Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:15 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: ned bře 02, 2014 2:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
pavlik píše:
Měl jsem podobný problém.Po 28letém celkem spokojeném vztahu přestala mít manželka zájem o sex když jsem se zeptal jestli mezi námi ještě někdy něco bude zakroutila hlavou že ne.Když jsem jí řekl že už jsme to neměli čtyři měsíce řekla mi že myslím jen tím.Často jsme se hádali nakonec jsem to vzdal našel jsem si milenku kam chodím 2-3x do měsíce,doma je zase pohoda.Manželku mám ted na vaření,na praní,na uklízení a s milenkou si užívám výlety,divadlo,sex.Do roka splatím hypotéku pak se rozvedu.
Ted at se mnou platí společné dluhy má co chce že.

I to je řešení i když asi ne ideální, myslím, že současný spokojený stav, který všem patrně vyhovuje, zmizí po tom rozvodu, osobně bych to nechal být tak jak to máte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: ned bře 02, 2014 2:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
misujka23 píše:
Tak nevim jestli jsem frigidni, ale ja sex jako potrebu potrebuji tak 1x v mesici \":D\" nevim jestli je to dobre, nebo spatne? \":D\" pomooooc \":D\"

Norma je u každého jiná a mění se s věkem, tedy nic nelze považovat za normální, nebo nenormální, prostě to co oběma vyhovuje je v daném momentě normální.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: čtv bře 06, 2014 6:20 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Je divné mluvit způsobem "neměli jsme TO měsíc" (nebo tak).
Milování se jest určitá forma rozhovoru mezi lidmi, jiný způsob proudění energií a dorozumívání se, ničím se nahradit nedá, o nějaké ukájení se a konsumaci požitků se nejedná v žádném případě. Někomu "podržet" je donebevolající blbost. Pokud spolu lidé nespí, znamená to, že k sobě prostě nepatří. A to z důvodu, že k sobě nepatří ... anebo z důvodu, že machrují a nechcou spolu "mluvit".
Obé je naprd.
To první se překonat nijak nedá, to druhé ano.
Jest zkušenost, že sexuální touha pomine nebo se zmírní soustředěním se na něco jiného, pracovním vytížením, silným zájmem o něco jiného, stresem, starostmi.
Leckdo zastává názor ten, že v takovém případě jest lépe omezit soustředění, pracovní vytížení, dát té "posteli" prostor.
Nic lepšího stejně pro dobré partnerství nenajdete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2018 10:07 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Pred par dnami som mal po velmi dlhej dobe sex.
Mam dojem, ze som pochopil, preco muzi dostavaju väcsi plat za rovnaku pracu ako zeny (hoci...casto krat toho muzi spravia viac...vdaka fyzickej sile napriklad).
Priklad (je to len priklad, nie je to opis toho co bolo...) : .. Muz musi X krat prerusit styk pred orgazmom, preroze jeho partnerka este nemusi byt "rozohriata" ... Potom ju rozohreje a len pozera kolmo rozkose zena zaziva.... Ak sa jej predtym venoval prstami a oralne (a vie to dobre robit), videl kolko rozkose zazila, a aj orgazmus bol viac nez jeden... To iste pocas styku... Dokopy niekolko minut rozkoze, slasti a orgazmov, ked su v posteli 2-3 hodiny...
A muz ????.... Ten tej rozkose a slasti zazije OVELA MENEJ, a ked dosiahne orgazmus, tak je to 8 sekund slabotky...
No a tam mam dojem, ze muzom to zacalo vadit uz pred X storociami ci tisicrociami, a preto zeny dostavaju nizsi plat... \":lol:\"
Ale fakt... Mna to tak irituje, a po roku a pol bez sexu (vlastne rozhodnutie) som si to pripomenul... Ona sa zmieta v orgastickych krcoch, stona, a mna akurat boli ruka a krk... Ona sa zmoeta v orgastickych krcoch, stona, a TO JA MUSIM DAVAT POZOR, aby som sa neurobil prilis skoro (alebo neurobjl vobec), lebo bude "finish"... Ona sa zmieta v orgastickych krcoch, stona, a ja zazijem po X krat menej intenzivej rozkosi 8 sekund X krat slabsieho orgazmu nez ma zena...

Zienky, nie ke to vasa vina, chyba... Ale uz sa nedivim, ked muzi casto krat po nejakej dobe uz ani nezavadia o sex... Je to totiz drina, a vidiet vas ako z toho pravidelne mate X krat viac nez muz (pokial muz nie je sebec a nepouzije zenske telo na svoj co najrychlejsi orgazmus), to privodi mozno tak zatrpknutost a nechut.
Nie, fakt mi to nejak nechyba... Oralik mam rad pre tie vone a chute, ale vidiet ako sa zena "az prilis velmi" zmieta v orgazmoch a slasti z mojej X krat intenzivnejsej "prace" (v porovnani s jej venovanim mne), a ja nie, tak to fakt nie je pre mna...
Alebo len vzdy natrafim na nymfu??? Nenasytne zenske...
Citi to niekto z vas podobne ?
Normalne uvazujem, ze ked budem mat vztah, tak budem pozyvat nejakeho kamosa, aby sa ta praca na neukojitelnych orgazmoch rozdelila medzi dvoch muzov...
Alebo si najdem asexualku, z ktorej si spravim lizatko, a to mi bude stacit... Co ma po tej 8 sekundovej slabotke...to mi staci aj raz mesacne...bez "tvrdej prace" \":D\"
\":|\"

Edit : Prave som si spomenul, ako na strednej skole mi vravel jeden spoluziak, ze jejo otca zdzubala zena (spoluziakova mama), ze "si to robi", ale maju nejak menej sexu (zapocul to nahodou). Teraz.uz mozno chapem o co slo... Jemu by stacilo aby sa mu zena venovala 2-3 minuty, jeho zena ma vsak klytorisalny a vaginalny orgazmus, atd, tam to treba casovo vynasobit 10x ci 20x....
A ked muz nema chut, je prehovoreny ale nechce sa mu preto postavit, tak je akoze impotent... Zsne sa nemusi nic postavit, nemusi nic kontrolovat aby sa prilis rychlo nespravila... A KED UZ TO TAK JE, TAK NECH PRIRAZA ZENA (ked lezi na muzovi, alebo "zozadu"), inak VSETKU PRACU ODVADZA MUZ !!!!
A keby muz povedal "zlatko, tak nech ta vyt*tka niekto iny, ALE S KONDOMOM samozrejme", tak mu zena vytkne ze ju nelubi, keby toto dovolil...
Fakt mam z toho strach... Mna trtkacka NUDI, ak by mala byt casto. Ved aj tak chcem ejakulovat tak 12-18x rocne... Co ostava? Asi to nech mna ma zena na lasku a jemnu erotiku, a na bohapustu trtkacku nech ma "nejake zviře". Lenze zena sa zamilovava na zaklade emocii v este väcsej miere nez muz, a ked ju niekto pravidelne vytrtka (lebo to sa ani neda inak nazvat...), tak sa donho zamiluje... \":D\" \":D\" \":D\" ...
Zeny, Zeny...potrebujete dvocht troch narax, lebo jedneho zoderiete z koze. Aspon niektore, co ste prilis"pri chuti"...a v mojom zivote som takych spoznal v minulosto dost...väcsinu.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2018 8:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
JednorazovyNICK píše:
...ale vidiet ako sa zena "az prilis velmi" zmieta v orgazmoch a slasti z mojej X krat intenzivnejsej "prace" (v porovnani s jej venovanim mne), a ja nie, tak to fakt nie je pre mna...

tohle zase treba vubec nechapu ja... jak nekdo vubec muze mit takovy pohled?
zkus neco malo precist a nastudovat. treba knizku: Tantra: Kult ženského principu aneb jiný pohled na život a sex. autor: André Van Lysebeth

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: sob čer 16, 2018 12:32 am 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Pokud někdo provozuje hrátky s ženou bez lásky, nedokáže (nechce, nemůže) se jí oddat a zcela s ní splynout, pak má logicky nadhled nad oním aktem. A onen nadhled mu to celé zhnusí. Přitom je chyba v něm a ještě k tomu na celé začátku celé věci - v jeho přístupu k milování se a ku ženám.
Láska a oddanost je to kouzlo.
Které tam chybělo, zřejmě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: sob čer 16, 2018 4:16 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
ash píše:
JednorazovyNICK píše:
...ale vidiet ako sa zena "az prilis velmi" zmieta v orgazmoch a slasti z mojej X krat intenzivnejsej "prace" (v porovnani s jej venovanim mne), a ja nie, tak to fakt nie je pre mna...
tohle zase treba vubec nechapu ja... jak nekdo vubec muze mit takovy pohled?
zkus neco malo precist a nastudovat. treba knizku: Tantra: Kult ženského principu aneb jiný pohled na život a sex. autor: André Van Lysebeth

Zlatý môj, 99,X (možno 99,8 ?) percent mužov pri sexe bežne ejakuluje... Z toho asi 99% by bolo radšej, keby žena bola hotová za 5 minút... Ako môžeš napísať taký blud, že "...jak nekdo vubec muze mit takovy pohled?" ... MÁ HO 99% MUŽOV... Tak ich všetkých označ za idiotov, čo ty na to ?
Mimochodom, keby si nečítal tak povrchne to čo som písal, pochopil by si, že pre mňa dosiahnuť orgazmus počas sexu je NEPODSTATNÉ... A ty mi daj čítať knihu od Lysebetha, ktorú som ČÍTAL. Mám doma dve knihy o tantrickej sexualite.... A čo ako ??? \":D\" \":D\" \":D\" To že je tam vysvetlené ako funguje ženská sexualita, to ma má akože osvietiť ??? ... To mi má dodať chuť na X hodinový sex ? STRATA ČASU... Navyše ako som písal, ja mám svoj orgazmus "v paži", a tak nebudem žene spôsobovať série klytoriálnych a vaginálnych orgazmov... ČO TO POTOM BUDE ZA "HARMÓNIA" ??? Už len to, že muž je po orgazme "oťapený", a ženu orgazmy nabíjajú, už len to je "zlý vtip" nášho "stvoriteľa" (neviem kto ním je)... A jasne hovorí za to, že monogamia je TOTÁLNA HLÚPOSŤ, a asi (aj keď mi je to ľúto) by ženy mali obcovať asi so všetkým čo má penis (lebo žien je ešte o trošičku viacej ako mužov, a jeden muž nemá silu ani na jednu ženu, nie to na dve)...
JA TÝMTO TVRDENÍM ŽENY NIJAK NEHANOBÍM........ Len proste prečo ma má bolieť krk, jazyk, a ruka - a to ešte ani nespomínam styk..... aby som ju X krát uspokojil ? Jej stačí tri minúty poriadne robiť orál mne, a som hotový keď chcem..... Ja musím "makať", jej stačia tri minúty venovať sa mne... O ČOM TO JE ???? .. Viem, že za to ženy nemôžu.... Ale to neznamená, že teraz ja budem vynakladať oveľa viac úsilia ako žena na to, aby som ju uspokojil po sexuálnej stránke. Proste si to neviem takto dlhodobejšie/dlhodobo predstaviť, aby som ju zakaždým "poriadne vyt*tkal"..... KOMU SA CHCE ??? ...
Ty orgazmuješ počas sexu ??? Keď hej, tak mi tu nedávaj čítať o tantre. Keď nie, tak si potom jeden z 10 000, ktorému nevadí venovať sa žene nekonečne dlho, až mať z toho možno aj svalovku, a pritom na konci ani nedosiahnuť orgazmus. Ja nemám problém nemať orgazmus (mne to dokonca skôr vyhovuje), ale mám problém stimulovať žienské telo viac než polhodinu dokopy (orálik, lízanie, styk), lebo sa mi proste NECHCE... Mojkať sa mi chce, túliť sa tiež, ale venovať viac než polhodiny jej dráždeniu...to fakt nie... Kebyže raz týždenne, o.k., kebyže raz za dva týždne, tak aj hodinu vkuse. Ale 3-5x do týždňa, možno aj viac krát v začiatkoch ? Ďakujem, neprosím.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Naposledy upravil JednorazovyNICK dne sob čer 16, 2018 4:33 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: sob čer 16, 2018 4:29 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
ctihodnymuz píše:
Pokud někdo provozuje hrátky s ženou bez lásky, nedokáže (nechce, nemůže) se jí oddat a zcela s ní splynout, pak má logicky nadhled nad oním aktem. A onen nadhled mu to celé zhnusí. Přitom je chyba v něm a ještě k tomu na celé začátku celé věci - v jeho přístupu k milování se a ku ženám.
Láska a oddanost je to kouzlo.
Které tam chybělo, zřejmě.

No áno, chýbalo tam nie len ľúbenie, ale ani ma nepriťahovala (no nebolo to strašidlo, ale ani fešanda).
Je to však jedno, pretože ja som orgazmy spôsoboval aj ženám, ktoré sa mi páčili, aj takým, do ktorých som bol zamilovaný. Avšak prešiel čas, a ja akosi protestujem....... Proste prečo mám byť taký alturista, keď ja nechcem orgazmus, a žena ich má zažiť tucet pri mne za jednu erotiku ??? ... NESTAČÍ JEJ JEDEN ??? Aj ten posratý jeden orgazmus u nej bude intenzívnejší, než mojich "8 sekúnd", z ktorých "stoja za to" 4 sekundy, a zvyšené 4 sekundy už sú len doznievaním a prichádza divný pocit...
Chápem, ženy môžu pri dobrom milencovi (ideálne z lásky, ale nie je to nutné) zažívať mnoho orgazmov za jednu erotiku, ale...toto žiadneho muža nemôže baviť dlhodobo.... Možno takého, ktorý ide do erotiky s tým, že každý sex dosiahne 2x orgazmus...... No ja by som nechcel byť mužom, ktorý má 5x týždenne sex, a z toho sa urobí 10 krát... Takto plytvať esenciou života ? ...
A keď tu spomíname tantrikov, tak.....to je ako jogíny.... Denne hodiny meditácií, hodiny sexu...... JE TOTO MOŽNÉ V DNEŠNOM SVETE NA SLOVENSKU/V ČECHÁCH ??? Jedine ak máš zarobené na celý život... A aj to by ma ohromne nudilo... A to sa zďaleka nepovažujem za povrchného človeka. Práveže nakoľko vidím okolo seba samú povrchnosť, opustil som kopu kamarátov. Pretože boli povrchní. Nie som zas ale ani svetec ako ASH, ktorý si myslí, že keď si prečítam o tantre aj X kníh, tak zrazu sa budem zo ženskej sexuality tešiť....NIE, NEBUDEM !!!!! ŽENSKÁ SEXUALITA JE O ORGAZMOCH, A JE PRÍLIŠ "ČISTÁ"........ Moja je pravý opak. Daj mi do postele vyumývanú vonným telovým mliekom natretú ženu ktorá chce kopu orgazmov, a ja si radšej zapnem nejakú bohoslužbu v rádiu (pritom taký paskvil nikdy nepočúvam)... PRÁVE TO JE KONZUM....... ORGAZMY A ORGAZMY A ORGAZMY.... Keď má žena schopnosť dosahovať mnohonásobné orgazmy (vaginálne, klytoriálne a bohvieaké ešte), tak ju to predurčuje KU KONZUMU.... Tam sa nedá o žiadne tantre vravieť....
Mám dojem, že Lysebeth, Mantak Chia, Vladimír Volma, atď, proste radi slúžia ženám......... Odporúčajú mužovi zriekať sa orgazmu, ale žena ich má dosahovať tucet ??? ... To sa podobá tomu, že dostanem v práci výplatu, a manželke dám 90%, a za zvyšných 10% si kúpim chlieb, maslo a lacnú salámu...
Proste nechápem, PREČOOOOOOOOOOOOOOOO aj muži nemôžu dosahovať také orgazmy ako ženy......... A návod "multiorgastický muž" ma fakt NEZAUJÍMA..............JE TO CELÉ UMELÉ.............. Žena sa nemusí NIČ UČIT, DO PEKLA !!!!!! ... A muž musí urobiť "jadrovú univerzitu", aby zažíval nejaké multiorgazmy..........a aj to nemá istotu, či mu fakt budú prospievať aj po fyzickej stránke..........
A načo tie multiorgazmy ???? LEBO BEZ NICH ŽIVOT JE NA FIGU ?????? ahaaaaa..........A čo keď sú tantrici úchylní rovnako ako bežní "trtkači", len iným smerom, pretože tiež by len X hodín denne mali sex ?
ČO TAK ZLATÝ STRED ???????? .....
Koľko trávia tantrici v posteli s partnerkou (čas oddávania sa sexualite) denne ? ... Celý voľný čas ? ĎAKUJEM PEKNE \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: ned čer 17, 2018 5:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
JednorazovyNICK píše:
Ty orgazmuješ počas sexu ??? Keď hej, tak mi tu nedávaj čítať o tantre. Keď nie, tak si potom jeden z 10 000, ktorému nevadí venovať sa žene nekonečne dlho, až mať z toho možno aj svalovku, a pritom na konci ani nedosiahnuť orgazmus.

nemuzu za to ze jsi to nepochopil. tady v tom co cituji jsi docela blizko toho podstatneho. nevenujes ten cas "zbytecne" ani "pouze ji". nikde neni take definovano mnozstvi toho casu. bud chces hlasat klasicky "svou pravdu" nebo diskutovat a naslouchat jinemu nazoru a zejmena zkusenosti. orgasmus bez ejakulace je pomerne jasny fakt, staci tedy jen venovat cas tem vlastnim zkusenostem. pomer cena/vykon ktery asi resis zjevne vnimame uplne jinak. je to velmi dobre investovany cas.
moc hezka vec a na tom podstatna: v tradici tantry jde o sexualizaci ritualu, ve vetsinu u nas v soucasnosti jde o ritualizaci sexu... \":)\" nic proti i to ma sve kouzlo ale je dobre o vedet o tom ze jde jit dal, respektive hloubeji.

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2018 6:26 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
JednorazovyNICK píše:
Normalne uvazujem, ze ked budem mat vztah, tak budem pozyvat nejakeho kamosa, aby sa ta praca na neukojitelnych orgazmoch rozdelila medzi dvoch muzov...
.

Celý Tvůj problém, proč Tě nebaví sex se ženou a chceš k tomu zvát kamaráda, je skrytá homosexualita. Nedávno jsi sám napsal, že se svým homosexuálním kamarádem občas praktikujete orální styky. Proč se bráníš coming outu, vždyť dnes je úplně normální žít jako gay. Zbytečně se trápíš tím, že popíráš svoji skutečnou sexuální orientaci. Smiř se sám se sebou a uleví se Ti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: čtv čer 21, 2018 5:56 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
[quote="Ates":2vyhcldg]Celý Tvůj problém, proč Tě nebaví sex se ženou a chceš k tomu zvát kamaráda, je skrytá homosexualita. Nedávno jsi sám napsal, že se svým homosexuálním kamarádem občas praktikujete orální styky. Proč se bráníš coming outu, vždyť dnes je úplně normální žít jako gay. Zbytečně se trápíš tím, že popíráš svoji skutečnou sexuální orientaci. Smiř se sám se sebou a uleví se Ti.[/quote:2vyhcldg]
Chlape, si na omyle. A trochu zle si cital.
1. Mam 3 skusenosti (s jednym "chalanom") s tym o com pises. A to mam za par dni 31 rokov... A najbizsie nieco take chcem mat az ked budem zazivat VZTAH A LUBENIE.....so zenou \</div

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: čtv čer 21, 2018 6:45 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Mozno ze mam v sexualnej oblasti tak malo "EGA", ze mi netreba dokazovat si aky som "skvely orgazmodarovač", a ze vdaka tomu potom za nieco stojim... Niekto je cely bez seba ak zene sposobuje tucet orgazmov... Lebo taky muz si moze hovorit "Ty kokos....ved ona je zo mna cela paf...salie zo mna... ked ju tak mnohonasobne ukajam.... SOM CHLAPAK !!! \"8)\" \":wink:\" ".
Aj ja som ten pocit mal prve kraty... Ale potom som si uvedomil, ze ked zena zaziva mnohonasobne orgazmy (hoci so mnou), tak v tej chvili sme od seba vzdialenejsi nez kedykolvek inokedy (objatia, bozky, rozkos bez orgazmu...)... Lebo ona je vtedy "v inom svete", bezo mna \</div

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: čtv čer 21, 2018 12:12 pm 
Offline

Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
Příspěvky: 89
JednorazovyNICK píše:
Mozno ze mam v sexualnej oblasti tak malo "EGA", ze mi netreba dokazovat si aky som "skvely orgazmodarovač"

Nie, to nie je absolutne v tom. Ty si proste divny. Vnimas problem tam, kde normalny zdravo vyvinuty muz problem nie ze nehlada, ani mu nenapadne, ze by tam problem mohol byt.

Nechcem priamo pisat, ze tvoj pohlad na vec je chory, len uplne iny, nez u vacsiny chlapov. A strasne skvele by bolo, keby si si uvedomil, ze si vazne fakt OJEDINELY pripad a prestal tu s kazdym naokolo bojovat, pretoze drviva vacsina chlapov tu sa tesi, ked moze zene pri milovani dopriat co najviac zazitkov. Ty miesto toho tvrdis, ze my naokolo sme divni a ze zeny su nenasytne sebecke nymfomanky.

Dalej: pises, ze si spal so zenou, ktoru nemilujes a nepritahuje ta. NACO, to sa pytam ja. Co sa stazujes, ze to bolo onicom, ked uz dopredu si siel do sexu, kde ani nemohlo nic poriadne byt? Najdi si uz krucinal normalnu zensku, co sa ti paci, co je pre teba atraktivna, zamiluj sa do nej a zistis, ze dopriat jej orgazmus je prijemne a obohacujuce aj pre teba. Skor mi pripada, ze si emocne nevyspely a tym padom nedokazes precitit sex na emocnej urovni (s cim je spojeny tvoj homo zazitok, nakolko si vobec nebol emocne zapojeny, klasickeho heterosexualneho muza by si k tomuto nedonutil prave skrz neprijemne pocity).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: čtv čer 21, 2018 1:50 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Zvedavy : Opytam sa ta jednoducho a vecne : paci sa ti, ked zena po tvojom boku zazije tucet orgazmov za 2 hodiny, ty zazijes jeden, a aj ten trva 8 sekund, z toho skutocne intenzivny (a aj to len v urovni genitalii a podbruska) je z toho 5 sekund ? Paci sa ti, ze zena je po orgazmoch plna energie, a muz ma energie menej, niekedy je po orgazme dokonca uplne vystaveny (ked ma napriklad hekticke obdobie)? Co sa ti na tom moze pacit ?
UZ LEN TO, ZE ZENA MA DVA TYPY GENITALNEHO ORGAZMU, uz len to ju v tejto oblasti stavia nad muza. Ked ja mam mat jeden orgazmus (dva muzske orgazmy/ejakulacie za jednu erotiku je "barbararstvk"), preco jej nestaci 1+1 (vaginalny a klytorisalny) ? "ESTEEEEEE...!... Laaaska, ESTEEEEEE.... !.."....pre kazdu som bol vtedy "LASKA", a kazda mi vtedy vravela "MILUJEM TA..... !...." ...
Ja som mal zo sexu uplne iny typ zazitkov ako ona, ci "oné" (mnozne cislo)...mne ani netreba orgazmus... Staci mi raz za mesiac... A JA SA TA PYTAM, ZE AKO MAM HARMONICKY FUNGOVAT V SEXE SO ZENOU, KTORA JE NENASYTNA PO ORGAZMOCH - CIZE JE OPAK MNA...
Sakra, ved existuje cesta "lavej ruky" (sex bez orgazmu, jeho DOBROVOLNE zrieknutie sa, nie neschopnost ho dosiahnut) AJ PRE ZENY... ALE JA NA TOM NETRVAM...len nech nechce aby som bol STROJ na jej orgazmy.....
Typicka situacia (nebavime sa o styku) : Zena lezi, zavrete oci, rozkos, orgazmy, a muz&robotnik lize a lize, prstuje a prstuje...az zrazu sa jeho ruka premeni na zbijacku...a potom znova...a znova... Zena sa zmieta v orgazmoch ako ja ked zratam svoje za poslednych 5 rokov dokopy... No a potom co... Ona vyf*jci mna, ja zazijem 8 sekund orgazmu, ona predtym 8 minut... Ale nieeeeee...to predsa nie je velky nepomer... To je len 60x dlhsie... A ked tych 8 minut nie ie cisty cas orgazmu, tak uz len ta jej rozkos pred orgazmom je silnejsia ako moj orgazmus (co sa intenzity tyka).

JE KRASNE VIDIET VZRUSENU ZENU "V PLNEJ PARADE"...hlavne, ked ju muz lubi.... Ale vsetko je "odtial-potial"... Ked je zena nenasytna, tak proste...stracam zaujem... TAKEJ IDE V SEXE LEN O ORGAZMY !!! Mne tam ide o vsetko ostatne...co ona ani nepociti...lebo ma zatemneny mozog dopaminom po orgazmoch....
Ja sa nepotrebujem takto "zavdacovat".... Za co ?
Nech ona mna celeho preskuma a drazdi vsetky moje erotogenne zony... Moje pekne telo ma k dispozicii... Ale zenu zaujima tak len muzsky chrbat (oooooo.....akyyy mohutny...ochrani ma...) a penis (aj to väcsinou len ta "tycka", gulky nic)... Mne z nej bolia obe ruky, jazyk, musim X krat stopnut styk aby som sa nespravil skor nez je ona hotova.... Tomu mam vraviet "vyhra" ??? .... VED TO JE DRINA, nie vyhra. Ked je zena nenasytna, je to DRINA. Uz aj chapem, preco nejake pariky maju dildo a muz nim robi zenu.... Tak...nechce sa mu X krat do tyzdna dlhodobo trtkat, aby v zene lrn prebudzal nenasytnost, a potom to ukoncit jednym slabym poondiatym orgazmom...
JEDNU DOBU MI TO NEVADILO...Celych par rokov (hoci som sex nemaval pravidelne, ani zdaleka)... Ale ked znova po dlhsej dobe zacinam sexualne zit, tak... A este ako su tie nymfy drave v prehovarani... Povedal som, ze dnes len MASAZ CHRBATIKA A MOJKANIE OD PASA HORE... Ale nie... Ostalo mi len bud jej vyhoviet (chcela vsetko...), alebo ju nastvany vyhodit urazenu z bytu... Vyhodit sa mi ju nechcelo, lebo...mam srdce.... \":mrgreen:\"

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: čtv čer 21, 2018 1:52 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Zvedavy : a preco som spal so zenou bez lubenia ? Lebo sa mi nepodarilo za posledne roky najst taku, ktoru by som chcel lubit. Chcem totiz mne podobnu, a..... Takych je strasne malo...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz