Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:44 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 277 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát dub 17, 2015 2:15 pm 
Offline

Registrován: úte bře 31, 2015 3:38 pm
Příspěvky: 10
Také nesouhlasím s tou tetanovkou..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát dub 17, 2015 3:36 pm 
Offline

Registrován: stř dub 01, 2015 1:26 pm
Příspěvky: 10
Taky dík za video


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: úte dub 21, 2015 4:23 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 1:55 pm
Příspěvky: 12
Jonys píše:
Já bych tedy nesouhlasil s panem Jardou a tím tetanem. Na netu je pěkný článek (nechce se mi hledat), kde autor vypočítává pravděpodobnost nakažení touto chorobou - hluboká rána, zanícení... Navíc pokud k takové věci dojde (autonehoda), stejně vám tu tetanku šlehnou.
Spíš mě zajímá ta klíšťovka. Tu považuji za pravděpodobnější (vzhledem ke svému častému pobytu v přírodě) a spoléhat, že mě klíšťata obejdou nebo je hned chytnu...

Strašení klistovkou je taky marketingová záležitost. Výrazně častější i zradnejsi je lymska borelioza, ale tou se tolik nestrasi, protože na ni není očkování.

Jinak věřím, že platí to, co ohledně dalších nemocí- pokud máte tělo i psychiku v cajku, tak se nenakazite.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: úte dub 21, 2015 4:50 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Alma píše:
Jonys píše:
Já bych tedy nesouhlasil s panem Jardou a tím tetanem. Na netu je pěkný článek (nechce se mi hledat), kde autor vypočítává pravděpodobnost nakažení touto chorobou - hluboká rána, zanícení... Navíc pokud k takové věci dojde (autonehoda), stejně vám tu tetanku šlehnou.
Spíš mě zajímá ta klíšťovka. Tu považuji za pravděpodobnější (vzhledem ke svému častému pobytu v přírodě) a spoléhat, že mě klíšťata obejdou nebo je hned chytnu...
Strašení klistovkou je taky marketingová záležitost. Výrazně častější i zradnejsi je lymska borelioza, ale tou se tolik nestrasi, protože na ni není očkování.
Jinak věřím, že platí to, co ohledně dalších nemocí- pokud máte tělo i psychiku v cajku, tak se nenakazite.

Souhlas s Almou i Jonysem. Co se tyka tetanu, napriklad Anita Petek tvrdi, ze ockovani ani nepatrne nepomuze. na druhe strane specialne o ockovani proti tetanu se leckede uvadi, ze bylo zneuzito k pridavani latek ktere zeny strilizovaly a i k pridavani dalsich svinstev. Velice doporucuju podivat se aspon na cast klasickeho videa Anity Petek, s titulkama, https://www.youtube.com/watch?v=h5LjehZkFI0 a pak si jeste dohledat detaily v pisemnem prepisu teto prednasky: http://www.ulozto.sk/xKhyEeeW/prepis-pr ... f#download. V te prednasce, prepisu, se na konci mluvi i o tetanu, od strany 22, a vysledek je, ze ockovani proti tetanu je naprosto na nic. Nicmene i na toto ockovani se obcas umira.
Doporucuju vyse uvedene odkazy, at si udelate vlastni nazor.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: úte dub 21, 2015 7:31 pm 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
Alma píše:
Strašení klistovkou je taky marketingová záležitost. Výrazně častější i zradnejsi je lymska borelioza, ale tou se tolik nestrasi, protože na ni není očkování.

Jinak věřím, že platí to, co ohledně dalších nemocí- pokud máte tělo i psychiku v cajku, tak se nenakazite.

Tak víra je věc pěkná, ale necháte se kousnout nakaženým klíštětem s tím, že jste v poho a nic nehrozí?? A pokud je tělo a hlava v pořádku, nemělo by tedy ani očkování nijak uškodit, ne... Borelka je mrcha, kdyby očkování bylo, rád si ho nechám dát. Takto je nutno se vždy dobře prohlédnout, u LB je nutné mnohem delší přisátí, takže do 24h nalezené klíště by nemělo přenést dost borelií aby to člověka mohlo nějak ohrozit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: úte dub 21, 2015 7:46 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 1:55 pm
Příspěvky: 12
Jonys píše:
Tak víra je věc pěkná, ale necháte se kousnout nakaženým klíštětem s tím, že jste v poho a nic nehrozí?? A pokud je tělo a hlava v pořádku, nemělo by tedy ani očkování nijak uškodit, ne... Borelka je mrcha, kdyby očkování bylo, rád si ho nechám dát. Takto je nutno se vždy dobře prohlédnout, u LB je nutné mnohem delší přisátí, takže do 24h nalezené klíště by nemělo přenést dost borelií aby to člověka mohlo nějak ohrozit.

Kdo se bojí, nesmí do lesa, tady doslovně. Někdo se bojí víc nemocí, někdo zase víc očkování proti nim. Z toho, co jsem kolem sebe viděla, se bojím víc toho očkování. Neurologove by vám povypraveli, kdyby se nebáli \":)\". Ale někteří se nebojí...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: úte dub 21, 2015 7:48 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 1:55 pm
Příspěvky: 12
A jinak ta vaše víra je taky pěkná... Každý máme tu svou, vy v očkování, já v přirozenou imunitu. Řekla bych, že ta moje je historií víc ověřena \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: stř dub 22, 2015 10:17 am 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
Alma píše:
A jinak ta vaše víra je taky pěkná... Každý máme tu svou, vy v očkování, já v přirozenou imunitu. Řekla bych, že ta moje je historií víc ověřena \":)\"

Ne ne, já se očkování taky bojím! Ale do tohoto jsem dobrovolně šel již před lety. Právě kvůli spoustě času v rizikovém prostředí lesů a luk...a ta nemoc je potvorstvo, to se snad shodneme. A že je větší pravděpodobnost ji dostat než tetanus asi taky. A spoléhání na přirozenou imunitu...ještě jednou se ptám, zda se necháte infikovaným klíštětem dobrovolně kousnout. Zda si troufnete na bezprostřední kontakt s člověkem, co má ebolu nebo na styk s HIV+ člověkem??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: stř dub 22, 2015 10:37 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Jonys píše:
Ne ne, já se očkování taky bojím! Ale do tohoto jsem dobrovolně šel již před lety. Právě kvůli spoustě času v rizikovém prostředí lesů a luk...a ta nemoc je potvorstvo, to se snad shodneme. A že je větší pravděpodobnost ji dostat než tetanus asi taky. A spoléhání na přirozenou imunitu...ještě jednou se ptám, zda se necháte infikovaným klíštětem dobrovolně kousnout. Zda si troufnete na bezprostřední kontakt s člověkem, co má ebolu nebo na styk s HIV+ člověkem??

To kliste nemusim, ale styk s mladou, peknou a prijemnou HIV+ s potesenim \":D\" \":D\" \":D\"
Viz napriklad https://www.youtube.com/watch?v=tQCKb1JV-4A http://www.whale.to/c/willner_deadly_deception.html

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: stř dub 22, 2015 6:52 pm 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
No...takže já do takové míry angličtinou nevládnu, bohužel. Ale pokud jsem tomu rozuměl správně, tak oni tvrdí, že HIV virus nezpůsobuje AIDS? To je dost odvážné, zajímavé, že až na pár výjimek (Magic Johnson a ani ten nemá virus z těla pryč, jen nižší nálož, a to jsou případy mezi nebem a zemí - např. u několika pacientů s ALS taky došlo ke zvrácení vývoje, z příčin nám dnes neznámých) pacienti s HIV prostě AIDS onemocní, zatímco tvrzení, které tam čtu, že lidé nemocní AIDS nebyli HIV+ je úsměvné - tělo prostě jen netvořilo proti viru protilátky, které se na testech zjišťují...
Jestli si tam ten Ferda nechává dávat krev od HIV+ maníka, tak bych chtěl vidět, zda opravdu ten maník HIV má, dále zda Ferda okamžitě poté nedostal léky, které když podáme do 24h, tak virus zničíme a taky jeho testy za pár měsíců...jestli tvrdí, že se nenakazí. Taky je možné, že už HIV má a může mu to celé být buřt \":-)\".
Tvrzení, že nemoc vždy vybije jen ty, co vůči ní nejsou odolní je krásné! Pak mám otázku: proč jsou homosexuálové mnohem méně odolní vůči HIV než heterojedinci (neboť % nemocných homo je x-krát vyšší než u hetero)??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: stř dub 22, 2015 8:15 pm 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
HIV nebyl nikdy zachycen/zobrazen/vyfocen \":D\" \":D\"
http://prvopodstata.blog.cz/1101/hiv-sm ... ckych-leku
No, tak v devadesátkách asi ne, naštěstí už jsou zobrazovací metody někde jinde...stačí google obrázky, elektronové mikroskopy jsou paráda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: stř dub 22, 2015 10:44 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Jonys píše:
No...takže já do takové míry angličtinou nevládnu, bohužel. Ale pokud jsem tomu rozuměl správně, tak oni tvrdí, že HIV virus nezpůsobuje AIDS? To je dost odvážné, zajímavé, že až na pár výjimek (Magic Johnson a ani ten nemá virus z těla pryč, jen nižší nálož, a to jsou případy mezi nebem a zemí - např. u několika pacientů s ALS taky došlo ke zvrácení vývoje, z příčin nám dnes neznámých) pacienti s HIV prostě AIDS onemocní, zatímco tvrzení, které tam čtu, že lidé nemocní AIDS nebyli HIV+ je úsměvné - tělo prostě jen netvořilo proti viru protilátky, které se na testech zjišťují...
Jestli si tam ten Ferda nechává dávat krev od HIV+ maníka, tak bych chtěl vidět, zda opravdu ten maník HIV má, dále zda Ferda okamžitě poté nedostal léky, které když podáme do 24h, tak virus zničíme a taky jeho testy za pár měsíců...jestli tvrdí, že se nenakazí. Taky je možné, že už HIV má a může mu to celé být buřt \":-)\".
Tvrzení, že nemoc vždy vybije jen ty, co vůči ní nejsou odolní je krásné! Pak mám otázku: proč jsou homosexuálové mnohem méně odolní vůči HIV než heterojedinci (neboť % nemocných homo je x-krát vyšší než u hetero)??

Jonysi, asi je to tou anglictinou, ze jsi z toho precet/pochopil jen tak 5 procent. Ta predvadecka s krvi od hivaka byla tresnicka na dortu, ale hlavne dr. Willner mluvil o rade faktu dokladajicich, ze to ze HIV zpusobuje AIDS je blbost. A to tvrdi i rada dalsich vyznacnych vedcu.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 8:41 pm 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
pv33 píše:
Jonysi, asi je to tou anglictinou, ze jsi z toho precet/pochopil jen tak 5 procent. Ta predvadecka s krvi od hivaka byla tresnicka na dortu, ale hlavne dr. Willner mluvil o rade faktu dokladajicich, ze to ze HIV zpusobuje AIDS je blbost. A to tvrdi i rada dalsich vyznacnych vedcu.

Tak asi jo. Možná kdybys teda nějaké argumenty (pochopil-li jsem ale tak video je cca 1994?? - takže v medicíně asi tak 1000 let staré) uvést. A doplnit pár lidí, co žijí s HIV žil 20 a víc let a nedostali AIDS (máš jich aspoň 5% z celkového počtu HIV+??) a pak pár takových, co AIDS měli a neměli HIV (což ale může být - a) netvořily se jim HIV protilátky a b) ten, komu zjistí až AIDS, tak už opravdu netvoří protilátky...v podstatě proti ničemu \":?\" )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2015 8:52 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Jonys píše:
Tak asi jo. Možná kdybys teda nějaké argumenty (pochopil-li jsem ale tak video je cca 1994?? - takže v medicíně asi tak 1000 let staré) uvést. A doplnit pár lidí, co žijí s HIV žil 20 a víc let a nedostali AIDS (máš jich aspoň 5% z celkového počtu HIV+??) a pak pár takových, co AIDS měli a neměli HIV (což ale může být - a) netvořily se jim HIV protilátky a b) ten, komu zjistí až AIDS, tak už opravdu netvoří protilátky...v podstatě proti ničemu \":?\" )

Jonysi, to ze v medicine ubehlo 1000 let od natoceni videa v roce 1994 je fakt dobry \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" . Vidis za tech 1000 let nejaky pokrok ve vyleceni "chronickych/nevylecitelnych" nemoci? Muzes mi treba jmenovat aspon par nemoci z meho oblibeneho seznamu http://nemoci.doktorka.cz/, ktere neumeli vylecit pred 50 lety a ted to umeji? Co tech tisic let delali? Kdyz tam vezmu nemoci od A: afty, akne, alergie, angina, artroza a astma (jo, AIDS tam chybi). Co z toho umeji VYlecit (ne lecit)? Jen anginu nebo jeste neco? Treba to astma, mne rekla doktorka, ze je nevylecitelny a ja jsem si ho vylecil za par tydnu, hladovkou a lehkou upravou stravy. Myslis, ze doktori/vedci jsou uplni dementni a nemaji Google takze proto je astma porad nevylecitelny? nebo v cem je problem ze nic neumeji VYlecit? neni to zas o penezich?
Promin, jen jsi me dostal s tim "1000 let stare" \":lol:\" .

Co se tyka AIDS/HIV, ja jsem toho cet hodne, ale v anglictine a prislo mi to naprosto jasny.
Tady je aspon neco prelozenyho http://www.pharma.wz.cz/HIV_UVOD.html. Videim asi rozumet nebudes, ale treba tech par radku v cestine... A kdyz si das do googlu treba:
hiv aids podvod azt
tak dostanes dalsi odkazy, nektere proti oficialni verzi a nektere pro ni. Preber si to sam.

Jinak jeste k tomu pokroku mediciny za posledni dobu (...1994?? - takže v medicíně asi tak 1000 let staré...), myslim, ze jediny smer rozvoje mediciny je marketing, zakazy skutecne lecby a skutecnych informaci a prosazovani (pa)vedecke mediciny silou, napriklad ockovani. Zazraky jsou opravdu jen ve statistikach, jinak je lecba jak za cara, kdyz te neco boli tak to uriznem, treba zlucnik. No nic, trochu jsem se rozkecal.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2015 10:22 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Jonys píše:
Tak asi jo. Možná kdybys teda nějaké argumenty (pochopil-li jsem ale tak video je cca 1994?? - takže v medicíně asi tak 1000 let staré) uvést. A doplnit pár lidí, co žijí s HIV žil 20 a víc let a nedostali AIDS (máš jich aspoň 5% z celkového počtu HIV+??) a pak pár takových, co AIDS měli a neměli HIV (což ale může být - a) netvořily se jim HIV protilátky a b) ten, komu zjistí až AIDS, tak už opravdu netvoří protilátky...v podstatě proti ničemu \":?\" )

Co se tyka AIDS/HIV, ja jsem toho cet hodne, ale v anglictine, a prislo mi to naprosto jasny.
Tady je aspon neco prelozenyho http://www.pharma.wz.cz/HIV_UVOD.html. Videim asi rozumet nebudes, ale treba tech par radku v cestine... A kdyz si das do googlu napriklad:
hiv aids podvod azt
tak dostanes dalsi odkazy, nektere proti oficialni verzi a nektere pro ni. Preber si to sam.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne pát dub 24, 2015 4:40 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 277 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz