Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:42 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 249 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 1:45 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Pavlína píše:
Sakul děkuju, máti méně často močí jak píšu v příspěvku, ne více, ale vysadila a už je to lepší, určitě to bylo z toho.

ne, nebylo to z toho ... ale je to fuk ... hledejte dál ...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 2:07 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
No rozhodně lepší srovnat deficit D3 než ho mít málo.

Je to dost složitej hormon, kterej je úžasnej, až bych řekl inteligentní a v těle je nezbytnej. Menší předávkování určitě není na škodu a megadávky mají dobré terapeutické účinky.

Jednomu členovi hodně pomáhaj od chronickejch problémů a bolestí. Dávka 100 000IU injekčně mu zajistí klid a pohodu na více jak 14 dni.

Doufám že neva, že jsem s zmínil.

Jardu bych poprosil o přesunutí do topicu o K2 a D3 ať jsou informace pohromadě neb jde o supr a důležitou věc.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 01, 2013 8:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Pavlína píše:
Dobrý den pane Jaroslave.

Moje matka měla úraz a celou zimu nechodila ven. Doporučila jsem jí vitamín D3 - doplněk stravy v kapičkách. Neuvědomila jsem si, že bych jí měla říct, že teď v létě (ven už normálně chodí) by s užíváním měla přestat. V poslední době si začala stěžovat, že méně často močí. Napadla mě tahle souvislost. Můžete mi prosím poradit, jak ten přebytek
nejlépe z těla uvolnit? Přečetla jsem si, že se pak nadbytek usazuje v tukových buňkách. Nechci nic pokazit. Děkuji.

Já bych to v tom nehledal, to půjde o jiný problém. Každopádně pro klid udělejte vyšetření z krve, ale spíše bude stále deficitní, to by těch kapek musela brát celé lahvičky a ne pár kapek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: pon črc 01, 2013 9:23 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
D3 a K2 je v masle a mlieku kravách (a určite aj kôz - čo sa mlieka týka, kozie maslo asi neexistuje) pasúcich sa na lúkach.......
Stačí toto vegánom, aby sa spamätali ???
Odporúčate tu kolagén, MSM (organická sýra), D3, K2, vitamín A, aminokyseliny.................... A VŠETKO TOTO JE HOJNE ZASTÚPENÉ V ŽIVOČÍŠNYCH POTRAVINÁCH.......
O čo teda ide \":?:\" \":?:\" \":?:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: pon črc 01, 2013 10:26 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
O to že to co píšeš je v dnešní době pouze idelismus a naivita. Dokaž mi že to v těch živočišnejch potravinách je.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 02, 2013 8:18 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Jarda píše:
Já bych to v tom nehledal, to půjde o jiný problém. Každopádně pro klid udělejte vyšetření z krve, ale spíše bude stále deficitní, to by těch kapek musela brát celé lahvičky a ne pár kapek.

Děkuji za odpověď pane Jaroslave, přestala to brát a opravdu močí zase normálně. Ale možná to byl opravdu jiný problém a s tím vysazeným D3 to nesouvisí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: úte črc 02, 2013 11:10 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Elkimek píše:
O to že to co píšeš je v dnešní době pouze idelismus a naivita. Dokaž mi že to v těch živočišnejch potravinách je.

Daj do googlu toto : vitamin d3 k2 butter

A ty mi zas napíš, v akých rastlinných potravinách je D3 a K2 ??? \":D\"

LENŽE TU UŹ ZAČÍNATE ÚCHYLÁČIŤ, beriete doplnky (aminokyseliny, D3, K2, vit. A, MSM, B12, atď...) MIESTO TOHO, ABY STE TO MALI ZO ŽIVOČÍŠNEJ STRAVY......... Žeby ste to brali preto, že je vaša vegánska strava TAKÁ "SUPER", že to neobsahuje ??? ......... Ale nepriznáte si OMYL. NEPRIZNÁTE.

A preto ste u mňa ovce napríklad aj tí, čo nekonzumujete živočíšne potraviny, ale beriete doplnky výživy, ktoré obsahujú látku dostupnú len v živočíšnych potravinách, alebo dostupnú v požadovanom množstve len v živočíšnych potravinách.

BE-E-E-E-E-E-E-E-E


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: úte črc 02, 2013 11:17 am 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
NOWOCAYN_2 píše:
Daj do googlu toto : vitamin d3 k2 butter

A ty mi zas napíš, v akých rastlinných potravinách je D3 a K2 ??? \":D\"

LENŽE TU UŹ ZAČÍNATE ÚCHYLÁČIŤ, beriete doplnky (aminokyseliny, D3, K2, vit. A, MSM, B12, atď...) MIESTO TOHO, ABY STE TO MALI ZO ŽIVOČÍŠNEJ STRAVY......... Žeby ste to brali preto, že je vaša vegánska strava TAKÁ "SUPER", že to neobsahuje ??? ......... Ale nepriznáte si OMYL. NEPRIZNÁTE.

A preto ste u mňa ovce napríklad aj tí, čo nekonzumujete živočíšne potraviny, ale beriete doplnky výživy, ktoré obsahujú látku dostupnú len v živočíšnych potravinách, alebo dostupnú v požadovanom množstve len v živočíšnych potravinách.

BE-E-E-E-E-E-E-E-E

Takže máslo který je z mléka co vydojili z krávy která je pernamentně zavřená v kravíně a žere kukuřici obsahuje vitamín K2? Máš nějakej důkaz o tom že to co koupim v krámu (mléko, maso, máslo) obsahuje to co píšeš?

Btw, já vegn nejsem chytráku, ani vitarián ani nic podobnýho, žeru všechno, předevčírem sem měl kachnu s knedlikama. Teď piju kafe a žeru veku s tuňákovou pomazánkou.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: úte črc 02, 2013 1:01 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Elkimek píše:
Takže máslo který je z mléka co vydojili z krávy která je pernamentně zavřená v kravíně a žere kukuřici obsahuje vitamín K2? Máš nějakej důkaz o tom že to co koupim v krámu (mléko, maso, máslo) obsahuje to co píšeš?

Btw, já vegn nejsem chytráku, ani vitarián ani nic podobnýho, žeru všechno, předevčírem sem měl kachnu s knedlikama. Teď piju kafe a žeru veku s tuňákovou pomazánkou.

Ja jem kvalitné maslo, kozí syr.... (čo sa týka mliečnych výrobkov).... Hovorím o takom masle. Nevieš si ho zohnať ? Tvoj problém....
Inak, neviem čo si zač, ale asi len teoretik, že ? Včera knedlík, dnes veka (to je žemľa ?) ..... Ty sa radšej ani nevyjadruj (môj názor) k tomu, čo je zdravé a čo nie, keď sa tomu očividne venuješ len teoreticky.... \":wink:\" \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: stř črc 03, 2013 1:27 pm 
Offline

Registrován: stř črc 03, 2013 1:22 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, máte někdo tip, kde sehnat kvalitní vitamín K2, MK-4 formu, za dobrou cenu? díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 9:44 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
hledal píše:
Dobrý den, máte někdo tip, kde sehnat kvalitní vitamín K2, MK-4 formu, za dobrou cenu? díky

Buď ďalším z tých, ktorí budú podporovať farmakopriemysel (hoci ten "lepší"), než farmárov..... A potom sa divme, že sú tu väčšinou len nekvalitné potraviny k dostaniu (mimo farmárskych).........

Ľudia, niektorí mi prídete ako hlupáci...... K2 sa nachádza v tuku mlieka a masla (radšej maslo, kravský kazeín a laktóza radšej nie, hoci také domáce by problémy NEMUSELO robiť...) pasúcich sa kráv (a určite aj kôz, možno si to dohľadám), ale vy sa tuku bojíte, tak si radšej kúpite potravinový doplnok......ALE NEUVEDOMUJETE SI, ŽE PRÍRODA TO DÁVA V PRESNE TAKOM ZLOŽENÍ, AKÉ MÁ BYŤ, A KEĎ TO DÁVA "ZABALENÉ" V TUKU, TAK TO TAK MÁ BYŤ, URČITE JE TO ROZPUSTNÝ VITAMÍN V TUKOCH, poseroutkové. Lenže vy si radšej dáte nejaký posr..... repkový olej, lebo maslového sa bojíte.....
Rovnako sa bojíte kvalitných aminokyselník, tak si radšej kúpite aminokyseliny v tabletkách či prášku (ako doplnok ku vegánskej strave \":D\" \":D\" \":D\" ), akoby ste mali jesť kvalitné vajíčka a kvalitné mäso, ktoré sú plné aj vitmaínov a minerálov.
A mohol by som pokračovať....
Toto nie je normálne, veď uznajte.... Idete PROTI PRÍRODE.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 12:45 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Si naivní hipík bez dostatku aktuálních informací, trošku si zaspal dobu.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 3:34 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Elkimek píše:
Si naivní hipík bez dostatku aktuálních informací, trošku si zaspal dobu.
č os

To čo si napísal má absolútne NULOVÚ výpovednú hodnotu, nepoukazuje to NA NIČ, je to len otrepaná, nič nevypovedajúca fráza, ktorú väčšinou používa ten, kto už nemá čím argumentovať, ale predsa len ešte zo seba chce niečo "vyžmýkať", aby (ne)priamodokázal, že má komplex, alebo že jeho "neochvejná viera" v niečo začína mať trhliny, pomaly ale isto sa rozpadá, a riadne ho to s*rie.
Môžeš na to napísať čo chceš, ja to vidím takto.
Hovorí sa : Neočakávaje, že vám ľudia budú hovoriť pravdu, keď veľkou väčšinou klamú sami seba (pre určitý dôvod). Preto mi ostáva jediné - spoliehať sa na svoj vnem, a viac veriť sebe, ako tebe. Ja som sa za tie roky plné omylov, pokusov a ja neviem čoho všetkého, naučil vidieť s otvorenými očami, a to mi pomohlo sa navrátiť k prírode, a k jej zákonom. Lebo čo sa týka výživy, tak TO NIE JE O NÁZOROCH.... To je O ZÁKONOCH, lebo ľudské telo nezaujíma VIERA, ale FYZIOLÓGIA, BIOLÓGIA, LEBO ONO FUNGUJE NA TOM. A platí buď jeden, alebo druhý zákon. BUĎ SÚ KVALITNÉ ŹIVOČÍŠNE SUROVINY, PRODUKTY ZDRAVIU PROSPEŠNÉ PRE ČLOVEKA (a to si buď istý, že sú), ALEBO NIE SÚ. Neexistuje na to odpoveď, že "....je to o názore...." ...resp, niekto môže takto odpovedať, ale taká odpoveď hovorí, že ČLOVEK SA SÁM ROZHODNE \":D\" \":D\" \":D\" , ČI SÚ PRE NEHO ŽIVOČÍŠNE SUROVINY, PRODUKTY PROSPEŠNÉ, ALEBO NIE SÚ......Ale tak to nefunguje.. TO JE TOTIŽ O ZÁKONE. A keď si myslíš, že látky obsiahnuté V ŽIVOČÍŠNYCH POTRAVINÁCH sú vhodné pre zdravie (rôzne aminokyseliny v optimálnom zložení, živočíšna síra, kolagén, D3, K2, B12, kvalitné živočíšne tuky, atď, atp...), ale NETREBA ICH PRIJÍMAŤ ZO ŽIVOĆÍŠNYCH SUROVÍN - PRODUKTOV, ale radšej Z DOPLNKOV UMELO VYROBENÝCH tak...... to akoby som povedal, že nabudzovanie rozkoše je super, ale nie s partnerkou, ale s rukou, prípadne s umelou vagínou........
Si ovládaný vierou, nie zákonom. A to je tvoj problém a problém väčšiny ľudí, ktorí odmietajú KVALITNÉ živočíšne produkty z rôznych dôvodov. Mimochodom, stačí si povedať, že "Nebudem jesť živočíšne produkty, nesúhlasím s tým, určite sú jedovaté, atď, atp.... \":(\" ...a chúďatá tie zvieratá... \":(\" ", a už keď sa naješ niečoho živočíšneho (mäso, vajíčka....blabla...), tak ti bude ZLE. A potom to samozrejme zvalíš na to, že živočíšna potrava je pre človeka NEVHODNÁ, lebo ťa o tom presviedča ETICKÝ PODTEXT, ktorý si si "vybetónoval" "voluntaristickou vedou", ktorá urobila všetko pre to (našťastie jej uveril málokto), aby očiernila AJ KVALITNÉ živočíšne potraviny, a urobila z nich "potravu nevhodnú pre človeka".
Proste veríš niečomu, čo je proti zákonu prírody. A TEN ZÁKON NEVYMYSLEL ČLOVEK, ALE VESMÍR. A na taký zákon je každý prikrátky.... Nechceš predsa rozkázať Slnku, aby nevyšlo, alebo aby neodparovalo vodu, a aby severný vietor nebol studený, a aby vnoci nebola nižšia teplota ako cez deň...... Rovnako je to aj s ľudským telom. Najlepšia strava preň je ŽIVOČÍŠNA NÍZKOSACHARIDOVO-VYSOKOTUKOVÁ (vie o tom svoje každé spoločenstvo, ktoré nepestuje tie jedy, ktorými sú obilie a strukoviny, a zároveň sa neprepcháva zuby dráždiacim ovocím kyslím ovocím, a neopičí sa po opiciach konzumáciou množstva banánov).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 5:12 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Hele, všechno hezký a souhlasím s tebou do posledního písmene.

Jenže celý to nedává smysl, protože to píšeš ty, člověk, kterej udělal rádoby psychoanalýzu neznámého člověka pouze na základě internetové virtuální relace a to je jen fail, předsudek.

Já jsem naopak hodně racioálně uvažující člověk a proto sem se tě ptal, jestli máš nějaký důkaz mimo tvůj pocit že kupuješ lepší potravin než ostatní. Jestli se opíráš o nějaké exaktní metody, protože vše co píšeš jsou dohady a předpoklady že to tak je.

Dokaž mi že máš pravdu bez citací a básní o vesmíru a přírodě.


Problém je že vesmír a příroda, to co se opíráš je v dnešní době totálně fucked up, proto jsem tě nazval naivním hipíkem. Děláš je opak toho co dělaj vegani a vitariáni.

Bez předpokladů a dohadů, dej sem fakta.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 5:59 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Elkimek píše:
Hele, všechno hezký a souhlasím s tebou do posledního písmene.

Jenže celý to nedává smysl, protože to píšeš ty, člověk, kterej udělal rádoby psychoanalýzu neznámého člověka pouze na základě internetové virtuální relace a to je jen fail, předsudek.

Já jsem naopak hodně racioálně uvažující člověk a proto sem se tě ptal, jestli máš nějaký důkaz mimo tvůj pocit že kupuješ lepší potravin než ostatní. Jestli se opíráš o nějaké exaktní metody, protože vše co píšeš jsou dohady a předpoklady že to tak je.

Dokaž mi že máš pravdu bez citací a básní o vesmíru a přírodě.


Problém je že vesmír a příroda, to co se opíráš je v dnešní době totálně fucked up, proto jsem tě nazval naivním hipíkem. Děláš je opak toho co dělaj vegani a vitariáni.

Bez předpokladů a dohadů, dej sem fakta.

Fakta sú prírodné národy, ktoré majú najlepšie zuby, najlepšie kosti, najlepšiu kondíciu, najkrajšie tváre (bez nejakých anomálií) spomedzi všetkých známych prírodných kmeňov. NIE JE TO PODĽA TEBA ZNAK ZDRAVIA ???? MIMOCHODOM, KEBY ŽIVOČÍŠNE POTRAVINY PREKYSLOVALI (prekysľujú zemiaky, ryža, pečivo v kombinácii so živočíšnymi potravinami, NIE samotné živočíšne potraviny), TAK BY MALI TÍ ČO KONZUMUJÚ NAJVIAC ŽIVOČÍŠNYCH POTRAVÍN (tuky, bielkoviny) NAJHORšIE ZUBY, KOSTI A DEFORMÁCIE....ALE NIE JE TOMU TAK. Naštuduj si záznami pána menom Weston Price.... Ale nečakaj, že ho bude odporúčať WHO..... Tej ide o to, aby boli ľudia CHORÍ, preto tá nimi odporúčaná "potravinová pyramída" je taká, aká je..... \":wink:\" \":D\" ... Je v nej kúsok pravdy (že sladkosti sa majú jesť málo - najlepšie VôBEC), ale to je finta... Keby dali sladkosti na spodok pyramídy (odporúčať jesť vo veľkom), nikto by tú ich pyramídU nebral vážne... Preto sa s ňou trochu "pohrali" a zaistili si, aby ľudia ostali ovcami, lebo zrná z ľudí ovce robia....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 249 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz