Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:03 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 445 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stres a duševní vyčerpání
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2019 2:31 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
pefi píše:
Mi se taky v posledních letech v životě podělalo kde co. Když zkonzumuji ve větším množství věci, co by měly působit antiparazitně, tak mám pak druhý den mírnou zácpu, psychicky jsem na tom hodně bídně. Když konečně vyprázdním střeva, tak se mi psychika skokem (během pár minut) podstatně zlepší. Realita kolem mě se nezměnila (stále je v mém životě poděláno kde co), ale už mě to najednou (z hodiny na hodinu) skoro vlůbec nesráží k zemi a daří se mi věřit, že na konci tunelu je i pro mě světlo.
Moje domácí jogurty mi taky dokázaly citelně zlepšit "náladu". Dřív jsem to takto nevnímal, bylo mi celé měsíce pořád stejně "šedivě". Teď vnímám jak jsem někdy nahoře a někdy dole. Jakmile se mi zpomalí vylučování, jsem na cestě dolů. Já jsme měl dětství dokonalé a přesto to se mnou mlátí.

Že mají psychické problémy nepoznáte ani na svých nejbližších, pokud se vám s tím nesvěří. A pokud má někdo v háji zažívání, tak se mu dřív nebo později nějaké problémy zaručeně vynoří.

Vy už sem také chodíte dlouho na ty stránky a ikdyž o tom hodně víte, zatím to u vás pořád není ok, myslíte, že někdy bude? Mě přijde, že já když začnu jíst něco co působí antiparazitně, tak se pak cítím lépe po pár dnech. Takže máte také problém s candidou? Držel jste nějakou protikvasinkovou dietu? Zkoušel jste odstranit z těla rtuť? Jogurty jsou určitě dobré, ale nezachrání to, tak by mě zajímalo, co jste všechno zkoušel a co pomohlo a co ne. \":-)\"
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stres a duševní vyčerpání
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2019 2:38 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Prosím Vás a víte, jak dlouho a kolik bych měla dodávat té kyseliny listové, abych to srovnala?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stres a duševní vyčerpání
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2019 3:06 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
[quote="krasnagadgetka":jklh2q48]Vy už sem také chodíte dlouho na ty stránky a ikdyž o tom hodně víte, zatím to u vás pořád není ok, myslíte, že někdy bude? Mě přijde, že já když začnu jíst něco co působí antiparazitně, tak se pak cítím lépe po pár dnech. Takže máte také problém s candidou? Držel jste nějakou protikvasinkovou dietu? Zkoušel jste odstranit z těla rtuť? Jogurty jsou určitě dobré, ale nezachrání to, tak by mě zajímalo, co jste všechno zkoušel a co pomohlo a co ne. \":-)\"
Děkuji.[/quote:jklh2q48]
Věřím, že časem přijdu na to co je příčina mých potíží. Mám pocit, že se postupně blížím.
Zkoušel jsem:
- immunity star (fungovalo podle mě dobře proti virovým oinemocněním, než změnili recepturu)
- wobenzym - funguje a slušně čistí, ale po vysazení se zase tělo zanáší
- megadávky vitamínu C - něco to vyčistilo
- bór - něco to dělalo, už mi po něm není nepříjemně
- jód - něco to dělalo, už mi po něm není nepříjemně
- zinek - deficit jsem doplnil, už mi po zinku není blbě
- vitamín A - deficit jsem doplnil, už nemám šílenou chuť na tresčí

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stres a duševní vyčerpání
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2019 10:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
A podle vlasové analýzy se dá zjistit, zdali je u mě problém s trutí viz. příloha? Nebo to bych si musela udělat nějaký jiný test? Takže jestli tomu dobře rozumím, je důležité doplnit všechny vitamíny, minerály, držet protikvasinkovou dietu + probiotika a přidat do jídelníčku bylinky, které odstraňují z těla těžké kovy a ničí parazity? Nebo to chce nějaký drastičtější přístup, četla jsem dříve o nějaké té chelaci, nebo jak se to jmenuje. :-O Pardon, já teď nevím, co myslíte tím vědecky podložené příčiny nedostatku vitamínu B12. \":-(\" Já si toho už přečetla, ale já to vždycky hned zapomenu, ta moje paměť je špatná. A z té adrenální únavy se člověk kvůli candidě asi nedostane?
Moc děkuji.

U vlasové analýzy je trochu problém že pokud je rozházena základní čtyřka tedy sodík, draslík, hořčík, vápník je dost zkresleno vše ostatní. Hlavní problém je pak v tom že jakmile se začne tato čtyřka rovnat třeba dodáváním hořčíku začne se vše uvádět do pohybu a mnohdy se vyplaví i těžké kovy které při prvním vyšetření nejsou zdánlivě vidět. Ty hladiny mohou stoupat docela dlouho a teprve až začnou zase klesat máte jistotu že bordel odchází z těla ven.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stres a duševní vyčerpání
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2019 8:25 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
U vlasové analýzy je trochu problém že pokud je rozházena základní čtyřka tedy sodík, draslík, hořčík, vápník je dost zkresleno vše ostatní. Hlavní problém je pak v tom že jakmile se začne tato čtyřka rovnat třeba dodáváním hořčíku začne se vše uvádět do pohybu a mnohdy se vyplaví i těžké kovy které při prvním vyšetření nejsou zdánlivě vidět. Ty hladiny mohou stoupat docela dlouho a teprve až začnou zase klesat máte jistotu že bordel odchází z těla ven.

Bude stačit, když do jídelníčku přidám mědvědí česnek, koriandr, chlorelu a další potraviny, které odstraňují těžké kovy, nebo je nutné provádět chelaci? Jaké s tím máte zkušenosti?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stres a duševní vyčerpání
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2019 9:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Bude stačit, když do jídelníčku přidám mědvědí česnek, koriandr, chlorelu a další potraviny, které odstraňují těžké kovy, nebo je nutné provádět chelaci? Jaké s tím máte zkušenosti?

Buď jste můj příspěvek nečetla, nebo vám vůbec nedocvaklo co jsem vám napsal. Chelací uvolníte sajrajt z úložišť v těle rozvíříte ho i do míst kde nemá co dělat a budete z toho mít zbytečné problémy. Ten česnek a chlorela budiž, ale už i koriandr je schopen dělat docela divy a to i v tom špatném slova smyslu. Já bych se snažil rozhýbat štítnou a ona pak začne sama likvidovat některé svinstvo z těla i bez chelátorů a hlavně bez rizika nepříjemných reakcí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stres a duševní vyčerpání
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 7:51 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
[quote="pefi":2gv3rnm6]Věřím, že časem přijdu na to co je příčina mých potíží. Mám pocit, že se postupně blížím.
Zkoušel jsem:
- immunity star (fungovalo podle mě dobře proti virovým oinemocněním, než změnili recepturu)
- wobenzym - funguje a slušně čistí, ale po vysazení se zase tělo zanáší
- megadávky vitamínu C - něco to vyčistilo
- bór - něco to dělalo, už mi po něm není nepříjemně
- jód - něco to dělalo, už mi po něm není nepříjemně
- zinek - deficit jsem doplnil, už mi po zinku není blbě
- vitamín A - deficit jsem doplnil, už nemám šílenou chuť na tresčí

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stres a duševní vyčerpání
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2019 7:56 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Buď jste můj příspěvek nečetla, nebo vám vůbec nedocvaklo co jsem vám napsal. Chelací uvolníte sajrajt z úložišť v těle rozvíříte ho i do míst kde nemá co dělat a budete z toho mít zbytečné problémy. Ten česnek a chlorela budiž, ale už i koriandr je schopen dělat docela divy a to i v tom špatném slova smyslu. Já bych se snažil rozhýbat štítnou a ona pak začne sama likvidovat některé svinstvo z těla i bez chelátorů a hlavně bez rizika nepříjemných reakcí.

Nerozumím tomu. Pokud srovnám sodík, draslík, hořčík, vápník, odkud kam se ty těžké kovy vyplaví? Takže až to srovnám, těžké kovy řešit nemusím, tělo si s nima samo poradí? Mám teď tedy dělat něco s candidou, nebo to nemá cenu, nejdříve je nutné srovnat ty minerály?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stres a duševní vyčerpání
PříspěvekNapsal: stř dub 17, 2019 7:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Nerozumím tomu. Pokud srovnám sodík, draslík, hořčík, vápník, odkud kam se ty těžké kovy vyplaví? Takže až to srovnám, těžké kovy řešit nemusím, tělo si s nima samo poradí? Mám teď tedy dělat něco s candidou, nebo to nemá cenu, nejdříve je nutné srovnat ty minerály?
Děkuji.

Čemu na tom nerozumíte, deponování těžkých kovů v tkáních je možné pouze za předpokladu že není srovnaná hladina základních minerálů a jak je budete rovnat začne se ten uložený sajrajt uvolňovat do krevního řečiště a musí někudy z těla ven, což bez funkčního střeva moc nejde a bude vám to vyvolávat různé nepříjemné stavy prostě budete přiotrávená. Kandida je důsledek metaboilického rozvratu ne příčina ostatních problémů, tedy musíte řešit příčinu ne důsledek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stres a duševní vyčerpání
PříspěvekNapsal: stř dub 17, 2019 10:40 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Amasi kultura by mela produkovat jogurtove mleko obsahujici relativne pestre spektrum bakterii - cca 30 kmenu. Proto doporucuji 6kusit, zda se po jeho konzumaci nebudete citit lepe - mnoho telu prospesnych latek vy nam mely vyrabet bakterie - napriklad nektere B vitaminy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stres a duševní vyčerpání
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2019 7:56 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Čemu na tom nerozumíte, deponování těžkých kovů v tkáních je možné pouze za předpokladu že není srovnaná hladina základních minerálů a jak je budete rovnat začne se ten uložený sajrajt uvolňovat do krevního řečiště a musí někudy z těla ven, což bez funkčního střeva moc nejde a bude vám to vyvolávat různé nepříjemné stavy prostě budete přiotrávená. Kandida je důsledek metaboilického rozvratu ne příčina ostatních problémů, tedy musíte řešit příčinu ne důsledek.

Přiotrávená si připadám. Jak to mohu řešit jinak než klystýrama? Já dříve užívala chlorelu a byla s ní spokojená. Jenže pak si ji koupila opět po nějaké době a měla jsem z ní průjem, myslím, že mi nedělala dobře, protože obsahuje také bílkoviny a já měla problém s jejich trávením.
Co je to ten metabolický rozvrat? Hledala jsem to, ale nenašla. To je jako podvýživa?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stres a duševní vyčerpání
PříspěvekNapsal: ned dub 21, 2019 8:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Přiotrávená si připadám. Jak to mohu řešit jinak než klystýrama? Já dříve užívala chlorelu a byla s ní spokojená. Jenže pak si ji koupila opět po nějaké době a měla jsem z ní průjem, myslím, že mi nedělala dobře, protože obsahuje také bílkoviny a já měla problém s jejich trávením.
Co je to ten metabolický rozvrat? Hledala jsem to, ale nenašla. To je jako podvýživa?
Děkuji.

Intoxikace se nejjednodušeji dá vyřešit zlepšením defekace, prostě třeba pomocí Zaječické hořké seřídit kadění na třikrát za den s tím že je nutné dodávat HCl pokud nefunguje krkací test a řešit plnou podporu jater, což jsem zde již mnohokrát zmiňoval. Metabolický rozvrat je opačný stav tedy stav kdy lidi nekadí správně, nemají dostatek HCl ani žluče a jídlo v nich hnije a kvasí místo toho aby probíhalo trávení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stres a duševní vyčerpání
PříspěvekNapsal: pon dub 22, 2019 11:17 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Intoxikace se nejjednodušeji dá vyřešit zlepšením defekace, prostě třeba pomocí Zaječické hořké seřídit kadění na třikrát za den s tím že je nutné dodávat HCl pokud nefunguje krkací test a řešit plnou podporu jater, což jsem zde již mnohokrát zmiňoval. Metabolický rozvrat je opačný stav tedy stav kdy lidi nekadí správně, nemají dostatek HCl ani žluče a jídlo v nich hnije a kvasí místo toho aby probíhalo trávení.

A pokud trpí někdo adrenální únavou, může být příčinou i metabolický rozvrat a candida nebo je příčinou stres? Ztrácím se v tom, co je příčina a co důsledek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stres a duševní vyčerpání
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2019 3:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
A pokud trpí někdo adrenální únavou, může být příčinou i metabolický rozvrat a candida nebo je příčinou stres? Ztrácím se v tom, co je příčina a co důsledek.

Prvotní příčinou je stres a z něho plynoucí přetížení a vyčerpání orgánů, dále naskočí metabolický rozvrat, což využívá parazit tedy kandida.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stres a duševní vyčerpání
PříspěvekNapsal: pát dub 26, 2019 7:05 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
pefi píše:
Chápu, pokud ale chcete mít tušení jak jste na tom s mědí, je dobré udělat Zn, Cu a celuloplasmin současně. Tělo se pokouší držet jakési vzájemné poměry a když se to udělá naráz, tak se může ukázat souvislost, která by jinak nebyla zřejmá.
---
K vitamínu D: Hodně lidí s depresemi má nízkou hladinu vitamínu D, ale neví se jestli je to příčina nebo důsledek. Mnoha lidem se psychika o dost zlepší, pokud zlepší hladinu vitamínu D - někomu stačí přiblížit se polovině intervalu, nekdo se potřebuje dostat do horní poloviny intervalu. Opravdu nejlepší je dostat se co nejčastěji na sluníčko. Pokud máte takovou hladinu jakou máte, tak se do poloviny normálního intervalu dostanete tak za tři měsíce za předpokladu, že do sebe dostanete v průměru 5000 IU denně (35 000 IU týdně) - odhad za předpokladu, že vážíte cca 60 kg. Opět platí, že dobré je zobat vitamín 5 dní v týdnu a dát dva dny v týdnu tělu pokoj. S vitamínem D se to dá dělat i tak, že ho vezmete třeba 10 000 jednotek naráz a berete ho každý druhý den. Ideálně s nějakým jídlem, ve kterém je tuk.

Pokud si jednou týdně zobnete něco jako 2000 IU, tak se na dobrou hladinu nedostanete nikdy. S vitamínem D je dobré dodávat i vitamíny A (rybí tuk), vitamín K a bór.

Prosím Vás a jak často bych tedy měla doplňovat ten vitamín B12 a v jakých dávkách? Asi není dobré ho brát každý den? Mám ho jako metylkobalamin 1000 ug.
Moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 445 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz