Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:39 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: úte bře 16, 2010 1:58 pm 
Offline

Registrován: pon bře 15, 2010 1:56 pm
Příspěvky: 15
Máme doma problém. Vznikl po porodu druhého syna. Manželka je v pořádku a když to tady pročítám, tak žijeme i vcelku zdravě. Problém je jen v tom, že nemá nikdy na sex chuť a je i frigidní. Nedalo by se tomu nějak pomoci ? Aby se mi vrátila dračice, kterou jsem si bral.
Prosím pomoc !!!!!!!!!!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: úte bře 16, 2010 2:10 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Možno jej nevyhovuje tá strava, aká vyhovuje tebe. Skús nejaké prírodné afrodiziáká ( škorica, zeler, med, nájdi si v googli alebo ti niekto odpovie, mne už viac nenapadá ). Alebo ju už proste nevzrušuješ, prípadne je na teba za niečo nahnevaná, no nemusela ti to povedať...Ty sám vieš, nakoľko ste voči sebe úprimný ( alebo tušíš ). Tak sa spýtaj hlavne JEJ SAMEJ v čom je problém. Si pripravený na úplnú úprimnosť ?
Na zľahčenie situácie : možno je len psychicky alebo fyzicky vyčerpaná ( určite sa veľa venuje deťom a domácnosti ), alebo máš slabú výkonnosť a k tomi ti predohra veľa nehovorí... To nie sú urážky, to sú možnosti. Takže si všetko spočítaj, porozmýšľaj. A študuj tantru. Potom bude mať chuť, len neviem, či aj ty... \":lol:\"

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: úte bře 16, 2010 3:42 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Kazi píše:
Máme doma problém. Vznikl po porodu druhého syna. Manželka je v pořádku a když to tady pročítám, tak žijeme i vcelku zdravě. Problém je jen v tom, že nemá nikdy na sex chuť a je i frigidní. Nedalo by se tomu nějak pomoci ? Aby se mi vrátila dračice, kterou jsem si bral.
Prosím pomoc !!!!!!!!!!!!!!

Môžu vraj za to hormóny. U niektorej ženy sa prejavujú viac u niektorej menej. Najväčší pokles chuti po sexuálnej stimulácií akéhokoľvek typu je častá od pôrodu cez šestonedelie a niekedy pretrváva aj 6 mesiacov od ukončenia kojenia. Ženy cez toto obdobie skôr uprednostňujú jemné nežnosti pred samotným pohlavným stykom. Netreba im to mať za zlé a treba im čo najviac v tomto období pomáhať pri všetkých prácach okolo dieťaťa ale aj v domácnosti. Toto obdobie starania sa o dieťa + časté kojenie niekedy aj viac krát za noc sa podpisuje na vyčerpanosti celého organizmu. Kto neverí nech si zoberie dovolenku a skúsi si celý tento kolotoč absolvovať sedem dní v týždní a verím tomu, že budú stačiť úplne 3 dni a chlap si bude pripadať, že žena musí byť "nadčlovek", keď všetko stíha. Komplet celý chod o domácnosť a všetky práce s tým spojené (varenie, pranie, umývanie, žehlenie, nákupy, starostlivosť o dieťa a blaho svojho vlastného muža) sú vyčerpávajúce. Potom niet divu, že spánok ma väčšiu prioritu ako sexuálne radovánky. Treba byť maximálne trpezlivý, čo najviac ženu odbremeniť a hlavne jej nič nevyčítať. Kto neverí, nech si to skúsi a večer bude tiež rád, že sa už konečne dostal do postele a môže sladko spať.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: úte bře 16, 2010 7:48 pm 
Offline

Registrován: pon bře 15, 2010 1:56 pm
Příspěvky: 15
To je sice hezký, ale klukovi jsou 4 a druhýmu 8. Furt mi nechce a mě to samotnýho nebaví. Už jsem i uvažoval jít jinam. Co s tim. Poraďte, než nám to kiksne na posteli. \":(\" \":(\" \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: úte bře 16, 2010 10:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kazi píše:
Máme doma problém. Vznikl po porodu druhého syna. Manželka je v pořádku a když to tady pročítám, tak žijeme i vcelku zdravě. Problém je jen v tom, že nemá nikdy na sex chuť a je i frigidní. Nedalo by se tomu nějak pomoci ? Aby se mi vrátila dračice, kterou jsem si bral.
Prosím pomoc !!!!!!!!!!!!!!

Mnohdy žena potřebuje k chuti na sex dobré psychické uvolnění a velký stupeň vnitřní pohody. Asi by bylo rozumné ji provětrat ve společnosti a po pár sklenkách se zpravidla chutě rychle dostavují. Také bych s ní po akci nechodil domů, kde na ni zase ten stereotyp všedního života dolehne, dejte si nocleh sami v nějakém hotelu a možná objevíte nová kouzla. Jinak ta přírodní afrodiziaka jsou určitě vhodná, ale málo žen miluje pálivé potraviny, to se budete muset dost snažit. Jinam chodit ani nemusíte, jak žena ucítí potenciální konkurentku, tak se docela snaží, co takhle se občas lehce ošpricnout dámskou voňavkou, ale pokud je žárlivá, tak to asi bude náročné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 8:28 am 
Offline

Registrován: pon bře 15, 2010 1:56 pm
Příspěvky: 15
Ono je problém jí kamkoliv dostat. Stále jen doma jak slepice. Nikam nechcre, nic jí nebaví, furt je unavená a bolí jí hlava. Už jsme nebyli ani v kině, nevím kdy......začíná mi to vadit, ale nevím co udělat, abych se zavděčil. Všechno bojkotuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 9:13 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Kazi, Vás asi pálí dobré bidlo.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 10:11 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Kazi: Tomu čo píšeš sa hovorí, keď je koze dobre, ide sa na ľad kĺzať.
Na Spektre dávajú veľmi poučný seriál "maminka stávkuje". Matky televízia pošle do luxusného hotela na dovolenku a oteckovia ostanú doma s celou domácnosťou a všetkými svojimi ratolesťami a najmä ich potrebami a ich životom. Každý ocinko so všetkých sérií - okrem jedného a to poriadny hulvát a blb, priznal po troch dňoch, že je to veľmi, veľmi náročné a že o tom čo robí ich žena a to mnohokrát im práve pod nosom a pred očami, nemali ani potuchy. K tomu sexu. Jeden ocinko po troch dňoch so svojimi deťmi a chodom celej domácnosti a ľahko pred celkovým zrútením priznal, že nemal nielenže chuť na sex ale ani ísť s kamarátmi do krčmy, čo bola dovtedy jeho hlavná večerná aktivita. Tak sa dobre a pozorne pozri okolo seba a potom sa sám seba opýtaj, či by si ty, ak by si všetko, čo tvoja žena musí stíhať a to každý deň a možno aj keď ty spíš, a čom sa tebe ani nesníva, mal po tom všetkom ešte chuť na sex. \":D\"
Aby si nepovedal, pridám aj radu na záver a to citát pani J.Budwig: "Nesprávna výživa a jej dôsledky na metabolizmus tukov často narušujú sexuálny život v manželstve. Zaradením nenasýtených prírodných olejov do jedálnička sa dá ľudská sexualita veľmi pozitívne ovplyvňovať."


Naposledy upravil Sybilla dne stř bře 17, 2010 10:26 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 10:25 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
\":(\" Už se tu morduju dlouho, abych napsala slušnou a výstižnou odpověď. Tak snad to bude k pochopení. \":D\"
Manželství je o lásce, porozuměni, vzájemné toleraci a pomoci si mezi sebou a o stoprocentní a bezelstné komunikaci mezi všemi rodinnými členy.
Sex je jako dobrá lahůdka, či zákusek, ale nelze jej nijak vynucovat.
Zkuste se zamyslit nad tím, co Vám píše mohy. Má v mnohém pravdu.
Já odchovala dvoje dvojčata. Dnes už jsou relativně velcí, hodně mi pomohou, ale co byli mrňousové, byl to ukrutnej zápřah a padala jsem na papuli taky.
Když stále ukazujete na sebe : Co přijdete z práce, jistě jdete přes zahradu, kde se o nic nepřerazíte / či bydlíte v bytovce a už na schodech cítíte krásně se lynoucí vůni dobroty /máte doma navařeno, napečeno, vypráno a vyžehleno, teplo, všade pořádek a děti najedené, obstarané a manželka si s nimi hraje a učí je, aby byly správně a hodnotně připraveni do světa. Vás jistě vítá s otevřenou náručí, políbí Vás na uvítanou a ptá se Vás jak jste se měl v práci a co je kde nového. Stále se usmívá a vyslechne Vás ač jí to nebaví poslouchat často nářky. Snese Vám na stůl co právě navařila a čeká, že ji pochválíte. Nevím, co děláte doma Vy, ale zkuste zapřemýšlet.
Já mohu mluvit pouze sama za sebe a věřte, že mateřská dovolená není flákárna.
Když jsem se dnes díky Vám ohlédla zpětně - vůbec nechápu, jak jsem vše postíhala.
A že večer padne za vlast a honem rychle kouká cosi naspat, než ji děti vzbudí a bude k nim vstávat, to se nedivte. Spánek ač dlouhý / 8 - 10 hodin /, ale zpřetrhaný je na nic. Lepší spát 4 - 5 hodin v kuse a tvrdě. To si tělo spočne a je schopno fungovat.
Máte vhodné hlídání pro děti ? To je taky problém, pokud žena necítí stoprocentní zastání k dětem, aby byla schopna je vůbec někomu svěřit a opustit je, byť na pár hodin.
Je hloupost jít jinam - za jinou ženou pokud jste sám v sobě přesvědčen, že tato žena, která Vám povyla děťátka je ta pravá a správná manželka a matka pro celý Váš život.
Moje rada zní - ze své zkušennosti. Važte si všeho co pro Vás všechny žena dělá a ulehčete jí všemožnými způsoby jak to jen jde. Může se stát, že budete muset vydržet pár dní bez ní a bude vše na Vás. A to je pak teprve znát, že ta ženská ruka a laskavost chybí. Japa jste to zvládal, když byla s druhým snem v porodnici ??

Žena rodinu chrání a miluje nade vše. Mnohé dusí v sobě, jen aby všem okolo bylo dobře a věřte že musí přouskousnout sama v sobě moc.
Pokud má ráda vínečko, zkuste připravit večer o svíčkách a něčem malém, dobrém. Buďte spolu doma, povídejte si do noci a druhý den ji nechte prospat a obstarejte vše za ní.
Z ženy spadne ta tíha pokud bude cítit ve Vás oporu. Mnohé se takto snadno vyjasní a bude Vám všem líp.
Žít v napětí a ve stresu je na houby. To je jen krůček k nemocem.
Mnohdy stačí jen obyčejné DĚKUJI a je to vstup do příjemné atmosféry pro báječný večer, ale i další dny.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 10:53 am 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
tedy baby to ste mu to nandaly ale dobře mu tak takových sobců běhá moc a nejhorší je že se pořát koukaj jen na sebe nebo jim poradí maminka a to je pak kámen úrazu.
A pak se divme, že se lidi rozvádějí \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 11:34 am 
Offline

Registrován: pon bře 15, 2010 1:56 pm
Příspěvky: 15
Ale né já potřebuju radu od pořádnýho chlapa. Máma do mě hučí furt ať se rozvedu, že tuta je k ničemu a má i v záloze dvě nevěsty.
Chci mít ženskou co mám, ale jsem taky jenom chlap a sex teda potřebuju. Leze mi to na mozek a nevim kam s tim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 11:51 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Kazi píše:
Ale né já potřebuju radu od pořádnýho chlapa. Máma do mě hučí furt ať se rozvedu, že tuta je k ničemu a má i v záloze dvě nevěsty.
Chci mít ženskou co mám, ale jsem taky jenom chlap a sex teda potřebuju. Leze mi to na mozek a nevim kam s tim.

Dobře funguje bróm, ale to jste na vojně nebyl. \":(\"
Nejsem chlap a snažila jsem se Vám přiblížit chování Vaší ženy - proč vznikají potíže.
Ale asi jste nich nepochopil. \":(\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 12:06 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Kazi píše:
Ale né já potřebuju radu od pořádnýho chlapa. Máma do mě hučí furt ať se rozvedu, že tuta je k ničemu a má i v záloze dvě nevěsty.
Chci mít ženskou co mám, ale jsem taky jenom chlap a sex teda potřebuju. Leze mi to na mozek a nevim kam s tim.

Tak jej navrhnite nech použije ústa a ruky súčasne.
Tak lenivá snád nie je, ale ak áno, tak radšej na nu netlačte...."náhodné" hryznutie by asi nebolo podla chuti...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 12:07 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Kazi píše:
Ale né já potřebuju radu od pořádnýho chlapa. Máma do mě hučí furt ať se rozvedu, že tuta je k ničemu a má i v záloze dvě nevěsty.
Chci mít ženskou co mám, ale jsem taky jenom chlap a sex teda potřebuju. Leze mi to na mozek a nevim kam s tim.

Kto je pořádný chlap? Chlap čo chodí do hospody a tam si necháva radiť od ďaľších chlapov čo majú manželstvo v hajzli? Poznal som chlapa čo mal super rodinu a nechával si radiť od takýchto pivných kamarátov. Keď sa uvedomil a zistil, že sa mu manželstvo rozpadá tak tam prestal chodiť a zas má šťastnú celú rodinu. Keď si budeš aj ty nechávať radiť tak sa dobre dívaj, aký rodinný život vedie chlap čo ti radí. Ak má tiež manželstvo v troskách, tak ver, že dobre ti neporadí, lebo lepšie to nevie. Osobne mám úžasnú rodinú, ukážkovú manželku a tiež môžem povedať, že väčšina manželkiných kamarátok jej závidí, akého ma ona skvelého muža.
Sex nie je všetko, je to presne tak ako píše Veverka, je to taká šlahačka na koláčiku. Rád by som poznal aj pohľad tvojej manželky na celú záležitosť. To si sa jej na to ešte neopýtal? Ak nie tak je to najlepšie riešenie si o tom v kľude podebatiť. Komunikácia musí byť, bez dobrej komunikácie všetko viacne, sú zbytočne konflikty a mylné presvedčenia, prameniace z nevedomosti. Ak hľadáš nejaký konkrétny návod, ako ženu donútiš sexovať, tak taký NEEXISTUJE. Ak medzi vami nebude láska, pohoda, vzájomný rešpekt a porozumenie tak ti žiadne návody, pilulky, prášky, afrodiziaka a odvary NEPOMOŽU.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 1:55 pm 
Offline

Registrován: pon bře 15, 2010 1:56 pm
Příspěvky: 15
mohy píše:
Kto je pořádný chlap? Chlap čo chodí do hospody a tam si necháva radiť od ďaľších chlapov čo majú manželstvo v hajzli? Poznal som chlapa čo mal super rodinu a nechával si radiť od takýchto pivných kamarátov. Keď sa uvedomil a zistil, že sa mu manželstvo rozpadá tak tam prestal chodiť a zas má šťastnú celú rodinu. Keď si budeš aj ty nechávať radiť tak sa dobre dívaj, aký rodinný život vedie chlap čo ti radí. Ak má tiež manželstvo v troskách, tak ver, že dobre ti neporadí, lebo lepšie to nevie. Osobne mám úžasnú rodinú, ukážkovú manželku a tiež môžem povedať, že väčšina manželkiných kamarátok jej závidí, akého ma ona skvelého muža.
Sex nie je všetko, je to presne tak ako píše Veverka, je to taká šlahačka na koláčiku. Rád by som poznal aj pohľad tvojej manželky na celú záležitosť. To si sa jej na to ešte neopýtal? Ak nie tak je to najlepšie riešenie si o tom v kľude podebatiť. Komunikácia musí byť, bez dobrej komunikácie všetko viacne, sú zbytočne konflikty a mylné presvedčenia, prameniace z nevedomosti. Ak hľadáš nejaký konkrétny návod, ako ženu donútiš sexovať, tak taký NEEXISTUJE. Ak medzi vami nebude láska, pohoda, vzájomný rešpekt a porozumenie tak ti žiadne návody, pilulky, prášky, afrodiziaka a odvary NEPOMOŽU.

Chci ji přesvědčit po dobrém, ale nebaví se. Stále jen s dětmi a v kuchyni. Do hospody občas zajdu. Tam si aspoň s chlapama pokecám.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz