Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Poděkování a a hodně nejasností.
PříspěvekNapsal: stř říj 06, 2010 11:42 am 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 71
Bydliště: Zlín
Dobrý den p.Jardo.
Je to teprve pár týdnů co jsem začal opravdu študovat vaše stránky.A musím vám říct klobouk dolů- člověk s takovým rozhledem a vědomostmi je opravdu vyjímečný.I když jsem tu začátečník a těžko se zatím orientuji tak jsem již našel velmi zajímavé informace.Je mi jasné,že nemůžete mít o všem přehled přesto bych vám polžil pár otázek ve kterých nemám jasno.
1.Někde jsem četl-vyhni se všemu co zavání kvasnicema.Platí to i o pangaminu?
2.Co koloidní minerály?Nestačí čajová lžička Himal.soli denně do 1/2litru vody?
3.Co doplňování HCL-kys.chlorovodíkové?
4.Jak se díváte na přístroj Super Ravo Zapper?
5.Chtěl zkusit SANKHAPRAKSALANU-nevím zda mám žalud.vředy-dá se to doma nějak zjistit?
6.Co říkáte na produkty fy.Synergy?
7.čtu knihu od Phillipa Daye-rakovina-prečo stále umierame bez spoznania pravdy.Zde se píše že se dají střeva vyčistit Oxidem hořečnatým,ale nikde jsem nenašel jak ho asi dávkovat.Neporadíte náhodou? Tuto knihu vřele VŠEM!! doporučuji přečíst.Dá se sehnat na WWW.ZDRAVIE.SRO.SK a nebo WWW.BADATEL.SK
Jěště jednou vám děkuji za vaše stránky a těším se na vaše odpovědi.
Zdenek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 06, 2010 1:15 pm 
Offline

Registrován: stř zář 29, 2010 9:12 am
Příspěvky: 20
knihu mam aj ja, tiez odporucam a rovnako web foodmatters.com urcite si tam vela z nas najde nieco pre seba.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 06, 2010 8:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
zdenin píše:
Dobrý den p.Jardo.
Je to teprve pár týdnů co jsem začal opravdu študovat vaše stránky.A musím vám říct klobouk dolů- člověk s takovým rozhledem a vědomostmi je opravdu vyjímečný.I když jsem tu začátečník a těžko se zatím orientuji tak jsem již našel velmi zajímavé informace.Je mi jasné,že nemůžete mít o všem přehled přesto bych vám polžil pár otázek ve kterých nemám jasno.
1.Někde jsem četl-vyhni se všemu co zavání kvasnicema.Platí to i o pangaminu?
2.Co koloidní minerály?Nestačí čajová lžička Himal.soli denně do 1/2litru vody?
3.Co doplňování HCL-kys.chlorovodíkové?
4.Jak se díváte na přístroj Super Ravo Zapper?
5.Chtěl zkusit SANKHAPRAKSALANU-nevím zda mám žalud.vředy-dá se to doma nějak zjistit?
6.Co říkáte na produkty fy.Synergy?
7.čtu knihu od Phillipa Daye-rakovina-prečo stále umierame bez spoznania pravdy.Zde se píše že se dají střeva vyčistit Oxidem hořečnatým,ale nikde jsem nenašel jak ho asi dávkovat.Neporadíte náhodou? Tuto knihu vřele VŠEM!! doporučuji přečíst.Dá se sehnat na http://WWW.ZDRAVIE.SRO.SK a nebo http://WWW.BADATEL.SK
Jěště jednou vám děkuji za vaše stránky a těším se na vaše odpovědi.
Zdenek.

Tak zatím to studuji 27 let a stále toho mnoho nevím, ale něco málo už ano.
K těm bodům:
1) Osobně se domnívám, že Pangamin je velice prospěšný a zcela se vyhnout kvasnicím také nejde, vzhledem k tomu, že jsou prakticky všudypřítomné.
2) Koloidní minerály jsou skvělý biznis a ten roztok soli většinu potřebných látek opravdu dodá, dokonce stačí té soli i méně.
3) Pokud vám nevyjde krkací test, tak se musí dodávat a je na to více postupů, což jsem zde vše popisoval.
4) Je to dobré i když značně předražené zařízení, ovšem je schopno mnoha lidem pomoci. Nicméně určitě se stejné potíže dají řešit i bez tohoto zařízení jiným postupem.
5) Vyzkoušíte primárně očistu žaludku a pokud ve zvratcích nebude patrna krev, tak bych se procedury nebál.
6) Je to přesně to, co nedoporučuji nikomu konzumovat, nebo se domníváte, že do těch obalů to narostlo v přírodě? Odmítám potraviny zpracované průmyslovou metodou, protože jak na něco sáhne člověk tak to stojí za prd.
7) O tomto postupu jsem sice slyšel, ale vyzkoušený ho nemám, čili zde si netroufám něco radit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 09, 2010 7:08 pm 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 71
Bydliště: Zlín
Pane Jardo moc děkuji za odpovědi,ale rád bych se zeptal co obnáší -primární očista žaludku?
Mám 5ti leté vnuky a ti mají od narození sníženou imunitu,dalo by se jim nějak pomoci a poradit?
Děkuji Zdenek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 09, 2010 8:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
zdenin píše:
Pane Jardo moc děkuji za odpovědi,ale rád bych se zeptal co obnáší -primární očista žaludku?
Mám 5ti leté vnuky a ti mají od narození sníženou imunitu,dalo by se jim nějak pomoci a poradit?
Děkuji Zdenek.

Primární očista je blinkání a celý postup je popsaný zde http://www.zdravi-az.cz/Odstraneni_dysbakteriozy_01.php . U těch dětí většinou stačí dodat více syrové stravy a větší dávky vitamínu C, myšleno denně tak od 1000 mg nahoru.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 79 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz