Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 12:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 777 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 52  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2020 11:03 am 
Offline

Registrován: pát led 31, 2020 11:06 am
Příspěvky: 108
Pokúsim sa odpovedať ja \":mrgreen:\"
Ak sa medzi "plochozemcami" hovorí o plochej/placatej zemi, tak tým nie je myslená Zem ako placka/palacinka.
Je tým myslený LEN povrch zeme, nie jej celkový geometrický tvar. Takže aký je vlastne geometrický tvar celej Zeme?
Prezradím vám jednu vec \":D\"
Nikto zo žijúcich ľudí to nevie \":wink:\" \":cry:\"
Pretože ak je nad zemou nepreniknuteľná kupola, nikto zem zospodu, ani zboku nevidel. A do zeme sa ľudia navŕtali len nejakých 12 km, čo sami uznáte, nie je mnoho.
Takže ani na kraji Zeme nikto nebol, lebo mu v tom bráni kupola.
A do vesmíru sa aj tak spadnúť nedá, lebo žiadny neexistuje \":mrgreen:\"
Ja osobne si myslím, že počet ľudí, ktorí veria konšpiračnej teórii o guľatej Zemi, je menší ako počet ľudí, ktorí pokladajú Zem za plochú. Korán hovorí o plochej zemi, aj Biblia a vyznávačov Koránu nie je málo \":mrgreen:\"
A aj v "civilizovaných" národoch prudko stúpa počet ľudí, ktorí konšpirácii o guľatej Zemi prestali veriť \":D\"
V.I. Lenin povedal: "Sto krát opakovaná lož sa stáva pravdou" A keď vám niekto ukáže Zem ako guľu stotisíc krát? \":twisted:\"

_________________
Keď nehľadíme na veci, ktoré sa vidia, ale na veci ktoré sa nevidia. Lebo veci, ktoré sa vidia, sú dočasné; ale tie, ktoré sa nevidia, sú večné. 2. Korintským 4:18


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2020 2:09 pm 
Offline

Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
Příspěvky: 89
Dovolim si tak trochu odbocit, lebo fakt mam pocit, ze niekomu tu uz brutalne zacina prepinat z neejakulovania, osamelosti a zavislosti na matke.

Aki ludia veria konspiraciam?
Expert na konšpiračné teórie Joseph Uscinski tvrdi:
- Konšpirácie vyhovujú najmä loserom a outsiderom
- Tí, ktorí majú sklon veriť konšpiračným teóriám, zvyknú byť menej vzdelaní, chudobnejší, majú mierne výraznejšiu tendenciu akceptovať násilie voči vláde
- Keď sa ľudia cítia bezmocní, sú viac naklonení šíreniu konšpirácií a aj tomu, aby im verili

Nechcem menovat nikoho, kto ma nad 30 rokov, zije s matkou, s ktorou ma velmi zvlastny vztah, nedokoncil strednu skolu a je strateny v zivote a nevie, co so sebou, nema vela priatelov a je emocne plochy.

Kludne tento prispevok preskocte, len som to potreboval dat zo seba von po precitani absolutne sialenych vyjadreni. Lebo tvrdit, ze gulata Zem je teoria BEZ DOKAZOV a ze mesiac je hologram a nad Zemou je kupola a cosi kdesi o Bohovi a Satanovi je holt prejav chorej mysle, je mi luto. Nie je to na smiech, je mi z toho vlastne celkom smutno.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 26, 2020 3:35 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Teologik píše:
Pokúsim sa odpovedať ja \":mrgreen:\"
Ak sa medzi "plochozemcami" hovorí o plochej/placatej zemi, tak tým nie je myslená Zem ako placka/palacinka.
Je tým myslený LEN povrch zeme, nie jej celkový geometrický tvar. Takže aký je vlastne geometrický tvar celej Zeme?
Prezradím vám jednu vec \":D\"
Nikto zo žijúcich ľudí to nevie \":wink:\" \":cry:\"
Pretože ak je nad zemou nepreniknuteľná kupola, nikto zem zospodu, ani zboku nevidel. A do zeme sa ľudia navŕtali len nejakých 12 km, čo sami uznáte, nie je mnoho.
Takže ani na kraji Zeme nikto nebol, lebo mu v tom bráni kupola.
A do vesmíru sa aj tak spadnúť nedá, lebo žiadny neexistuje \":mrgreen:\"
Ja osobne si myslím, že počet ľudí, ktorí veria konšpiračnej teórii o guľatej Zemi, je menší ako počet ľudí, ktorí pokladajú Zem za plochú. Korán hovorí o plochej zemi, aj Biblia a vyznávačov Koránu nie je málo \":mrgreen:\"
A aj v "civilizovaných" národoch prudko stúpa počet ľudí, ktorí konšpirácii o guľatej Zemi prestali veriť \":D\"
V.I. Lenin povedal: "Sto krát opakovaná lož sa stáva pravdou" A keď vám niekto ukáže Zem ako guľu stotisíc krát? \":twisted:\"

A kolko km od kontinentu je ta kupola? Napr od Australie. Vedel by si ju zaznacit na mape? Nedoleti tam ziadne lietadlo? Ja by som sa tam isiel pozriet, ale obavam sa, ze by som doletel do Ameriky. \":)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 28, 2020 11:59 am 
Offline

Registrován: pát led 31, 2020 11:06 am
Příspěvky: 108
Kupola nad Antarktídou?
https://www.youtube.com/watch?v=4U8LKPzDOjA

Genesis 1:7 Boh utvoril oblohu a oddelil vody pod oblohou od vôd nad oblohou. Tak sa aj stalo. 8 Boh nazval oblohu nebom. Bol večer a bolo ráno, druhý deň.

_________________
Keď nehľadíme na veci, ktoré sa vidia, ale na veci ktoré sa nevidia. Lebo veci, ktoré sa vidia, sú dočasné; ale tie, ktoré sa nevidia, sú večné. 2. Korintským 4:18


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2020 6:47 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jednorazovy:
Nesedi ti to kvoli kometam.
Pozri si tento dokument
https://www.youtube.com/watch?v=1oDUN74yzuo

Teda komety nemas ako vysvetlit, kedze uz boli pozorovane v stredoveku. Uhlikovou metodou sa da zistit, ze povodne knihy a zvitky, su naozaj z toho obdobia, a zahrnaju pozorovania dobovych astronomov. Ked pochopili kometam, ze niektore sa cyklicky vracaju, takze obiehaju v nekruznicovych drahach a po dlhom case sa vracaju, dokonca odhadli rok, ktory sa niektore z nich vratili a to davno po ich smrti. A dalsi dobovi astronomovia uz davno po ich smrti, ich opatovny prichod naozaj zaznamenali, takze teoria, ze pocitaju spravne sedela.
Da sa vypocitat vzdialenost komet a hviezd, podla pozorovania svetla, a jeho vlastnosti, a okolia hviezdy. Tie objekty komety, teda nemozu byt "na nebeskej oblohe", su ovela dalej, nez mesiac. Na to uz prisli v stredoveku, a prave to bol jeden z dovodov, ktory posilnil vieru v kopernikov model (ze slnko je v strede, planety obiehaju okolo neho a hviezdy, ktore vidno na oblohe, niesu nejake nebeske svetielka na klenbe, lebo komety sa vzdalovali, zmizli a potom prichadzali naspat za dlhe obdobie, takze by nou museli preletiet a znicit ju, ta klenba by bola uz rozdierkovana ako reseto)
Pochopitelne teda slnko musi byt velky vzdialeny objekt, okolo ktoreho obiehaju komety, a vymstuje ich spat do vesmiru, no niektore sa vracaju dostatocne skoro, napriklad v desiatkach alebo stovkach rokov.

V dokumente ale vidno dost hlboke uvahy, podla ktorych vidno, ze vsetko im to sedi, vratane vypustenych sond voyager 1 a 2, ktore naozaj zaznamenali Heliosferu a zmenu prostredia tam, kde to bolo predpokladane, dokonca zistili, ze Heliosfera nieje perfektna gula ale je skor elipsoveho tvaru, pravdepodobne podla toho, odkial prudia vetry z galaxie.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2020 7:54 am 
Offline

Registrován: pát led 31, 2020 11:06 am
Příspěvky: 108
Ja si veľa vecí overiť neviem, nemám na to možnosti, ale mne stačí, ak si viem overiť, či je vodná hladina rovná.
A ak rovná je, tak takmer celú fyziku, ktorá je z veľkej časti postavená na Newtonových zákonoch. môžeš zahodiť \":mrgreen:\"

_________________
Keď nehľadíme na veci, ktoré sa vidia, ale na veci ktoré sa nevidia. Lebo veci, ktoré sa vidia, sú dočasné; ale tie, ktoré sa nevidia, sú večné. 2. Korintským 4:18


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2020 12:10 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
A jakou metodou hodláte ověřit, že je vodní hladina rovná?
A jak velkou nerovnost jste schopný vaší metodou rozeznat ?
Jste schopný vyloučit nebo aspoň stanovit velikost chyby způsobené nehomogenitou vody a prostředí?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2020 6:12 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Teologik píše:
Ja si veľa vecí overiť neviem, nemám na to možnosti, ale mne stačí, ak si viem overiť, či je vodná hladina rovná.
A ak rovná je, tak takmer celú fyziku, ktorá je z veľkej časti postavená na Newtonových zákonoch. môžeš zahodiť \":mrgreen:\"

Tiez by ma zaujimalo, podla akeho experimentu si zistil, ze vodna hladina je rovna.
Tie komety neobelstis. Informacie o dobovych dokumentoch a originaloch, je overit tazke, hlavne keby si chcel spolahlivu metodu na overenie ich casu. Ale akonahle overis, ze su tie dokumenty pravdive originaly z toho obdobia, tak mozes zase zahodit celu teoriu o plochej zemi.

Respektive, musel by si prijat teoriu hviezd, formovania hviezd a cely vedecky model vesmiru, plocha zem by ti mohla ostat, ako jedina vynimka planety vo vesmire, co je nelogicky predpoklad, pokial totiz pripustis formovanie vesmiru uznavanym vedeckym modelom, vies, ako vznikla zem a teda musi byt gulateho tvaru. Nemal by ako vzniknut plochy. Nepravidelne tvary su pozorovane iba u mensich objektov, vsetko co na urovni mesiaca , a ma povedzme viac ako 1000km priemer, je vzdy guloviteho tvaru. To preto, ze ked sa zrazia 2 masivne objekty, vacsinou dojde k explozii, lebo je tam privela energie, cize nepravidelne tvary mozu nadobudat len otrhnute kusky, ako asteoridy, atd, proste objekty ktore maju 1km, 5km, 20km a podobne, ale nie 5000km objekty.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2020 9:49 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Xion píše:
Jednorazovy:
Nesedi ti to kvoli kometam.
Pozri si tento dokument
https://www.youtube.com/watch?v=1oDUN74yzuo

Teda komety nemas ako vysvetlit, kedze uz boli pozorovane v stredoveku. Uhlikovou metodou sa da zistit, ze povodne knihy a zvitky, su naozaj z toho obdobia, a zahrnaju pozorovania dobovych astronomov. Ked pochopili kometam, ze niektore sa cyklicky vracaju, takze obiehaju v nekruznicovych drahach a po dlhom case sa vracaju, dokonca odhadli rok, ktory sa niektore z nich vratili a to davno po ich smrti. A dalsi dobovi astronomovia uz davno po ich smrti, ich opatovny prichod naozaj zaznamenali, takze teoria, ze pocitaju spravne sedela.
Da sa vypocitat vzdialenost komet a hviezd, podla pozorovania svetla, a jeho vlastnosti, a okolia hviezdy. Tie objekty komety, teda nemozu byt "na nebeskej oblohe", su ovela dalej, nez mesiac. Na to uz prisli v stredoveku, a prave to bol jeden z dovodov, ktory posilnil vieru v kopernikov model (ze slnko je v strede, planety obiehaju okolo neho a hviezdy, ktore vidno na oblohe, niesu nejake nebeske svetielka na klenbe, lebo komety sa vzdalovali, zmizli a potom prichadzali naspat za dlhe obdobie, takze by nou museli preletiet a znicit ju, ta klenba by bola uz rozdierkovana ako reseto)
Pochopitelne teda slnko musi byt velky vzdialeny objekt, okolo ktoreho obiehaju komety, a vymstuje ich spat do vesmiru, no niektore sa vracaju dostatocne skoro, napriklad v desiatkach alebo stovkach rokov.

V dokumente ale vidno dost hlboke uvahy, podla ktorych vidno, ze vsetko im to sedi, vratane vypustenych sond voyager 1 a 2, ktore naozaj zaznamenali Heliosferu a zmenu prostredia tam, kde to bolo predpokladane, dokonca zistili, ze Heliosfera nieje perfektna gula ale je skor elipsoveho tvaru, pravdepodobne podla toho, odkial prudia vetry z galaxie.

O kométach vieš také isté hovno ako ja a ako astrológovia, ktorí si ale VEĽMI RADI (už celé storočia) utvárajú teórie, ktoré nemajú s realitou nič spoločné.......... VŠETKO JE TO LEN TEÓRIA...... Kométy asi majú nejaký svoj účel, ale NEVIEME AKÝ. A aj svoj vznik samozrejme, lenže nevieme AKO a PREČO vznikajú.




Všetky tie sondy, Voyager, atď, je to FAKE............. a to, že nevieš rozoznať obrázky CGI, maľované obrázky (dvorný maliar a photoshoper od NASA ti nič nehovorí ? Robert Simmon), to je už na zaplakanie.... Tvoja viera a pýcha je proste príliš silná....
Čo sa kupoly týka - KTO POVEDAL, že nad Zemou je len jedna kupola ? Jednou kupolou (prepúšťajúcou teplo a chlad) môže byť oddelené Slnko a Mesiac od vzdušného priestoru v ktorom lietajú lietadlá. Medzi prvou a druhou kupolou môžu byť Slnko a Mesiac. Medzi druhou a treťou nehmotné hviezdy.
VIEME HOVNO, ale "astrofyzici, astrológovia" (a herci astronauti) sa pasujú do role tých, ktorí na rozdiel od nás toho veľa VEDIA.... Avšak to, že sa jedná o teórie a o fejky, TO UŽ 99% ĽUDÍ NEMÁ TUŠENIA, pretože sú takí ako ty, že DôVERUJÚ, MECHANICKÁ VIERA, EMOCIONÁLNA VIERA.

TIETO (len pár vymenovaných z množstva) FAKTY HOVORIA JEDNOZNAČNE ZA PLOCHÚ NEHYBNÚ ZEM :
1. Vodné hladiny sú rovné, je to dokázané laserom, je to dokázané odrazmi zrkadiel, je to dokázané špičkovými ďalekohľadmi/zoomami... Dokázané PLEBSOM (bežný ľud), neskorumpovaným, mnoho krát, tie kráty sú už v počte tisícov...
2. Necítime ŽIADEN pohyb Zeme, ani okolo svojej osi, ani okolo Slnka. Vymyslený dôvod prečo tomu tak je, KAŽDÝ INTELIGENTNÝ ČLOVEK po oboznámení sa s faktami O PLOCHEJ ZEMI okamžite zahodí raz a navždy, pretože pochopí, že je to KLAMSTVO.
3. PO OBOZNÁMENÍ SA S PLOCHOU ZEMOU (napríklad "200 dôkazov, že Zem nie je rotujúca guľa vo vesmíre") KAŹDÉMU INTELIGENTNÉMU (nepliesť tu školské vzdelanie, na to netreba inteligenciu, len dobrú pamäť a DISCIPLÍNU) ČLOVEKU musí docvaknúť, že je nemožné, aby ABY SA ZEM TOČILA OKOLO SVOJEJ OSI A OKOLO SLNKA, A ZÁROVEŇ ....
- Bolo možné BEZVETRIE
- Bol možný "miš-maš" VIETOR a vzdušné víry
- Bol možný "miš-maš" pohyb mrakov (jeden sa hýbe doprava, druhý ktorý je nad ním zas doľava....v ten istý moment)
............ATĎ, ATP............VEĽMI VEĽA PRÍKLADOV BY SOM MOHOL DÁVAŤ.....
4. JE NEMOŽNÉ, ABY SA ZEM TOČILA OKOLO SVOJEJ OSI NA ROVNÍKU RýCHLOSŤOU 1600KM/HOD, OKOLO SLNKA MNOHONáSOBNE RÝCHLEJŠIE, A PRITOM BY TEN POHYB BOL ABSOLÚTNE NEPOZOROVATEĽNÝ............ OPAKU MôŽE UVERIŤ LEN OBEŤ SYSTÉMU, ALE ZOTRVAŤ V TOMTO BLUDE AJ X MESIACOV ČI ROKOV PO NAŠTUDOVANÍ SI INFORMÁCII O PLOCHEJ ZEMI MôŽE BOHUŽIAL LEN ČLOVEK BEZ ZDRAVÉHO ROZUMU.....


Čo sa týka pohľadu na plochú Zem "z diaľky", NEMÁME ŠAJNU AKO VYZERÁ. Dôvod ? Cez kupolu (prvú vrstvu, ak je ich viac vrstiev - ANI TO NIE JE VYLÚČENÉ) sa nemôžeme dostať. NASA, ESA, RASA, JASA, atď, atp, všetky "vesmírne organizácie" idú RUKA V RUKE, sú podvodníci, plniaci "vyššie ciele", a zároveň na tom neskutočne profitujú (OFICIÁLNE NASA dostáva 50mil dolárov DENNE na svoj chod...). Navyše sú to SATANISTI (už som tu dôkazy postoval, ale kto chce ostať slepý, ten slepým ostane...)...

Ako teda môže vyzerať plochá Zem ? Toto sú tri varianty........

Příloha:
1.jpg
1.jpg [ 29.82 KiB | Zobrazeno 7719 krát ]


Příloha:
2.jpg
2.jpg [ 78.07 KiB | Zobrazeno 7719 krát ]


Příloha:
3.png
3.png [ 357.43 KiB | Zobrazeno 7719 krát ]

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Naposledy upravil Jednorazovy_Nick dne stř kvě 27, 2020 10:43 pm, celkově upraveno 4

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2020 9:58 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Xion píše:
Respektive, musel by si prijat teoriu hviezd, formovania hviezd a cely vedecky model vesmiru, plocha zem by ti mohla ostat, ako jedina vynimka planety vo vesmire, co je nelogicky predpoklad, pokial totiz pripustis formovanie vesmiru uznavanym vedeckym modelom, vies, ako vznikla zem a teda musi byt gulateho tvaru.

Xion ?.................... SI ZATVRDNUTÝ AKO ŽULA, NIET TI POMOCI........

Žiaden astrofyzik, astrológ, astronaut, atď......... NEBOL PRI TOM, AKO VZNIKOL SVET............. Ale tí bastardi si vymýšľajú časy (bolo to pred toľkými a toľkými miliardami rokov), vymýšľajú si dokonca POSTUPNOSŤ dejov do veľkých detailov, atď.......
TY HLUPÁK NAD HLUPÁKOV, BOHUŽIAĽ AJ SPOLU S PEFIM (pretože najväčším nešťastím je hlupák a intelektuál v jednom - viď napríklad ty, ale hlavne Pefi), NEUVEDOMILLI STE SI, ŽE STE OBEŤOU LITERÁRNEHO DIELA ZVANÉHO "VEĽKÝ TRESK" ?????

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Naposledy upravil Jednorazovy_Nick dne stř kvě 27, 2020 10:10 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2020 10:08 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Xion píše:
Nepravidelne tvary su pozorovane iba u mensich objektov, vsetko co na urovni mesiaca , a ma povedzme viac ako 1000km priemer, je vzdy guloviteho tvaru. To preto, ze ked sa zrazia 2 masivne objekty, vacsinou dojde k explozii, lebo je tam privela energie, cize nepravidelne tvary mozu nadobudat len otrhnute kusky, ako asteoridy, atd, proste objekty ktore maju 1km, 5km, 20km a podobne, ale nie 5000km objekty.

Ahaaa...takže Mesiac je krásne guľovitého tvaru, ale naša Zem je ...........AKÁ VLASTNE ? .............. NASA (a iné vesmírne organizácie) nám ukazujú JEJ AKOŽE FOTKY A VŠADE JE GUĽATÁ, PRAVIDELNÁ GUĽA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale prečo sa potom dočítam toto ? "Zem má tvar rotačného elipsoidu (nepravidelný hruškovitý tvar), ktorý je sploštený v oblasti pólov.".................

Ďalší váš SATANSKÝ "HRDINA" ELON MUSK................a jeho "legendárne video" TESLA IN SPACE.............. ... Ako to, že Zem je KRÁSNE GEOMETRICKY GUĽATÁ ????????????

Příloha:
TESLA in SPACE.jpg
TESLA in SPACE.jpg [ 75.6 KiB | Zobrazeno 7728 krát ]



Akoto, že NASA má tiež "fotky" "Zemegule", a na všetkých je naša Zem NÁDHERNÉ GUĽATÁ ?????

Příloha:
NASA_ZEMEGULE.png
NASA_ZEMEGULE.png [ 336.08 KiB | Zobrazeno 7728 krát ]

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2020 10:56 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
NIKOMU SA NEZDÁ DIVNÉ, PREČO SA V RUČIČKOVÝCH HODINÁCH (a z toho dôvodu aj v digitálnych, aby sa plebs nezačala pýtať....) POUŽÍVAJÚ ČÍSLICE LEN DO 12, KEĎ DEŇ MÁ HODÍN 24 ?????????????

ŽEBY PRETO ?????????? .......

Příloha:
Pravá mapa Zeme.jpg
Pravá mapa Zeme.jpg [ 160.06 KiB | Zobrazeno 7724 krát ]


Příloha:
Hodinky.jpg
Hodinky.jpg [ 27.61 KiB | Zobrazeno 7724 krát ]


Příloha:
FlatEarth Hodiny.jpg
FlatEarth Hodiny.jpg [ 241.01 KiB | Zobrazeno 7724 krát ]

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 28, 2020 12:35 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Jednorazovy_Nick píše:
Ahaaa...takže Mesiac je krásne guľovitého tvaru, ale naša Zem je ...........AKÁ VLASTNE ? .............. NASA (a iné vesmírne organizácie) nám ukazujú JEJ AKOŽE FOTKY A VŠADE JE GUĽATÁ, PRAVIDELNÁ GUĽA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale prečo sa potom dočítam toto ? "Zem má tvar rotačného elipsoidu (nepravidelný hruškovitý tvar), ktorý je sploštený v oblasti pólov.".................

Akoto, že NASA má tiež "fotky" "Zemegule", a na všetkých je naša Zem NÁDHERNÉ GUĽATÁ ?????


Tvrzení, že Země je kulovitého tvaru, přece není v rozporu s tvrzením, že má tvar nedokonalého rotačního elipsoidu. Na fotkách okraj obrysu tvoří atmosféra a ta případné nerovnosti (pohoří) dál vyhlazuje. Částečně idealizovaný geoid máš popsaný tady: https://en.wikipedia.org/wiki/Geoid


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 28, 2020 2:35 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
pefi píše:
Tvrzení, že Země je kulovitého tvaru, přece není v rozporu s tvrzením, že má tvar nedokonalého rotačního elipsoidu. Na fotkách okraj obrysu tvoří atmosféra a ta případné nerovnosti (pohoří) dál vyhlazuje. Částečně idealizovaný geoid máš popsaný tady: https://en.wikipedia.org/wiki/Geoid

Boze,.to su zvasty...... Proste "Zemegula" neexistuje, k dispozicii mas len FAKE obrazky "Zemegule" a tvoju mechanicku vieru k skolskemu systemu a k autoritam..... Lenze ty to nepriznas nie len predomnou, ALE ANI SAM PRED SEBOU.... Lebo by ta to POLOZILO..... \":D\" .....

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 28, 2020 4:30 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Vzdálenost od zemského středu na povrch (poloměr Země):
směrem k rovníku – 6378 km (poloměr rovníkový)
směrem k pólům – 6357 km (poloměr polární).
Rozdíl je cca 20 km, což je asi 0,3%.

Když bys měl kružnici o poloměru 10 centimetrů, tak takové zploštění udělá chybu asi 0,3 milimetry. Poznáš snad na fotce takto malé zploštění?

Výše uvedený výpočet je ale taky založený školské matematice, takže asi je na tebe moc složitý. Takže místo abys použil vlastní hlavu a zamyslel se co můžeš a co nemůžeš poznat, tak radši urážíš lidi.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 777 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 52  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz