Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned dub 28, 2024 4:15 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sungazing
PříspěvekNapsal: pát čer 21, 2013 12:34 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
NOWOCAYN_2 píše:
Inak, keď sa tu toľko bavíme o prirodzenosti, tak by ste tí, čo tak zatiaľ nečitíne, mali výrazne obmedziť ejakuláciu - lebo ejakulovanie NIE JE prirodzené v období mimo plodenia detí (sexualita ale prirodzená JE, hoci aj denná). Ja sa pochválimm, tento kalendárny rok som ejakuloval len 2 krát - a necítim žiadnu ujmu.... Okrem toho cítim, že ma to duchovne posunulo vyššie..... Veď plytvať tou tekutinou plnou života......

Odvážím se oponovat.
Ejakulát se tvoří převážně v prostatě a to v podstatě v neomezeném množství, průběžně, dle potřeby. Nu, a v případě potřeby se k němu přimíchá něco málo z varlat. Nic životodárného a nadpozemského na tom nevidím. O tom, zda vznikne či nevznikne živý tvor rozhoduje přece ta bytost, která se chce nebo nechce vtělit. Nějaká moje ejakulace na to nemá v podstatě sebemenší vliv. Za sebe mohu říci, že od nástupu puberty ejakuluji několikrát denně. Bez výjimky, desítky let. Někdy dvakrát, někdy šestkrát. Někdy do ženy, někdy na ženu, někdy úplně mimo ženu. Mnohahodinové milování se bez ejakulace znám velmi dobře a je mi to prioritou, ta sounáležitost mezi lidmi je vůbec to nejlepší, co může být. Ale ta ejakulace je o tom, že se v tu chvíli úplně oddáš. Jsme tak stvořeni, že bez toho tu ženu šidíš, jsi tam na půl plynu. Teprv ve fázi těsně před ejakulací, "plató", jsi úplně oproštěn od všeho, vzdáváš se všeho, dáváš se všanc, otvíráš srdce. A je to sakra cejtit. To samé mají při orgasmu ženy. Mi třeba vadí, když se žena "udělá" desetkrát a pokaždé mi rozdrápe do krve záda nebo udělá někde modřiny. Znamená to, že se neoddává, jen něco hledá a bojuje a snaží se něco získat, nedostává to. Nejsme spolu. To samé by ale bylo, kdybych se já neoddal a neejakuloval. Jak se ta žena má pak cítit? Jako děvka v rukou hračičky, který o ni nestojí?
A ještě něco, troufám si tvrdit, že "neejakulovat" tě do žádných duchovně vyšších sfér posunout vůbec nemůže. A to proto, že neejakulovat je asociální v tom smyslu, jak jsem to neobratně výše předestřel. A vše, co je asociální, lidi pohřbívá. Lidé mají být co nejvíc spolu. Duchovně vyšší sféry jsou mezi lidmi, ne mimo ně.
Možná je to na nové vlákno, ovšem ze zkušenosti vím, že lidé se o tom obvykle nebaví tak otevřeně a často to sklouzne do hloupých vtípků, které vše pohřbí.
(pokud admin usoudí, že to je OT, souhlasím s jakýmkoliv zásahem)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sungazing
PříspěvekNapsal: stř čer 26, 2013 2:24 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
martina72 : ...... za tvoje nižšie IQ hovoria dve veci....
1. máš ženský nick, a píšeš v mene chlapa
2. máž mužský nick MARTINa72, ale chýba ti IQ na to, aby si vytvoril nick, ktorý neznie 100% žensky, keď si už chlap, ako sa popisuješ...
3. písal si z nicku priateľky alebo manželky, ale nemáš IQ na to, aby si to spomenul v texte...

Mohol by som v bodoch pokračovať..... lebo vecne napísaný text nemá s IQ nič spoločné. IQ má spoločné so spôsobom života, ktorý samozrejme ani u mňa nie je 100% ukážkový....

Ale k téme o ejakulácii..... Povedz mi o akom "odovzdaní sa" partnerovi vďaka orgazmu/ejakulácii tu píšeš.... ??? Pri orgazme partner o tom druhom ani NEVIE.... a pri súčasnom orgazme (keď ho majú obaja naraz) SÚ SI NAJVZDIALENEJŠÍ AKO SA LEN DÁ, ešte viac, ako keď je jeden v práci na druhom konci mesta, a ten druhý na neho aspoň trošku myslí....
Tvrdíš, že ejakuluješ desaťročia, a niekedy aj viac krát denne.... Ľutujem tvoje vyšťavené telo..... Ľutujem to, ako silno plytváš tým, čo si mohol dosiahnuť za tie roky, desaťročia..... Človek je jediný tvor, ktorý tak často orgazmuje............ Človek (muž) je jediný tvor, ktorý sa tak silno nevie pripútať k samici (ku žene)..... Podľa teba je normálne orgazmovať, keď tým dochádza u ženy k riziku otehotnenia ??? Väčšina žien chce 1-3 deti...... nie 20-30.............. .... A ty si ešte myslíš, že :
1. je to prirodzené, veď je tu kondóm a antikoncepcia...
2. veď ho vytiahnem vonku, veď na čo iné by som myslel tesne pred orgazmom než na to, ako ho šikovne a rýchlo výbrať von, zovrieť ho v kŕči v dlani, zatváriť sa ako počas epileptického záchvatu, urobiť sa, a už nemať o ženu záujem na niekoľko hodín.... že ???? ....

Erotika bez orgazmu NIE JE "na pol plynu"..... Erotika bez orgazmu je o PREMENE silnej sexuálnej energie na vyššie city, na hlboké telesné a duševné spojenie medzi dvoma... ........ Erotika S ORGAZMOM vybíja.................a rozdeľuje muža a ženu, ktorý KVôLI TOMU NIKDY nebudú môcť dosiahnuť veľkej hĺbky v partnerstve.
A PROTI TOMU NIČ NEZMôŽEŠ, TO JE PRÍRORDNÝ ZÁKON, VYPOZOROVANÝ PÁR TISÍCROČÍ, takže svoje domnienky si môžeš aj naďalej pestovať..... \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sungazing
PříspěvekNapsal: stř čer 26, 2013 3:31 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Tantra je černá magie, pozor na to. Člověk při ní dává pryč svou individualitu, a nic není horší než to, ani smrt. Výměna energií je to nejhorší co člověk může na své cestě udělat. Naopak, orgasmus je skvělý a úžasný uvolnění mentállní energie a je to ku prospěchu astrálního těla čili k prospěchu duše. Ovšem bez hluboké lásky to má úplně reverzní a negativní efekt.

99:1 je poměr nebezpečný spiritulity a esoteriky ku bezpečný.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sungazing
PříspěvekNapsal: stř čer 26, 2013 3:46 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
[quote="Elkimek":x3ncg0qx]Tantra je černá magie, pozor na to. Člověk při ní dává pryč svou individualitu, a nic není horší než to, ani smrt. Výměna energií je to nejhorší co člověk může na své cestě udělat. Naopak, orgasmus je skvělý a úžasný uvolnění mentállní energie a je to ku prospěchu astrálního těla čili k prospěchu duše. Ovšem bez hluboké lásky to má úplně reverzní a negativní efekt.

99:1 je poměr nebezpečný spiritulity a esoteriky ku bezpečný.[/quote:x3ncg0qx]
Výše uvedená diskuse už je oftopic, doporučuju pokračovat ve vlákně k tomu určeném (Spiritualita, seberozvoj, mentální léčení...) :
ZDE:

Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sungazing
PříspěvekNapsal: ned črc 14, 2013 10:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
martina72 píše:
Odvážím se oponovat.
Ejakulát se tvoří převážně v prostatě a to v podstatě v neomezeném množství, průběžně, dle potřeby. Nu, a v případě potřeby se k němu přimíchá něco málo z varlat. Nic životodárného a nadpozemského na tom nevidím. O tom, zda vznikne či nevznikne živý tvor rozhoduje přece ta bytost, která se chce nebo nechce vtělit. Nějaká moje ejakulace na to nemá v podstatě sebemenší vliv. Za sebe mohu říci, že od nástupu puberty ejakuluji několikrát denně. Bez výjimky, desítky let. Někdy dvakrát, někdy šestkrát. Někdy do ženy, někdy na ženu, někdy úplně mimo ženu. Mnohahodinové milování se bez ejakulace znám velmi dobře a je mi to prioritou, ta sounáležitost mezi lidmi je vůbec to nejlepší, co může být. Ale ta ejakulace je o tom, že se v tu chvíli úplně oddáš. Jsme tak stvořeni, že bez toho tu ženu šidíš, jsi tam na půl plynu. Teprv ve fázi těsně před ejakulací, "plató", jsi úplně oproštěn od všeho, vzdáváš se všeho, dáváš se všanc, otvíráš srdce. A je to sakra cejtit. To samé mají při orgasmu ženy. Mi třeba vadí, když se žena "udělá" desetkrát a pokaždé mi rozdrápe do krve záda nebo udělá někde modřiny. Znamená to, že se neoddává, jen něco hledá a bojuje a snaží se něco získat, nedostává to. Nejsme spolu. To samé by ale bylo, kdybych se já neoddal a neejakuloval. Jak se ta žena má pak cítit? Jako děvka v rukou hračičky, který o ni nestojí?
A ještě něco, troufám si tvrdit, že "neejakulovat" tě do žádných duchovně vyšších sfér posunout vůbec nemůže. A to proto, že neejakulovat je asociální v tom smyslu, jak jsem to neobratně výše předestřel. A vše, co je asociální, lidi pohřbívá. Lidé mají být co nejvíc spolu. Duchovně vyšší sféry jsou mezi lidmi, ne mimo ně.
Možná je to na nové vlákno, ovšem ze zkušenosti vím, že lidé se o tom obvykle nebaví tak otevřeně a často to sklouzne do hloupých vtípků, které vše pohřbí.
(pokud admin usoudí, že to je OT, souhlasím s jakýmkoliv zásahem)

Tak s tématem to moc společného nemá, jen málokdo u toho čumí do slunce, ale jinak velice dobře řečeno.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz