Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 26, 2024 11:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 271 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv kvě 20, 2021 6:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
neti píše:
Z toho, čo som si o uzemňovaní prečítal, vyplýva, že uzemňovanie pravdepodobne "neutralizuje" EMF a pôsobí ako antioxidant resp. eliminátor voľných radikálov a teda má proti-zápalový účinok. Zaujímavé je aj to, že tebe Nick očividne prospieva (pokiaľ neklameš) a pán Jarda výrazný efekt nepocítil - z čoho mi vyplýva, že jemu sa podarilo vyriešiť príčinu oxidatívneho stresu a zmenil životosprávu a stravovanie tak, že minimalizoval vznik voľných radikálov a maximalizoval príjem antioxidantov (vitamín C, E) alebo ich tvorbu (glutathione, SAMe). Zo štúdií vyplýva, že príjem antioxidantov má minimálny vplyv na civilizačné choroby, úmrtia ap. Pretože neriešia príčinu, ale následok, myslím.

Toto je len observačný komentár, nie kritika

Tak nepocítil je s otazníkem protože například se cítím vyloženě super pokud se hrabu na zahradě v hlíně. Ovšem tam těch faktorů majících pozitivní vliv na tělo i psychiku je více ne jenom to uzemnění. Také takové uzemnění které nyní popisuji je naprosto jiné než být připojený na zemnící vodič v bytě protože příroda se nahradit evidentně ničím nedá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 20, 2021 8:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Jarda píše:
se cítím vyloženě super pokud se hrabu na zahradě v hlíně.

Môžem potvrdiť: je to meditácia (ale aj kontakt s niečim väčším ako je človek, povedzme s prírodou, Bohom), tréning vďačnosti (za úrodu), pokory, pochopenia, že mnohé veci nie sú isté (proste mi to zožrali potvory, nepršalo, jablká zamrzli), antidepresívum, antianxiotikum (proti úzkosti), pohyb, strečing, ľahký bodybuilding (kto niekedy rýľoval, vie o čom hovorím) - proste medicína a zdá sa, že aj uzemnenie. To je ten pravý earthing btw.! \":roll:\"

Ľudia očakávajú zázračné riešenia a pritom je to často tak jednoduché. Každý psychológ vám povie to isté: máte dostatok pohybu, funkčné vzťahy, zmysel (života), partnerský vzťah, hobby, prácu, kvalitný a dostatočne dlhý spánok? Keď som sa pravideľne (každý druhý deň) saunoval a chodil von na záhradu, hlavne som ovocinárčil, niečo vypestoval, cítil som sa omnoho lepšie. Bol som paradoxne menej unavený. A pritom som konzumoval hroznú stravu...

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 21, 2021 7:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
neti píše:
Môžem potvrdiť: je to meditácia (ale aj kontakt s niečim väčším ako je človek, povedzme s prírodou, Bohom), tréning vďačnosti (za úrodu), pokory, pochopenia, že mnohé veci nie sú isté (proste mi to zožrali potvory, nepršalo, jablká zamrzli), antidepresívum, antianxiotikum (proti úzkosti), pohyb, strečing, ľahký bodybuilding (kto niekedy rýľoval, vie o čom hovorím) - proste medicína a zdá sa, že aj uzemnenie. To je ten pravý earthing btw.! \":roll:\"

Ľudia očakávajú zázračné riešenia a pritom je to často tak jednoduché. Každý psychológ vám povie to isté: máte dostatok pohybu, funkčné vzťahy, zmysel (života), partnerský vzťah, hobby, prácu, kvalitný a dostatočne dlhý spánok? Keď som sa pravideľne (každý druhý deň) saunoval a chodil von na záhradu, hlavne som ovocinárčil, niečo vypestoval, cítil som sa omnoho lepšie. Bol som paradoxne menej unavený. A pritom som konzumoval hroznú stravu...

Tak jistě pokud to člověka baví je zahrádkaření cesta k poznání jiného způsobu života daleko zajímavějšího než zahraniční dovolené za dlouhé prachy. Jde totiž o činnost tvůrčí a ne konzumentskou, kterou já osobně moc nechápu, jak někdo může mít radost z utrácení vypůjčených peněz když já bych z toho měl nervy v hajzlu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 24, 2021 6:09 pm 
Offline

Registrován: sob črc 18, 2020 3:14 pm
Příspěvky: 97
Ohladom 2-3 celych stran dozadu - ako ste tu riesili tie nabozenske veci...

Nedalo by sa to zmerat ako som spominal?Teraz nemyslim rusenie na koliku, ale napr. merac bioenergie, kirilianova fotografia - ta sice asi nie je moc dostupna pre kutilstvo, ale napr. termokamery ma dnes uz dost ludi. Neviem ci by tie lacne vedeli takto zmerat ksicht a nohy:

https://behejsrdcem.cz/clanky/nejprehli ... i-deprese/

Samozrejme hlavne ma zaujima "bytovkove" uzemnovanie sa. Skusit po tyzdni, po dvoch tyzdnoch a porovnat... \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 24, 2021 9:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
vladdo píše:
Ohladom 2-3 celych stran dozadu - ako ste tu riesili tie nabozenske veci...

Nedalo by sa to zmerat ako som spominal?Teraz nemyslim rusenie na koliku, ale napr. merac bioenergie, kirilianova fotografia - ta sice asi nie je moc dostupna pre kutilstvo, ale napr. termokamery ma dnes uz dost ludi. Neviem ci by tie lacne vedeli takto zmerat ksicht a nohy:

https://behejsrdcem.cz/clanky/nejprehli ... i-deprese/

Samozrejme hlavne ma zaujima "bytovkove" uzemnovanie sa. Skusit po tyzdni, po dvoch tyzdnoch a porovnat... \":roll:\"

Na to nedovedu s jistotou odpovědět, ale myslím si že ten efekt by mohl být v případě zánětu termo kamerou určitě měřitelný. Viděl jsem snímek baráku kde bylo krásně vidět kde jsou šrouby ve zdi tedy tělo by to změřit patrně také mělo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2021 9:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
vladdo píše:
Ohladom 2-3 celych stran dozadu - ako ste tu riesili tie nabozenske veci...

Nedalo by sa to zmerat ako som spominal?Teraz nemyslim rusenie na koliku, ale napr. merac bioenergie, kirilianova fotografia - ta sice asi nie je moc dostupna pre kutilstvo, ale napr. termokamery ma dnes uz dost ludi. Neviem ci by tie lacne vedeli takto zmerat ksicht a nohy:

https://behejsrdcem.cz/clanky/nejprehli ... i-deprese/

Samozrejme hlavne ma zaujima "bytovkove" uzemnovanie sa. Skusit po tyzdni, po dvoch tyzdnoch a porovnat... \":roll:\"

Čo takto urobiť ten experiment s 2 rastlinami? Ja stále nemám natiahutý kábel, neni čas a zlyháva logistika.

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2021 10:27 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Čo takto urobiť ten experiment s 2 rastlinami? Ja stále nemám natiahutý kábel, neni čas a zlyháva logistika.

Veľmi dobre urobené videjko (gerbera vľavo je "len akože" uzemnená, v skutočnosti je uzemnená len gerbera v strede) ...

https://www.youtube.com/watch?v=0vTrvqblNh0

Uzemnená gerbera sa uchovala dlhšie. Pán použil obyčajný medený drôt a obyčajný vodivý kôl zapichnutý do zeme. Zaujímavé je, ako "pred úplným umretím" ešte dvihla svoj kvet....
A zaujímavá je aj farba vody.... Farba uzemnenej vody je iná (povedal by som "zdravšia"?), než farba neuzemnenej vody v neuzemnených vázach.... (pozri čas 1:23)

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 30, 2021 3:04 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
@Xrazovy_nick, podobné videá som videl, ale aj tak ma zaujíma konkrétna skúsenosť.

K tvojej bojácnosti. Aj ja som si myslel, že odvaha znamená absencia strachu. Lenže toto je definícia psychopata. Bežný človek sa bojí a zároveň má nezdolnosť - ochotu vstúpiť do nepríjemnej situácie, ochotu urobiť niečo, aj napriek tomu, že má strach. Takže strach je normálna emócia - samozrejme nie patologický strach, ktorý bráni vytiahnúť päty z domu (agorafóbia) alebo iná fóbia.

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 04, 2021 10:56 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Neti, strach nie je normálna emócia, pokiaľ nemáme strach z niečoho, čo reálne ohrozuje náš život. To, že takmer absolútne každý na svete má aj také strachy (jedne, tri, päť, desať...), ktoré ho absolútne nijak nechránia pred smrťou (tým, že by sa nimi riadil), to je len dôkaz, že len osvietený človek (nemá to nič spoločné s náboženstvom) je nebojácny. A akých je malé promile.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 04, 2021 11:22 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Zamieňaš strach (z tigra) za úzkosť (strach obavy bez jasnej príčiny). Strach je emócia a emócie sú prirodzené. Strach úzkosť necíti iba psychopat (záchranári, chirurgovia, vojaci, horolezci).

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 04, 2021 1:10 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Zamieňaš strach (z tigra) za úzkosť (strach obavy bez jasnej príčiny). Strach je emócia a emócie sú prirodzené. Strach úzkosť necíti iba psychopat (záchranári, chirurgovia, vojaci, horolezci).

To ty si myslíš, že úzkosť a strach sú od seba oddelené. Úzkosť je druh strachu.
Tebou spomínané profesie nakladajú so životom - reálne sa tam riskuje fyzický život. Ja som písal o tom, že ak má človek akékoľvek strachy, ktorých nerešpektovanie ale NEVEDIE ku možnej smrti (alebo vážnemu zraneniu), tak vtedy je to "duševná choroba" (ktorú máme skoro absolútne všetci). Ak však chirurg bude operovať nie svoju dcéru, ale nejakú "cudziu" veľmi starú ženu z domova dôchodcov ktorá už nikoho nemá, môže byť, že ten chirurg nebude mať žiaden strach - pretože jej prípadnou smrťou nepríde o nič (nezáleží mu na nej, a vie, že aj bez operácie by mohla zomrieť každým dňom), a "polodementní" (to nie je urážka) starí dôchodcovia z domova dôchodcov (takí tam väčšinou sú) po dotyčnej možno nebudú ani smútiť.

Emócie sú program Matrixu, prirodzená je len nekonečná láska v nekonečnej jednote (to tvrdí David Icke, a v tomto s ním súhlasím).
Ale tento topic nie je vôbec o strachu, takže už do tohto topicu nebudem túto tému rozvádzať.

K uzemňovaniu....
Začal som doma praktizovať "denný 30-60 minútový kúpeľ nôh v mŕtvom mori takmer až po kolená". 32 litrové vedro, voda s kuchynskou soľou v koncentrácii 35%, uzemňované káblom napojeným na WC stúpačku...... Budem to meniť raz za mesiac. Ak si to chcem zohriať, odoberiem 5 litrov z vedra, zohrejem v hrnci na "horúce", vlejem späť do vedra (v ktorom zostalo asi 17 litrov slanej vody), a môžem si takto s namáčanými a špičkovo (BEZKONKURENČNE) uzemňovanými nohami čítať, počúvať hudbu, pozerať video..... Myslím, že prakticky nič intenzívnejšie uzemňujúce pre telo než uzemnená slaná voda v takej silnej koncentrácií ani neexistuje.... Ak si človek nechce strčiť nohy do železných pilín.
Bezkonkurenčné zdravotné účinky mŕtveho mora nemajú absolútne nič spoločné s pestrosťou minerálov v ňom (lebo tá brutálna koncentrácia aj tak nedovolí žiadnemu vstrebať sa do tela), ale s tým, že vďaka veľmi silnému nasýteniu vody minerálmi (ktoré v tomto prípade slúžia AKO "KôŇ", nie ako liečivo) je tá voda "brutálne vodivá", vďaka čomu má uzemňovanie (ak sa človek kúpe priamo v mŕtvom mori, ALEBO si tak silný soľný roztok uzemnil v domácich podmienkach) tie najsilnejšie účinky.
Mnohonásobne silnejšie, než keby človek naboso stál na zarosenej tráve, mnohonásobne silnejšie, než keby človek brodil potok.
Samozrejme pri namáčaní si nôh do "mŕtveho mora" (ktorým môžeme nazvať aj uzemnený 35% koncentrovaný roztok soli vo vedre) sa neprechádzame, nechodíme po nerovnostiach (masáž reflexných zón"), nepôsobí na nás zvuk lesa, jeho vône, spomínaná fyzická aktivita........ Ale účinok uzemňovania bude mnohonásobne väčší. Veď už len pre porovnanie - pitná voda je okolo 80x menej vodivá než voda s koncentráciou soli 3.5%..... a to je 10 násobne menšia koncentrácia, než koncentrácia 35%..... A pritom nohy v uzemnenej pitnej vode (alebo v potoku, v rieke) uzemňujú telo podstatne silnejšie, než nohy dotýkajúce sa trávy.
Čo tým chcem povedať? Chôdza naboso po vodivej zemi je fajn z dôvodu uzemňovania sa (nie nejakej valnej intenzity), pohybu, dýchania čerstvého vzduchu, počúvania zvukov prírody, vnímania živých tvorov (živočíchy, rastliny)..... ale nohy ponorené do uzemnenej vody s koncentráciou soli ako v mŕtvom mori, to je až nepredstaviteľný rozdiel vrámci výmeny voľných elektrónov (v prospech uzemnenej vody s koncentráciou soli ako v mŕtvom mori).

To, že uzemňovanie chodidiel pomocou "uzemnenej vody so soľou koncentrácie mŕtveho mora" bude mať kľudne aj 5000X silnejší uzemňovací efekt než státie na zarosenej tráve (AJ z dôvodu, že na tráve stojíš len ploskami chodidiel, čo je oveľa menšia styčná plocha s vodivou látkou, než keď sú namočené nohy po kolená), tak to samozrejme neznamená, že môžeme očakávať 5000x intenzívnejší účinok......... JE JASNÉ, že uzemňovací zdravotný účinok nebude priamo úmerný jeho intenzite.
Avšak treba si uvedomiť, že prechádzka naboso zďaleka nie je len o uzemňovaní ako takom......... Je to aj o reflexnej masáži chodidiel, termoregulácii chodidiel (ak chodíme po studenom, mokrom, alebo horúcom), o radosti z pohybu. Toto všetko SPOLU vytvára priaznivý efekt, aj keď uzemňovanie v prípade "chôdze naboso po lesnej pôde" nebude nijako zvlášť intenzívne, pokiaľ od neho budeme očakávať rýchle výsledky. Ak sa ich rýchlo dočkáme, tak určite nie z dôvodu, že sme stáli dve hodiny chodidlami na trávniku (kľudne ja počas sedenia za piknikovým stolom, alebo na stoličke s rukami na kolenách), ale z dôvodu, že sme pri tom chodili, mali chôdzou masírované plosky chodidiel, vnímali rôzne teploty na chodidlách (čo ovplyvňovalo vnútorné orgány), atď.

Takže ako som už v tomto príspevku spomínal, začínam si denne máčať nohy až takmer po kolená v 35% roztoku slanej vody (obyčajná kuchynská soľ), ktorý budem meniť raz za mesiac (v takej vode nevznikne žiadny život z dôvodu takej koncentrácie soli, čiže ani baktérie sa tam nenamnožia), zohrievať si tú vodu vo vedre spôsobom "odoberiem 5 litrov slanej vody z vedra, zohrejem na veľmi horúcu teplotu, vlejem naspäť do vedra"....čiže ma to bude stáť úplné minimum peňazí, možno 4€ mesačne aj s plynom sporáku, ktorý využijem na zohrievanie....

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 04, 2021 1:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
To si nemyslím ja preboha. Toto je dnes overená informácia, ktorú ti potvrdí každý príčetný psychológ alebo psychiater, neurovedec atď. Podľa mňa nerobíš dobre, že sleduješ psychicky narušených jedincov ako David Icke (evidentne trpí nejakou paranoidnou poruchou osobnosti alebo chorobou v schizofrénnom obruhu). Ľudia, ktorí necítia bolesť zomierajú mladí (domáca úloha: prečo asi???). Ľudia, ktorí necítia emócie (majú ich oploštené) bývajú extrémne nespokojní so životom, páchajú samovraždy ap. Emócie sú kompas, pomocou ktorého sa orientuješ na ceste životom. A ak máš chronickú úzkosť, tak je myslím rozumné, pouvažovať nad liekmi - ktoré ty zrejme a priori odmietneš - no ale komu niet rady, tomu niet pomoci.

A košičania majú radosť - si im vykúpil všetku soľ \":mrgreen:\"

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 04, 2021 2:17 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Neti, to o čom píšeš, to je "učenie mainstreamu". Vďaka tomu "učeniu mainstreamu" je ľudstvo rozdelené na miliardy častí, pretože sa rozdeľujeme na "ja, ty, on, ona, ono...".... Ten je beloch, ten černoch, ten číňan......ten hetero, ten Bi, ten gay...... Ten kresťan, ten ateista, tento zas hinduista, ďalší moslim........ atď, atp.
David Icke nie je duševne chorý, duševne choré je ľudstvo vo všetkom svojom OTROCTVE. K duševne chorým ľuďom patrí aj ja, ALE zďaleka nedosahujem duševných chorôb biorobotov, otrokov, ktorí hlcú mainstream ako ortodoxný kresťan hlce Ježiša Krista (ktorý v skutočnosti nikdy nežil), Budhista Buddhu, atď.......
Pripadá ti ICKE ako duševne chorý človek? Nech sa páči, je to tvoj názor, máš naň právo.
Mne pripadá úplne zvrátený celý tento systém v ktorom my "civilizovaní ľudia" žijeme, a plne súhlasím s podstatnou väčšinou (to znamená nie s úúúúplne všetkým) toho, čo David Icke píše/prednáša. Ja s tým čo hovorí Icke (až na pár drobností) súhlasím už dobrých 15 rokov, takže.....to u mňa nie je vec "módy", alebo len "aktuálne presvedčenie". Prakticky všetky univerzity (celá psychológia, psychiatria, zdravotníctvo) je koncipovaná na podpore tohto "Matrixu", ktorý silou-mocou chce, aby sa ľudia cítili "rozdelení", aby sa nespojili do jednoty. Dáva mi to totálny zmysel. Ak tebe nie, tvoja vec. Ale nemuseli by sme to rozoberať v tomto topicu. A vôbec - nechce sa mi to rozoberať. Neviem, čo z toho budeme mať, keď sa budeme v tejto veci "naťahovať". Myslím, že vôbec nič.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 04, 2021 5:22 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Nechce sa ti to rozoberať, preto mi odpovedáš, aby si to rozobral \":mrgreen:\"... Podobných paradoxov máš vo svojich teóriach viac a niektorí ťa na ne opakovane upozorňovali. Napr. je smiešne až tragikomické, ako sa vymedzuješ voči spoločnosti, pričom pokrytecky využívaš to, čo ti vyhovuje (internet, počítač, posielanie tovaru z USA, uzemňovanie, suplementy, potraviny ap). Pozri si na internete rozhovory s Yeonmi Park, ktorá utiekla zo Severnej Kórei, nech vieš, čo je to obmedzovanie slobody, otroctvo, manipulácia, klamanie - definícia Satana. A hlavne ti odporúčam, neživ to, čím sa nechceš stať! Ak chceš byť psychicky zdravý človek, ignoruj magorov typu David Icke - v opačnom prípade kompromituješ štruktúry v mozgu, ktoré ti pomáhajú úspešne kráčať životov. Stávaš sa paranoidným človekom, izolátom zavretým v izbe s matkou. Ak chceš presne toto, tak JUST DO IT! Viac v mojej glose, ktorú som napísal pred pár rokmi:

S DÉMONOM SA ZÁSADNE NEKOKETUJE
https://www.youtube.com/watch?v=tCm90V_1nFg
Citace:
Citace:
Je veľmi jednoduché to na niečo zvaliť. Svalová dystrofia alebo niečo iné (Gavy). Úprimne, najjednoduchšie by bolo zmeniť mňa... Deň, keď som objavil násilie. Bolo to fantastické. Zo slabocha sa stal silák. Cítil som sa 50 krát silnejší. Neskôr som sa úmyselne hneval a zúril a po 6 mesiacoch som zistil, že nemôžem prestať. Už som sa do toho nemusel nútiť. Ani sám neviem, čo ma dostalo tam, kde som. Občas si myslím, že som diablovo dieťa. Pustil som si ho do vnútra a teraz ho nemôžem dostať von. Snažil som sa. Vypáliť ho, vyrezať ho von.
Typický príbeh "Netrénuj to, čím sa nechceš stať". Človek len tak sedí doma a zrazu na dvere zaklope démon. Otvorí dvere a démona pozve dnu, aj keď veľmi dobre vie, že by to nemal robiť. Vie, že démon má zlý úmysel. Možno si aj v duchu povie "nevadí" alebo si to ego rituálom racionalizuje a minimalizuje. Nielenže démona pozve dnu, dokonca s ním začne koketovať. Nakoniec sú tak vzájomne prepojení, že s touto zhubnou silou splodí vlastné potomstvo - monštrum, ktoré ho kompletne vlastní. Je ním posadnutý - uni-dimenzionálnou pod-osobnosťou s vlastným vnímaním, emóciami, motiváciou a kogníciou, ktorá chce iba jednu vec (nezaujíma ju nič iné) a majiteľa úplne "vypína", keď potrebuje naplniť svoje baženie.

Zrodila sa závislosť. Jej zbavenie je v podstate technicky nereálne, keďže tento produkt (na začiatku) nevinného koketovania s duchom zla je pretkaný v štruktúrach mozgu. Človek sa stal tým, čo vytrvalo, opakovane a dobrovoľne trénoval. Od každého toxicky závislého človeka som počul nariekanie, že sa s týmto už narodil ("som už raz taký a iný nebudem"). Sorry, Tragéd, spomeň si láskavo na tvoje prvotné "nevadí" a následné ego tripy "veď o nič nejde". Dobre si vedel, čo robíš; že robíš zle; robil si to kreatívne a s vedomým úmyslom. Máš teda podstatný podiel na vytvorení danej situácie.

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 04, 2021 6:09 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Nechce sa ti to rozoberať, preto mi odpovedáš, aby si to rozobral \":mrgreen:\"... Podobných paradoxov máš vo svojich teóriach viac a niektorí ťa na ne opakovane upozorňovali. Napr. je smiešne až tragikomické, ako sa vymedzuješ voči spoločnosti, pričom pokrytecky využívaš to, čo ti vyhovuje (internet, počítač, posielanie tovaru z USA, uzemňovanie, suplementy, potraviny ap). Pozri si na internete rozhovory s Yeonmi Park, ktorá utiekla zo Severnej Kórei, nech vieš, čo je to obmedzovanie slobody, otroctvo, manipulácia, klamanie - definícia Satana. A hlavne ti odporúčam, neživ to, čím sa nechceš stať! Ak chceš byť psychicky zdravý človek, ignoruj magorov typu David Icke - v opačnom prípade kompromituješ štruktúry v mozgu, ktoré ti pomáhajú úspešne kráčať životov. Stávaš sa paranoidným človekom, izolátom zavretým v izbe s matkou. Ak chceš presne toto, tak JUST DO IT! Viac v mojej glose, ktorú som napísal pred pár rokmi:

S DÉMONOM SA ZÁSADNE NEKOKETUJE
https://www.youtube.com/watch?v=tCm90V_1nFg
Citace:
Citace:
Je veľmi jednoduché to na niečo zvaliť. Svalová dystrofia alebo niečo iné (Gavy). Úprimne, najjednoduchšie by bolo zmeniť mňa... Deň, keď som objavil násilie. Bolo to fantastické. Zo slabocha sa stal silák. Cítil som sa 50 krát silnejší. Neskôr som sa úmyselne hneval a zúril a po 6 mesiacoch som zistil, že nemôžem prestať. Už som sa do toho nemusel nútiť. Ani sám neviem, čo ma dostalo tam, kde som. Občas si myslím, že som diablovo dieťa. Pustil som si ho do vnútra a teraz ho nemôžem dostať von. Snažil som sa. Vypáliť ho, vyrezať ho von.
Typický príbeh "Netrénuj to, čím sa nechceš stať". Človek len tak sedí doma a zrazu na dvere zaklope démon. Otvorí dvere a démona pozve dnu, aj keď veľmi dobre vie, že by to nemal robiť. Vie, že démon má zlý úmysel. Možno si aj v duchu povie "nevadí" alebo si to ego rituálom racionalizuje a minimalizuje. Nielenže démona pozve dnu, dokonca s ním začne koketovať. Nakoniec sú tak vzájomne prepojení, že s touto zhubnou silou splodí vlastné potomstvo - monštrum, ktoré ho kompletne vlastní. Je ním posadnutý - uni-dimenzionálnou pod-osobnosťou s vlastným vnímaním, emóciami, motiváciou a kogníciou, ktorá chce iba jednu vec (nezaujíma ju nič iné) a majiteľa úplne "vypína", keď potrebuje naplniť svoje baženie.

Zrodila sa závislosť. Jej zbavenie je v podstate technicky nereálne, keďže tento produkt (na začiatku) nevinného koketovania s duchom zla je pretkaný v štruktúrach mozgu. Človek sa stal tým, čo vytrvalo, opakovane a dobrovoľne trénoval. Od každého toxicky závislého človeka som počul nariekanie, že sa s týmto už narodil ("som už raz taký a iný nebudem"). Sorry, Tragéd, spomeň si láskavo na tvoje prvotné "nevadí" a následné ego tripy "veď o nič nejde". Dobre si vedel, čo robíš; že robíš zle; robil si to kreatívne a s vedomým úmyslom. Máš teda podstatný podiel na vytvorení danej situácie.

Neoplatí sa už reagovať, pretože dokolečka to bude o tom istom - o tvojom nesúhlase so mnou a o mojom nesúhlase s tebou, pričom sa zhodneme možno v 30%, a zbytkových 70% budeme dokolečka každý sám za seba obhajovať. J*bme na to, súhlasíš? Je to brutálne neinteligentné počínanie zo strany nás oboch. Sme v programe Matrix až po uši (akurát ja o jeho existencii viem, a ty podľa všetkého nie).
Už nereagujem.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 271 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz