Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 10:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: čtv říj 31, 2013 9:16 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
tak tady okolo na vesnici to dělá 99% holek. Především na zábavách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 11:02 am 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Jantar píše:
Právěže já vedle sebe potřebuju nějakou hodnou citlivou. Která nekouří, nepije, neožírá se, nevymetá diskoteky. Jenže takových je strašně málo. prakticky vymřelý druh.

A co jí nabízíš ty ? Šílenýho pošuka s fimozou ....ty nemáš co nabídnout .
Už máš práci?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 11:45 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
je to od tebe hodně škaredé posmívat se někomu, kdo se narodí s vadou, která mu navždy znemožnuje sex. Uvědomuji si že příroda nechce, aby se člověk jako já množil a tak mi v tom prostě zabránila. Možná to tak bude lepší. Ale tvrdit o klukovi, který je nesmělý, tichý, malomluvný, nekouří a nepije že je šílený pošuk mi nějak nesedí. Práci ještě nemám. Elektrotechnika bez praxe nikdo nevezme. A co na tom že je to Ing. Stejně to beztak neumí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 12:05 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
No nekde zacit prece makat musis.Kdo se o Tebe stara?To Te nekdo zivi?Nebo mas nejake brigady apod.?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 12:16 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Jantar píše:
je to od tebe hodně škaredé posmívat se někomu, kdo se narodí s vadou, která mu navždy znemožnuje sex. Uvědomuji si že příroda nechce, aby se člověk jako já množil a tak mi v tom prostě zabránila. Možná to tak bude lepší. Ale tvrdit o klukovi, který je nesmělý, tichý, malomluvný, nekouří a nepije že je šílený pošuk mi nějak nesedí. Práci ještě nemám. Elektrotechnika bez praxe nikdo nevezme. A co na tom že je to Ing. Stejně to beztak neumí.

Já se ti neposmívám........ale normální maminka tohle řeší, stará se o toho syna , aby tu fimozu neměl...........my už dneska kontrolujeme vnuka, aby neměl tyhle problémy......jsou mu necelé tři roky .
Jenže ty jsi pošuk a cvok a tvoji rodiče budou na tom podobně, určitě ses nevylíh z ničeho.
Jsi celkově zanedbanej .
Když budeš sedět u vás na vsi a čekat, že k tobě přijde zajímavá práce a zajímavá slečna , určo se nedočkáš .


Naposledy upravil Markétuše dne pát lis 01, 2013 12:21 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 12:18 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
bydlím logicky doma s rodiči. Nevím jaké máte rodiče vy ale moji by mi rozhodně nikdy neřekli tak mladej už ses dospělej je čas abys odešel. \":lol:\" Něco takového se stát opravdu nemůže zvlášt ne na vesnici, kde má každý velký dům se zahradou, polem a zvířaty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 12:22 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Markétuše píše:
Já se ti neposmívám........ale normální maminka tohle řeší, stará se o toho syna , aby tu fimozu neměl.
Jenže ty jsi pošuk a cvok a tvoji rodiče budou na tom podobně, určitě ses nevylíh z ničeho.
Jsi celkově zanedbanej .
Když budeš sedět u vás na vsi a čekat, že k tobě přijde zajímavá práce a zajímavá slečna , určo se nedočkáš .

fimozu nikdo nekontroluje, protože to má asi jeden člověk z 50 000. Pro běžného člověka to prakticky znamená životní tragédii. Mě to může být jedno když o mě holky nestojí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 12:22 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Musim souhlasit s Marketusi, fimoza je zanedbani od rodicu...
A s tim zbytkem souhlasim take.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 12:23 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Jantar píše:
bydlím logicky doma s rodiči. Nevím jaké máte rodiče vy ale moji by mi rozhodně nikdy neřekli tak mladej už ses dospělej je čas abys odešel. \":lol:\" Něco takového se stát opravdu nemůže zvlášt ne na vesnici, kde má každý velký dům se zahradou, polem a zvířaty.

Nejde o to odchazet, ale pracovat a byt sobestacny a ne na nekom zavisly....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 12:29 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Překvapivé je tvrzení, že je elektrotechnik. O řemeslníky je nouze a každý, kdo dělá rukama, se velmi dobře uživí. Zedníci, elektrikáři, instalatéři, topenáři, pokrývači, truhláři, tesaři, obkladači, dlaždiči.
Elektrikář, který nemá práci, ji zřejmě nechce. Nechce se mu dělat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 12:41 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
bez praxe nikdo žádnýho elektroenergetika nevezme. Pro ně by takový člověk byl jen přítěží protože by ho museli všechno učit a na to prostě není čas. Takže vezmou někoho s praxí a mají po problémech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 12:48 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
misujka23 píše:
Musim souhlasit s Marketusi, fimoza je zanedbani od rodicu...
A s tim zbytkem souhlasim take.

na rodiče takové věci házet nemůžeš. 98% lidi v tomto státě ani neví že existuje něco jako fimoza. Ve škole se neučí. A lidi to pak nemohou vědět. Vždyť mě došlo až někdy ve 17 letech, že něco tu asi nesedí. Je to velmi vzácná choroba a lidi ji prakticky neznají. V tomto státě ji má možná tak 1000 lidí víc určitě ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 1:13 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
martina72 píše:
Překvapivé je tvrzení, že je elektrotechnik. O řemeslníky je nouze a každý, kdo dělá rukama, se velmi dobře uživí. Zedníci, elektrikáři, instalatéři, topenáři, pokrývači, truhláři, tesaři, obkladači, dlaždiči.
Elektrikář, který nemá práci, ji zřejmě nechce. Nechce se mu dělat.

Ale já mám pocit, že Jantar má vysokou školu, není řemeslník .
Vysokoškolák, elektroinženýr, vůbec rukama nemusí umět dělat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 1:16 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Myslím, že se to kontroluje, i za nás se nám doktorka dívala do kalhotek, když jsme byly malé děti .
A dnes už se to určitě kontroluje , maminky musí chlapečkům přetahovat předkožku po koupání.
Tak si musíš domluvit operaci , pokud tě to trápí .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění nesmělosti
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 1:16 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
ale já šel na vysokou z odborného účiliště 4letého s maturitou ale i s vyučním listem. Takže zase až takový dřevo nejsu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz