Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 249 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: vitamín K2
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 4:10 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Elkimek píše:
No, tu, D3 jsem začel řešit po konzultaci z Jardou. Když jsem mu řekl, kolik mám v krvi, tak mi na to řekl Jestli si nedělám prdel a že se nemůžu divit že sem v prdeli a rozpadám se. Následně jsem si na jeho doporučení začel nastudovávat něco o D3 a pak jsem pochopil, co tím myslel. \":)\"

A byl jsi v pr..li, rozpadal jsi se? Tedy byl jsi nemocny nebo o cem mluvis? A samozrejme je jeste moznost ze mas blby vysledky tech testu. nekde jsem cetl ze nekdo v kalifornii si nechal udelat vlasovou analyzu ve stejnou dobu na 3 mistech a totalne se to lisilo, takze minimalne na dvou mistech byly ty testy blbe.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: vitamín K2
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 4:51 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
To si nemyslím, většinou už je to celkem přesný, a paranoiou nic nevyřešíš \":)\" No v pořádku určitě nejsem a pokud je něco, co mi může pomoct, zkusím to \":)\" A co mi je, to už jsem tu psal, mám v hájí myeolinový pouzdra nervu.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: vitamín K2
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 5:44 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Elkimek píše:
To si nemyslím, většinou už je to celkem přesný, a paranoiou nic nevyřešíš \":)\" No v pořádku určitě nejsem a pokud je něco, co mi může pomoct, zkusím to \":)\" A co mi je, to už jsem tu psal, mám v hájí myeolinový pouzdra nervu.

A jak se to projevuje ze mas v haji pouzdra nervu? Neco te boli? Neco nemuzes delat? Jak bych treba na sobe poznal ze mam totez co ty, co by me bolelo nebo co bych nemohl delat?

Pises, ze doktorum neveris, tak zkus popsat co ti je bez jejich terminologie, jen podle toho, co na sobe sam poznas. Urcite nemas pocit ze mas blby pouzdra nervu, ale treba ze mas neco s rukou nebo hlavou nebo ze mas neco s celym telem. Nebo na sobe nepoznas nic a vychazis jen z toho ze ti to rekl jeden z doktoru?

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: vitamín K2
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 9:32 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Elkimek píše:
Sakul, já vím, děkuju, ale dělám to cíleně, 14 dní 100 000IU a pak na krev. Začínal jsem na deficitu 3,2 ng/ml, u Jardy jsem rekordman na prvním místě \":)\"

p.s. Přečetl jsem jedním hltem Vitamin D3 a sluneční záření od Dr. Marka Sorennsona, knížu vřele doporučuju

OK. Jinak o tak nízkém deficitu jsem také neslyšel. Jakou máte práci (kancelář?), bydlíte na vesnici nebo ve městě, jak často jste chodil ven a jak se stravujete?

Napište více o sobě a jak budete mít další testy dejte sem data prosím. Bude určitě zajímavé pro ostatní sledovat jak se věci budou hýbat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: vitamín K2
PříspěvekNapsal: ned dub 21, 2013 1:55 am 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
[quote="pv33":31l44jdk]A jak se to projevuje ze mas v haji pouzdra nervu? Neco te boli? Neco nemuzes delat? Jak bych treba na sobe poznal ze mam totez co ty, co by me bolelo nebo co bych nemohl delat?

Pises, ze doktorum neveris, tak zkus popsat co ti je bez jejich terminologie, jen podle toho, co na sobe sam poznas. Urcite nemas pocit ze mas blby pouzdra nervu, ale treba ze mas neco s rukou nebo hlavou nebo ze mas neco s celym telem. Nebo na sobe nepoznas nic a vychazis jen z toho ze ti to rekl jeden z doktoru?[/quote:31l44jdk]
No, máš pravdu, že poškozený obal nervu necítím. Takže to nemusí být ani ono, ale podle lékařu je. Za mne mám paralyzované abduktory (natahovače) na nohou, nemohu přitáhnout špičku k noze, nepostavím se na špičky ani na paty. Lýtka mám úplně zatrofované, nohy jako hůlky. Na chodilech paralyzované prsty, nepohnu s žádným, ani ťuk. Chlad, teplo, bolest, vše cítím. Nohy stále chladné až zmrzlé.

Na rukou atrofované předloktí, nenatáhnu žádný prst, pouze zvednu první články prstů. Na levé ruce akorát ukazováček a prostředníček, prsteníček a malíček ne, pouze do flexe. Na pravé ruce zvednu první články prostředníku, ukazováku a prsteníku, malíček nic. Palce atrofované, velmi malá síla. Všechno ostatní na těle jinak OK.
[quote="sakul":31l44jdk]
OK. Jinak o tak nízkém deficitu jsem také neslyšel. Jakou máte práci (kancelář?), bydlíte na vesnici nebo ve městě, jak často jste chodil ven a jak se stravujete?

Napište více o sobě a jak budete mít další testy dejte sem data prosím. Bude určitě zajímavé pro ostatní sledovat jak se věci budou hýbat.[/quote:31l44jdk]
Práce: Invalidní důchod (v 23letech) \":D\" Dělal jsem rok na zpět, asi půl roku realitního makléře, tam bylo dost stresu, kancl bez kyslíku a světla, naštěstí mi šéf, protože mě měl rád, koupil Ionic Care X6, nebo jak to je. Bydlím ve městě, už půl roku s přítelkyní v Olomouci, jinak jsem z Kladna. Celé mladí jsem nesnědl nic živého, jen smažák s hranolkama, tatarkou, tuny chipsů, redbulů a cocacoly. Kouřil jsem asi 5let a pil alkohol. Většinu času jsem trávil v autě, nebo u PC a hrál MMORPG cca 12h. denně. Kouřil jsem dva roky trávu. Měl jsem vždycky přehozený režim, v noci bdění ve dne spánek. Tohle už z části neprovozuju tak 2-3 roky, nekouřím nepiju ani srk, režim celkem normální, strava nic moc ale sem tam šťávu, lehčí jídlo (rýže se zeleninou) apod. Teď poslední měsíc od testů se odkyseluju, omezil jsem spoustu sajrajtů a tak.

Momentálně rovnám deficit D3, mědi, zinku. Homocystein 8,8mol/l, hormony OK. Zvýšené ALT, moje

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: vitamín K2
PříspěvekNapsal: ned dub 21, 2013 11:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kachně píše:
Tím jsem myslel že tu každej blbne s bio a podobně a pak si koupí umělej vitamín v lékárně. V rybím tuku je ho hromada a přírodního.

Tím se léčebná dávka dodat nedá, daleko dříve by bylo po vás vlivem dalších látek v něm obsažených, hlavně by asi byl problém s vitamínem A.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamin D3
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2013 10:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Elkimek píše:
Tak jsem dnes sehnal úžasnou knížku o D3. Vitamin D3 a Sluneční záření od Dr. Marka Sorennsona. Je tam spousta informací. Doporučuji.

Jardo, jakou hranici D3 považujete za optimání mít v těle?

Tak 150-200 nmol/l, ale vyhovuje to až do 300 nmol/l, víc se mě již rozumné nezdá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamin D3
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2013 10:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Elkimek":862bvvh8]Idea: Bylo by prospěšné, před tím, než do sebe začnu ládovat D3 (čekám na ni z USA) vygruntovat

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2013 11:01 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Tak dnes jsem skončil z dávkami D3. Během 16 ti dní jsem do sebe nacpal 1 370 000 IU D3. Zítra půjdu na krev, pak sem hodím data, jak na tom jsem \":)\"

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2013 11:24 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Elkimek píše:
Tak dnes jsem skončil z dávkami D3. Během 16 ti dní jsem do sebe nacpal 1 370 000 IU D3. Zítra půjdu na krev, pak sem hodím data, jak na tom jsem \":)\"

Ne, ze by mne nezajimala ta krev. Ale mne predevsim zajima jestli se zlepsilo neco na tvem zdravotnim stavu, paralyzovane abduktory na nohou, prsty, stale zmrzle nohy, prsty na rukou... to snad vis uz nyni? Tedy mozna zvysene decko jen nastartuje nejake jine procesy, takze zlepseni muze chvili trvat. Nicmene dotaz zni, citis ty sam nejake zlepseni? A lepsi se tvemu tatovi lupenka?

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: čtv dub 25, 2013 11:28 am 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
pv33 píše:
Ne, ze by mne nezajimala ta krev. Ale mne predevsim zajima jestli se zlepsilo neco na tvem zdravotnim stavu, paralyzovane abduktory na nohou, prsty, stale zmrzle nohy, prsty na rukou... to snad vis uz nyni? Tedy mozna zvysene decko jen nastartuje nejake jine procesy, takze zlepseni muze chvili trvat. Nicmene dotaz zni, citis ty sam nejake zlepseni? A lepsi se tvemu tatovi lupenka?

U taty nevim, zatím jsem s nim nemluvil. Za mě, zatím nic "hmatatelnýho. Ale jak pises, spis to nahodi imunitu a začnou funguvat systémy v těle, které, kdo ví, v kombinaci s mědí mohou myelinové pouzdra obnovit. Uvidíme \":)\" Ale nemůže to být hned, xx let moje tělo chátralo, těžko se dá dohromady přes noc \":)\"

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 3:12 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Tak malej report s vitaminem D3.

[b:r80cwb1h]Takže pro zopakování:[/b:r80cwb1h]

Začínal jsem na [b:r80cwb1h]3,2ng/ml[/b:r80cwb1h] 25 OH D3 v krvi

po 15 dnech braní 100 000 IU mám v krvi [b:r80cwb1h]150ng/ml 25 OH D3[/b:r80cwb1h].

Mluvil jsem s Jardou, podle něj rozbor jedna laboratoř zvrtala, prý není možné za 15 dní á 100 000 IU tohle do krve narvat. Takže jsem podle laborky mírně předávkovanej, ale nic mi není a cítím se skvěle.

Podle testů mi to nahodilo

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 3:46 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Elkimek píše:
Tak malej report s vitaminem D3.
Takže pro zopakování:
Začínal jsem na 3,2ng/ml 25 OH D3 v krvi
po 15 dnech braní 100 000 IU mám v krvi 150ng/ml 25 OH D3.toxickými látkami.[/b] U jaterních testů jsou i desetinky značný rozdíl. .................

Gratuluju.
A citis taky fyzicky nejake zlepseni, ruce, nohy,..?

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 4:43 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
To zatím bohužel ne, posledních pár dní nějakej pocit - aktivita v prstech na pravé noze ale netuším co to je. Uvidíme co se bude dít dál. \":)\"

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitamín D3 a K2
PříspěvekNapsal: sob kvě 18, 2013 10:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Elkimek":36bdq24g]Tak malej report s vitaminem D3.

[b:36bdq24g]Takže pro zopakování:[/b:36bdq24g]

Začínal jsem na [b:36bdq24g]3,2ng/ml[/b:36bdq24g] 25 OH D3 v krvi

po 15 dnech braní 100 000 IU mám v krvi [b:36bdq24g]150ng/ml 25 OH D3[/b:36bdq24g].

Mluvil jsem s Jardou, podle něj rozbor jedna laboratoř zvrtala, prý není možné za 15 dní á 100 000 IU tohle do krve narvat. Takže jsem podle laborky mírně předávkovanej, ale nic mi není a cítím se skvěle.

Podle testů mi to nahodilo

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 249 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz