Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:44 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř zář 27, 2017 12:16 pm 
Offline

Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
Příspěvky: 89
Chapem. Som zvedavy na vysledky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 27, 2017 2:14 pm 
Offline

Registrován: úte dub 18, 2017 8:19 pm
Příspěvky: 36
Přiznám se, že i když chápu snahu (zejména mladých kluků) nějak omezit proces padání vlasů, tak DU bych tedy neakceptoval. Především proto, že tomu naprosto nevěřím. Ještě jsem neviděl věrohodně zdokumentovaný případ, který by prokazoval účinnost této metody. Zkušenosti, které jsme zatím četl od lidí, kteří to podstoupili (vicevlasu apod.), mi dávají za pravdu. Další věc je, co vše můžete z cizí ženské moči do sebe absorbovat. Velice pochybuji o tom, že by v dnešní době byl někdo 100%-ně zdravý. Dotyčná dárkyně navíc nesmí užívat žádnou HAK. Ostatně v případě potřeby užívání žen. hormonů se není nutné uchylovat jen k užívání DU. Není to jediný zdroj.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 27, 2017 6:31 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
George43 : Dávam si veľký pozor na to, aby som našiel správnu darkyňu ženského moču...
A - radšej piť moč zdravej ženy raz týždenne 2dcl, ako do seba pchať chémiu.
O ostatné (čiže detox a starostlivosť o zdravie ako takú) sa postarajú pravidelné derivačné kúpele, mlganie oleja (ktoré už u mňa nepredstavuje problém - vtedy mi večerné mlganie zhoršovalo trávenie v nasledujúcom dni - čo som nechápal...), občasná sankhapraksalana, a denné 22 hodinové lačnenie... Robím viac než 99,98% ľudí pre svoje zdravie (čo sa procedúr týka) a pre svoju stravu... Oddať sa tomu ale skutočne na 100%, obetovať tomu všetok voľný čas, to NEMIENIM, nie preto žijem, aby som si vyplnil každý voľný čas nejakou procedúrou. Viem, nič také mi nenavrhuješ, ja len tak píšem... že už pre svoje zdravie robím skutočne DOSŤ, a nemám dôvod sa obávať uriny zdravej mladej ženy.

ASPOŇ ČO SOM ZISTIL : Ak mužom rednú vlasy z prebytku DHT, tak derivačné kúpele praktikované X rokov, dlhý intermittent fasting (aj 22/2 či dokonca 23/1), denné visenie 10 minút hlavou dolu na inverznom stole praktikované dva roky, klystíry, atď.............NEPOMôŽU proti vypadávaniu vlasov u mužov s prebytkom DHT.................
ALE - zároveň však musím upozorniť aj na to, že som celý čas užíval svoju urinu, čiže si DHT zavádzal vždy späť do organizmu pitím 1,5 - 3dcl uriny denne (samozrejme Z NEVEDOMOSTI že tak činím...ani som nevedel totiž, že mám zvýšené DHT...) (tri mesiace pitia 8dcl uriny denne sa nepočítajú - je to len zlomok z tých 10 rokov čo som sa VENOVAL urinoterapii na báze jej prijímania do organizmu... Tomu sa už nevenujem - akurát urinu použijem na oči, uši a kloktanie. Tam sa vstrebe absolútne "nič" DHT-čka...)

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 30, 2017 10:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
JednorazovyNICK píše:
Ahojte.
Moja pleška na zadnej strane hlavy sa stáva čoraz viac realitou...a zdá sa mi, že aj kúty (ktoré som mal odmalička - po otcovi - no on neplešivel na rozdiel odo mňa, len mal proste kúty - tak mu rástli vlasy, už je ale mŕtvy - bývalý alkoholik) sa mi trochu zväčšili...
K VECI...
Asi 10 rokov pijem asi 1,5dcl ranného moču, ktorý je plný hormónov (a tým pádom aj DHT-čka, ktorý som zdedil vo zvýšenej miere po jednom aj druhom dedkovi ktorí sa skoro stali plešatými)... O tom, že autourinoterapia sa v niektorých mužských prípadoch (napr. keď muž pije svoj moč s obsahom DHT) podiela na plešatení, to mi NIKDY ANI NENAPADLO... 10 rokov vlastním knihy o urinoterapii od Malachova, a ten k*k*t sa tam o tom vôbec nezmienil.....ANI NÁZNAKOM... Preto som nahnevaný...
Píše tam len o tom, že keď budeme piť stredný prúd svojho ranného moču, tak si muži uchovajú mužnosť do staroby, a ženy ženskosť do staroby... No a asi zabudol pripísať, že muži sa môžu pripraviť na skoršie plešatenie - kvôli urinoterapii....
Navyše tam píše, že človek má piť len svoju urinu, prípadne urinu zdravých ľudí rovnakého pohlavie či urinu malých detí, ale urinu opačného pohlavia dospelého človeka piť nemá.... A pritom práve toto môže ľuďom so zvýšeným DHT pomôcť...
Ako - holá hlava mi nepristane... o to menej "chcem" mať plešku... \":D\"

Mám však dvoch kamošov v mojom veku (mladší o rok a o dva roky), ktorí tiež plešatejú, tiež to bude kvôli DHT (temeno hlavy v prvom rade), lenže oni sa urinoterapii NEVENUJÚ, nemajú to z toho... a ani zo zvýšeného množstva živočíšnych tukov - stravujú sa bežne, hlavne sacharidy.

Keď prestanem s pitím uriny, s urinovými klystýrmi (a budem robiť len shankapraksalanu raz mesačne + očistu pečene 2x ročne a iný detox - derivačný kúpeľ - ktorý robím celé roky a HOVNO pomohol proti plešateniu), a urinou budem akurát kloktať či umývať si oči, zastaví to moje plešatenie ?

Nájsť si partnerku (normálny vzťah) ktorá by mi venovala svoj "strednú prúd" aspoň raz týždenne (darcovská urinoterapia), to by problém nemal byť (vedela by, aký dôvod na to mám), a keby to nechcela, tak "čau pá", našiel by som si inú.
Stačilo by na to, aby sa mi zastavilo plešatenie, a aby vyrašili za nejaký čas vlasy tam, kde ich výskyt je čím ďalej, tým "redší" ? ...

Ďalej - čítal som, že vraj živočíšne tuky vo veľkom množstve zvyšujú DHT (pre tých čo nevedia čo to je - je to druh testosterónu), a tým sa zvyšuje "riziko" plešatenia u mužov...(pre rýpalov - neznamená to, že živočíšne tuky sú škodlivé, práveže naopak - a vie to čím ďalej tým viac ľudí...)
Kedysi som ich jedával 400-450g denne. MÝLIL SOM SA v tom množstve, v skutočnosti si vystačím s 200g tukov (z toho 170g živočíšnych, 30g kokosový) denne, hlavne keď som zdvihol sacharidy (ale stále som na LOW CARB).

Môžem proste spraviť pokus - vysadiť pitie uriny (takže už nepiť 1,5dcl rannej a 1,5dcl starej každý deň) napr. na 3 roky... Nájsť si zdravú priateľku (konečne sa dokopem do toho), a piť jej urinu tak raz týždenne... Keď plešatenie prestane a k tomu mi vlasy (aspoň čiastočne) dorastú, HURÁ, ostanem pri tom. Ak sa nič nezmení a budem mať vlasov menej než teraz, znovu by som sa vrátil k urinoterapii.
O svoje mužské hormóny (mužská vyšportovaná postava bez akéhokoľvek znaku estrogénu, mužské vyžarovanie) by som sa nemal báť - som na IF 22/2, to samo o sebe podporuje u muža testosterón, navyše ejakulujem v priemere 12-16x ročne, čiže ani takto neplytvám...


Čo vy na to ľudkovia, je to podľa vás dobrý nápad ?

PS : Čo viem, tak urinoterapia (teraz mám na mysli pitie uriny) vznikla hlavne v Indii, v Číne, alebo proste tam, kde bola málo výživná strava, a choroby z nej vyplývajúce (nie prebytok sacharidov - ako sa deje dnes, ale ich "primeranú množstvo", no zároveň NEDOSTATOK bielkovín, nedostatok tukov...). Preto si začínam myslieť, že pre človeka ako som ja, ktorí popri super detoxe jedáva denne (nie všetko každý deň, ale len tieto potraviny čo vypisujem) vývar z kostí a koží, nepasterizované maslo, kvalitné vnútornosti a svalovinu, varené čerstvé (chladené) sardinky, bio vajíčka, fermentované naklíčené a uvarené obilniny, nepasterizovanú bryndzu... a k tomu ešte nevyčerpávam svoj testosterón častou ejakuláciou....tak...si myslím, že mne je vnútorné užívanie uriny ako "hormonálny a minerálový doplnok" vlastne...NANIČ.... tak je ? ... Či ?

(Ctihodnymuz, prosím, zdrž sa komentára, lebo ma len nahneváš - tvoja rada bude zase "básnickou otázkou", a bude mi nanič)

U vás je to těžké, měníte názory a postupy jako ponožky a to se pak k něčemu dopracovat je opravdu obtížné. Proč si prostě nezajdete na testy a budete vědět co přesně potřebujete řešit místo těch nekonečných pokusů a omylů. Jinak já ani v normální ani v dárcovské urinoterapii problém nevidím a není nic snazšího než to prostě vyzkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 30, 2017 10:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
George43 píše:
To je klasický příklad, kdy je přání otcem myšlenky. Realita je však bohužel jiná. Většina žen preferuje převážně muže s normálním vlasovým porostem. Je třeba si uvědomit, že jen málokterému muži skutečně sluší více či méně vyholená hlava. Jde o určitou estetickou deformaci, která se pochopitelně projevuje i ve vnímání žen. Tím netvrdím, že plešatý muž si ženu (nikdy) nenajde. Jeho možnosti výběru jsou však oproti vlasatým kolegům poměrně omezené. Namlouvat si něco jiného, je tak trochu lhaní si do vlastní kapsy...

Většina žen preferuje muže kteří vyzařují silné charisma a mnohdy to nepřebije ani nabušená kreditka kterou jinak ženy preferují také docela silně. Zda preferují proti výše uvedenému vlasy, svaly a další vizuální vlastnosti se nedomnívám, to je jim skoro jedno, základní je charisma a pokud ho máte tak pleš nevadí prakticky vůbec.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 30, 2017 3:33 pm 
Offline

Registrován: úte dub 18, 2017 8:19 pm
Příspěvky: 36
Silné charisma jistě není na závadu. Je třeba si ovšem uvědomit, že nedílnou a dosti důležitou součástí této zvláštní formy přitažlivosti je i vzhled. O známém francouzském herci A. Delonovi se v dobách jeho největší slávy říkalo, že má neskutečné charisma. Proč myslíte, že tomu tak bylo? Protože jeho fyziognomie a celkové vzezření byly takové, jaké byly. Další poměrně známý amer. herec G. Clooney je také v této souvislosti vysoce hodnocen. Důvody jsou prakticky stejné, jako u Delona. A podobných příkladů lze nalézt více.

Za sebe bych to shrnul: Kdož jste, pánové, nevábného vzhledu a nemáte to ani čím kompenzovat (https://youtu.be/4YrSmOEFKHE?t=17), máte prostě smůlu. Je třeba pravidelně užívat nějaký (přírodní) inhibitor libida a ženám se spíše vyhýbat.\":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 30, 2017 6:15 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
George43 : plesatiem, a ty zo mna robis Quasimoda... Mam pekne telo a peknu (zalezi od vkusu) tvar.
A co sa tyka Alaina Delona... Ja ti neviem... Su zeny, ktorym sa vyslovene nepaci. Ja viem zhodnotit vyzor muzov (nebrani mi v tom ziaden komplex), ale Delon muzne vobec nevyzera(l)... A ked uz nie muzne, tak nech aspon vznesene, tam to je ale este horsie (tak vyzeram ja, mam povab, povedalo mi to viacero ludi). Fakt neviem co kto na tom Delonovi vidi.... Skaredy nie je, to urcite nie, ale... Aki cast tvare ma skutocne ze peknu ? Mne pride ako "dokonalo priemerne vyzerajuci", vystajlovany metrosexual svojej doby ... To uz Baldwin je podla mna 3x charizmatickejsi ako Delon.
Clooney ziskal charizmu slavou. Staci sa pozriet, ako v seriali Pohotovost sarm nemal prakticky ziadny, ale nadobudol ho rokmi... Pretoze sarm je V HLAVE, a nie na hlave \</div

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 30, 2017 8:03 pm 
Offline

Registrován: úte dub 18, 2017 8:19 pm
Příspěvky: 36
JednorazovyNICK píše:
George43 : plesatiem, a ty zo mna robis Quasimoda...

Nikde jsem nic takového nenapsal. To je tvůj vlastní, neopodstatněný závěr. Reagoval jsem na příspěvek p. Zajíčka o charismatu, přičemž 2. odstavec byl pochopitelně míněn s nadsázkou.

Pokud jde o Delona, Clooneyho a Baldwina (předpokládám Aleca) povšimněte si, že všichni mají velmi kvalitní vlasový porost. O alopecii se u nich nedá ani náznakem mluvit. Willis podstoupil někdy na začátku 90. let transplantaci vlasů, která se však příliš nepovedla, (neboť vlas. štěpy se téměř neujaly). Následně si začal hlavu vyholovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 30, 2017 8:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
George43 píše:
Silné charisma jistě není na závadu. Je třeba si ovšem uvědomit, že nedílnou a dosti důležitou součástí této zvláštní formy přitažlivosti je i vzhled. O známém francouzském herci A. Delonovi se v dobách jeho největší slávy říkalo, že má neskutečné charisma. Proč myslíte, že tomu tak bylo? Protože jeho fyziognomie a celkové vzezření byly takové, jaké byly. Další poměrně známý amer. herec G. Clooney je také v této souvislosti vysoce hodnocen. Důvody jsou prakticky stejné, jako u Delona. A podobných příkladů lze nalézt více.

Za sebe bych to shrnul: Kdož jste, pánové, nevábného vzhledu a nemáte to ani čím kompenzovat (https://youtu.be/4YrSmOEFKHE?t=17), máte prostě smůlu. Je třeba pravidelně užívat nějaký (přírodní) inhibitor libida a ženám se spíše vyhýbat.\":)\"

Stejně bych zde přeci mohl vyjmenovat, aby šlo také o herce, mnoho plešounů, trpaslíků, tlusťochů a dokonce i postižené a nedovedu si představit jak by mohl mít nouzi o ženy třeba Danny DeVito, abych uvedl alespoň jeden případ za všechny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 30, 2017 9:59 pm 
Offline

Registrován: úte dub 18, 2017 8:19 pm
Příspěvky: 36
Ale vždyť ve srovnání se svými lépe vypadajícími kolegy tu nouzi de facto mají. Každému muži, bez ohledu na to, jak vypadá, se zpravidla líbí hezké, atraktivní ženy. Pokud ovšem tento muž nedisponuje alespoň trochu přijatelným zevnějškem, tak nemá u zmíněných přitažlivých žen prakticky žádnou šanci. Při výběru partnerky tedy musí nevyhnutně volit kompromis a dochází tím k redukci výběru.

Celebrity typu Dannyho DeVita své fyz. nedostatky kompenzují (u žen) svými penězi a slávou. Stejný mechanismus uplácení se mimochodem používá i v případech vysokého věk. rozdílu mezi partnery, (kde je problém opět vzhled). V této souvislosti musím poznamenat, že mnohé dnešní ženy mají skutečně hroší kůži, vzhledem k tomu, co vše jsou ochotny za vidinou zbohatnutí podstoupit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 01, 2017 12:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
George43 píše:
Ale vždyť ve srovnání se svými lépe vypadajícími kolegy tu nouzi de facto mají. Každému muži, bez ohledu na to, jak vypadá, se zpravidla líbí hezké, atraktivní ženy. Pokud ovšem tento muž nedisponuje alespoň trochu přijatelným zevnějškem, tak nemá u zmíněných přitažlivých žen prakticky žádnou šanci. Při výběru partnerky tedy musí nevyhnutně volit kompromis a dochází tím k redukci výběru.

Celebrity typu Dannyho DeVita své fyz. nedostatky kompenzují (u žen) svými penězi a slávou. Stejný mechanismus uplácení se mimochodem používá i v případech vysokého věk. rozdílu mezi partnery, (kde je problém opět vzhled). V této souvislosti musím poznamenat, že mnohé dnešní ženy mají skutečně hroší kůži, vzhledem k tomu, co vše jsou ochotny za vidinou zbohatnutí podstoupit.

Zareaguji tedy naposledy a tím tuto zbytečnou debatu končím, protože ve vlasech to kouzlo zcela jistě není. Jistě víte že existuje přirozený sklon mužů vlastnit harém a šířit svoje geny co nejvíce, což je dáno logicky stejným principem jako u jiných živočišných druhů v přírodě. Prostě samice v tomto případě žena, mimo těch emancipovaných - myšleno vyšinutých, vždy upřednostní charismatického a schopného muže před nezajímavým a neschopným krasavcem a to dokonce i v případě že by se o toho schopného musela dělit s jinou ženou než by měla raději doma svého neschopného blbce sice krásného, ale k ničemu. Nic na tom nezmění a ani nemůže změnit civilizační vývoj, to je prostě evoluční proces vzestupu k vyšší kvalitě stáda a samice vždy bude na základě přirozeného instinktu vyhledávat nejvhodnějšího samce bez ohledu na jeho krásu a svaly, což jí je v dnešním světě k ničemu a ani potomstvu to nezajišťuje ty nejlepší předpoklady na uplatnění v dalším životě. V tomto ohledu ještě připomenu zajímavou věc které si lidé možná nevšímají protože zde klérus zavedl před staletími monogamní schéma. Je zajímavé se podívat na to proč. V kulturách kde schopný muž může mít neomezené množství žen pochopitelně pak nevyjdou na ty neschopné žádné a ti pak dělají hrozný bordel ve společnosti, proto se tam také uplatňují středověké formy trestů včetně hrdelních. Vzhledem k tomu že samiček je v přírodě vždy trochu více, cca 51% a samci umírají dříve, tedy ten poměr je ještě lepší ve prospěch samic došel klérus k názoru že bude rozumné přidělit úředně každému blbci jednu samici, nadbytečné budou jako kurvy sloužit všem a bude klid a ejhle ono to opravdu dlouho fungovalo. Dnes si myslím to postupně přestává fungovat protože morální a společenský rozvrat postupuje poměrně rychle a všichni nenávidí všechny, což bude v budoucnu velký problém, který navíc umocní přivážení velkého množství sice možná i krásných, ale naprosto neschopných samců ze zahraničí, což se nyní masivně děje v okolních zemích. Pro ně zde pochopitelně nejsou volné samice a jak vidíte vlasy jim jsou prd platné, chybí jim jiné hodnoty a že dělají bordel není zase tak složité zjistit, což jen potvrzuje to co jsem psal výše.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 01, 2017 4:06 pm 
Offline

Registrován: úte dub 18, 2017 8:19 pm
Příspěvky: 36
Promiňte, nechci se hádat. Mám však na věc trochu odlišný názor.
Já jsem nepsal, že kouzlo muže spočívá jen v jeho kvalitě vlasů. Ale v jeho celkovém vzhledu. Charisma není pochopitelně jen o vzhledu, nicméně ten je jeho významnou a nepominutelnou součástí. Kdo si myslí, že zevnějšek, tedy nejen fyzické dispozice, ale i např. způsob oblékání, je druhořadý, setrvává bohužel v omylu.

Pokud jde o monogamii, je věc jasná. Člověk je tvor polygamní, což uznává i stávající oficiální medicína. (Na toto téma jsou mimochodem zajímavé články a přednášky prof. P. Weisse. Vystupoval svého času i v rozhlasu). To je ostatně jeden z hlavních důvodů vysoké rozvodovosti v současnosti. Dalším je poměrně flagrantní úpadek morálky. V tom s Vámi souhlasím.

Úspěšnost muže je dnes poměřována především jeho schopností vydělat peníze. V tomto bych s Vámi také souhlasil. Je ovšem zajímavé, že mnohé ženy těchto úspěšných mužů (vesměs bohatých podnikatelů) mají tendenci vyhledávat ty Vámi zmíněné mladé a hezké blbce za účelem páchání jistých intimních aktivit. A není to až tak řídký úkaz. Sám, když jsem byl mladší a docela hezký (a snad ne úplně blbý) chlapec, jsem to při různých příležitostech (opakovaně) zažil. Nikdy jsem ovšem na podobnou nabídku nereflektoval.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 01, 2017 9:15 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Dôležitejšou vecou než je krása tváre, je VÝRAZ tváre... To som kedysi čítal, a rokmi som si to uvedomil... Sem-tam vidím "matematicky krásne" mladé ženy, ale ostávam "chladný"... No niekedy (je to síce veľmi zriedka) vidím priemerne vyzerajúcu slečnu, ktorá ale má ISKRU, a to vďaka tomu čo z nej vyžaruje - a odzrkadľuje sa to na jej VÝRAZE tváre (ktorý je odrazom jej vnútorného stavu), na držaní tela, na pohyboch... Taká priemerne vyzerajúca, ale charizmatická slečna, má u mňa NAVRCH od krásnej, ale "neprítomnej", alebo hoci len trošku naduto pôsobiacej (hoci aj nechtiac)...
Druhá vec však je všímanie si čŕt tváre podľa "kondície", a tu žiaľ trpím "chorobou z poznania"... Viem presne na základe čŕt zistiť nedokonalosť "kondície" ako ženy, tak muža (muži ma ale nezaujímajú, partnera si nehľadám)...
Síce je tento topic o niečom inom, ale načrtnem tu to, čo asi nechcem príliš rozoberať v samostatnom topicu (nestretlo by sa to s nadšením, záujmom)...... Ide o to, že v dnešnej dobe má výrazné percento mladých ľudí znaky zlého vývinu.... Prídavné meno k tým divným znakom sa dá použiť toto : "nedorobené" .... Divné nosy, brady, deformácie, úplne čudné oči, "mimozemský vzhľad", príliš úzka tvár (ja som mal, stále mám úzku, ale reálne píšem že som si vylepšil vysokohodnotnou stravou za posledných 7 rokov svoju genetickú "kondíciu" - vyzerám zdravšie)...
Z profilu tvár do špicu, neexistujúca brada, nevyvinutá čeľusť, uši ako nejaký škriatok (špicaté).... Akoby postavičky zo Simpsonovcov reálne chodili medzi nami (až na tie mega oči)...
Dnes si ku mne sadla vysoká slečna, pekná chôdza, fajn postava, štíhla, ale nie vychudnutá.... No z boku jej chýbala brada, mala nejaký divný nos, akoby zle vyvinutý.... Mohla by byť X krát super, tak je tu ten HENDIKEP, ktorý si plno mužov nevšimne (lebo z celkového hľadiska bola sympaťáčka), no všimne si to VŽDY ten človek, ktorý bol s takými chybami oboznámený.....
Jedna vec je vkus (žena ektomorf, mezomorf, endomorf), uprednostňovanie takej a takej výšky, takého účesu, takej farby vlasov, taký temperament premietnutý do pohybu napríklad.... Druhá vec je vidieť chybný vývin v tvári človeka. Ja sám nemám dokonalú tvár z hľadiska vývinu, napr. musel som nosiť strojček na zuby, aby sa mi rozšíril zúžený zubný oblúk... Ďalej, mám akoby chýbajúce lícne kosti (asi po dedkovi, po ktorom to zdelila mamka). V každom prípade aj napriek tomu patrím k fešákom, HOCI nie k tým najväčším. A to práve pre spomínané chyby. Môžem ďakovať prírode za vysoké telo, sebe za to, že som si ho vypracoval, môžem byť rád za elegantnú chôdzu (ani neviem chodiť zhrbene...vždy ako pravítko, neviem to ovplyvniť), vraj umelecké pohyby, atď - ale som si plne vedomý svojich telesných nedostatkov, ktoré vychádzajú z nie ideálnej "kondície", genofondu, nazvyme to akokoľvek....
Na jednej strane je fajn že si všímam na ľuďoch tieto chyby vo vývine (vzniknuté nedostatočnou stravou, možno aj chémiou v potravinách a kozmetike, liekoch...), pretože sa tak vyvarujem (keby som chcel dieťa) tomu, aby sa narodilo dieťa so zlou konštitučnou kondíciou.... Na druhej strane ja na 99% dieťa nechcem, takže by som to nemusel riešiť... No na strane tretej, aj keď dieťa nechcem, prirodzene ma to ťahá do vzťahu so ženou, ktorá nemá konštitučné chyby, má všetko vyvinuté tak ako má mať, má peknú širšiu tvár s peknými zubami, očami, pekný nos, bradu.... A aj keby vo výsledku nebola extra krásavica, ale vyzerala skôr priemerne (proste by síce bolo jej telo s tvárou vyvinuté tak ako má byť, ale vo výsledku by to nebolo vyslovene krásne), má pre mňa taká žena väčšiu hodnotu (z pohľadu prírody - nemyslím hodnotu ako osobnosť), než nejaká s krásnymi očami a ladnou chôdzou, no s nejakou vadou čeľuste, slabo vyvinutým nosom, zvláštnou geometriou tváre, atď....... Pretože také divné až rušivé črty tváre patriace stredoeurópanovovi/stredoeurópanke, sú prakticky vždy ukazovateľom nejakej genetickej chyby..... Zdravý človek pôvodom európan, zle vyzerať NEMôŹE, nemôže mať divné črty tváre, nemôže mať divný nos, divné ústa, divnú geometriu tváre... To platí aj pre černochov, indiánov, aziatov......... Už trochu menej pre pôvodných obyvateľov Austrálie, napr. z nich čo som videl množstvo fotiek, sa mi nepáčila ani jedna žena... To je taká výnimka...

Ja nejak nesledujem showbiznis, ale napríklad tieto celebrity sú konštitučne nedostatočne vyvinuté....
Příloha:
cumberbatchheader.jpg
cumberbatchheader.jpg [ 68.76 KiB | Zobrazeno 12517 krát ]

Příloha:
Scarlett-Johansson-Evolution.jpg
Scarlett-Johansson-Evolution.jpg [ 107.57 KiB | Zobrazeno 12517 krát ]

Příloha:
thom_yorke_1249985868_crop_460x361.jpg
thom_yorke_1249985868_crop_460x361.jpg [ 28.99 KiB | Zobrazeno 12517 krát ]

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 02, 2017 5:59 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
Jarda píše:
U vás je to těžké, měníte názory a postupy jako ponožky a to se pak k něčemu dopracovat je opravdu obtížné. Proč si prostě nezajdete na testy a budete vědět co přesně potřebujete řešit místo těch nekonečných pokusů a omylů. Jinak já ani v normální ani v dárcovské urinoterapii problém nevidím a není nic snazšího než to prostě vyzkoušet.

tohle je výstižné \":!:\"
Nejhorší ale je, že se nikdy nepřiznal jaký problém řeší, aby jste mu třeba něco rozumného doporučil.
Podle mne má problém psychický. Podle něho žádný, ale zakládá tady každou chvíli nové téma s jinou problematikou a očekává, že se najde někdo kdo mu snad poradí, ale jakmile se tady nějaký anonym najde, tak nastupuje odpověď ve stylu ,,takhle to není,, ,,to nemáš pravdu,, ,,ty si myslíš, že ten a tamten to takhle dělal,, atp. Takže si kolikrát říkám o co mu vlastně jde, co by chtěl slyšet!! \":roll:\"
Za další proč se tady pořád vrací, když už se tolikrát s fórem rozloučil a sliboval, že nepřijde, tak se objevil a vždy pod novým nickem! \":roll:\" To mi taky nepřijde normální, že by rozpolcená osobnost nebo co! \":idea:\"
Byl tady zarytý zastánce ketozy a přes to nejel vlak a když si někdo dovolil oponovat tak to si vyslechl přednášku!! \":roll:\" Proč s ketózou přestal a jak je možné, že s něčím o čem je do morku kosti přesvědčen a přesvědčuje ostatní až křičícím způsobem (caps lock) ostatní, se najednou rozplynulo \":idea:\" Dočetl se nějaký závěr jistého badatele či koho a to pro něho bylo rozhodující!! Člověk by čekal, že to bude třeba po krevních testech a že se zde podělí o závěry, ale nic takového!!
Takže aplikující teoretik, který aplikuje teorii do té doby než se přikloní k jiné!! \":roll:\"
Ani neví pořádně kde je hranice množství sacharidů aby byl či nebyl v ketoze, jen co se kde píše a zarytě se držel co možná nejníže! Jeho nejznámější a samozřejmě logický argument o lese a co v něm je k jídlu, si taky upravil na les pro něho dokonalý s rostoucím ananasem a papájou, v každém stromě odšťavňovač a v pařezu mražák na šťávu z tohodle ovoce! \":roll:\"
Neber to košický multinicku špatně, rád by ti určitě někdo pomohl, spíše Jarda, ten má větší zkušenosti, ale to bys musel přiznat co tě trápí! Ono to docela z toho co tady píšeš jde vytušit, ale ty to popřeš!
Já za sebe ti můžu poradit či doporučit a už jsem ti to jednou psal, ať zkusíš 21 či 28 půst, ale tvůj argument proti je vlastně zároveň tvůj problém co tě asi trápí a to jak vypadáš atp. a jak by si po tom půstu vypadal!
Ale na to se můžeš z vysoka vys(!)at kdo si co myslí, protože řešíš sebe a svoje zdraví a do toho je každému ho(!)no! Poslouchal jsem to taky od lidí a od své baby, takže jestli nemáš ženskou tak máš o problém méně! Vyčistí se ti tím hlava, začneš mít návaly euforie a štěstí a začneš vidět věci jinak! Svaly docvičíš jako vždy to bych jako problém neviděl! Já končil 28 při výšce 187 na 65kg a ještě jsem měl tuk \":lol:\"
A ještě jedna věc k zamyšlení....tvůj život je dávno daný jak bude, záleží jen na tobě jak ho vědomě prožiješ! I když budeš dělat rozhodnutí zda to či ono, tak uděláš takové jaké má být, jaké je dávno dopředu dané, takže posléze se zabývat myšlenkou jestli by nebylo to druhé lepší je bezpředmětné! \":idea:\"
Takže jestli máš ženskou, třeba i tu správnou či vůbec nějakou potkat až za 5 let, tak máš prostě čas a dříve to stejně nebude! Jestli je tvůj úděl sedět u počítače a psát teorie na fórum jak najít to správné stravování či detoxikaci až do doby kdy ti z toho kompletně hrábne a odskočíš si od compu proletět se z okna, tak to tak má být taky \":!:\"
Takže hodně zdaru \":wink:\" (je to vše myšleno dobře pro koncept tvé románové odpovědi) \":wink:\"

Jarda píše:
Většina žen preferuje muže kteří vyzařují silné charisma a mnohdy to nepřebije ani nabušená kreditka kterou jinak ženy preferují také docela silně. Zda preferují proti výše uvedenému vlasy, svaly a další vizuální vlastnosti se nedomnívám, to je jim skoro jedno, základní je charisma a pokud ho máte tak pleš nevadí prakticky vůbec.

s tím se dá taky naprosto souhlasit!
a umět ženu zaujmout a hlavně pobavit \"8)\"
kdo neviděl film Hitch - lék pro moderního muže, tak ať se podívá \":idea:\" Ten hlavní příběh ani ne, ale na těch kterými film začíná je podstata!
https://www.csfd.cz/film/182329-hitch-l ... e/prehled/

George43 píše:
Realita je však bohužel jiná. Většina žen preferuje převážně muže s normálním vlasovým porostem. Je třeba si uvědomit, že jen málokterému muži skutečně sluší více či méně vyholená hlava. Jde o určitou estetickou deformaci, která se pochopitelně projevuje i ve vnímání žen. Tím netvrdím, že plešatý muž si ženu (nikdy) nenajde. Jeho možnosti výběru jsou však oproti vlasatým kolegům poměrně omezené. Namlouvat si něco jiného, je tak trochu lhaní si do vlastní kapsy...

pán je nějaký specialista v oboru? \":roll:\" nebo podle sebe soudím tebe \":idea:\" 43 bude asi Váš ročník a konstatujete svůj život po boku jedné ženy ne? Samozřejmě když to byla ta pravá a prožil jste šťastný život, tak jste šťastný člověk a můžou Vám někteří závidět \":wink:\" z vlastní zkušenosti s Vámi nemůžu v nejmenším souhlasit a souhlasím s Jardou jak jste si mohl výše všimnout!

Hezký den všem i těm komu přečtení mého výplodu vzalo 5 minut života \":mrgreen:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 02, 2017 8:38 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Nickname: Nic v zlom, ale mas skor zensky styl oponovania, vyjadrovania sa.
Ano, mam nejaku psychicku vadu, nepopieram. No tvrdit nazory menim ako ponozky (co nplapisal aj pan Jarda) - TO JE CO ZA BLUD ??? Ked, tak nazor ze uz zem nepridem - v tom pripade suhlasim, ze som v nom X krat prestrelil.... Ale co tak vyrazne nazorovo odlisne v mljich nazoroch sa komu moze zdat, ked za 7,5 roka som CELY CAS na nizkosacharidovej strave? Akurat uz nie som v ketoze... A to asi Nickname sere, co ? Ze uz nie som v ketoze, ze zom si "dovolil" opustit tento stravovaci smer po mozno troch rokoch (2013-2016) jeho uzivania.... Lebo to potom moze v tebe z tejto skutocnosti hlodat cerv.... Poviem ti jedno, ani tvoj vzor osobnosti (nic proti) pan Jarda nie je v ketoze... A ??? Zistil som, ze VOBEC NIE JE NUTNE byt v ketoze... OVELA PODSTATNEJSIE je byt stale v nizkosacharidovom rezime (napr. pri 75kg vaziacom stihlom cloveku to moze byt do tych 200g sacharidov, ak aspon trosku sportuje), ak jeho prijem tukov v strave je nad 50% celkoveho mnozstva kalorii. Narovinu - mam to z tabulky ktoru vypracoval Vlado Zlatos... SOM RAD, ZE SOM NA NU NATRAFIL... A samozrejme potraviny z ktorych prijimam sacharidy su uplne prirodne, neradinovane, a z 85% (ked su to klicene zrna ryze a klicene+fermsntovane zrna ovsa) su v bio kvalite...
Este raz - ani eskimaci neboli v ketoze - kvoli okolo 50g glykogenu ktory v priemere za den prijali zo stravy + kvoli premene znacneho mnozstva nimi skonzumovanych bielkovin na glukozu (jedli 250-300g bielkovin denne) v ich tele.
POTOM UZ KAZDY NAROD tak isto a vynikajucim zdravym, konzumoval vacsinou sice nizkosacharisovu stravu, ale ZDALEKA NIE stravu ketogenicku.
Mne ketoza nevyhovovala, musel som pit jak velbloud, kurna, mal som cele 3 roky nejaky prilis koncentrovany moc... Aj ked som pil o pol litra viac nez teraz, NEDOKAZAL som pri ketoze udrzat v sebe dostatok vody v svalovych tkanivach... A to aj pri konzumacii 100g sacharidov na 77kg hmotnosti. Teraz konzumujem takych 195-200g sacharidov denne, svaly mam trosku plnsie, rovnako tvar uz nevyzera tak chudo, vyzeram lepsie.
Kup si knihu "Vyzivujici tradice" a nastuduj si ju.....
Ak chces ostat v ketoze, ostan si. Mozno ti to nijak neublizi, mozno ti to len prospeje. Ja som z nej vsak RAD odisiel.
Mimochodom, popri plnobodnotnej naturalnej strave, celozrnej rastlinnej a celkovej zivocisnej (aj vnutornosti, vyvary z kosti a kozi) ide o to, aby okno na jedlo denne bolo co najkratsie....NESKUTOCNE SA TOTIZ SMEJEM Z TVRDENIA privrzencov ketozy (ja som sa z toho tvrdenia smial aj ked som sam bol v ketoze), ze ketogenicka strava je akoby stale trvajuca hladovka, a to preto, ze pocas hladovky je telo tiez v ketoze... Avsak ti co ten blud povedali akosi zabudli na to, ze AJ POCAS KETOGENNEJ STRAVY telo musi TRAVIT potravu, a pocas toho obdobia sa proste nebude cistit od starych buniek, nenecha regenerovat traviace organy, atd..... Takze 1000x radsej byt na nizkosacharidovej (nie ketogennej) strave vysokej kvality a mat okno na jedlo povedzme 2-6 hodin (ja mam 2, do 1 hodiny som nevmestil tych dalsich 100g sacharidov), nez byt na ketogennej strave, byt z nej dehydrovany (pokial nie si endomorf alebo mezomorf ci nieco medzi nimi), a mat okno na jedenie v trvani napr 10 a viac hodin...)...
Este raz - mne stafilo sa dozvediet ze eskimaci (podla vzoriek mocu, z roku okolo 192X, meralo sa u tych co jedli tradicnu stravu) neboli v ketoze, a z tyzdna na tyzden som opustil ketogenne stravovanie. A CO...TAK TO CITILA MOJA DUSA A ROZUM DOKOPY....a stale to tak citia. A budu.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz