Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 11:23 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 777 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 52  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát led 14, 2022 12:26 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Xion píše:
Hned ti vyvratim toto. Takze toto je ten tvoj stvoritel? Takto tam su tie hologramy? Keby tam takto boli, z casu na cas by nejaky spadol. Nic nema stalu trvanlivost. A to by bolo pozorovane, ze to tak padlo.
Dalej, kto by to udrzoval. Ako by tam vyletel?
Dalej, uvedomujes si, aky zlozity je model vesmiru? Kolko vela objektov je na oblohe? To by nedokazal udrzat ani cely team tisicov ludi. A cim viac by ich bolo, tym vacsia sanca, ze sa to prevali, niekto by to bonzol, vyniesol von.

Příloha:
1.jpg
1.jpg [ 66.05 KiB | Zobrazeno 7360 krát ]


Příloha:
2.jpg
2.jpg [ 141.67 KiB | Zobrazeno 7360 krát ]


Příloha:
3.jpg
3.jpg [ 113.63 KiB | Zobrazeno 7360 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 14, 2022 12:28 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Příloha:
4.jpg
4.jpg [ 103.31 KiB | Zobrazeno 7361 krát ]


Příloha:
5.jpg
5.jpg [ 369.95 KiB | Zobrazeno 7361 krát ]


Příloha:
7.jpg
7.jpg [ 57.15 KiB | Zobrazeno 7361 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 14, 2022 12:32 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Příloha:
satellites antarctica.jpg
satellites antarctica.jpg [ 232.97 KiB | Zobrazeno 7348 krát ]


Samozrejme som si vedomý, že z dôvodu tvojej ukážkovej sprostosti a zabednenosti pre teba nebude dôkazom nič................NIČ.................. Preto nemá zmysel s tebou ďalej pokračovať ......... Akýkoľvek dôkaz ti dám, serieš na to, tváriš sa sám pre sebou, že to nie je dôkaz............... Ego takých ľudí ako si ty je tej najprimitívnejšej úrovne. Nepíšem, že sa vyjadruješ ako primitív, píšem, že máš ego toho najprimitívnejšieho typu. To najhoršie čo môže existovať je ľudská hlúposť.......... Podľa môjho názoru na tomto fóre (z prispievajúcich ľudí) v tejto veci kraľuješ.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Naposledy upravil Xrazovy_nick dne pát led 14, 2022 5:41 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 14, 2022 12:54 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Příloha:
NASA LOGO SNAKE.jpg
NASA LOGO SNAKE.jpg [ 129.17 KiB | Zobrazeno 7361 krát ]

Zoberte si logo NASA.....................

NASA & SA*AN (ten červený jazyk pripomína svojim naklonením zdeformované písmeno "T"), čiže SATAN.
Že trepem že je to (hadov) jazyk? No, pre zaslepencov trepem....
Ale ľudia si všimli ešte jednu vec (ktorú som si všimol až dodatočne spolu s nimi)............ Do loga som nakreslil oči..........Všimnete si kde? Áno............ had chystajúci sa požierať svoj chvost........
Dva krát had v logu SATAN ....... pardón, NASA.
To nevymyslíš, to je skrátka Satanizmus.............a číslom "666" sa to v "astronómii" len tak hemží...........
Lenže niektorí IDIOTI to budú ignorovať, z tohto faktu sa budú vysmievať........... a tým sa správajú ako rakovinné bunky ľudstva, pretože svojim ignoranstvom a samozaslepovaním sa ....... sa podieľajú na chorobe ľudstva.............chorobe, ktorá ľudstvo môže doviesť do skončenia civilizácie...........

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 14, 2022 7:42 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
(necital som tie odpovede, iba par viet, na viac nemam cas a energiu, ty Idiot, lebo s tebou Idiot sa neda komunikovat normalne, ked ostatnych nazyvas Idiot a pritom si nim sam)

Rozdiel, medzi mojim Bohom a Tvojim je ten, ze ja o tom svojom od zaciatku hovorim, ze to je viera, a nevnucujem ho. Ty tvrdis, ze su to fakty, a nie viera, a navyse, tento model doslova vnucujes, pretlacas, a tvrdis, ze sme klamani.
Takisto nevidis, ze stvoritel moze existovat a nemusi hned tvorit hologramy. Moze to byt uplne inak (a pritom existovat) Ty nemas ziaden backup svojej teorie, doslova si si vymyslel stvoritela na obhajenie teorie plochej zeme a napasoval si to do toho. A to aj na veci, ktore su nerealne.
Ja som sa Biblii niekolko krat postavil, neviem preco ma skatulkujes rovno za katolickeho, alebo kanonickeho krestana. Nikdy by som netvtdil take veci, ze Boh vytvoril udolie z nicoho, len preto, ze by sa mi taka rozpravka pacila. Ked vidim, ze vsetky hory vznikaju zo zeme, ktora tam uz raz bola, a vyformuju ich za dlhy cas zemetrasenia, sopecna cinnost, alebo pohyb litosferickych dosiek, predsa nebudem idiot, a tvrdit, ze to pricaroval Boh za 1 den, ked fakty ukazuju nieco ine.
Ty ale robis toto:
fakty jednoznacne ukazuju nieco ine a to su tie, ktore pozorujeme, a ty to vysvetlujes hologramami, doslova magiou, nerealnymi vecami, ktore nemozu existovat, a snazis sa to, co nevies vysvetlit, stvoritelom (proste to tam pricaroval). Uz vidis, aky je v tom rozdiel?
Ty tvrdis, ze je to fakt, ja tvrdim, ze je to viera.
Keby si to pisal, ze JA VERIM, ze to je tak, a neviem to dokazat, a svoje presvedcenie berem ODTIALTO, tak je to nieco uplne ine.
Ale ved ty ludom, co ti tu dali jasne fakty, a veci na zamyslenie, preco to a to nesedi, hovoris, ze su idioti, a vsetko vysvetlujes stvoritelom, hologramami, doslova magiou. A spiknutim NASA (vsetky nahravky su urobene v 3D studiu podla teba, a to aj z mimozemskych teleskopov, a dokonca aj z tych amaterskych... ).

A to z jedineho dovodu. TY CHCES aby to bolo tak, ako si tomu uveril. To je slepa viera, nic viac. Takze ziaden idiot. Idiotizmus je na tvojej strane, sorry.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 15, 2022 11:51 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Xion píše:
(necital som tie odpovede, iba par viet, na viac nemam cas a energiu, ty Idiot, lebo s tebou Idiot sa neda komunikovat normalne, ked ostatnych nazyvas Idiot a pritom si nim sam)

Rozdiel, medzi mojim Bohom a Tvojim je ten, ze ja o tom svojom od zaciatku hovorim, ze to je viera, a nevnucujem ho. Ty tvrdis, ze su to fakty, a nie viera, a navyse, tento model doslova vnucujes, pretlacas, a tvrdis, ze sme klamani.
Takisto nevidis, ze stvoritel moze existovat a nemusi hned tvorit hologramy. Moze to byt uplne inak (a pritom existovat) Ty nemas ziaden backup svojej teorie, doslova si si vymyslel stvoritela na obhajenie teorie plochej zeme a napasoval si to do toho. A to aj na veci, ktore su nerealne.
Ja som sa Biblii niekolko krat postavil, neviem preco ma skatulkujes rovno za katolickeho, alebo kanonickeho krestana. Nikdy by som netvtdil take veci, ze Boh vytvoril udolie z nicoho, len preto, ze by sa mi taka rozpravka pacila. Ked vidim, ze vsetky hory vznikaju zo zeme, ktora tam uz raz bola, a vyformuju ich za dlhy cas zemetrasenia, sopecna cinnost, alebo pohyb litosferickych dosiek, predsa nebudem idiot, a tvrdit, ze to pricaroval Boh za 1 den, ked fakty ukazuju nieco ine.
Ty ale robis toto:
fakty jednoznacne ukazuju nieco ine a to su tie, ktore pozorujeme, a ty to vysvetlujes hologramami, doslova magiou, nerealnymi vecami, ktore nemozu existovat, a snazis sa to, co nevies vysvetlit, stvoritelom (proste to tam pricaroval). Uz vidis, aky je v tom rozdiel?
Ty tvrdis, ze je to fakt, ja tvrdim, ze je to viera.
Keby si to pisal, ze JA VERIM, ze to je tak, a neviem to dokazat, a svoje presvedcenie berem ODTIALTO, tak je to nieco uplne ine.
Ale ved ty ludom, co ti tu dali jasne fakty, a veci na zamyslenie, preco to a to nesedi, hovoris, ze su idioti, a vsetko vysvetlujes stvoritelom, hologramami, doslova magiou. A spiknutim NASA (vsetky nahravky su urobene v 3D studiu podla teba, a to aj z mimozemskych teleskopov, a dokonca aj z tych amaterskych... ).

A to z jedineho dovodu. TY CHCES aby to bolo tak, ako si tomu uveril. To je slepa viera, nic viac. Takze ziaden idiot. Idiotizmus je na tvojej strane, sorry.

K tomu asi toľko. Každý človek s aspoň časťou zdravého rozumu ktorý číta našu komunikáciu musí vedieť, že slepou vierou tu trpíš TY. Ja som typ človeka, ktorý odmieta AKÚKOĽVEK vieru. Ja neverím v nič. Buď som v niečo 100% presvedčený, alebo niečo považujem za pravdepodobné či nepravdepodobné. Neexistuje jediiná vec v ktorú by som veril, ani jedna vec, vo vzťahu ktorej by som si povedal "Verím v to, že......."...Takže sa ma nesnaž vtesnať do svojho sveta. Ako vidím, zmenil si taktiku. Už nevieš ako argumentovať, tak zrazu PRVÝ KRÁT V ŽIVOTE o mne tvrdíš, že verím v mágiu.......Napísal si : "a vsetko vysvetlujes stvoritelom, hologramami, doslova magiou." ...........Tak to je SILA \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" Toto mne píše človek, ktorý sa tu pred nejakými dvoma rokmi (odhad) oháňal Bibliou, Bohom, Ježišom, atď a magickými schopnosťami Ježiša (ktorého nespomínal žiaden historik až do 4. storočia nášho letopočtu - prečo asi?...) ......
Xion, máš asi príliš slabú inteligenciu na to, aby si pochopil, že ŽIVOT JE MÁGIA....... Je to ZÁZRAK........ Ak existuje duša (jej existenciu môže popierať fakt len úplný idiot), prečo by holografické planéty mali byť "mágiou"? ..... Duša je aspoň 100x "magickejšia" než hologram...... A zrod života je tak isto aspoň 100x magickejší než hologram....... Divím sa, že ti to nedochádza........ Alebo vlastne...nedivím sa.
A inak, už si skončil s tými tupými argumentami? Už si skončil s tými trápnymi reakciami? Bolo by fajn keby áno, a keby si už nezakakával tento topic........
Obmedzený človek ako ty neuvidí dôkaz v ničom, čo nepodporuje jeho.................EMOCIONÁLNU VIERU V NIEČO.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 15, 2022 12:03 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Xion píše:
fakty jednoznacne ukazuju nieco ine a to su tie, ktore pozorujeme, a ty to vysvetlujes hologramami, doslova magiou, nerealnymi vecami, ktore nemozu existovat, a snazis sa to, co nevies vysvetlit, stvoritelom (proste to tam pricaroval). Uz vidis, aky je v tom rozdiel?

A čo pozorujeme, ty hlupáčik??? ........... Pretože my pozorujeme/vnímame našu Zem ako nehybnú, konvexnú, Slnko ako malé a prakticky rovnakej veľkosti ako má Mesiac, hviezdy ako malé a rozhodne nie svetelné roky od nás (to by k nám ani nestihlo dôjsť ich svetlo bez toho, aby to neboli čmuhy miesto bodiek, ty "inteligent")...... KEBY NIET TÝCH SATANISTICKÝCH KLAMÁROV KTORÍ NÁM ODMALIČKA VTĹKAJÚ "POD VEDECKÝMI DôKAZMI \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" " ROZPRÁVKY O GUĽATOSTI ZEME, VEĽKOM TRESKU A NEKONEČNOSTI VESMÍRU, tak to nikomu ani len NENAPADNE................. Prečo asi?????? LEBO V SKUTOČNOSTI SVET NIE JE TAKÝ, AKÝ SA NÁM POKÚŠAJÚ NAHOVORIŤ ŽE JE.
Ty si to nepochopil doteraz, tak sa na to vys*r.......
Podľa tvojej megatupej "logiky" Stvoriteľ môže stvoriť Zem, život, dušu, farby, Slnko, Mesiac, hviezdy..............ALE NEMôŽE STVORIŤ HOLOGRAFICKÉ PLANÉTY, lebo to je už "mágia", to sú nereálne veci, ktoré nemôžu existovať.......Ale vždy svietiace plynné Slnko existovať môže........ \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 15, 2022 12:15 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Xion píše:
Hned ti vyvratim toto. Takze toto je ten tvoj stvoritel? Takto tam su tie hologramy? Keby tam takto boli, z casu na cas by nejaky spadol. Nic nema stalu trvanlivost. A to by bolo pozorovane, ze to tak padlo.

Tebou požadované fotky ako dôkazy (alebo ideš tvrdiť, že fotky havarovaných balónov so satelitmi sú spravené na počítači? Máš na to právo, ale bude to už za hranicou Xionizmu...) som postol, absolútne nijak si na ne nereagoval... Prečo? Pretože si zbabelec. Keď dostaneš dôkazy ktoré narúšajú tvoje chybné videnie sveta, strčíš hladu do piesku ako pštros...

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Naposledy upravil Xrazovy_nick dne sob led 15, 2022 12:24 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 15, 2022 12:21 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Xion píše:
...Dalej, kto by to udrzoval. Ako by tam vyletel?

Příloha:
1.jpg
1.jpg [ 68.08 KiB | Zobrazeno 7323 krát ]

Příloha:
2.jpg
2.jpg [ 91.77 KiB | Zobrazeno 7323 krát ]

Příloha:
3.jpg
3.jpg [ 11.79 KiB | Zobrazeno 7323 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 15, 2022 12:23 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Příloha:
4.jpg
4.jpg [ 92.55 KiB | Zobrazeno 7323 krát ]

Příloha:
5.jpg
5.jpg [ 28.63 KiB | Zobrazeno 7323 krát ]

Příloha:
6.png
6.png [ 145.85 KiB | Zobrazeno 7323 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 16, 2022 6:58 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Vedia, že kruhová Antarktída je hranica plochej Zeme, tak provokujú NIČ NETUŠIACE OVEČKY.
Příloha:
covid_flatEarth.png
covid_flatEarth.png [ 583.14 KiB | Zobrazeno 7300 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 16, 2022 7:31 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Xrazovy_nick píše:
K tomu asi toľko. Každý človek s aspoň časťou zdravého rozumu ktorý číta našu komunikáciu musí vedieť, že slepou vierou tu trpíš TY. Ja som typ človeka, ktorý odmieta AKÚKOĽVEK vieru. Ja neverím v nič. Buď som v niečo 100% presvedčený, alebo niečo považujem za pravdepodobné či nepravdepodobné. Neexistuje jediiná vec v ktorú by som veril, ani jedna vec, vo vzťahu ktorej by som si povedal "Verím v to, že......."...Takže sa ma nesnaž vtesnať do svojho sveta. Ako vidím, zmenil si taktiku. Už nevieš ako argumentovať, tak zrazu PRVÝ KRÁT V ŽIVOTE o mne tvrdíš, že verím v mágiu.......Napísal si : "a vsetko vysvetlujes stvoritelom, hologramami, doslova magiou." ...........Tak to je SILA \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" Toto mne píše človek, ktorý sa tu pred nejakými dvoma rokmi (odhad) oháňal Bibliou, Bohom, Ježišom, atď a magickými schopnosťami Ježiša (ktorého nespomínal žiaden historik až do 4. storočia nášho letopočtu - prečo asi?...) ......
Xion, máš asi príliš slabú inteligenciu na to, aby si pochopil, že ŽIVOT JE MÁGIA....... Je to ZÁZRAK........ Ak existuje duša (jej existenciu môže popierať fakt len úplný idiot), prečo by holografické planéty mali byť "mágiou"? ..... Duša je aspoň 100x "magickejšia" než hologram...... A zrod života je tak isto aspoň 100x magickejší než hologram....... Divím sa, že ti to nedochádza........ Alebo vlastne...nedivím sa.
A inak, už si skončil s tými tupými argumentami? Už si skončil s tými trápnymi reakciami? Bolo by fajn keby áno, a keby si už nezakakával tento topic........
Obmedzený človek ako ty neuvidí dôkaz v ničom, čo nepodporuje jeho.................EMOCIONÁLNU VIERU V NIEČO.

Vkladas mi do ust slova, ktore som nepovedal. Ja som nikdy o magickych schopnostiach Jezisa nehovoril. Naopak, spochybnoval som, ze v Biblii je vsetko pravdive, a to vratane zazrakov Jezisa. A nielen to, spochybnujem aj co je o nom pisane na inych zvitkoch (ktore sa do Biblie nedostali).

100% presvedceny = len viera. 100% viera, ale je o viera. Ty si asi mylis presvedcenie s vedomostou. To je uz nieco ine, ked vies ako to je. Ked si 100% presvedceny, je to stale len 100% viera. Mozes sa aj pomylit, pretoze 100% presvedceny clovek sa uz casto mylil. Je to omylna bytost.

Magiou som Ti to nazval preto, lebo si vramci fyzikalnych pravidiel robis co chces. Schvalujes hologramy, silove polia, mozno aj teleporty ktovie, ale ich povod nevies vysvetlit. Proste ze sa niekde objavia nejake objekty, aj ked nehmotne (nehmotny je len ina forma energie, je to stale materialny objekt). To je nieco ako magia, myslel som to tak, ze akoze to tam pricaroval niekto. Presne takto argumentovali casto nabozenski fanatici, len to ti chcem povedat. Cize, tie hologramy tam dal proste podla teba nejaky stvroritel, a to tvrdis ty a uveril si tomu. Si o tom 100% presvedceny. Ale je to len tvoja viera a je to nerealne (mimo fyzikalnych zakonov), lebo ak su tam hologramy, da sa k nim doletiet, musia to byt fyzicke objekty , ktore vyzaruju obraz. Nedava ani logiku, ze by boli 100% neomylne, a vzdy zobrazovali co maju... dokonca na ne posobila aj gravitacia, chodili jeden za druhy (ked hviezdu nieco zastrie, alebo su to dve hviezdy blizko seba a obiehaju okolo seba. (gravitacia je tu myslene, ze sa spravaju akoby mali gravitaciu, co je podla teba udajne aby nas oklamali)
Tou magiou som myslel, ze ty si to proste vysvetlil hologramom, a jeho povod si vysvetlil typom "vo stvrty den Stvoritel vytvoril hologramy"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 17, 2022 11:39 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
(Xiona ignorujem, on je ako kolovrátok, stále si hudie to svoje, bez ohľadu na množstvo dôkazov jasne vyvracajúcich "Zemeguľu")

Toto video jasne ukazuje, prečo je nemožné aby Slnko bolo strojcom lunárnych fáz Mesiaca :

https://www.youtube.com/watch?v=1AFDDxoB3yo

V skratke : kruhový tieň Slnka na guľatom Mesiaci spôsobí VŽDY LEN A LEN VODOROVNÝ TIEŇ, lenže my nikdy nič také nevidíme.

Takže toto video : https://www.youtube.com/watch?v=G10m2ZZRH4U ................... jasne ukazuje, že Mesiac má tvar podobný tanieru (kľudne to môže byť konkáva)....

MESIAC NIE JE ŽIADNA GUĽA, A VAČŠÍ DôKAZ UŽ ANI NEMôŽETE DOSTAŤ!!!

Samozrejme XION tu napíše zas nejaký svoj blábol, pretože Xion je BIOROBOT, žiadne dôkazy VYRACAJÚCE jeho "obraz sveta" ho proste NEZAUJÍMAJÚ............. Preto nemá zmysel diskutovať s ním minimálne ohľadom tejto problematiky (Plochá Zem, hviezdy, planéty, vesmír)....

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 23, 2022 5:07 pm 
Offline

Registrován: ned zář 21, 2014 8:13 pm
Příspěvky: 10
Chtěl bych se zeptat těch co skutečně věří na plochou zem, proč na videu elektrárny v Gdaňsku, kterým se snaží dokázat plochou zem, není vidět celé komíny, ale vidět je jen po část ohraničenou červenou čarou a zbylá část je skryta za vodní hladinou . Navíc elektrárna není postavena přímo na pláži, ale několik metrů nad úrovní moře.

Byl použit nejvyšší komín.


Přílohy:
zeme3.JPG
zeme3.JPG [ 87.27 KiB | Zobrazeno 7121 krát ]
zem2.jpg
zem2.jpg [ 580.72 KiB | Zobrazeno 7121 krát ]
zeme1.jpg
zeme1.jpg [ 241.06 KiB | Zobrazeno 7121 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 23, 2022 11:41 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
kar : Sorry, už sa odmietam venovať "nováčikom"......... Všetko toto tu už bolo rozobraté, v tomto topicu je to X krát vysvetlené, je tu odkaz na množstvo amatérskych videí, atď.... Preštuduj si placata-zeme.cz ....... Aj tam máš množstvá videí.... Je ich plný YT, lenže ťažko sa k nim "dokopeš", pretože AI youtubu je tak nastavená, ako Matrix chce aby bola...

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 777 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 52  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz