Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:23 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř úno 01, 2012 1:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
tak toto jsem vubec netusil, jak se ty skvrrny souvisejici s jatry daji odlisit od normalnich pih? podle toho ze pihy jsou tmavsi hneda a tyto skvrny svetlejsi hneda?takovych mam treba po rukou spousty ale taky mam 2 ani ne milimetrove ale cervene skvrny primo na miste ,kde jsou jatra, a presneji asi 3 cm pod solar plexusem a 3cm doprava,mam je tam uz nekolik let,myslel jsem si, ze to je parazitickeho razu,ale po paraziticke kure a kazdotydenim trojcatku se to nijak nezmenilo,jeste vic me tedy udivuje,ze jatra jsem mel pred mesicem uplne ciste,ostropestrec obcas zvykam,nedelam to pravidelne pred kazdym jidlem ale tak 5x do tydne pred snidani ano, jim jen ovo/zel orechy a patlanici, presne od 1.1(20.12 posledni ocista jater a vylezl ze me asi jeden 2mm kaminek,takze tam toho ted snad mnoho nebude

Kazdopadne mam i pomerne hodne tmavych pih a jako mladsi tak do 14-15 let jsem mel spoustu pih v obliceji, jako zrzavy lide, pak mi to zesvetlalo a ted uz jich je tam viditelnych jen par,spis skoro zadne a pirtom prave v 15 jsem zacal chlastat, tak na tom xichte to asi od jater nebylo,kazdopadne prave pak se mi zacali objevovat ty svetle na rukou, a nektere z nich pak prejdou do tmavych a nekdy nepatrne vystoupnou

On s játry souvisí skoro každý neduh na pokožce, nicméně ne tak snadno se to dá odstranit, většinou je třeba dost pečlivě hlídat vše co játra poškozuje, tedy i emoce, ale jak sem již odpovídal na jiný dotaz, hlavní je správný balanc omega kyselin.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 05, 2012 9:49 pm 
Offline

Registrován: čtv led 05, 2012 1:14 pm
Příspěvky: 4
A dají se ty pihy nějak normálně odstranit?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 07, 2012 8:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
erikaa píše:
A dají se ty pihy nějak normálně odstranit?

Při správné životosprávě se naprostá většina pih zesvětlí, nebo vytratí, je to hodně o omega 3 mastných kyselinách.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 2:54 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2011 8:58 am
Příspěvky: 16
Hezký den,
tak se po krátké odmlce zase ozývám. Těch znamének nebo pih se mi zatím nepodařilo zbavit a zdá se mi, že jich stále pomalu přibývá. Jak psala Erika, tak se mi někdy také postupně zvětšují, ale ne všechny. Přikládám fotografii břicha. Myslíte, že to bude taky poukazovat na játra? Děkuji.
Peťa


Přílohy:
0010.jpg
0010.jpg [ 29.14 KiB | Zobrazeno 27520 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 3:38 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 03, 2011 11:37 am
Příspěvky: 35
Ja som kdesi čítal, že na to je dobrý vitamín E a selén a znamienka sa tvoria z priveľa cukru v strave. Možno bude vedieť niekto konkrétnejšie povedať, mne sa to nechce hladať.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 4:27 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2011 8:58 am
Příspěvky: 16
no já právě cukry téměř nejím kvůli kandidě. maximálně někdy ovoce, ale to ráno nalačno a s ničím to nemíchám a jinak žádné sladkosti ani cukr nejím. je to fakt zvláštní.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 8:40 am 
Offline

Registrován: úte led 18, 2011 10:44 am
Příspěvky: 78
Bydliště: Praha
mě přibyla podobná znamémka po nájezdu na syrovou stravu...ale cukry jím hodně, v ovoci.

_________________
Když ti bude nejhůř, otoč se čelem ke slunci a stíny budou padat za Tebe...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 22, 2012 10:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Peťa píše:
no já právě cukry téměř nejím kvůli kandidě. maximálně někdy ovoce, ale to ráno nalačno a s ničím to nemíchám a jinak žádné sladkosti ani cukr nejím. je to fakt zvláštní.

Dost lidí mě tvrdí, že nejí cukry, pak si na nutriční kalkulačce přepočítají objektivně pár dní a s úžasem zjistí, že je všechno jinak. Každá vada těla poukazuje na nějaké deficity a rozvraty, přičemž znaménka bych z toho nevyjímal. Vemte v potaz i to, co vám píše člen davoo, což řeší plísně a ty s tím mohou také souviset.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 22, 2012 9:59 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2011 8:58 am
Příspěvky: 16
tak myslíte, že bych měla zkusit ten selen a vit. E? mimo to se chystám i na očistu jater. co se týče pokožky, tak bych u sebe našla i více problémů, takže tohle všechno by mohlo asi jen pomoct. měl byste nějaký tip, kde bych mohla selen a vit. E sehnat v dobré kvalitě a rozumné ceně? co třeba swanson a nebo je i něco bližšího? děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 11:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Peťa píše:
tak myslíte, že bych měla zkusit ten selen a vit. E? mimo to se chystám i na očistu jater. co se týče pokožky, tak bych u sebe našla i více problémů, takže tohle všechno by mohlo asi jen pomoct. měl byste nějaký tip, kde bych mohla selen a vit. E sehnat v dobré kvalitě a rozumné ceně? co třeba swanson a nebo je i něco bližšího? děkuji

Tak určitě to vyzkoušejte a ten swanson má dobré ceny, za takové zde ty produkty nekoupíte. Nicméně třeba éčko má za docela slušnou cenu Generica.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 12:50 am 
Offline

Registrován: úte kvě 03, 2011 11:37 am
Příspěvky: 35
No tak som trocha pobrúzdil internet a našiel som niečo o mole čo je už viac vystrčené znamienko a ževraj účinkuje potieranie cesnakom, lugolom, urinou, kokos. olejom, jablk. octom. Ale najviac som našiel o pečeni keď si ju začnete čistiť a detoxikovať tak sa Vám začnú tvoriť hromadne. Takže zatiaľ to je také top. Ono celkovo ani alternatíva nevie prečo vznikajú a rozprávkam o melanocytes Mudrcom neverím... Bradavice sú z baktérii, ale znamienka hmmm... Sranda, že sa ešte nezistila príčina. A ten vit E a selén by ste mali brať aj tak, keďže ho nepríjimame dostatok zo stravy. Skúste všetko naraz, určite niečo zaberie. Dajte potom echo poprípade, celkom by ma to zaujímalo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 27, 2012 8:15 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2011 8:58 am
Příspěvky: 16
davoo píše:
No tak som trocha pobrúzdil internet a našiel som niečo o mole čo je už viac vystrčené znamienko a ževraj účinkuje potieranie cesnakom, lugolom, urinou, kokos. olejom, jablk. octom. Ale najviac som našiel o pečeni keď si ju začnete čistiť a detoxikovať tak sa Vám začnú tvoriť hromadne. Takže zatiaľ to je také top. Ono celkovo ani alternatíva nevie prečo vznikajú a rozprávkam o melanocytes Mudrcom neverím... Bradavice sú z baktérii, ale znamienka hmmm... Sranda, že sa ešte nezistila príčina. A ten vit E a selén by ste mali brať aj tak, keďže ho nepríjimame dostatok zo stravy. Skúste všetko naraz, určite niečo zaberie. Dajte potom echo poprípade, celkom by ma to zaujímalo.

tak vitamín E už mám a selen si brzo objednám. takže uvidíme, co to udělá a pak se určitě ozvu \":)\" díky za radu a info


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 4:49 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2011 8:58 am
Příspěvky: 16
Jarda píše:
Tak určitě to vyzkoušejte a ten swanson má dobré ceny, za takové zde ty produkty nekoupíte. Nicméně třeba éčko má za docela slušnou cenu Generica.

Pane Jardo ještě mě napadá jedna věc ohledně těch znamének. Četla jsem si tu diskuzi o lněném oleji a jeden uživatel tam testuje různé lněné oleje. Já si kupuji nejčastěji BIO Alnaturu z dm a tato značka nebyla moc dobře ohodnocená. Hlavně kvůli tomu, že tam oleje neskladují v lednicích atd..Mě osobně ale nahořklé nikdy nepřišly. Nicméně pokud by oleje byly opravdu "špatné", nemohlo by to podpořit tvorbu těch znamének skrze játra? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2012 9:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Peťa píše:
Pane Jardo ještě mě napadá jedna věc ohledně těch znamének. Četla jsem si tu diskuzi o lněném oleji a jeden uživatel tam testuje různé lněné oleje. Já si kupuji nejčastěji BIO Alnaturu z dm a tato značka nebyla moc dobře ohodnocená. Hlavně kvůli tomu, že tam oleje neskladují v lednicích atd..Mě osobně ale nahořklé nikdy nepřišly. Nicméně pokud by oleje byly opravdu "špatné", nemohlo by to podpořit tvorbu těch znamének skrze játra? Děkuji

To patrně mohlo, hořký olej je žluklý a silně zatěžuje játra, čili to by stav mohlo zhoršovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2012 1:54 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2011 8:58 am
Příspěvky: 16
Jarda píše:
To patrně mohlo, hořký olej je žluklý a silně zatěžuje játra, čili to by stav mohlo zhoršovat.

Ještě jsem se tu dočetla jednu věc. Ohledně toho doplňování vitaminu E a selenu. Vitamín E již mám od Genericy a selen jsem chtěla objednat od Swansonu, ale v jiném příspěvku jsem se tu dočetla, že denní dávku selenu obsahují obstojně paraořechy..píšete 2-4 kusy denně. Proto se chci zeptat, jestli si myslíte, že je lepší selen doplňovat z paraořechů a nebo z kapslí? Mě se více líbí ty přírodní ořechy \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz