem zahájil DU. Vážně je možný, aby to na vlasy zabralo a zhoustly mi a zarostly trochu třeba i kouty? Mám trochu problém tomu věřit \":(\"

Přijde mi dost škoda že Vám tady nikdo neodpověděl přesně na to, na co jste se ptal. A to jsou kouty a jestli to pomohlo i na jejich opětovný růst. Tedy na růst vlasů v koutech lépe řečeno. A já upřímně nevím, můj přítel už zkoušel všechno možné, včetně této metody a bohužel ty kouty už znovu nezarostly. Takže hodně uvažuje o této možnosti. Je to tedy pro něj to úplně poslední a konečné řešení no..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 10, 2021 8:06 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Denna píše:
Přijde mi dost škoda že Vám tady nikdo neodpověděl přesně na to, na co jste se ptal. A to jsou kouty a jestli to pomohlo i na jejich opětovný růst. Tedy na růst vlasů v koutech lépe řečeno. A já upřímně nevím, můj přítel už zkoušel všechno možné, včetně této metody a bohužel ty kouty už znovu nezarostly. Takže hodně uvažuje o této možnosti. Je to tedy pro něj to úplně poslední a konečné řešení no..

Jak vidíte na mých fotkách o kousek výše, na kouty to funguje výborně. Je ale důležité, jestli jste kvalitní dárkyně, musíte být stoprocentně zdravá, nesmíte brát žádné léky vč. antikoncepce, ideální je, pokud je Vám do 25 let. Starší dárkyně už nemají tak kvalitní urinu. Platí zásada, že urinu by měl dárce vypít do tří minut, aby nevyprchaly ty nejúčinnější látky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 14, 2021 3:44 pm 
Offline

Registrován: ned srp 08, 2021 10:25 am
Příspěvky: 28
Daryl píše:
Jak vidíte na mých fotkách o kousek výše, na kouty to funguje výborně. Je ale důležité, jestli jste kvalitní dárkyně, musíte být stoprocentně zdravá, nesmíte brát žádné léky vč. antikoncepce, ideální je, pokud je Vám do 25 let. Starší dárkyně už nemají tak kvalitní urinu. Platí zásada, že urinu by měl dárce vypít do tří minut, aby nevyprchaly ty nejúčinnější látky.

Možná jsem našel dárkyni dle těchto požadavků, je to kolegyně z práce, nebere žádnou hormonální antikoncepci, je dokonale zdravá, je jí jen 23 let. Ještě zvažuji, jestli by se chuť její uriny nedala vylepšit tím, že by před tím pila hodně bylinkového čaje, dnes tomu říkají metoda urifyto, že prostě ta dárkyně pije hodně bylinných čajů, které vylepší chuť její uriny. Ale jaké byliny by měla pít, aby její urina měla co nejlepší chuť? Je dobrý třeba heřmánek? Nebo zelený čaj? Nebo jaká bylina by co nejvíc vylepšila chuť její uriny?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz