Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 1:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned srp 11, 2013 9:05 pm 
Offline

Registrován: sob srp 03, 2013 1:59 pm
Příspěvky: 16
zdravim vas taky mám už asi rok po modřině z fotbalu na ruce takové dvě divné ztvrdlinky a je to ztuhlé vazivo, dá se to nějak rozpustit něčím?nebo se to skutečně musí nechat vyříznout na chirurgii?néjaká mast na to vazivo by bal dobrá nebo jsem ještě slyšel o léku wobenzym to je prý také dobré na tyhle problémy a co vy pane ladislave pomohla Vám ta mast se svištím tukem?


Naposledy upravil miky dne čtv zář 19, 2013 1:10 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 13, 2013 12:51 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 27, 2013 9:39 pm
Příspěvky: 11
ten sviští tuk moc nepomáhá, zřejmě měl edajahy pravdu jakmile se to změní na vazivo tak už pomůže jedině vyříznutí, ale mě říkal chirurg že je to velice malinké a vyříznutí je zbytečné zatím. Taky říkal že to nic není , že fotbalisté a sportovci to mají velice často po modřinách, mě ale nejvíc štve že sem si to nezpůsobil sám, ale způsobila mi to zas..ná sestra. Uvidíme co bude dál, navíc čekal jsem radu od pana jardy ale po celém měsíci a půl nebyl schopný mi napsat jeho názor, volám mu už tak dva měsíce a nemohu se mu dovolat \":(\" zajímal by mě jeho názor kvůli tomu jsem tady psal


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2013 11:41 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 27, 2013 9:39 pm
Příspěvky: 11
Lidi sem z Vás velice zklamán, všichni na tomhle serveru podle toho co jsem četl se představujete jako hodní soucitivý lidé, ale jakmile sem přijdě někdo jako já nešťastný s problémem tak jediné co tak si čtete vesele moje trápení a snad se i při tom smějete, za měsíc a půl 600 lidi si přečetlo můj problém a z toho mi sem psal nějakej zfanatizovanej křesťan a jedna jediná osoba mi řekla o co se vlastně jedná , Jarda odepsal až tehdy co jsem napsal že se mi to lepší a žádnou radu mi nedal, byla chyba sem chodit a myslet si že mi pomůžete, všicni co si čtete vesele moje problémy a nemáte ani špetku slušnosti něco mi říct tak na to doplatíte, nadáváte na doktory a délate z jardy pánaboha ale za ty tři mésíce mi aspoň doktoří něco řekli a promluvili se mnou o tom problému a trochu mé uklidnili vy nic , Sbohem už jsem nikdy nepáchnu a budu jíst a žít jak budu chtít a ne si odepírat tohleto a támhleto amít strach ze všeho byla chyba 2 roky se řídit vaším životním mottem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 19, 2013 12:59 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
ladislav m píše:
Lidi sem z Vás velice zklamán, všichni na tomhle serveru podle toho co jsem četl se představujete jako hodní soucitivý lidé, ale jakmile sem přijdě někdo jako já nešťastný s problémem tak jediné co tak si čtete vesele moje trápení a snad se i při tom smějete, za měsíc a půl 600 lidi si přečetlo můj problém a z toho mi sem psal nějakej zfanatizovanej křesťan a jedna jediná osoba mi řekla o co se vlastně jedná , Jarda odepsal až tehdy co jsem napsal že se mi to lepší a žádnou radu mi nedal, byla chyba sem chodit a myslet si že mi pomůžete, všicni co si čtete vesele moje problémy a nemáte ani špetku slušnosti něco mi říct tak na to doplatíte, nadáváte na doktory a délate z jardy pánaboha ale za ty tři mésíce mi aspoň doktoří něco řekli a promluvili se mnou o tom problému a trochu mé uklidnili vy nic , Sbohem už jsem nikdy nepáchnu a budu jíst a žít jak budu chtít a ne si odepírat tohleto a támhleto amít strach ze všeho byla chyba 2 roky se řídit vaším životním mottem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\"

Domnívám se, většina lidí nereagovala, neboť s tím nemá zkušenosti a nevědí co s tím. Nikdo neví všechno. Je ve Vás příliš mnoho zloby a ta přidělává zdravotní problémy, ale to je Váš problém. Přeji Vám aby Vás ta zloba opustila a Vy se na vše mohl podívat s nadhledem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 19, 2013 1:04 pm 
Offline

Registrován: pon srp 19, 2013 12:38 pm
Příspěvky: 44
ladislav m píše:
Lidi sem z Vás velice zklamán, všichni na tomhle serveru podle toho co jsem četl se představujete jako hodní soucitivý lidé, ale jakmile sem přijdě někdo jako já nešťastný s problémem tak jediné co tak si čtete vesele moje trápení a snad se i při tom smějete, za měsíc a půl 600 lidi si přečetlo můj problém a z toho mi sem psal nějakej zfanatizovanej křesťan a jedna jediná osoba mi řekla o co se vlastně jedná , Jarda odepsal až tehdy co jsem napsal že se mi to lepší a žádnou radu mi nedal, byla chyba sem chodit a myslet si že mi pomůžete, všicni co si čtete vesele moje problémy a nemáte ani špetku slušnosti něco mi říct tak na to doplatíte, nadáváte na doktory a délate z jardy pánaboha ale za ty tři mésíce mi aspoň doktoří něco řekli a promluvili se mnou o tom problému a trochu mé uklidnili vy nic , Sbohem už jsem nikdy nepáchnu a budu jíst a žít jak budu chtít a ne si odepírat tohleto a támhleto amít strach ze všeho byla chyba 2 roky se řídit vaším životním mottem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\" \":evil:\"

Jsem zdravotní sestra a mnoho let jsem pracovala v nemocnici, odebrala jsem mnoha pacientům krev, ale nikdy jsem na takový problém se zatvrdlinou nenarazila. Zřejmě byl problém spojen s drobným zánětem, který zkomplikoval hojení po vpichu. Nebylo by od věci zkusit detoxikovat organismus například třídenní hladovkou a pravidelnými klystýry.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 19, 2013 4:13 pm 
Offline

Registrován: sob srp 03, 2013 1:59 pm
Příspěvky: 16
Pane ladislave buďte v klidu, já jak sem psal mám po modřinách z fotbalu dvě zatvrdliny a jsou větší než ta vaše 2mm,poslední dny jsem se o tom hodně informoval a jak Vám psal uživatel předtím, udělala se Vám tam sraženina z té modřiny po odběru, nestihla se vstřebat a změnila se na vazivo, mě chirurg říkal už tenkrát že ty vaziva sou nastálo , to prostě tam máte do konce života a nijak Vás to ohrožovat na životě nebude, tak se prostě s tím holt smiřte a ta sestra té se to vrátí samo karma ji chytí \":wink:\" .Jak zde píšou že to je po zánětu to by vás tam pálilo, bolelo, svědilo nebo byste to měl zarudlé což jste psal že takové problémy nebyly, ať se vám daří a nemyslete na tu zatvrdlinku \":wink:\"


Naposledy upravil miky dne čtv zář 19, 2013 1:11 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2013 2:28 pm 
Offline

Registrován: úte srp 20, 2013 2:16 pm
Příspěvky: 3
děkuji za aspoň nějaké odpovědi, sestřičko píšete že jste odebrala spuostu pacientům krev a nic se nestalo, tak jak je možný že ta sv..ě sestra mi způsobila tohle??protože jak sem říkal absolutně to odflákla, a pak se divíte že mám v sobě zlobu , to si sakra pište že mám v sobě zlobu, nejradši bych ty sestře jednu vrazil aby se probrala sv..ě jedna, naštěstí mé to nebolí a je to cítit pouze když zatnu sval ,takže skutečně se bude jednat o ztuhlé vazivo jak říká uživatel miky akorát si na to budu muset zvyknout že to tam je


Naposledy upravil Ladislavm dne čtv srp 22, 2013 7:42 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 21, 2013 12:45 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Fíha, chudák sestřička \":lol:\" No, hlavně, že to máte na koho svést.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 21, 2013 12:46 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Vy nemáte problém se zatvrdlinou, ale se sebeovládáním. No, ale hlavně že víme, kdo za to může.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 21, 2013 7:11 pm 
Offline

Registrován: úte srp 20, 2013 2:16 pm
Příspěvky: 3
jak mám na koho svést?prej chudák sestřička? prostě to ta kráva zbabrala já si to sám nezpůsobil jejím odbérem, ale hlavně že Vám to je k smíchu!dnes jsem to už nevydržel a šel jsem za tou sestrou do nemocnice a před plnou halou pacientů sem jí tam pěkné seřval tak že to všichni kolem pěkně slyšeli ale škoda že tam nebyl nikdo to bych jí tam pěkně lísknul jednu pořádnou českou facku to by koukala kráva \":D\" pak sem si nechal zavolat hlavního primáře a byl sem velice spokojený s jeho chováním , sestru také seřval jak tohle mohla dopustit a pak mé vzal do ordinace a řekl mi že to jsou na 99 procent ty ztuhlá vaziva a pokud by to vadilo ať si zajdu na plastiku to nechat vyříznout , tak si tam přinejhorším skočím \":D\" pan primář mé velice potěšil \":D\" konečné už mám klid a velice se mi po tom ulevilo


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 28, 2013 8:09 pm 
Offline

Registrován: úte črc 23, 2013 1:52 pm
Příspěvky: 22
Dagmara píše:
Domnívám se, většina lidí nereagovala, neboť s tím nemá zkušenosti a nevědí co s tím. Nikdo neví všechno. Je ve Vás příliš mnoho zloby a ta přidělává zdravotní problémy, ale to je Váš problém. Přeji Vám aby Vás ta zloba opustila a Vy se na vše mohl podívat s nadhledem.

Dle staré pravdy Primum non nocere. Kdyby se měli napsát nějaké blbosti jevždy lepší nereagovat nebo prostě napsát: "nevím".

ladislav m píše:
ten sviští tuk moc nepomáhá, zřejmě měl edajahy pravdu jakmile se to změní na vazivo tak už pomůže jedině vyříznutí, ale mě říkal chirurg že je to velice malinké a vyříznutí je zbytečné zatím.

Co přesně myslel když přídal "zatím"? Že to možno tak zůstane?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 12, 2013 9:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
ladislav m píše:
ten sviští tuk moc nepomáhá, zřejmě měl edajahy pravdu jakmile se to změní na vazivo tak už pomůže jedině vyříznutí, ale mě říkal chirurg že je to velice malinké a vyříznutí je zbytečné zatím. Taky říkal že to nic není , že fotbalisté a sportovci to mají velice často po modřinách, mě ale nejvíc štve že sem si to nezpůsobil sám, ale způsobila mi to zas..ná sestra. Uvidíme co bude dál, navíc čekal jsem radu od pana jardy ale po celém měsíci a půl nebyl schopný mi napsat jeho názor, volám mu už tak dva měsíce a nemohu se mu dovolat \":(\" zajímal by mě jeho názor kvůli tomu jsem tady psal

To není o tom zda vám chci, nebo nechci napsat svůj názor, prostě jedu fórum odshora dolů a nic nevynechávám a bohužel mě to jedno kolo již trvá déle než měsíc. Asi sem těch lidí chodí už prostě moc a já jsem holt jenom jeden. S tím voláním to je nějaké divné, že by jste se mě nedovolal dva až tři dny je možné, ale jinak je to blbost. Telefony beru stále a každý den, nicméně chce to značnou trpělivost, stále někdo volá a pokud s někým již mluvím, což mnohdy trvá déle než hodinu, nemohu současně mluvit i s někým dalším. Osobně bych na uvedený problém vyzkoušel obklady kostivalem, konkrétně kořen zalít teplou vodou, rozmixovat a tu šlichtu dát na gázu, přiložit na postižené místo a pod igelitem nechat působit klidně i hodinu. Pokud jde o staré poranění moc nevěřím v plné odstranění, ale zlepšit by se to mohlo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 19, 2013 10:05 am 
Offline

Registrován: úte srp 20, 2013 2:16 pm
Příspěvky: 3
Zdravím všechny

chtěl bych se velice hluboce omluvit za příspěvky které jsem tady psal, měl jsem těžké období v životě a vybíjel jsem si to tady na tomhle pozitivním web, který si to vůbec nezasloužil, zatvrdlina zmizela časem a vše je v naprostém pořádku. Ještě jednou velká omluva za vše.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 02, 2014 1:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Ladislavm píše:
Zdravím všechny

chtěl bych se velice hluboce omluvit za příspěvky které jsem tady psal, měl jsem těžké období v životě a vybíjel jsem si to tady na tomhle pozitivním web, který si to vůbec nezasloužil, zatvrdlina zmizela časem a vše je v naprostém pořádku. Ještě jednou velká omluva za vše.

Tak ne vždy musí mít člověk světlé dny, někdy prostě musí vypustit páru z přetopeného kotle, ale je výborné pokud to pochopí a umí analyzovat pro dny příští.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Pourazova modrina na stehne
PříspěvekNapsal: sob čer 14, 2014 8:21 am 
Offline

Registrován: úte črc 19, 2011 2:47 pm
Příspěvky: 1
Dobry den,
Neumel by jste nekdo poradit, jak lepe vstrebat zatuhlou oteklou modrinu velikosti cele dlane na boku? Spadla jsem na bruslich, kosti, klouby to vydrzely. Ale treti den mam stale velky tuhy bolestivy otok na boku. Navic se mi pridala horecka. Nasadila jsem velke davky vitaminu C, bok leduju a vyrazne lepe mi je i po obkladu z tvarohu. Moc dekuji za napady.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz