Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 8:56 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Duchovní dopady vitariánství
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2011 12:04 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
Asi většina návštěvníků tohoto fóra souhlasí s heslem "Jsme to, co jíme". Jak píše pan Jarda na hlavní stránce, živá strava mění celkové vibrace lidí, jejich životní energii a psychiku.
V poslední době začínám cítit proud pozitivní energie, který výrazně mění mojí náladu, postoj k životu a vztahy k lidem.
Zažíváte něco podobného?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchovní dopady vitariánství
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2011 2:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Hlavní změnu cítím v psychice. Od doby co jsem dramaticky omezil maso až na vyjímky (2x/půlrok když se tomu nedá vyhnout) cítím celkové zklidnění. Věřím, že stresové hormony a ostatní bordel, kterého je maso plné, se výrazně promítá i do chování konzumentů. Přijde mi, že čím víc jsou lidé masaři, tím víc jsou nervní, popudliví, vznětliví, permanentně nasraní atd. Zásadním problémem je, že si to nikdo z nich neuvědomí a nikdy nepocítí rozdíl, dokud to sám na sobě neotestuje. Ještě před >5 lety jsem měl maso min. 2x/den a existovat bez něho jsem si nedokázal představit. Teď to vidím naprosto obráceně \"8)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchovní dopady vitariánství
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2011 3:12 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
Musím souhlasit, po strave ovozelo a orechy plus kefir a patlanina se moje chování zmenilo radikálně, mám dobrou náladu i za špatného počasí a někdy samovolné pocity euforie... ale asi nejvíc tomu přikládám radikálnímu čištění jater a střev. Před touto dobou jsem byl dosti znětivý, agresivní, lehce výbušný člověk, trpěl jsem depresema a melancholii. No hlavně, že jsem musel mít svaly a žral kvůli tomu jak dobytek teď se tomu směju a i divím jak se dnešní kluci honěj zatím co kdysi já... však ono jim to potom dojde. Mě to naštěstí docvaklo vcelku brzo ve svych 22 letech jsem byl neskutečně zanešenej bordelem viz. moje první jaterní detoxikace z které jsem byl v šoku.
Mohu konstatovat, že nálada, chuť do života a dokonce lepší myšlení a logické uvažování se zlepšilo....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Duchovní dopady vitariánství
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 7:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Asi většina návštěvníků tohoto fóra souhlasí s heslem "Jsme to, co jíme". Jak píše pan Jarda na hlavní stránce, živá strava mění celkové vibrace lidí, jejich životní energii a psychiku.
V poslední době začínám cítit proud pozitivní energie, který výrazně mění mojí náladu, postoj k životu a vztahy k lidem.
Zažíváte něco podobného?

To máte pravdu, celková čistota těla se vždy promítá do čistoty myšlení a není se tedy čemu divit, že vynecháním masa a bordelu ze stravy se člověku přepnou kontrolky a celkově se z neurotické bytosti stane bytostí vyrovnanou.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 91 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz