Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:57 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 277 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát lis 06, 2015 2:55 pm 
Offline

Registrován: stř srp 07, 2013 7:39 pm
Příspěvky: 11
Jo, ale jestli se nepletu, tak podle zákona už neočkované nesmí ani tam - pod šílenou pokutou, především pro jejich "pořadatele".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: ned lis 22, 2015 12:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Foxx píše:
Jo, ale jestli se nepletu, tak podle zákona už neočkované nesmí ani tam - pod šílenou pokutou, především pro jejich "pořadatele".

Obávám se že nejspolehlivější řešení je babička a dědeček, užijí si vnoučat a potvrzení nepotřebují. Nakonec si nenažraná farmacie sama zavře zcela své penězovody vlastní nenažraností. Prostý lid si vždy cestu našel, bez ohledu na různé zákony a nařízení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: ned lis 22, 2015 6:42 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Se školkou a dětmi a vůbec rodinným životem je ta potíž, že většině lidí vůbec nedochází dvě věci. Jedna z nich je to, že skoro každé dítě školku uvítá, neb prostě dobrá parta, kámoši jeho věku, první lásky, zážitky ze společného kmotění, jsou nenahraditelné a rodiče mu to těžko dají. I ti největší alternativci by měli uznat, že nemohou dítěti dát naprosto vše. Prostě budou chybět podněty určitého druhu, dítě BUDE ošizené. Druhá věc, která mnohým nedochází je to, že KAŽDÝ může abstrahovat od své "kariery", zažitých klišé ohledně stylu života, zaměstnanosti, místa bydlení atd. a je docela dobře možno být v raném dětském věku někde na chalupě, v přírodě, v lesích či horách, prostě žít pár let na volné noze, jen spolu, jako rodina, a tomu bytí spolu a hlavně s dětmi, podřídit naprosto vše. Je to jednodušší než se lidem zdá a vždy to je velmi pěkné, je to až překvapivě skvělé. Běžný člověk vůbec neví, jak je krásné bydlet jen s dětmi a spolu někde úplně mimo běžný šrumec. Několik let. Je to velmi přirozené a značně to posílí přinejmenším zdraví, mnohdy na řadu let, i desítky let. Samozřejmě hlavně dětem. Otázka očkování je tím vyřešena. Ostatně je tím vyřešena i otázka léků. Takto žijící lidé prostě vůbec nejsou nemocní, nemají ani rýmičku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pon lis 23, 2015 6:00 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
martina72 píše:
Se školkou a dětmi a vůbec rodinným životem je ta potíž, že většině lidí vůbec nedochází dvě věci. Jedna z nich je to, že skoro každé dítě školku uvítá, neb prostě dobrá parta, kámoši jeho věku, první lásky, zážitky ze společného kmotění, jsou nenahraditelné a rodiče mu to těžko dají. I ti největší alternativci by měli uznat, že nemohou dítěti dát naprosto vše. Prostě budou chybět podněty určitého druhu, dítě BUDE ošizené. Druhá věc, která mnohým nedochází je to, že KAŽDÝ může abstrahovat od své "kariery", zažitých klišé ohledně stylu života, zaměstnanosti, místa bydlení atd. a je docela dobře možno být v raném dětském věku někde na chalupě, v přírodě, v lesích či horách, prostě žít pár let na volné noze, jen spolu, jako rodina, a tomu bytí spolu a hlavně s dětmi, podřídit naprosto vše. Je to jednodušší než se lidem zdá a vždy to je velmi pěkné, je to až překvapivě skvělé. Běžný člověk vůbec neví, jak je krásné bydlet jen s dětmi a spolu někde úplně mimo běžný šrumec. Několik let. Je to velmi přirozené a značně to posílí přinejmenším zdraví, mnohdy na řadu let, i desítky let. Samozřejmě hlavně dětem. Otázka očkování je tím vyřešena. Ostatně je tím vyřešena i otázka léků. Takto žijící lidé prostě vůbec nejsou nemocní, nemají ani rýmičku.

.....ako napríklad cigáni v osadách........ \":lol:\" \":D\"
Ale inak súhlasím, pekný príspevok.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2016 1:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
martina72 píše:
Se školkou a dětmi a vůbec rodinným životem je ta potíž, že většině lidí vůbec nedochází dvě věci. Jedna z nich je to, že skoro každé dítě školku uvítá, neb prostě dobrá parta, kámoši jeho věku, první lásky, zážitky ze společného kmotění, jsou nenahraditelné a rodiče mu to těžko dají. I ti největší alternativci by měli uznat, že nemohou dítěti dát naprosto vše. Prostě budou chybět podněty určitého druhu, dítě BUDE ošizené. Druhá věc, která mnohým nedochází je to, že KAŽDÝ může abstrahovat od své "kariery", zažitých klišé ohledně stylu života, zaměstnanosti, místa bydlení atd. a je docela dobře možno být v raném dětském věku někde na chalupě, v přírodě, v lesích či horách, prostě žít pár let na volné noze, jen spolu, jako rodina, a tomu bytí spolu a hlavně s dětmi, podřídit naprosto vše. Je to jednodušší než se lidem zdá a vždy to je velmi pěkné, je to až překvapivě skvělé. Běžný člověk vůbec neví, jak je krásné bydlet jen s dětmi a spolu někde úplně mimo běžný šrumec. Několik let. Je to velmi přirozené a značně to posílí přinejmenším zdraví, mnohdy na řadu let, i desítky let. Samozřejmě hlavně dětem. Otázka očkování je tím vyřešena. Ostatně je tím vyřešena i otázka léků. Takto žijící lidé prostě vůbec nejsou nemocní, nemají ani rýmičku.

Tak jistě, problémy člověku vytvořila především civilizace jako taková, přírodní národy nemají problémy typu nedostatek peněz, protože je na nic nepotřebují, o očkování ani nevědí, tedy netuší jak by jim mohlo být prospěšné, neplatí daně a mají mnoho dalších výhod, které jim pochopitelně nemůže vynahradit civilizace. Myslím tím konzumní způsob života ve stálém napětí a večerní čumění do bedny, aby se správně vymytý mozek mohl zabývat stěžejně důležitou informací, zda si druhý den v hypersupermarketu koupí člověk vůbec ty nejlepší a nejzdravější smažené brambůrky, které by přírodní člověk nevzal do huby. Ono to je jednoduché, pokud by příští čtvrtek nebylo do obchoďáků dovezeno žrádlo, tak je takový problém, že půl národa do týdne vychcípá hladem. Oni prostě naprosto netuší jak se dostat k jídlu pokud by takovýto stav nastal a že to není zrovna nereálný scénář. Podobná věc by se člověka žijícího na chaloupce s vlastním pramenem vody někde u lesa, drobného chovatele a pěstitele vůbec nedotkla, no není to zajímavé téma k uvažování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2016 8:52 pm 
Offline

Registrován: pát úno 12, 2016 8:09 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, nedávno jsem byla v Thajsku asi na měsíc. Vrátila jsem se a asi po týdnu jsem dostala horečky které měli neobvyklý průběh.
Zašla jsem tedy do ordinace cestovní medicíny, bohužel asi až po měsíci testování, byl potvrzený pozitivní test widal-tedy protilátky na břišní tyfus \":shock:\" Naštěstí nejsem bacilonosič a nenakazila jsem všechny lidi v mém okolí. Bylo mi oznámeno, že léčba žádná neproběhne, protože se tělo vypořádalo s Tyfem samo. Nic méně mám ale stále bolesti břicha. Horečky už nemám. Na kontrolu mám přijít zase za měsíc a tím to západní medicína u nás končí.
Nikde jsem nenašla žádné informace o tom co můžu pro své tělo udělat sama \":cry:\" Můžete mi poradit co můžu pro své tělo tedy udělat? Tyfus působí zejména v tenkém střevě-může způsobovat jizvy, jak zjistím zda mám následky? Očista-dieta? jsem trochu ztracená.
Děkuji za jakékoliv rady.
Monika


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: sob bře 26, 2016 7:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
monomo píše:
Dobrý den, nedávno jsem byla v Thajsku asi na měsíc. Vrátila jsem se a asi po týdnu jsem dostala horečky které měli neobvyklý průběh.
Zašla jsem tedy do ordinace cestovní medicíny, bohužel asi až po měsíci testování, byl potvrzený pozitivní test widal-tedy protilátky na břišní tyfus \":shock:\" Naštěstí nejsem bacilonosič a nenakazila jsem všechny lidi v mém okolí. Bylo mi oznámeno, že léčba žádná neproběhne, protože se tělo vypořádalo s Tyfem samo. Nic méně mám ale stále bolesti břicha. Horečky už nemám. Na kontrolu mám přijít zase za měsíc a tím to západní medicína u nás končí.
Nikde jsem nenašla žádné informace o tom co můžu pro své tělo udělat sama \":cry:\" Můžete mi poradit co můžu pro své tělo tedy udělat? Tyfus působí zejména v tenkém střevě-může způsobovat jizvy, jak zjistím zda mám následky? Očista-dieta? jsem trochu ztracená.
Děkuji za jakékoliv rady.
Monika

Tak očistou střeva a jater patrně nic nepokazíte, jinak pochopitelně strava pro podporu imunity, probiotika a nic víc asi není třeba. Následky asi ani sama nezjistíte a v tenkém střevě má omezené možnosti i moderní medicína. Každopádně pokud vám celkem nic není, nedělal bych s tím zase takové starosti, tělo patrně infekci zvládlo a nyní se potřebuje pouze srovnat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2016 11:32 pm 
Offline

Registrován: sob úno 14, 2009 3:19 pm
Příspěvky: 32
Dobry den, dnes jsem byl pokousan od psa...byl sem na chirurgii na cisteni a zasiti...a samozrejme mne bylo doporuceno, preockovani tetanem. Naposledy sem byl ockovany snad jako pubertak...dnes mi je 38....jakkekoliv ockovani v soucastnosti uz odmitam...presto me doktor docela dobre nahlodal...trochu sem znejistel.....chtel sem se zeptat jaky na tuto situaci mate nazor....ockovat nebo je to jen farmaceuticka masaz....diky za nazory.....Petr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2016 11:44 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Očkování má dost velká rizika. Já bych se po pokousání psem proti tetanu určitě očkovat nenechala - oslabí to organismus ve velmi nevhodnou dobu. Ránu bych často kontrolovala a aplikovala protiinfekční opatření dle možností (vhodnou koncentraci mms, enterosgel, lavyl auricum i když to tady asi nikdo moc nezná) - jsou to věci, co mám zrovna u sebe. Určitě by šlo najít i něco jiného.

Na téma vakcíny proti tetanu jsem četla asi před rokem dost podrobný rozbor rizika tetanu vs. rizika očkování. Tetanus je velmi vzácná choroba i mezi neproočkovanou populací. Jenom je kolem toho dost hysterie, protože se na něj umírá nepříjemným způsobem. Riziko vážné reakce na vakcínu bylo myslím o dost vyšší. To, že se má po x letech přeočkovávat, jsou jen dohady. Ta čísla se hodně měnila, aspoň v USA, ale nic z toho není určeno vědecky a vědecky potvrzeno.

Zajímavé je, že i lidé, kteří jsou očkovaní, tetanus dostat můžou. Měnilo se totiž - aspoň v USA - složení vakcíny, a prý ji pak nikdo netestoval na účinnost. Takže v Austrálii prý ročně onemocní 12 lidí, z toho je půlka očkovaných.

Tento zdroj navíc uvádí, že očkování po zranění nemá smysl - protilátky se po očkování tvoří moc pozdě na to, aby zastavily probíhající infekci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 5:55 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Příloha:
Algonquin_Drops.pdf [231.37 KiB]
849 krát

O tom, že očkováním naroubované opičí a lidské viry způsobují rakovinu se ví už více než 100 let.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 5:29 pm 
Offline

Registrován: sob úno 14, 2009 3:19 pm
Příspěvky: 32
Taky mi pripada nesmyslne se jit ockovat proti tetanu nekolik dni po urazu a jeste ve trech cyklech, v rozmezi asi mesice....ale doktori to umi dobre podat takze clovek trochu vaha...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 6:33 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Doktoři mají i výhodu v tom, že většinou jednají s lidmi, kteří se cítí ohrožení, protože jim zrovna něco je. A pak se s nimi dobře manipuluje - odborník trochu postraší a je to \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 6:41 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
nofingers píše:
Dobry den, dnes jsem byl pokousan od psa...byl sem na chirurgii na cisteni a zasiti...a samozrejme mne bylo doporuceno, preockovani tetanem. Naposledy sem byl ockovany snad jako pubertak...dnes mi je 38....jakkekoliv ockovani v soucastnosti uz odmitam...presto me doktor docela dobre nahlodal...trochu sem znejistel.....chtel sem se zeptat jaky na tuto situaci mate nazor....ockovat nebo je to jen farmaceuticka masaz....diky za nazory.....Petr

Ten doktor ví o té problematice pravděpodobně úplně kulové, jen ti to musel nabídnout, aby byl z obliga.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2016 9:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
nofingers píše:
Dobry den, dnes jsem byl pokousan od psa...byl sem na chirurgii na cisteni a zasiti...a samozrejme mne bylo doporuceno, preockovani tetanem. Naposledy sem byl ockovany snad jako pubertak...dnes mi je 38....jakkekoliv ockovani v soucastnosti uz odmitam...presto me doktor docela dobre nahlodal...trochu sem znejistel.....chtel sem se zeptat jaky na tuto situaci mate nazor....ockovat nebo je to jen farmaceuticka masaz....diky za nazory.....Petr

Tak po teoretické nákaze vám standardní očkování moc užitku nepřinese a je navíc vysoce nepravděpodobné že by jste to chytil od psa. Spíše bych se bál vztekliny, tam se musí provádět naprosto jiný způsob léčby, většinou se to píchá do břicha a určitě to nejde pořídit ambulantně, ale musel by jste být ve špitále. Z tohoto pohledu má zásadní význam vyšetření daného zvířete, pokud je to možné a tím nákazu potvrdit, nebo vyloučit. Pokud tedy víte o jakého psa jde, neměl by být problém se očkování bez rizika vyhnout, ale i tak můžete z toho mít nějaký blbý zánět, ovšem ten by v nejhorším odstranila ATB.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2017 8:42 am 
Offline

Registrován: pát úno 25, 2011 1:28 pm
Příspěvky: 27
Mám dotaz pro pana Zajíčka- které vakcinace by jste spíše doporučil při cestách do rozvojových zemí? Chci procestovat celou Afriku a Jižní Ameriku. Žlutá zimnice je nutnost. (chápu fígl s MMS).
Myslíte si že jsou všechny vakcíny k prdu. Mám v sobě již dvakrát tetanovku (tenkrát za komančů se nás nikdo neptal a bouchnuli to do nás, stejně tak tuším obrna a záškrt). Díky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 277 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz