Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:44 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Celulitida, strie, jizvy
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2013 8:19 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Vševěd píše:
Nevím, jestli to můžu napsat - ale moc Vám nevěřím:-)

neveríš, že to bolo už za dva týždne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celulitida, strie, jizvy
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2013 1:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
ivana p. píše:
Po dvoch tyzdnoch na protikvasinkovej diete (bez sacharidov) som sa uplne zbavila celulitidy, ktora sa mi zacala vytvarat po dvadsiatke aj napriek tomu, ze som stihlej postavy (167cm,54kg). Bez cvicenia, masazi, telo sa proste zacalo zbavovat odpadu.

Docela by mě zajímala skladba používaných tuků v průběhu těch dvou týdnů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celulitida, strie, jizvy
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2013 8:07 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
ovekyska píše:
neveríš, že to bolo už za dva týždne?

nevěřím, že to bylo vůbec. zbavit se celulitidy není dost dobře možné...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celulitida, strie, jizvy
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2013 8:48 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Vševěd píše:
nevěřím, že to bylo vůbec. zbavit se celulitidy není dost dobře možné...

no, niekto tu uz pisal, ze po nejakom case na vita strave sa zbavil celulitidy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celulitida, strie, jizvy
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 10:09 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
až uvidím fotky před a po tak uvěřím. celulitida se drží i když hodně zhubneš, to je prostě napořád...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celulitida, strie, jizvy
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 2:06 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
no ale pokiaľ je celulitida hromadenie tuku, tak ketogenna dieta by ju snáď mohla aspoň zminimalizovat...?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celulitida, strie, jizvy
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 4:10 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 10, 2011 10:43 am
Příspěvky: 8
Tak celulitida je prevít. I když od mládí žiji aktivně, váha OK, přesto se po čtyřicítce objevila. Masáže, přístroje, zaručené přípravky - všechno k ničemu. Od pětačtyřiceti dlouhodobý velký stres, váha šla hodně dolů, ale celulitida zůstala. Pouze přišly zdravotní problémy. Před dvěma lety jsem narazila na tyto stránky a vyzkoušela i přísnou veganskou stravu. Na ní jsem vydržela půl roku a musím říct, že mi hodně pomohla. Ale protože jsem od mala masožravec, tak jsem si ji upravila k obrazu svému.
Hodně ovocných (každé ráno šťáva ze dvou grepů) a zeleninových šťáv. Každý den minimálně 1,5 litru.
Zeleninové saláty s konopným, lněným nebo olivovým olejem, avokádo, namočené semínka (slunečnice, dýně, pár mandlí, meruňkové jádra,goja....), naklíčené mungo, pohanka, čočka a v zimě i alfaal. Nejím mléčné výrobky(občas kousek másla nebo kvalitního tvrdého sýru) a pečivo opravdu minimálně. Kromě domácí bokoviny nejím žádné uzeniny ani paštiky.
Občas je i hovězí ptáček, nebo pečené žebírka s plzeňskou dvanáctkou.
Ale musím říct, že se můj jídelníček změnil o 85%.
Občas šanka nebo klystýr, nějaké doplňky.
A světe div se - celulitida je vidět pouze když pořádně zatnu půlky \":lol:\" .
Takže můj poznatek - cvičením (pohyb mám ale pořád), dietama ani masážema se celulitidy trvale nezbavíte. Mají ji i některé vrcholové sportovkyně i modelky. Mně pomohla změna stravy. I když jsem ji neměnila kvůli celulitidě, tak to byl takový příjemný bonus po roce a půl zjistit, že není téměř vidět. Dokonce přestaly zlobit žíly a večer nebolí nohy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celulitida, strie, jizvy
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 9:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Danula píše:
Tak celulitida je prevít. I když od mládí žiji aktivně, váha OK, přesto se po čtyřicítce objevila. Masáže, přístroje, zaručené přípravky - všechno k ničemu. Od pětačtyřiceti dlouhodobý velký stres, váha šla hodně dolů, ale celulitida zůstala. Pouze přišly zdravotní problémy. Před dvěma lety jsem narazila na tyto stránky a vyzkoušela i přísnou veganskou stravu. Na ní jsem vydržela půl roku a musím říct, že mi hodně pomohla. Ale protože jsem od mala masožravec, tak jsem si ji upravila k obrazu svému.
Hodně ovocných (každé ráno šťáva ze dvou grepů) a zeleninových šťáv. Každý den minimálně 1,5 litru.
Zeleninové saláty s konopným, lněným nebo olivovým olejem, avokádo, namočené semínka (slunečnice, dýně, pár mandlí, meruňkové jádra,goja....), naklíčené mungo, pohanka, čočka a v zimě i alfaal. Nejím mléčné výrobky(občas kousek másla nebo kvalitního tvrdého sýru) a pečivo opravdu minimálně. Kromě domácí bokoviny nejím žádné uzeniny ani paštiky.
Občas je i hovězí ptáček, nebo pečené žebírka s plzeňskou dvanáctkou.
Ale musím říct, že se můj jídelníček změnil o 85%.
Občas šanka nebo klystýr, nějaké doplňky.
A světe div se - celulitida je vidět pouze když pořádně zatnu půlky \":lol:\" .
Takže můj poznatek - cvičením (pohyb mám ale pořád), dietama ani masážema se celulitidy trvale nezbavíte. Mají ji i některé vrcholové sportovkyně i modelky. Mně pomohla změna stravy. I když jsem ji neměnila kvůli celulitidě, tak to byl takový příjemný bonus po roce a půl zjistit, že není téměř vidět. Dokonce přestaly zlobit žíly a večer nebolí nohy

Tak pokud to řeknu hodně lidově, vykydat bordel vždy pomáhá a zvláště pak na ty medicínsky neřešitelné věci u nich to funguje kupodivu nejlépe. Docela dost ji ovlivní i skladba tuků ve stravě a asi vůbec nejvíce by zřejmě pomohlo odstranit z organizmu těžkou vodu, ale to už není zrovna jednoduché řešení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celulitida, strie, jizvy
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 9:23 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
ovekyska píše:
no ale pokiaľ je celulitida hromadenie tuku, tak ketogenna dieta by ju snáď mohla aspoň zminimalizovat...?

myslím, že to není tak jednoduché

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celulitida, strie, jizvy
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 9:44 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Vševěd píše:
myslím, že to není tak jednoduché

no to prave neviem, to bol skutocne moja uplne laicka poznamka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celulitida, strie, jizvy
PříspěvekNapsal: pát led 11, 2013 12:58 pm 
Offline

Registrován: pon říj 01, 2012 9:14 pm
Příspěvky: 39
Nikomu to neodporucam, bolo to odo mna hlupe. Nevedela smo poriadne, co mozem jest. Namiesto nastudovania problematiky som sa do toho vrhla. Jedla som len zeleninu, niekedy kuracie prsia, rybu, ziadne oriesky, ci semena a trochu olivoveho a kokosoveho oleja. Schudla som 6kg, stratila menstruaciu, asi som si viac ublizila ako pomohla. Pri rozumnej strave a obmedzeni sacharidov by to vsak mohlo fungovat pre vyraznu redukciu celulitidy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celulitida, strie, jizvy
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 12:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
ivana p. píše:
Nikomu to neodporucam, bolo to odo mna hlupe. Nevedela smo poriadne, co mozem jest. Namiesto nastudovania problematiky som sa do toho vrhla. Jedla som len zeleninu, niekedy kuracie prsia, rybu, ziadne oriesky, ci semena a trochu olivoveho a kokosoveho oleja. Schudla som 6kg, stratila menstruaciu, asi som si viac ublizila ako pomohla. Pri rozumnej strave a obmedzeni sacharidov by to vsak mohlo fungovat pre vyraznu redukciu celulitidy.

Ono vše má své klady i zápory a pokud se třeba bez řidičského průkazu vydáte do centra velkoměsta patrně ten pokus skončí fatálně a v lepším případě budou zmuchlané plechy a dají vám flastr. Je zajímavé, že toto mnoho lidí pochopí, ale o řidičák na své zdraví, které je rozhodně cennější než nějaké auto, velkou starost nemají a jezdí bez základního výcviku. Podle toho pak vypadají jejich výsledky, což ovšem nijak nedokazuje, že jde o nevhodný postup, pouze bych takového člověka přirovnal k tomu nevyježděnému řidiči, který prostě nepřizpůsobil jízdu stavu a povaze vozovky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celulitida, strie, jizvy
PříspěvekNapsal: pát kvě 31, 2013 2:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned úno 26, 2012 8:52 am
Příspěvky: 56
Bydliště: Bratislava
Celulitidy sa neda zbavit, moze za to prirodzena struktura zenskej pokozky, ktorú zvýrazňuje podkožný tuk!
Mozne je jedine drzat podkozny tuk na minime, tak ju najmenej vidno, avsak zenam ako posledny ubuda podkozny tuk prave na stehnach a zadku (ovplyvnuje to estrogen, u chlapov zas testosteron ukladanie tuku na bruchu) a znizit podkozny tuk pod nejakych 10% tel. hmotnosti uz asi zdrave nie je. Podla mna by normalnemu chlapovi mierna celulitida na zenach vadit vobec nemala, robi okolo nej zbytocny cirkus len kozmeticky priemysel, lebo sami vedia ze to odstranit nejde, prakticky kazda zena ju ma a preto kazda zena sa stava dozivotnou potencialnou zakaznickou na proticelulitidove nezmyselne pripravky. Proste skoro kazdu dokazu nachytat na vyskusanie nejakej takejto blbosti.

Na rany (akekolvek aj hlboke a rozsiahle) neuveritelne pomaha natretie medom. Med vsak musi byt vyhradne pravy, domaci od vcelara a setrne zohriaty len aby bol trochu tekuty a mohol byt natrety na ranu. Moze ist rovno aj do nevydezinfekovanej rany, nakolko sam vynikajuco dezinfikuje. Sucasne neuveritelne urychluje hojenie a jazvy su minimalne. Hovorim z vlastnej aj rodinnej skusenosti. Niektore aj velmi vazne poranenia tak u dospelych ako aj u deti sme (mame v rodine vcelara) medom krasne zahojili za rekordne doby. Proste medom nesetrit, poriadne naliat do rany, prelozit gazou (ta trochu nasaje med a potom ho spätne davkuje) a priedusne previazat. Na druhy den obklad vymenit. Za 2-3 dni su aj uplne hrozostrasne rany vacsinou uz celkom zacelene.

_________________
Za 8 mesiacov zo 120kg na 80kg Jardovým systémom, bez hladovania, bez trápenia, v plnej sile a vitalite.
Pálenie záhy, peľová alergia, vyšší tlak, syndróm vyhorenia - vyliečené do mesiaca!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celulitida, strie, jizvy
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2014 7:33 pm 
Offline

Registrován: úte črc 15, 2014 3:36 pm
Příspěvky: 12
Je to docela komercni zalezitost a na druhe strane pry celulitida k zenam patri, ale ja mam pocit, ze jaksi souvisi s lymfatickym systemem. Nevite jak bych ji mohla aspon zmirnit a rozproudit lymfu? Asi jedine pohybem a masazi, ze? Jardo, co znamena zbavit se tezke vody? Myslis oxid deuteria? Jak se to dela?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celulitida, strie, jizvy
PříspěvekNapsal: stř črc 30, 2014 7:43 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Sardinka03 píše:
Je to docela komercni zalezitost a na druhe strane pry celulitida k zenam patri, ale ja mam pocit, ze jaksi souvisi s lymfatickym systemem. Nevite jak bych ji mohla aspon zmirnit a rozproudit lymfu? Asi jedine pohybem a masazi, ze? Jardo, co znamena zbavit se tezke vody? Myslis oxid deuteria? Jak se to dela?

Zde se i někde popisuje očista lymfy. Jinak pár týdnů na džusovém půstu a je po problému


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz