Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 3:39 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pát bře 19, 2010 12:10 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Kazi píše:
Večer byl velice až překvapivě příjemný. Netušil jsem, že jsme schopni si sednout a povídat.
Ale ráno to zas spadlo do stara. Hádání, řev a to co dycky. Jak jsem vstal s dobrou náladou, byl jsem rád, že jdu dop práce a mám klid.
Jak dlouho to trvá, než se to urovná a naučíme se spolu vycházet ?

Je to individuálne. Jedni známi, sa dali dokopy na diskotéke, na druhý deň sa on nasťahoval k nej na kolej, o mesiac bola svadba a teraz majú dve deti a sú šťastní. Iné páry sú spolu 5-7r kým je svadba a ani po takej dlhej dobe nevedia spolu vychádzať tak ako by si priali.
Takže môže vám to trvať možno pár týždňov, mesiacov, rokov alebo možno na to neprídete nikdy.
My s manželkou sme sa naučili spolu žiť v spoločnej domácnosti po 4 rokoch nažívania.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pát bře 19, 2010 3:41 pm 
Offline

Registrován: pon bře 15, 2010 1:56 pm
Příspěvky: 15
mohy píše:
Je to individuálne. Jedni známi, sa dali dokopy na diskotéke, na druhý deň sa on nasťahoval k nej na kolej, o mesiac bola svadba a teraz majú dve deti a sú šťastní. Iné páry sú spolu 5-7r kým je svadba a ani po takej dlhej dobe nevedia spolu vychádzať tak ako by si priali.
Takže môže vám to trvať možno pár týždňov, mesiacov, rokov alebo možno na to neprídete nikdy.
My s manželkou sme sa naučili spolu žiť v spoločnej domácnosti po 4 rokoch nažívania.

to si mi moc nepotěšil. Potřeboval bych to hned teď. Takle je to na palici.
Ale budu se snažit. Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: sob bře 20, 2010 8:20 am 
Offline

Registrován: pon bře 15, 2010 1:56 pm
Příspěvky: 15
Večer zase báječný. I s dětma to bylo prima že neřvaly a zapojily se do hry. Dnešní ráno celkem v klidu. I máma vstala a šla pro čerstvé rohlíky. Tak snad se to časem urovná. Ale představa spousty let je příšerná.
Dnes vylezlo slunko. Půjdeme odpoledne do lesa. SNad nát to pomůže a třeba najdeme i něco do sklenky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 10:36 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Kazi je to na hodně dlouho a miniproblémy budou po celý život. Ale opravdu se po čase můžete naučit spolu vycházet dobře, že si budete rozumět a vzájemně si pomáhat. Opravdu je to jen o tom chtít si povídat a chtít porozumět druhému. Držím palce.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: stř bře 24, 2010 8:42 am 
Offline

Registrován: pon bře 15, 2010 1:56 pm
Příspěvky: 15
Dostali jsme se k tomu, že odpoledne a večer je to doma snesitelný a někdy i hodně příjemný. Rána jsou tu příšerná. Ale snad i toto se časem doladí.
Zas nám marodí děti a žena se rozhodla vyléčit je přírodně. Tím naštvala mámu a hádaly se.
Domluvili jsme se že to skusíme a pokud to půjde přejdeme na zdravou stravu všichni. Když to tu čtu jak to hodně lidem pomáhá, tak se taky chcem zbavit nemocí bez léků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: stř bře 24, 2010 11:08 am 
Offline

Registrován: úte bře 23, 2010 12:04 pm
Příspěvky: 18
prepac ze ti tu do toho kecam..ale ty nechavas svoju mamu hovorit do tvojej domacnosti? sa nediv ze mas zenu stale v defenzive a potom je podrazdena a nema chut na sex...
mama moze mat poradny hlas..pre teba..ale tvoja zena je pani domacnosti a ty by si mal byt hlavou...kto u vas nosi nohavice? mam pocit ze tvoja mama


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 1:15 pm 
Offline

Registrován: pon bře 15, 2010 1:56 pm
Příspěvky: 15
Peter píše:
prepac ze ti tu do toho kecam..ale ty nechavas svoju mamu hovorit do tvojej domacnosti? sa nediv ze mas zenu stale v defenzive a potom je podrazdena a nema chut na sex...
mama moze mat poradny hlas..pre teba..ale tvoja zena je pani domacnosti a ty by si mal byt hlavou...kto u vas nosi nohavice? mam pocit ze tvoja mama

jo tak ňák máma má vždy pravdu a pořád se snaží velet. leze nám s tim na nervy ale krotit jí je nekonečný a k ničemu nemáme šanci bydlet sami a tak se s ní věčně někdo hádá a jí to baví poslední dobou jí necháváme být a děláme si po svém jí to štve a furt reje. snad časem přestane když zjistí že se s ní takle nebavíme když má dobrou náladu je báječná ale to je tak odpoledne a večer rána jsou tu fakt příšerný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 3:36 pm 
Offline

Registrován: úte bře 23, 2010 12:04 pm
Příspěvky: 18
nevedel som ze byvate u mamy..no tak to mate tazke...svokry vedia rozbit kazdem anzelstvo ak su privelmi nablizku. moja svokra je 100 km od nas mama je sice 300 metrov daleko ale nezasahuje nam do nicoho ...radim ti zacni konat nech sa osamostatnite lebo vase manzelstvo uplne zvedne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 10:37 am 
Offline

Registrován: pon bře 15, 2010 1:56 pm
Příspěvky: 15
To je sice dobrá rada ale nepraktická. Navíc to moje problémy nevyřeší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 11:26 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Kazi píše:
To je sice dobrá rada ale nepraktická. Navíc to moje problémy nevyřeší.

Tak sa odstahujte a máte to vybavené!!!
Alebo, ked máte viacgeneračný dom, tak si vytvorte samostatnú bytovú jednotku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 11:49 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Kazi píše:
jo tak ňák máma má vždy pravdu a pořád se snaží velet. leze nám s tim na nervy ale krotit jí je nekonečný a k ničemu nemáme šanci bydlet sami a tak se s ní věčně někdo hádá a jí to baví poslední dobou jí necháváme být a děláme si po svém jí to štve a furt reje. snad časem přestane když zjistí že se s ní takle nebavíme když má dobrou náladu je báječná ale to je tak odpoledne a večer rána jsou tu fakt příšerný

Raz, ked bude poobede alebo vecer pohoda, skus ju poprosit, ci by nemohla mavat taku naladu aj rana. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2010 2:10 pm 
Offline

Registrován: úte bře 23, 2010 12:04 pm
Příspěvky: 18
no ja sa praveze domnievam ze to vase problemy vyriesi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: ned kvě 02, 2010 6:55 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Přečetl jsem celé vlákno a musím konstatovat - Kazi, ty jsi ale vůl. Ty nejen že necháš svoji mámu do všeho kecat, ale ještě ke všemu připustíš, aby měla prim!? Tak mi řekni, čí je to vlastně domácnost? To bydlíte stále u tvé dominantní maminky? Mám obavy, že to hraješ na dvě strany. A tvoje žena to cítí, tak se jí nediv.
Hledáš neustále nějaké výmluvy, proč to či ono nejde. Ale o tom se rozepisovali již ostatní.
Jsi mladý a máš dvě zdravé ruce, tak se na nic nevymlouvej a pokud opravdu chceš doma mít milující ženu a ne jen ztrápenou opatrovatelku a služku, tak ,,hejbni prdelí" a něco pro to zrob!!!
Není tak těžké vzít úvěr a koupit či si postavit své bydlení. Jestli jsem to dokázal já v 56 letech (a to jsem bydlel ve svém), tak proč ne ty?

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 31, 2010 12:23 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Kdyz se bere doporucovane mnozstvi zinku, k tomu paliva jidla, pangamin(pargavit) ktery obsahuje latky podporujici testosteron a spermie.....neni se co divit ze clovek ktery je na delsi sluzebni ceste bez manzelky ma pak ruzne jak by rekl F.Holzmann "slepici nemoci"-ze se mu chce zanaset....(slavny rozhovor Holzmanna o rozvodech).

Co by jste poradil k POTLACENI chuti na sex krome masturbace a sledovani nevhodnych stranek na internetu....(i to nekterym manzelkam vadi, a znam pripady kdy se kvuli stomu skutecne manzelka rozvedla..!!).
Existuji nejake potraviny nebo byliny na potlaceni testosteronu-jake by jste doporucil pro kratkodobe uzivani a jake pro dlouhodobejsi? Vim ze existuji fytoestrogeny-ale soju moc nechvalite, je dobry treba Lecithin ze soji?

Manzelstvi stoji urcite za to chranit vsemi zpusoby, zvlast dnes kdy se statisticky kazde druhe manzelstvi rozpada...!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 31, 2010 1:04 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
muflon píše:
Kdyz se bere doporucovane mnozstvi zinku, k tomu paliva jidla, pangamin(pargavit) ktery obsahuje latky podporujici testosteron a spermie.....neni se co divit ze clovek ktery je na delsi sluzebni ceste bez manzelky ma pak ruzne jak by rekl F.Holzmann "slepici nemoci"-ze se mu chce zanaset....(slavny rozhovor Holzmanna o rozvodech).

Co by jste poradil k POTLACENI chuti na sex krome masturbace a sledovani nevhodnych stranek na internetu....(i to nekterym manzelkam vadi, a znam pripady kdy se kvuli stomu skutecne manzelka rozvedla..!!).
Existuji nejake potraviny nebo byliny na potlaceni testosteronu-jake by jste doporucil pro kratkodobe uzivani a jake pro dlouhodobejsi? Vim ze existuji fytoestrogeny-ale soju moc nechvalite, je dobry treba Lecithin ze soji?

Manzelstvi stoji urcite za to chranit vsemi zpusoby, zvlast dnes kdy se statisticky kazde druhe manzelstvi rozpada...!

To býval kdysi v západních státech takový automat s akorátnou dírkou (možná je tam dodnes), kde se psalo: SPOLEHLIVĚ NAHRADÍ ŽENU, no jó - když já nevěděl, že je to automat na přišívání knoflíků........
A máš vystaráno \":lol:\"

_________________
Ahoj Denny


Naposledy upravil Denny dne stř čer 02, 2010 3:41 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz