Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:58 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned úno 22, 2015 1:08 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Jdou mateřská znaménka nějak zlikvidovat? Manželka by měla jít na řezání a dala by přednost neinvazivní metodě


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 22, 2015 10:51 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Mnohá znaménka se dají odstranit laserem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 12, 2015 2:58 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
martina72 píše:
Mnohá znaménka se dají odstranit laserem.

Je to sic míň invazivní jako nůž,ale myslel jsem,jestli to po nějakém potírání či bylinkách neodpadne-nezmizne-samo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 26, 2015 11:56 am 
Offline

Registrován: čtv bře 26, 2015 11:52 am
Příspěvky: 10
Pokud není rakovinotvorné,, určitě bych ho nedávala pryč.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 13, 2015 3:44 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 26, 2015 2:21 pm
Příspěvky: 9
Osobně bych si ho nechala


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 26, 2015 1:20 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Jdou mateřská znaménka nějak zlikvidovat? Manželka by měla jít na řezání a dala by přednost neinvazivní metodě

Podle mě není nejmenší důvod se v tom nějak rýpat, nebo zkoušet znaménka likvidovat. Mají svůj skrytý důvod proč je máte a pokud tedy vyloženě nejde o velký puntík na blbém místě, třeba na obličeji, nezkoumat. Dost zesvětlají po úpravě stravy když vynecháte PUFA ze stravy, ale asi nezmizí úplně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2021 4:05 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 11, 2021 3:45 pm
Příspěvky: 1
Odstranění pih, mateřských znamének či bradavic - doporučení
V jedné rodině v Milevsku se dědí recept na mast, která dokáže odstranit pihy i další útvary na kůži přirozenou cestou. Asi před 20 lety jsem si takto nechala odstranit cca 10 pih a žádná z nich nedorostla či se neobjevila znovu. Nyní jsem byla na odstranění dalších 10 pih a syn na odstranění bradavice. Opět to skvěle zafungovalo. Mast se nanese na pihu, nechá se cca 10 min působit a pak se setře, to je vše. Trochu to pálí (bylinky to asi nejsou, spíš chemie). Piha pak sama odumře, vytvoří se stroupek, který se cca do 3 týdnů přirozeně vyloupne. Mně zůstaly bílé jizvičky ve velkosti pihy, někomu prý nezůstane nic. Před 20 lety jsem byla u p.Lejčara, který již nežije. Nyní to provádí paní Vlasáková (manželka vnuka p.Lejčara) tel. 704 053 503. Bere si 200,- za pihu. Mohu doporučit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2021 4:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Belindaaa píše:
Moje kožařka mi řekla, že bych si ho měla nechat preventivně odstranit.

Kožný lekár odporúči odstrániť znamienko preventívne, ak je na nevhodnom mieste (dlaň, spodok nohy) a teda je sústavne stimulované mechanicky.

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Angióm
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2021 8:48 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Od malička mám veľmi veľa znamienok, je to dedičstvo od mamy - vlastne som po nej zdedil aj katastrofálny metabolizmus/funkcionalitu nadľadviniek (kortizol) a príliš hyperaktívnu amygdalu (hlavne tú pravú). Niektoré znamienka som si dal amputovať.

Začali sa mi na hrudníku vytvárať také červené bodky (vystúpené žilky), ktoré pri mechanickom poškodení dlho krvácajú. Nedávno som zistil, že sa jedná o angiómy (zvláštne, že sa nad nimi nepozastavila kožná dr. ani imunologička, ale zrejme je to podľa nich v norme \":D\"). Príčinou je podľa niektorých doktorov toxicita medi/brómu a začínajúce problémy s pečeňou/hyperinzulinémia. Má s tým niekto skúsenosti?

https://en.wikipedia.org/wiki/Cherry_angioma

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Sestre pribudli materské znamienka
PříspěvekNapsal: pát dub 02, 2021 3:12 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Sestra má 30 rokov, žije bežným životným štýlom (k tomu nepije, nefajčí, so sladkosťami nepreháňa, a rozhodne sa neprejedá ani bežným jedlom), ale rokmi jej pribudli materské znamienka na bruchu a chrbte.
Pýtala sa doktorky že čo to môže byť, a tá jej povedala, že je to vraj "vyzrážaný pigment" z opaľovania. Nechodieva ani nechodievala do solária. Má priemerný pigment (v zime bledá, v lete sa "mierne" opáli, tak do "polohneda").
Povedala jej doktorka pravdu? Alebo sa dá ZABRÁNIŤ vzniku nových materských znamienok? Resp. nemôže byť vznik nových materských znamienok (povrchové, nie "vypuklé") prejavom nejakej choroby (nemyslím kožnú chorobu)?

Ďakujem za odpoveď.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sestre pribudli materské znamienka
PříspěvekNapsal: pát dub 02, 2021 4:13 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Xrazovy_nick píše:
Sestra má 30 rokov, žije bežným životným štýlom (k tomu nepije, nefajčí, so sladkosťami nepreháňa, a rozhodne sa neprejedá ani bežným jedlom), ale rokmi jej pribudli materské znamienka na bruchu a chrbte.
Pýtala sa doktorky že čo to môže byť, a tá jej povedala, že je to vraj "vyzrážaný pigment" z opaľovania. Nechodieva ani nechodievala do solária. Má priemerný pigment (v zime bledá, v lete sa "mierne" opáli, tak do "polohneda").
Povedala jej doktorka pravdu? Alebo sa dá ZABRÁNIŤ vzniku nových materských znamienok? Resp. nemôže byť vznik nových materských znamienok (povrchové, nie "vypuklé") prejavom nejakej choroby (nemyslím kožnú chorobu)?

Ďakujem za odpoveď.

Tak pravdu rozhodně ne protože to co řekla se týká možná pih, ale větší tmavší fleky mohou být součástí problémů v játrech nebo konkrétní parazitární zátěž. Zpravidla je možno jejich stav celkem slušně regulovat pomocí kvalitní stravy a detoxikace a pokud již nějaké nevypadá dobře a rychleji roste dají se odstranit aplikací pryskyřic tedy vlastně trvalým působením terpenů. Asi nejjednodušší metoda je použít přímo konopný výtažek ten rozehřát aby tekl nanést na znaménko v síle cca 0,5-1 mm a přelepit náplastí. Pravidelně kontrolovat a v případě potřeby přidat další vrstvu. Podobné vlastnosti má propolis ten je velice účinný, dříve se běžně používala mast ze smůly jehličnatých stromů a existují pochopitelně i další možnosti. Znaménko po nějaké době jako povyleze z pokožky, zhrubne a začne schnout a v konečné fázi se odloupne jako strup a nezůstane po něm ani jizva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sestre pribudli materské znamienka
PříspěvekNapsal: pát dub 02, 2021 5:31 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Jarda píše:
Tak pravdu rozhodně ne protože to co řekla se týká možná pih, ale větší tmavší fleky mohou být součástí problémů v játrech nebo konkrétní parazitární zátěž. Zpravidla je možno jejich stav celkem slušně regulovat pomocí kvalitní stravy a detoxikace a pokud již nějaké nevypadá dobře a rychleji roste dají se odstranit aplikací pryskyřic tedy vlastně trvalým působením terpenů. Asi nejjednodušší metoda je použít přímo konopný výtažek ten rozehřát aby tekl nanést na znaménko v síle cca 0,5-1 mm a přelepit náplastí. Pravidelně kontrolovat a v případě potřeby přidat další vrstvu. Podobné vlastnosti má propolis ten je velice účinný, dříve se běžně používala mast ze smůly jehličnatých stromů a existují pochopitelně i další možnosti. Znaménko po nějaké době jako povyleze z pokožky, zhrubne a začne schnout a v konečné fázi se odloupne jako strup a nezůstane po něm ani jizva.

Ďakujem za odpoveď.
Pán Jarda, a nedá sa to spraviť laserom?
Ak nie, tak sa to porieši tým konopným výťažkom alebo propolisom...

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sestre pribudli materské znamienka
PříspěvekNapsal: pát dub 02, 2021 6:26 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Xrazovy_nick píše:
Ďakujem za odpoveď.
Pán Jarda, a nedá sa to spraviť laserom?
Ak nie, tak sa to porieši tým konopným výťažkom alebo propolisom...

Podle doktorů ano, ale podle mě patrně ne protože tím neodstraníte žádnou příčinu vzniku těch útvarů tam jde pouze o kosmetické řešení. Navíc pokud člověk použije to co jsem psal a znaménko nezmizí tak prostě není problematické i když většinou zmizí. Sám jsem si takto zlikvidoval dvě, jedno na lokti levé ruky a druhé na pravém spánku a není po nich ani stopa. To na lokti bylo menší a vylouplo se celé naráz, to na spánku bylo poměrně velké určitě nad 2 cm a to odpadlo na první pokus zhruba ze dvou třetin a ten zbytek si dal trochu na čas, ale pak to vzdal také a odpadl stejně jako ta první část. Obě jsem měl už od malička tedy šlo skutečně o mateřská znaménka, ale postupně rostla a nutila mě na ně myslet což odpadlo s odpadnutím těch znamének.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angióm
PříspěvekNapsal: pát dub 02, 2021 11:35 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
neti píše:
Od malička mám veľmi veľa znamienok, je to dedičstvo od mamy - vlastne som po nej zdedil aj katastrofálny metabolizmus/funkcionalitu nadľadviniek (kortizol) a príliš hyperaktívnu amygdalu (hlavne tú pravú). Niektoré znamienka som si dal amputovať.

Začali sa mi na hrudníku vytvárať také červené bodky (vystúpené žilky), ktoré pri mechanickom poškodení dlho krvácajú. Nedávno som zistil, že sa jedná o angiómy (zvláštne, že sa nad nimi nepozastavila kožná dr. ani imunologička, ale zrejme je to podľa nich v norme \":D\"). Príčinou je podľa niektorých doktorov toxicita medi/brómu a začínajúce problémy s pečeňou/hyperinzulinémia. Má s tým niekto skúsenosti?

https://en.wikipedia.org/wiki/Cherry_angioma

Jsou to v podstatě nezhoubné nádory cév (angiomatóza) a kůže (neurofibromatóza) propukající jako oportunní infekce. ATB léčba je doktorům sice známa, ale otázkou zůstává příčina imunosuprese (parazitární zátěž + doprovodná virová či bacilární nákaza, biologické hodiny brzlíku, nutriční podvýživa, kontaminace těžkými kovy a zářením, atd.) a nadměrného oxidačního stresu v daném místě (již zmíněné problémy s játry a rozhozenou hormonální soustavou, k tomu opalování se a čumění do LCD monitoru), což je na telefon léčiteli celostní medicíny.

Bartonella sp. Bacteremia in Patients with Neurological and Neurocognitive Dysfunction
https://jcm.asm.org/content/46/9/2856
Evidence of a leading role for VEGF in Bartonella henselae-induced endothelial cell proliferations
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11553014/
Cherry Angiomas Associated with Bromine Toxicity and Iodine Deficiency
https://amanonmedicine.com/cherry-angiomas-bromine-iodine/
Blood-brain barrier disruption and angiogenesis in a rat model for neurocysticercosis
https://www.researchgate.net/publication/328265297_Blood-brain_barrier_disruption_and_angiogenesis_in_a_rat_model_for_neurocysticercosis
Neurofibromatosis and leprosy
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1083512/
Dilemmas in cytodiagnosis of subcutaneous swellings: mimics and look-alikes of cysticercosis
https://jcp.bmj.com/content/63/10/926

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne sob dub 24, 2021 9:55 pm, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 05, 2021 10:12 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Ja si jedno vystouple znemenko odstranil masti nazvanou black salve. Ona je tedy popisovana spise na rakovinu, ale znamenko odstranila taky. Jen jizva mi na brichu zustala. Uplne jednoduche to ale taky nebylo. Nevylouplo se samo jak se popisuje. Zustalo to viset stredem na takovem jakoby korinku a nechtelo se to pustit. Musel jsem to odtrhnout. Nekrvacelo to. Ten "koren" do hloubky me fakt prekvapil. Pak jsem to par dni uzkostlive desinfikoval. Zarostlo to a zbyla jizva. Proste takovy pokus. Na kozni formy rakoviny by mohla byt ta cerna mast ucinna. Znamenko zcernalo, zcvrklo se a nebyt toho divneho korinku, tak by odpadlo. Dalsi znamenka radeji necham na pokoji. Nemam je na blbych mistech a nemam jich nejak moc.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz