Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:15 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1091 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 73  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2016 3:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Byla by nějaká studie ze které by se dalo odvodit, že to tak opravdu je? V poslední době,když chce na sebe někdo upoutat pozornost, tak sepíše článek, do nějž nějak zamontuje rakovinu a hned to letí po internetu jak nákaza. Nevím, jestli je oleandr protirakovinový, ještě jsem o tom neslyšel.

O tom zda oleandr funguje asi není třeba pochybovat, na netu v angličtině snadno dohledáte, že jde o starý turecký recept, kvůli jehož šíření došlo i na věznění některých tureckých lékařů z čehož bych si odvodil, že to fungovat bude.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2016 4:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Dagmara píše:
Nevím jestli je studie ale momentálně to zkouším na manželovi, neboť mu před vánoci objevili výsev nádorů
(velice rychle rostoucích) po celé dutině břišní a momentálně mu dávají týdny až měsíce života. Na tomto webuhttp://www.drbylinka.cz/ jsem se telefonicky spojila s pánem a oni ten oleandr úspěšně používají. Používají též bylinný čaj ESSIAC s výbornými výsledky a spoustu jiného. Mají též facebookové stránky, kde píší vyléčení lidé, akorát, že léčení oleandrem je u nás nezákonné. Kdyby měl manžel víc času, tak by to zvládl stravou a očistama ale je tak slabý, že potřebujeme razantní léčbu. Ten oleandr by měl, podle jejich zkušeností, zastavit růst nádorů do tří dnů. Mají též u spoustu případů, kdy se nádory do měsíce zmenšily o 50%. Budu průběžně referovat.

Ještě odkaz na historii léčení čajem ESSIAC http://www.essiac.cz/?subweb=articlescat&acid=40 a o oleandru http://www.drbylinka.cz/encyklopedie/sutherlandia-opc-extract-capsules--extrakt-v-kapslich/

Pokud je cokoliv nezákonné, nemělo by to ujít naší pozornosti. Naprostá většina výborných věcí je na indexu právě proto že jsou levné, snadno dostupné a výborně fungují, což kšeftům nesvědčí a zisky klesají. Podívejte se třeba na marjánku, ta léčí kde co a údajně to je nebezpečná droga, no není to k smíchu, když prášky na hlavu jsou drogy mnohem horší a lékaři je všem předepisují. Už se pomalu se zákony dostáváme do stejné logiky, kterou uplatňoval v mládí při aktivním alkoholizmu jeden můj kamarád lékař. Ten tvrdil, že alkohol podávaný z rukou lékaře nemůže škodit v jakémkoliv množství a bohužel se seknul a dojel na to. Nevím kde udělal chybu, ale patrně mu to měl v rámci správného provedení výše uvedeného postupu léčby servírovat jiný lékař, ale takhle on to nezkoumal.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2016 11:12 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Tak vám s hlubokým smutkem oznamuji, že manžel zemřel. Od nalezení nádorů, které byly velikosti pečetního prstene, uběhl pouhý měsíc, kdy rakovinová hmota zaplnila celé břicho. Lituji, že jsem ten oleandr nenašla dřív. Stihla jsem mu ho dávat jen čtyři dny. Podařilo se nám pouze zastavit vodu co se mu neustále v břiše tvořila (zhruba litr denně) ale už nebylo dost času nádory zmenšovat. Prostě jsme začali léčbu moc pozdě, kdybychom nasadili léčbu hned po zjištění, mohl tady ještě být a proto apeluji na všechny, ať rozšiřují tuto léčbu všude kde se dá, aby již nikdo nemusel tak zbytečně umírat


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 06, 2016 11:40 am 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
http://www.stoplusjednicka.cz/vegetaria ... avotnictvi

http://www.goodmoodspoon.com/2016/02/ve ... b.html?m=1


Naposledy upravil Danny_70 dne sob úno 06, 2016 5:44 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 16, 2016 1:14 pm 
Offline

Registrován: stř bře 16, 2016 1:05 pm
Příspěvky: 1
Dagmara píše:
Tak vám s hlubokým smutkem oznamuji, že manžel zemřel. Od nalezení nádorů, které byly velikosti pečetního prstene, uběhl pouhý měsíc, kdy rakovinová hmota zaplnila celé břicho. Lituji, že jsem ten oleandr nenašla dřív. Stihla jsem mu ho dávat jen čtyři dny. Podařilo se nám pouze zastavit vodu co se mu neustále v břiše tvořila (zhruba litr denně) ale už nebylo dost času nádory zmenšovat. Prostě jsme začali léčbu moc pozdě, kdybychom nasadili léčbu hned po zjištění, mohl tady ještě být a proto apeluji na všechny, ať rozšiřují tuto léčbu všude kde se dá, aby již nikdo nemusel tak zbytečně umírat

To je opravdu mrzute. me se povedlo najit DRbylinku vcas a vylecit si rakovinu prsu. Nyni jsem scela zdrava a bez jakychkoliv rakovinotvornych nalezu. nechala jsem si to overit na magneticke resonanci. Nejvetsim sokem pro me bylo prohlaseni doktora. Ktery me nejprve ujistoval ze nador je jiz v pokrocilem stadiu a mam jedinou sanci prijit o prso a dal lecbu chamkou. Uz jsem mela celopu tu masinerii predoperacni za sebou a byl stanoven nastup na operaci. kdyz se to ve me nejak zlomilo. Proste jsem to nedokazala stravit. ledala jsem dlohe hodiny. Psala vsude kd ese vubec o rakovine psalo. Az najednou prisel email ze mam zavolat. Udelala jsem to. Domluvila nakup oleandru a dostala presny postup. Narozdil od vas jsem mela vic casu. A to zde chci rici. Pokud nekdo mate problem s rakovinou nevahejte da se lecit a cim drive tim lepe. Nedoufejte ze to odejde samo. Zazraky se nedeji i bylinky potrebuji cas k lecbe. Vyhoda teto bylinkove lecby je ta ze vam to odstranuje vsechny rakovinotvorne bunky s celeho tela. Odstraneni rakovyny jen v casti tela nestaci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 16, 2016 6:08 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
irenazlobiva píše:
To je opravdu mrzute. me se povedlo najit DRbylinku vcas a vylecit si rakovinu prsu. Nyni jsem scela zdrava a bez jakychkoliv rakovinotvornych nalezu. nechala jsem si to overit na magneticke resonanci. Nejvetsim sokem pro me bylo prohlaseni doktora. Ktery me nejprve ujistoval ze nador je jiz v pokrocilem stadiu a mam jedinou sanci prijit o prso a dal lecbu chamkou. Uz jsem mela celopu tu masinerii predoperacni za sebou a byl stanoven nastup na operaci. kdyz se to ve me nejak zlomilo. Proste jsem to nedokazala stravit. ledala jsem dlohe hodiny. Psala vsude kd ese vubec o rakovine psalo. Az najednou prisel email ze mam zavolat. Udelala jsem to. Domluvila nakup oleandru a dostala presny postup. Narozdil od vas jsem mela vic casu. A to zde chci rici. Pokud nekdo mate problem s rakovinou nevahejte da se lecit a cim drive tim lepe. Nedoufejte ze to odejde samo. Zazraky se nedeji i bylinky potrebuji cas k lecbe. Vyhoda teto bylinkove lecby je ta ze vam to odstranuje vsechny rakovinotvorne bunky s celeho tela. Odstraneni rakovyny jen v casti tela nestaci.

To jsem ráda, že jste se uzdravila. Manžel taky nešel na žádnou konvenční léčbu ale dlouho trvalo než přišli na to co mu je. Když nám onkoložka oznamovala, že ho nemohou uzdravit ale jen prodloužit život a že mu zbývají týdny až měsíce života, tak si myslela, jak z toho budeme vedle. Já už v té době byla v kontaktu s Drbylinkou a tak jsem měla radost, že máme dost času ale to jsem nevěděla, že se tak mýlí. Z týdnů bylo jen pět dní. Já jsem oleandr nekupovala, neboť ho zrovna neměli. Poslali mi recept na to jak si ho uvařit. Jestli se mi podaří ten recept sem vložit, tak ho sem dám. Tak se mi to podařilo ale skočila nahoru.
Příloha:
NOE.docx [14.16 KiB]
1934 krát


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 26, 2016 9:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Dagmara píše:
Tak vám s hlubokým smutkem oznamuji, že manžel zemřel. Od nalezení nádorů, které byly velikosti pečetního prstene, uběhl pouhý měsíc, kdy rakovinová hmota zaplnila celé břicho. Lituji, že jsem ten oleandr nenašla dřív. Stihla jsem mu ho dávat jen čtyři dny. Podařilo se nám pouze zastavit vodu co se mu neustále v břiše tvořila (zhruba litr denně) ale už nebylo dost času nádory zmenšovat. Prostě jsme začali léčbu moc pozdě, kdybychom nasadili léčbu hned po zjištění, mohl tady ještě být a proto apeluji na všechny, ať rozšiřují tuto léčbu všude kde se dá, aby již nikdo nemusel tak zbytečně umírat

To je mě líto, zvláště když víte že by to šlo a jenom nebylo dostatek času, ne vždy se dá nad osudem vyhrát, někdy je bohužel ten osud silnější.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 26, 2016 9:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Danny_70 píše:
http://www.stoplusjednicka.cz/vegetariani-ziji-nezdrave-maji-vice-psychickych-poruch-jsou-zatezi-pro-zdravotnictvi

http://www.goodmoodspoon.com/2016/02/ve ... b.html?m=1

Obdobné studie a rozpory k nim asi najdete ve vícero oblastech, ale je vždy otázkou jak a kdo tu studii dělal, zadal a platil, protože to právě ukazuje na její teoretickou objektivnost, nebo předem připravený výsledek s konkrétním zadáním.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 27, 2016 12:25 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Jarda píše:
To je mě líto, zvláště když víte že by to šlo a jenom nebylo dostatek času, ne vždy se dá nad osudem vyhrát, někdy je bohužel ten osud silnější.

Děkuji, víte manžel byl takový typický konzumní člověk a jedl jen to co mu chutnalo. Když jsem začala se zdravou stravou, tak se mi smál. Musela jsem dělat dvě jídla a když někdy zkusil nějaký můj zeleninový salát, tak mu natahovalo na zvracení, no prostě to nešlo. Největším paradoxem bylo, že byl jinak zcela zdráv (dle doktorů), neměl žádné potíže, všechny testy vpořádku a cítil se dobře. Když se pak přišlo na rakovinu, tak že mě bude poslouchat a jíst co mu řeknu ale šlo to tak rychle, že už mu nebylo pomoci. No a tak jsem tady teď sama s postiženou dcerou a připadá mi všechno tak prázdné a zbytečné a ztratila jsem chuť do života. Nejhorší je, že jsem rezignovala na zdravou stravu a cpu se čokoládou, to ale asi bude tím hrozným smutkem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 27, 2016 1:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Dagmara píše:
Děkuji, víte manžel byl takový typický konzumní člověk a jedl jen to co mu chutnalo. Když jsem začala se zdravou stravou, tak se mi smál. Musela jsem dělat dvě jídla a když někdy zkusil nějaký můj zeleninový salát, tak mu natahovalo na zvracení, no prostě to nešlo. Největším paradoxem bylo, že byl jinak zcela zdráv (dle doktorů), neměl žádné potíže, všechny testy vpořádku a cítil se dobře. Když se pak přišlo na rakovinu, tak že mě bude poslouchat a jíst co mu řeknu ale šlo to tak rychle, že už mu nebylo pomoci. No a tak jsem tady teď sama s postiženou dcerou a připadá mi všechno tak prázdné a zbytečné a ztratila jsem chuť do života. Nejhorší je, že jsem rezignovala na zdravou stravu a cpu se čokoládou, to ale asi bude tím hrozným smutkem.

Tak jistě, ta díra v duši potřebuje nějakou dobu na regeneraci, to je jasné. Ovšem člověk zde není pro to aby se litoval a utápěl v přemýšlení o tom co bylo a již nebude, ale aby se radoval z toho co ještě má a co ještě bude. Chápu že vzniklé trauma vytvoří masivní stres a je třeba ho přežrat, jinak to asi ani nejde, ale nesmí ten stav trvat dlouho a pak zase hurá zpět do života a těšit se z každé minuty která nám je zde vyměřena.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2016 2:03 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
https://www.youtube.com/watch?v=8GRwfTkrAnw

https://www.youtube.com/watch?v=WwG-Q7BYFRo

jestli uz to tady bylo tak se omlouvam \":wink:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 15, 2016 9:40 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Dobrý den,
přečetl jsem si knihu: http://www.eugenika.cz/detail/309-stan- ... ho-zivota/
není to reklama, a chtěl bych se zeptat p. Jardy.
Je to o tom že pouhou změnou myšlení (myšlenek) se můžeme uzdravit což se mi zda šílené, tzn. je to vůbec možné?Např. i z rakoviny bez doktorů, léků, doplňku stravy atd... zdá se to až zázračné....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 19, 2016 10:59 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 19, 2016 10:54 am
Příspěvky: 2
Ahojte všetci \":)\" nedávno som si pozrela dokument The Secrets of Sugar. Link tu: http://topdocumentaryfilms.com/secrets-sugar/

Myslíte si aj vy, že cukor je jed?

Veľmi rada pečiem pre celú rodinu, ale snažím sa pridávať menej cukru všade kam sa dá...len všetky recepty majú vždy nejakých 200 g a viac cukru...ale našla som stránku nejakej kuchárky http://www.lenivakucharka.sk/, podľa ktorej pečiem a vždy to všetkým chutí aj ked je tam menej cukru a to surového trstinového. Takže si postupne doma odvykáme od závislosti. \":)\"

Máte nejaké tipy čo ešte zlepšiť?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 19, 2016 3:07 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Katka - kvetinka píše:
Ahojte všetci \":)\" nedávno som si pozrela dokument The Secrets of Sugar. Link tu: http://topdocumentaryfilms.com/secrets-sugar/

Myslíte si aj vy, že cukor je jed?

Veľmi rada pečiem pre celú rodinu, ale snažím sa pridávať menej cukru všade kam sa dá...len všetky recepty majú vždy nejakých 200 g a viac cukru...ale našla som stránku nejakej kuchárky http://www.lenivakucharka.sk/, podľa ktorej pečiem a vždy to všetkým chutí aj ked je tam menej cukru a to surového trstinového. Takže si postupne doma odvykáme od závislosti. \":)\"

Máte nejaké tipy čo ešte zlepšiť?

Jiste, ze je cukr jed ...a mouka take.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 19, 2016 3:46 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
[quote="Katka - kvetinka":2b5uognl]...ale našla som stránku nejakej kuchárky http://www.lenivakucharka.sk/, podľa ktorej pečiem a vždy to všetkým chutí aj ked je tam menej cukru a to surového trstinového.[/quote:2b5uognl]
Načo dávaš do pečenia surový trstinový cukor, keď ho potom "upečieš" pri teplote pečenia ? ... \"8)\"
Rada pečieš pre celú rodinu, ale uvedom si, že také koláče sú podstatne škodlivejšie ako napr. akékoľvek čokolády typu Figaro, Orion, Študentská pečať......Tie totiž aspoň neobsahujú pšenicu (ak, tak v stopových množstvách) a margaríny, ale miesto toho nasýtené rastlinné tuky (napr. palmový, kokosový). Nemyslím, že pečieš z inej ako pšeničnej múky... Inak, niet nič horšieho pre zdravie ako rôzne bežné koláče, zákusky......proste FUJ, chutí to super, ale TO PREDSA ZA TO NESTOJÍ, aspoň teda mne nie \</div

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1091 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 73  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz