Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:31 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Seronegativní revmatoidní artritída
PříspěvekNapsal: čtv říj 11, 2012 7:37 pm 
Offline

Registrován: úte led 03, 2012 1:53 pm
Příspěvky: 20
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na nemoc zv. seronegativní revmatoidní artritída. Zajímá mě tedy především příčina nemoci, možnost a pravděpodobnost vyléčení se. A kdyby měl někdo co říct k léčbě z vlastní zkušenosti, každá info pomůže. Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 7:43 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
mkatka píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na nemoc zv. seronegativní revmatoidní artritída. Zajímá mě tedy především příčina nemoci, možnost a pravděpodobnost vyléčení se. A kdyby měl někdo co říct k léčbě z vlastní zkušenosti, každá info pomůže. Děkuji

Doktori maji na kazdy zdravotni stav specialni nazev nemoci. A jeste se uceji jak zduvodnit ze to je nelecitelny a jak na tom do konce zivota pacienta vydelavat.

Pricina vetsiny nemoci a urcite i te tve je, ze ma clovek nekde neco ucpaneho a ma v tele usazeniny, ktere tam nepatreji. A zbavit se toho lze ocistama a pustama a samozrejme zmenou stravy. Pokud nejde o akustni stav, rada cislo jedna, nebavit se s doktorama a neverit jim. Predevsim jim neverit, ze je neco nevylecitelneho, spravne by meli rikat, ze to nevyleceji oni. Artritida samozrejme vylecitelna je.

V jedne knize se píše:
The build up of these toxins and waste in our body is killing us and directly causes Cancer, Heart Disease, Neuromuscular Disease, Digestive Disease, Diabetes, Arthritis, and a thousand other diseases.
Neco jako toxiny a odpadni latky v nasem tele nas zabijeji a primo zpusobuji rakovinu, nemoci srdce, ...., diabetes, artritidu a tisice dalsich nemoci.

Chces z vlastni zkusenosti, mel jsem dva neprijemne zdravotni stavy, samozrejme podle doktoru nevylecitelne jako vetsina zdravotnich problemu. Jejich cilem neni neco vylecit, ale rekneme prodat co nejvic leku a lekarskych zakroku. Co se tyka mych problemu, v prvnim pripade stacila zmena stravy, ve druhem 12 dni hladovky.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 12, 2012 8:30 pm 
Offline

Registrován: úte led 03, 2012 4:39 pm
Příspěvky: 38
Dobrý den, mám také diagnostikovanou séronegativní RA a jedná se o chronické zánětlivé onemocnění kloubů. Je to tzv. autoimunitní onemocnění. Je to stav, kdy některá ze složek imunitního systému poškozuje tkáně vlastního těla. Mám to již 17 let. Z mého pohledu je tato nemoc opravdu nevyléčitelná, ale při dodržování určitých zásad se s ní dá docela normálně žít. Od té doby co se stravuji dle tohoto fora a postupuji dle některých zde vyzkoušených praktik, mi je o mnoho lépe než dříve. Takže základem všeho je odkyselení a celková detoxikace organismu. Pokud si pročtete hlavní stránky tohoto fora a budete postupovat podle nich, tak není co zkazit. Poté očista střev, jater a dalších tělních dutin a v neposlední řadě, což bylo pro mě hodně důležité, protikvasinková dieta (v podstatě vynechání všeho sladkého, což byl dřív převážně můj jídelníček). Začátek není tak složitý, jak by se zdálo, ale nejdůležitejší je vydržet. Tak přeji hodně štěstí a doporučuji prostudovat celé toto forum. Lenka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 13, 2012 8:55 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Zdravím.Môžem len potvrdiť,čo napísala Lenka.Mne diagnostikovali seropozitívnu reumat. artritídu pred dvomi rokmi.Dnes som rok a pol bez liekov.Som bez bolestí.Takže sa určite výsledky dostavia,pokiaľ začnete na sebe pracovať.Držím palce. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 13, 2012 3:30 pm 
Offline

Registrován: úte led 03, 2012 4:39 pm
Příspěvky: 38
Zdravim paní Janinu, jestliže jste úplně bez léků tak to gratuluji. Myslím, že pokud tu nemoc nemáte dlouho, tak to asi jde. Jelikož já ji mám už od mládí (je mi 35), tak moje tělo a hlavně imunita je už dosti opotřebovaná a hlavně vlivem léků velice snížená. Ale bez léků se neobejdu. V současné době mám biologickou léčbu. Ale žádné jiné léky, což považuji za úspěch. Jste pouze na zelenině a ovoci? Můj jídelníček se skládá z patlaniny, zeleninových salátů, jím i maso, vejce, sýry, kefíř, občas rýže, pohanka, čočka, nějaká ta polévka a vyjímečně i normální oběd, ale spíše jako dělená strava. Maso zelenina. Ovoci a sladkému se snažím opravdu vyhýbat.ale musím říct, že mi určitě chybí nějaké látky, protože mi hodně padají vlasy a nerostou mi moc nehty. Což je pro každou ženskou trochu tragédie, takže se to pak zase snažím dohnat stravou a tak pořád dokola. Jako doplněk beru b-complex, bílý jíl,vitamin C, MSM, hořčík, laktobacily, kolagen, kyselinu chlorovodíkovou.Celkově vidím, že mi to moc pomáhá, ale ještě jsem si nenašla úplně tu správnou cestu. Mám za sebou 2 úspěsné šanky a 2 úspěšné jaterky. Občas klystýr. Máte nějaký tip co vám pomáhá? díky Lenka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 13, 2012 5:45 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Som vlastne takmer na surovej strave.Mäso nejem,občas si dám tuniaka zo skla,sem-tam ryba na grile,jem patlaninu z pravej ovčej bryndze nepasterizovanej,som prakticky skoro len na zelenine.Až teraz v lete som si dopriala nejaké ovocie doobeda,držím protikvasinkovú dietu /slinový test je oveľa lepší/,ale stále to nie je ideálne.Odkyseľujem sa uhork.šťavou,zeleným nápojom,zeleninové šťavy,pijem živú vodu ,robím si kefír.Niekedy si dám -hlavne po pečeňovej očiste pšeno,quinou,pohánku.Konzumujem namáčané orechy,semienka,orechové mlieko,do šalátov pridávam oliv.olej,tekvicový,konopný,fungicídne korenie,zelené riasy.Dopĺňam HCL,vitamíny skupiny B,kolagén,MSM,kremík,chlorid horečnatý,selénium,askorbát C,kapucínku,mám dve kúry s lékořicou spravené,D3 dopĺňam,rybí tuk,kokosový tuk,tráviace enzýmy,vit.E.Samozrejme,že som si dala predtým urobiť rozbor krvi na minerály a vitamíny.Robím si pravidelne urinové klystýry,mám asi 20 očíst pečene/dnes som akurát dokončila/,robila som si očistu ľadvín melónom-jednodňovú,rok čistím dutiny urinou a aj ju popíjam,výplach žalúdka každý týždeň raz až dvakrát ,niekedy si urobím jednodňovú hladovku,hlavne na spln.Teraz som nasadila Sanogel,mám naplánovanú antiparazitálnu kúru.Sladkosti nejem,tých som sa prejedla pred ochorením až-až.Mám doma aj Frolov prístroj,ale musím sa priznať,že som lenivá ho používať,dala som si záväzok,že začnem.Chodím na prechádzky denne.Nakoľko mám stále HCL málo a tiež horčíka,potrebujem vyladiť prekyslenie.Samozrejme má na tom veľký vplyv moja psychika,takže pracujem aj s touto oblasťou.Vyšetrenie krvi na temnom poli dopadlo veľmi dobre v porovnaní spred roka.Výsledky z odberu krvi sú tiež v poriadku , akurát mám menej železa stále.Takže asi tak v skratke.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 13, 2012 6:54 pm 
Offline

Registrován: úte led 03, 2012 4:39 pm
Příspěvky: 38
díky moc za vyčerpávající odpověď. Mám co dohánět \":D\" Lenka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 13, 2012 8:56 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Určite to zvládnete.Verte si a nepochybujte.Hlavne neprijmite program lekárov,že to je nevyliečiteĺná choroba.Mne dávali MTX tri mesiace injekcie /spolu 12/,bolo mi z nich veľmi zle,tak isto Sulfasalazín /objavila sa krv v moči/,preto som sa rýchlo rozhodla pre inú cestu. Cestu k uzdraveniu a nie k zmrzačeniu.Mám ešte veľa práce pred sebou,ale nevzdávam sa a som vďačná p.Zajíčkovi a ostatným členom,za toto skvelé fórum,ktoré ma posúva ďalej.Lenka držím palce,dokážete to aj Vy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 19, 2012 8:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
mkatka píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na nemoc zv. seronegativní revmatoidní artritída. Zajímá mě tedy především příčina nemoci, možnost a pravděpodobnost vyléčení se. A kdyby měl někdo co říct k léčbě z vlastní zkušenosti, každá info pomůže. Děkuji

Tak rad se vám dostalo dost a dobrých, navíc i příklady lidí se stejnou zdravotní problematikou, kteří problém již z větší části chápou a řeší a ejhle ono to jak na potvoru vyřešitelné vždy je, jenom nepodlehnout a nevěřit šarlatánům s titulem MUDr, že je něco neřešitelné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 12, 2012 7:48 am 
Offline

Registrován: stř pro 12, 2012 7:45 am
Příspěvky: 1
janin píše:
Určite to zvládnete.Verte si a nepochybujte.Hlavne neprijmite program lekárov,že to je nevyliečiteĺná choroba.Mne dávali MTX tri mesiace injekcie /spolu 12/,bolo mi z nich veľmi zle,tak isto Sulfasalazín /objavila sa krv v moči/,preto som sa rýchlo rozhodla pre inú cestu. Cestu k uzdraveniu a nie k zmrzačeniu.Mám ešte veľa práce pred sebou,ale nevzdávam sa a som vďačná p.Zajíčkovi a ostatným členom,za toto skvelé fórum,ktoré ma posúva ďalej.Lenka držím palce,dokážete to aj Vy.

Ahoj To je skvělé, to je úžasné informace, byl jsem také hledal to.
S pozdravem

_________________
http://pass4-sure.net/
http://www.android.com/
http://www.pass4-sure.net/C2040-408-dumps.html
http://www.wisc.edu/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 26, 2016 4:38 pm 
Offline

Registrován: stř zář 18, 2013 1:35 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den, chcela by som sa opýtať pani Janin s odstupom času, ako sa jej darí s RA bez liekov. Tiež mám diagnostikovanú RA, prešla som všetkými liekmi postupne a teraz som na biologickej liečbe bez iných liekov. Už to je celkom dobré, ale chcela by som sa dopracovať k tomu, že vysadím aj biol.liečbu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2016 3:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Helia píše:
Dobrý den, chcela by som sa opýtať pani Janin s odstupom času, ako sa jej darí s RA bez liekov. Tiež mám diagnostikovanú RA, prešla som všetkými liekmi postupne a teraz som na biologickej liečbe bez iných liekov. Už to je celkom dobré, ale chcela by som sa dopracovať k tomu, že vysadím aj biol.liečbu.

Tak určitě to jde, ale musíte opravdu tělo léčit a to znamená čistit a zásobit nutrienty z kvalitní stravy a doplňků, klid a pohoda, pokud to vůbec v tom našem Kocourkově je možné a mělo by vše fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz