Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 9:11 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Otok víčka
PříspěvekNapsal: pon zář 27, 2010 2:08 pm 
Offline

Registrován: pát zář 17, 2010 10:11 pm
Příspěvky: 1
Zdravím vás , nenašel jsem zde na foru obdobnou tematiku, tak jsem si dovolil napsat...
moje paní je leta na bezlepkové dietě , má stavy nadýmání , následně návaly vzduchu , které se projevují velkými bolestmi i když se snaží vystopovat a následně se vyhnout tomu , co jí mohlo nějaký akutní stav tohoto typu vyvolat...
poslední měsíc ji z ničeho nic začalo otékat oční víčko pravého oka tak , že je zalité po přirozený okraj oka. Vyšetření krve vše v normě , oční nález 0,jen skokově o půl zvětš. dioptrie. Alerg. reakce by se prý projevila na obou oč. víčkách , nic nehniše , víčka čistá bez nálezu ,nicméně vypadá jak číńanka a pociťúje tlak oč. víčka na oko - otok překáží . Doktorka zvětšila dioptrie , že prý je to od únavy a dala opthalmo hydrocortis. a kapky Spersalerg , ale sama vyjádřila pochybnost o tom ,zda to povede k zlepšení. Neví si rady

Nemáte s tím prosím nějakou zkušenost ?
Felda


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otok víčka
PříspěvekNapsal: pon zář 27, 2010 8:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
felda píše:
Zdravím vás , nenašel jsem zde na foru obdobnou tematiku, tak jsem si dovolil napsat...
moje paní je leta na bezlepkové dietě , má stavy nadýmání , následně návaly vzduchu , které se projevují velkými bolestmi i když se snaží vystopovat a následně se vyhnout tomu , co jí mohlo nějaký akutní stav tohoto typu vyvolat...
poslední měsíc ji z ničeho nic začalo otékat oční víčko pravého oka tak , že je zalité po přirozený okraj oka. Vyšetření krve vše v normě , oční nález 0,jen skokově o půl zvětš. dioptrie. Alerg. reakce by se prý projevila na obou oč. víčkách , nic nehniše , víčka čistá bez nálezu ,nicméně vypadá jak číńanka a pociťúje tlak oč. víčka na oko - otok překáží . Doktorka zvětšila dioptrie , že prý je to od únavy a dala opthalmo hydrocortis. a kapky Spersalerg , ale sama vyjádřila pochybnost o tom ,zda to povede k zlepšení. Neví si rady

Nemáte s tím prosím nějakou zkušenost ?
Felda

S tímto problémem se setkávám poprvé, ale klidně bych si vsadil na nedostatek kyseliny chlorovodíkové v žaludku a pravděpodobné zamoření kvasinkou. Obě problematiky jsem zde již velice široce rozebíral, tak to nastudujte a pokud se to potvrdí, tak jednoznačně dodat kyselinu a aplikovat fungicidní rostliny. Samozřejmostí je srovnat pH moče na hodnotu 7,5-7,8, aby se případný zánět mohl rozplynout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otok víčka
PříspěvekNapsal: sob říj 30, 2010 11:53 pm 
Offline

Registrován: sob říj 30, 2010 11:27 pm
Příspěvky: 1
Zdravím,
Mam 8 letou dceru a má stejny problém viz. v předchozím příspěvku.Otok horniho víčka trval asi tak tyden,ted bez otoku už asi 6-8 týdnů,ale kleslo ji viditelně horní víčko.Odběry krve, u očního a neurologa je vše negativní.Občas má řezaní,pálení oka. Léčba Opthalmo-hydrocortison a výplach oka opthalem- nic bohužel nezabralo.
Prosíme o radu.
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otok víčka
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 8:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
poison8 píše:
Zdravím,
Mam 8 letou dceru a má stejny problém viz. v předchozím příspěvku.Otok horniho víčka trval asi tak tyden,ted bez otoku už asi 6-8 týdnů,ale kleslo ji viditelně horní víčko.Odběry krve, u očního a neurologa je vše negativní.Občas má řezaní,pálení oka. Léčba Opthalmo-hydrocortison a výplach oka opthalem- nic bohužel nezabralo.
Prosíme o radu.
děkuji

Tento problém v naprosté většině případů způsobují kvasinky, plísně, nebo paraziti a vždy vychází z krevního řečiště, čili jako takový je potřeba ho i řešit. Nasaďte fungicidní rostliny a okysličte střeva i krev, také je velice vhodné užívat lugol, pelyněk a hřebíček proti parazitům, nebo můžete vyzkoušet rozkapávat oko koloidním stříbrem, což ty mastě bohatě překoná. Všechno je zde již několikrát popsáno, tak to trochu prostudujte.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz