Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 20, 2024 4:17 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 777 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 52  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv kvě 28, 2020 5:36 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jednorazovy - ta zem nieje dokonala gula, to nikto netvrdi. Ani neutronove hviezdy, ktore su ako telesa najblizsie dokonalej gule, nedokazu vytvorit dokonalu gulu, a su tam odhadovane prevysenia 5mm (teda akoby hornaty povrch, ktory dosahuje prevysenie 5mm). Samozrejme ze vplyvom roznych sil, ako rotacnej sily, sa ti to vyformuje do niecoho elipsoidneho. Ten rozdiel je ale tak maly, ze ked sa na to pozries s dialky, je to zanedbatelne. Clovek nevie rozlisit odchylky ako 1%, 2%, 5%... mozno az okolo 10% by to bolo postrehnutelne. Navyse, ked sa pozeras na zem, nevidis jej celu polovicu. Cim si blizsie k zemi, tym viac vidis len jej necelu polovicu. Az v teoretickom nekonecne by si videl celu pologulu. (to by bola ale zase tak daleko, ze by to bola nekonecne mala bodka... cize vlastne presne polovicu gule z tvojho pohladu a teda jej celu rovnikovu kruznicu, nevidis nikdy. Neda sa to. Je jedno z ktorej strany pozeras. Kamera je len jeden bod. Potreboval by si viac bodov, tak ako mame my oci, ale pri fotografovani planety sa to neda. Mas vzdy len jeden bod, na jednom snimku. Cize ani nevidis jej cely priemer.


Jednorazovy, tvoj problem je, ze nemas logicke myslenie. Nevies si pospajat, ked mas dost vela fragmentov z pozorovani, co je mozne a co nie. Je to taka detektivna cinnost. Takto sa ozrejmuje aj trestny cin, co sa stalo... detektiv tam nebol. Ale dobry detektiv, ak najde dost stop, dokaze sa dopatrat k pravde. Nikdy to ale nieje samozrejme 100%. Ale povedzme 99,9%. To iste mas s historiou. Ked si to spajas, urcite moznosti sa vylucuju, ze takto to nemoze byt a podla toho sa ti formuje mozajka, ako to byt moze. Proste ostava ti coraz menej moznosti, z ktorych vyberat, cim viac "fragmentov" a stop, najdes. Takto postupne vedci spajali hlavy dokopy, od cias davnych, a postupne sa formovali rozne teorie. Niektore sa podarilo vylucit (na zaklade novo najdenych poznatkov, respektive chyb v logike predoslych autorov).

Ty proste vyvracas vsetko, neveris nicomu, spochybnujes vsetko, vymyslas si konspiracie. Bez dokazov. Cely predosly vyskum ignorujes. A samozrejme, citit tam tuzbu, ze chces aby to tak bolo (lebo teoria vesmiru sa ti zda nudna, nechces aby bola pravda taka). Tym padom ale citit z teba tlak, ze ohybas pravdu, podla svojho presvedcenia, a ignorujes velmi vyznamne argumenty. Akymi su komety, a ich pozorovania.
Vzdy vsetko vlastne znegujes tym, ze prisli ufoni, a stvorili tam kupolu, a tak je vsetko mozne. A ze zvitky si nevies overit , kedy boli napisane. To ako fakt? Nevies, ze existuju vedecke metody, ktore su zalozene na rozklade izotopov, proste na tychto javoch sa urobili aj atomove hodiny, ktore meraju cas tak dokonale, ze iba neutronove hviezdy (pulzary), maju presnejsi a pravidelnejsi signal.

Nerobis si ziaden vlastny vedecky vyskum, proste si povies, ze dalekohlad je drahy... nesnazis sa najst ludi, co taky dalekohlad maju, skontaktovat sa s nimi... ty proste si uz pravdu nasiel, a nechces poznat tu skutocnu. Inak by si si dal zalezat na overeni nejakych veci. Cela ta flat earth komunita je jedna velka banda hlupakov, ktori sa snazia byt zaujimavi. A ktori prehrali argumentacne v kazdej jednej serioznej vedeckej diskusii, kam boli pozvani. Vyvracali im jeden blud za druhym.
A ich jediny argument je, ze na nic nemas 100% dokaz, lebo nevies vyletiet do vesmiru a pozriet sa na vlastne oci. A dalej, ze nevieme ako vznikol vesmir, a tak, moze byt na oblohe, co si tam predstavis... to je aky sposob myslenia? Mozu tam byt ufoni, moze tam vsetko, lebo vsetko sa da pricarovat? Prepac, ale skumanie fyzikalnych zakonov, chemie, ukazuje presne pravidla, ktore su nemenne a da s o ne opriet. Preto tam ziadna kupola byt nemoze, zrutilo by sa to na gravitacii. Bolo by to prilis masivne. Nemal by si to ako vysvetlit, odkial sa vzala ta hmota, na to. Ani kto to tam postavil. Akoze.. .ufoni? Magovia? Proste pseudoveda, sci-fi, ako vysite. Este ze je tu realna veda.
A Elon Musk pre mna nieje nikym. Ja neuznavam bohacov, ani ludi s privelkym egom, co sa vsade pretrcaju a machruju. Jeho experiment, je nedoveryhodny. To uznavam. Viem, ze sa vela klame. Aj v rmaci studenej vojny sa klamalo. Nemysli si, ze som anti-konspirator. Ze odhodim vsetko, co zavana konspiraciou. Niesom mainstream ovca. Verim mnohym konspiracnym teoriam, alebo aspon zvazujem, ze by mohli byt realne. Koniec koncov, dokonca aj take MMS a jeho ucinok je oznaceny za konspiraciu, aj ze ludia maju parazitov. A ja viem, ze je to pravda. Ale toto, ze zem je plocha, to je absolutny nelogicky blud. Nemas ako vysvetlit pozorovanie vsetkych vacsich objektov vo vesmire.
Ty proste nevies o vede dostatocne, nevies, co vsetko sa da merat zo spektra. Nemas nacitane roky knih, o fyzicke, nemas na to inteligenciu ako vedci, ako Einsteain. Nevies, co vsetko sa da merat zo ziarenia. Keby si to vedel, vedel by si, ze vzdialenost hviezdy, dokonca jej vek, sa da zistit so spektra svetla. Dokonca aj zlozenie tej hviezdy, kolko obsahuje zeleza, vodiku, helia... to nedobehnes len tak, musel by si sa tomu aj 10-15 rokov intenzivne venovat, aby si zistil, ze to vsetko do seba zapada.
Preto som ti poslal ten link. Nevies, ako funguju elektrony v atome, ze ked preskoci na dalsiu uroven, kvoli obsahu nejaho prvku vo hviezde, ze ti vedci to vedia vycitat so spektra svetla, lebo je tam vynechana cast toho spektra (taka cierna palicka, ze toto svetlo je kompletne zablokovane), ale vedci vedia presne, ze tam chyba ta palicka preto, ze elektron poskocil do vyssej urovne, ako svetlo prechadza tymi atomami, a tym padom zmeni ten foton intenzitu. Cize vedci podla toho vedia, ake prvky sa nachadzaju v tej hviezde A TO LEN CISTO ZO SPEKTRA SVETLA, KTORE TA HVIEZDA VYZARUJE. Kto by im to akoze podsuval z nejakej kupoly? Ved najprv sa o tych veciach nevedelo. To sa zistilo az potom, pocas 20 storocia. Dovtedy nevedeli, preco su tie cierne ciarky na spektre z hviezdy. Az ked sa lepsie pochopilo fungovaniu fotonov. A kazda hviezda ma unikatne spektrum, doslova akoby DNA, alebo nieco. Nie Jednorazovy, vies bohuzial malo, a preto ti to nezapada, lebo nevies dost, aby si si vedel tie jednotlive fragmenty spojit, ze to sedi a dava to ucelenu teoriu. Ty si proste detektiv, ktoreho obelsti vrah, lebo nevies ten pribeh zrekonstruovat zo stop, ktore zanechava. Preto konieckoncov nemoze byt detektiv ani vedec, hocikto. Je mi luto hlavne to, ze raz sa budes za tieto prispevky hanbit. Casto si to potom clovek pomaze po sebe, z hanby, videl som to uz vela krat.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 29, 2020 9:38 am 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Jak už jsem tu psal, nejsem zavrzelý v tom, že Země je určitě kulatá, jsem ochoten po dostatečných důkazech přijmout fakt, že je to třeba i krychle \":-D\"
Ale jednorázovýNicku to jak píšeš, že kdyby se Země točila, tak to poznáme nesouhlasím. Dokonce si to lze úplně jednoduše ověřit. Určitě jsi už někdy jel vlakem nebo autem. Pokud stojíš venku a ne ve vozidle, vidíš jak se vozidlo hýbe (z vesmíru pravděpodobně bys viděl pohyb Země). Pokud sedíš ve vozidle a to jede stálou rychlostí a nejede po nerovnosti (lépe to lze vidět ve vlaku než v autě), žádný pohyb necítíš, pokud něco vyhodíš do vzduchu, nespadne to do zadní části vozidla, ale zpět na původní místo. Říká se tomu ustálený stav, všechny předměty ve vozidle mají kinetickou energii toho pohybu, stejně tak to funguje se Zemí. Jinak jsem viděl video od nějakých černochů v Africe co žijí na rovníku a turistům tam ukazují, jak se voda točí v jednom nebo druhém směru v závislosti na které polokouli tu vodu lijí do nádoby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 29, 2020 8:01 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Jednorazovy_Nick píše:
... a tvoju mechanicku vieru k skolskemu systemu a k autoritam..... Lenze ty to nepriznas nie len predomnou, ALE ANI SAM PRED SEBOU.... Lebo by ta to POLOZILO..... \":D\" .....

Moje víra ve školský systém je taková, že když jsem nedávno dostal do ruky dokument, který strukturu hmoty vysvětluje jinak, než mě to učili ve škole, tak mě to nejen nepoložilo, ale dokonce jsem z toho byl nadšený. Nová teorie mi připadala natolik elegantní, že by i mohla být pravdivá. Dobré teorie jsou totiž elegantní, nejsou v rozporu s jinými dobrými teoriemi a mají jistou vnitřní krásu. Mě pouze mrzí, že fyziku neumím natolik, abych tomu opravdu pořádně porozuměl. A jestli je zeměkoule kulatá, šišatá nebo placatá je mi celeme jedno. Pro mě je podstatné, že technologie odvozené od přibližně kulaté země fungují více než 100 let poměrně uspokojivě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2020 10:26 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Xion píše:
Ty proste vyvracas vsetko, neveris nicomu, spochybnujes vsetko, vymyslas si konspiracie. Bez dokazov.

Xion, bohužiaľ si retardovaný....

200 dôkazov, že Zem nie je rotujúca guľa....

https://placata-zeme.cz/_files/20000043 ... %20(Slovak).pdf

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2020 10:30 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
pefi píše:
Vzdálenost od zemského středu na povrch (poloměr Země):
směrem k rovníku – 6378 km (poloměr rovníkový)
směrem k pólům – 6357 km (poloměr polární).
Rozdíl je cca 20 km, což je asi 0,3%.

Když bys měl kružnici o poloměru 10 centimetrů, tak takové zploštění udělá chybu asi 0,3 milimetry. Poznáš snad na fotce takto malé zploštění?

Výše uvedený výpočet je ale taky založený školské matematice, takže asi je na tebe moc složitý. Takže místo abys použil vlastní hlavu a zamyslel se co můžeš a co nemůžeš poznat, tak radši urážíš lidi.

0,3% snáď ani netreba spomínať, to by si nikto pri pohľade na "Zemeguľu" z vesmíru (čo je samozrejme SCI-FI) nevšimol. ALE AJ TO JE TOTÁLNA KRAVINA.... Vieš o čo ide ? Keby si mal viac ZDRAVÉHO ROZUMU, pochopil by si to.... Ide o to UROBIŤ PRÍBEH......... Vymyslieť XYZ "vlastností Zemegula", aby vznikol dojem, že keďže tá "Zemeguľa odkrýva stále viac a viac záhad" čím viac ju "poznáme", atď, tak to je obyčajná PSYCHOLÓGIA vedúca k tomu, aby si bol totálne presvedčený, že Zemeguľa EXISTUJE. Lenže ty si NIKDY nezmeráš žiadne zploštenie, a uvidíš ho LEN NA CGI OBRÁZKU (a vlastne ani to nie). Dôkazy o tom že Zem je PLOCHÁ, si vie overiť KAŽDÝ, kto to ihneď neodsúdil (ako napríklad ty, Xion, a drvivá väčšina ľudí z nášho chorého sveta).

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Naposledy upravil Jednorazovy_Nick dne sob kvě 30, 2020 10:39 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2020 10:38 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Igi píše:
Jak už jsem tu psal, nejsem zavrzelý v tom, že Země je určitě kulatá, jsem ochoten po dostatečných důkazech přijmout fakt, že je to třeba i krychle \":-D\"
Ale jednorázovýNicku to jak píšeš, že kdyby se Země točila, tak to poznáme nesouhlasím. Dokonce si to lze úplně jednoduše ověřit. Určitě jsi už někdy jel vlakem nebo autem. Pokud stojíš venku a ne ve vozidle, vidíš jak se vozidlo hýbe (z vesmíru pravděpodobně bys viděl pohyb Země). Pokud sedíš ve vozidle a to jede stálou rychlostí a nejede po nerovnosti (lépe to lze vidět ve vlaku než v autě), žádný pohyb necítíš, pokud něco vyhodíš do vzduchu, nespadne to do zadní části vozidla, ale zpět na původní místo. Říká se tomu ustálený stav, všechny předměty ve vozidle mají kinetickou energii toho pohybu, stejně tak to funguje se Zemí. Jinak jsem viděl video od nějakých černochů v Africe co žijí na rovníku a turistům tam ukazují, jak se voda točí v jednom nebo druhém směru v závislosti na které polokouli tu vodu lijí do nádoby.

Igi, čo tak použiť trochu viac zdravého rozumu ? ....
Choď vlakom Šanghaj Maglev, a keď bude v plnej rýchlosti, tak vylez na starechu..... Možno ti to potom s dôjde....ale už bude neskoro.
Už si pochopil ? Porovnávať jazdu vlakom/lietadlom vo vnútri, kde je "VYGUMOVANÝ" akýkoľvek odpor vzduchu, to sa absolútne nedá porovnávať s "točiacou sa Zemeguľou"... A keď sa budeš náhodou pokúšať situáciu "zachrániť" tým, že spomenieš atmosféru "Zemegule" ako činiteľ ktorý sa stará o to, že pohyb "Zemegule" (okolo svojej osi a okolo Slnka, čím to ešte nekončí) necítiš, tak.............. JE TO LEN TVOJA VIERA VO VYMYSLENÚ VLASTNOSŤ ATMOSFÉRY, SLÚŽIACU K TOMU, ABY ĽUDIA MOHLI UVERIŤ, ŽE ZEM JE TOČIACA SA GUĽA.
Stačí ?

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2020 10:51 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
pefi píše:
Moje víra ve školský systém je taková, že když jsem nedávno dostal do ruky dokument, který strukturu hmoty vysvětluje jinak, než mě to učili ve škole, tak mě to nejen nepoložilo, ale dokonce jsem z toho byl nadšený. Nová teorie mi připadala natolik elegantní, že by i mohla být pravdivá. Dobré teorie jsou totiž elegantní, nejsou v rozporu s jinými dobrými teoriemi a mají jistou vnitřní krásu. Mě pouze mrzí, že fyziku neumím natolik, abych tomu opravdu pořádně porozuměl. A jestli je zeměkoule kulatá, šišatá nebo placatá je mi celeme jedno. Pro mě je podstatné, že technologie odvozené od přibližně kulaté země fungují více než 100 let poměrně uspokojivě.

To, že nový systém štrutkúry hmoty vysvetľuje štruktúru hmoty inak než si sa učil JE PRE TEBA BOLESTIVÉ ZISTENIE ? NIE, JE TO SKôR NADŠENIE. Pretože ten starý systém o ktorom si sa učil v škole NEBOL zle učený ZÁMERNE, a fungovaniu sveta je to....úplne jedno. Na rozdiel od toho, či je Zem guľatá alebo plochá s kupolou. Pretože plochá Zem s kupolou = MEDZIDRUHOVÁ EVOLÚCIA NEEXISTUJE, VŠETCI SME DEŤMI STVORITEĽA A PRETO SI NEUBLIŽUJME - LEBO SI NIE SME CUDZÍ, SATAN EXISTUJE (našťastie jeho vplyvu sa DÁ úspešne brániť - ALE LEN KEĎ ČLOVEK VIE, ŽE EXISTUJE, a keď o ňom /ako o energetickej štruktúre/ nemá pokryvené informácie od neho samotného, pretože on ovládol aj náboženstvá - kooperuje aj u ateistov, aj u teistov - našťastie nie všetkých)...........AK BY TOTO CELOSVETOVO ĽUDIA VEDELI, DUŠEVNE A DUCHOVNE BY SME SA ZAČALI VYVÍJAŤ VEĽKOU RÝCHLOSŤOU...........A POTOM BY TEMNÉ ENERGIE (KTORÉ CHCÚ PREŽIŤ !!!....A BOHUŽIAĽ ZATIAĽ VLÁDNU) DO PÁR DESIATOK ROKOV ZANIKLI.......

Zdá sa ti to ako nezmysel ? Keby si nebol indokrinovaný ohľadom "Zemegule", ale bol by si odmalička (a celý svet s tebou) učený o tom že Zem je plochá (s detailnými informáciami o tom), tak by sa ti to zdalo 1000x pravdepodobnejšie než to, že Zem je točiaca sa guľa, ktorej pohyb absolútne necítime.

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2020 11:08 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
REÁLNA MAPA PLOCHEJ ZEME.

Příloha:
Reálna mapa plochej Zeme.jpg
Reálna mapa plochej Zeme.jpg [ 280.81 KiB | Zobrazeno 7859 krát ]

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2020 1:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Jednorazovy_Nick píše:
REÁLNA MAPA PLOCHEJ ZEME.

chapu to spravne ze tedy vsichni piloti velkych dopravnich letadel znaji tuhle placatou podobu a jsou soucasti konspirace o kulate zemi?

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2020 2:42 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
[quote="ash":3he1i5oz]chapu to spravne ze tedy vsichni piloti velkych dopravnich letadel znaji tuhle placatou podobu a jsou soucasti konspirace o kulate zemi?[/quote:3he1i5oz]
Všetci nie.... väčšina sú presvedčení, že 2D mapa (ako je táto, ale samozrejme majú tieto mapy v rôznych mierkach, podľa toho odkiaľ a kde lietajú) je vlastne 3D Zemeguľa "prerobená" do 2D podoby......... NEUVEDOMUJÚ SI, ŽE OPAK JA PRAVDOU.

Niektorí piloti to vedia, a povedali to (samozrejme za účasti povznášajúcich emócií) do skrytej kamery ...

https://www.youtube.com/watch?v=6k3Qz4imacA

https://www.youtube.com/watch?v=_wiViDhON8I


_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Naposledy upravil Jednorazovy_Nick dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 9033
1590843461


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2020 2:44 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Mimochodom, satelity poletujúce na obežných dráhach vo veľkých výškach sú............. TAK ISTO PODVOD........
Dajte si do googlu hľadať v obrázkoch "SATELITTES".............. všetko GRAFIKA \":lol:\"

Příloha:
nahradzaju satelity.jpg
nahradzaju satelity.jpg [ 78.2 KiB | Zobrazeno 7849 krát ]

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2020 5:32 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Jednorazovy_Nick píše:
Mimochodom, satelity poletujúce na obežných dráhach vo veľkých výškach sú............. TAK ISTO PODVOD........
Dajte si do googlu hľadať v obrázkoch "SATELITTES".............. všetko GRAFIKA \":lol:\"

A jak tedy podle tebe funguje GPS navigace?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2020 6:10 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Igi píše:
A jak tedy podle tebe funguje GPS navigace?

Příloha:
nahradzaju satelity.jpg
nahradzaju satelity.jpg [ 83.11 KiB | Zobrazeno 7840 krát ]

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 31, 2020 5:33 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jednorazovy, daj si pozor, koho nazyvas retardom. Este aj ISS bolo mozne pozorovat vlastnym dalekohladom, co aj niekolko amaterskych pozorovatelov spravilo. A vysledok bol, ze presne taky objekt, takeho tvaru tam letel, kde bola vypocitana jeho predpokladana draha, ked bolo za nim slnko.

Cize keby to bolo fake objekt, tak jedine, ze by na obeznu drahu dopravili maketu, ktora by mala presne taky isty rozmer. Tym padom by tam ale mali aspon jeden "satelit", aj ked falosny. Cize, zase kecas, ze neexistuju satelity, a podobne, ty proste niesi schopny vidiet dokazy. A samozrejme, vlastny vyskum sa bojis si robit, lebo by si dopadol ako kopa flat eartherov, ktori o sebe zistili, ze boli idioti, a to casto v priamom prenose, ked si to natacali. A to bola poriadne horka pilulka, ktorej sa bojis, a to tym viac, cim viac si verejne vystupil s obhajobou tejto teorie.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 31, 2020 9:37 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
[quote="Xion":2i3j1qgw]Jednorazovy, daj si pozor, koho nazyvas retardom. Este aj ISS bolo mozne pozorovat vlastnym dalekohladom, co aj niekolko amaterskych pozorovatelov spravilo. A vysledok bol, ze presne taky objekt, takeho tvaru tam letel, kde bola vypocitana jeho predpokladana draha, ked bolo za nim slnko.

Cize keby to bolo fake objekt, tak jedine, ze by na obeznu drahu dopravili maketu, ktora by mala presne taky isty rozmer. Tym padom by tam ale mali aspon jeden "satelit", aj ked falosny. Cize, zase kecas, ze neexistuju satelity, a podobne, ty proste niesi schopny vidiet dokazy. A samozrejme, vlastny vyskum sa bojis si robit, lebo by si dopadol ako kopa flat eartherov, ktori o sebe zistili, ze boli idioti, a to casto v priamom prenose, ked si to natacali. A to bola poriadne horka pilulka, ktorej sa bojis, a to tym viac, cim viac si verejne vystupil s obhajobou tejto teorie.[/quote:2i3j1qgw]
Dôkaz, že tí amatérski pozorovatelia skutočne boli amatérski a to čo si videl vo videu bolo skutočné ?
[b:2i3j1qgw]HOVNO. [/b:2i3j1qgw]To je ten dôkaz.

Teraz SpaceX s Falcon 9 spravili ďalší podvod........
Raketa síce vyletela (prečoby nie, kupola nie je 20 ani 50km nad Zemou), ale........... BEZ POSÁDKY.
Klikol som na celý prenos (už prebehnutý, čiže sa dalo pretáčať, preskakovať), a niekedy v 8. hodine akože nastúplili ľudia do Falcon 9, a Falcon 9 odletel............. To, že potom raktera spravila oblúk smerom dole (a doletela do oceánu - BEZ POSÁDKY), to už nikoho nezaujíma, že ? ...... DôLEŽITÉ JE TO, AKO TO ZOSTRIHALI \</div

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 777 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 52  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz