Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:04 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 774 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 52  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2021 3:51 pm 
Offline

Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
Příspěvky: 89
Takze zas klasika. Zas sa vyjadrujes uplne mimo a vobec nie k tomu, co som pisal ja. Ja napisem, ze si uchyl, ktory vsade miesa striekanie a ty mi odpises, ze Bill Gates.
Ja napisem, ze obdivujes primitivne kmene, ale nie si schopny si odopriet vedecke poznatky a pohodlie a ty splietas cosi o elitach. Uzasne \":lol:\" To si ma fakt rozbil.

A pekne je, ako mi tvrdis, co ja povazujem za inteligenciu. Nic z toho, co si napisal, ale budiz, dostal si ma.

Na teba nadherne plati https://sk.wikipedia.org/wiki/Dunningov-Krugerov_efekt:

Dunningov-Krugerov efekt je typ poznávacej chyby, na základe ktorej menej kvalifikované osoby či osoby s nízkymi schopnosťami a kompetenciami v danej oblasti výrazne nadhodnocujú svoje schopnosti a výkon v porovnaní s ostatnými. Takíto jedinci majú väčšie ťažkosti rozpoznať svoje reálne schopnosti, čo je spôsobené hlavne nedostatkom ich metakognitívnych schopností.
Ide o uzavretý kruh: Tým, že máme málo vedomostí z danej oblasti, nedokážeme reálne vidieť svoje nedostatky a zhodnotiť svoje zručnosti v danej problematike.

Blahozelam, dotiahol si to az na diagnozu na Wikipedii \":lol:\" Mamrd... No, mamrd nie som, dakujem, ale pri troche stastie by si to mohol byt ty, kedze si mal jeden cas sexualne afery so zenami vo veku tvojej matky, cim si si nieco vynahradzal. Mozme hadat, co take to asi bolo, Oidipus \":roll:\" Co je mimochodom dalsia Wikipedicka diagnoza, gratulujem este raz!

https://sk.wikipedia.org/wiki/Oidipov_komplex


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 03, 2021 7:03 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
zvedavy píše:
Takze zas klasika. Zas sa vyjadrujes uplne mimo a vobec nie k tomu, co som pisal ja. Ja napisem, ze si uchyl, ktory vsade miesa striekanie a ty mi odpises, ze Bill Gates.
Ja napisem, ze obdivujes primitivne kmene, ale nie si schopny si odopriet vedecke poznatky a pohodlie a ty splietas cosi o elitach. Uzasne \":lol:\" To si ma fakt rozbil.

A pekne je, ako mi tvrdis, co ja povazujem za inteligenciu. Nic z toho, co si napisal, ale budiz, dostal si ma.

Na teba nadherne plati https://sk.wikipedia.org/wiki/Dunningov-Krugerov_efekt:

Dunningov-Krugerov efekt je typ poznávacej chyby, na základe ktorej menej kvalifikované osoby či osoby s nízkymi schopnosťami a kompetenciami v danej oblasti výrazne nadhodnocujú svoje schopnosti a výkon v porovnaní s ostatnými. Takíto jedinci majú väčšie ťažkosti rozpoznať svoje reálne schopnosti, čo je spôsobené hlavne nedostatkom ich metakognitívnych schopností.
Ide o uzavretý kruh: Tým, že máme málo vedomostí z danej oblasti, nedokážeme reálne vidieť svoje nedostatky a zhodnotiť svoje zručnosti v danej problematike.

Blahozelam, dotiahol si to az na diagnozu na Wikipedii \":lol:\" Mamrd... No, mamrd nie som, dakujem, ale pri troche stastie by si to mohol byt ty, kedze si mal jeden cas sexualne afery so zenami vo veku tvojej matky, cim si si nieco vynahradzal. Mozme hadat, co take to asi bolo, Oidipus \":roll:\" Co je mimochodom dalsia Wikipedicka diagnoza, gratulujem este raz!

https://sk.wikipedia.org/wiki/Oidipov_komplex

1. Hlupák hlupákom ostane, zvedavý hlupákom ostane. Prečo ? Pretože si pletieš vedu založenú NA REÁLNYCH POKUSOCH, s vedou založenou na teóriách a pokusoch, ktoré boli zrealizované len "akože", na papieri. Proti vede založenej na reálnych pokusoch, ktorá slúži v prospech obyčajných ľudí, a nie v ich neprospech, samozrejme NIČ NEMÁM, a využívam jej "ovocie".

2. Píšeš mi tu o nejakých diagnózach..... Chlapče nešťastný..... Diagnózy má podľa našej chorej vedy prakticky každý, kto nie je OVCA ako ty. Ty ale so svojim nízkym IQ neprídeš na to prečo to tak je.... Nedôjde ti, že "určovanie diagnóz", inak povedané psychických/duševných chorôb slúži často krát (všimni si, často krát, nie vždy) na to, aby človek v prípade že nie je "priemerný", a tým pádom nie je presne taký akého ho politici či majitelia štátov chcú, sa cítil vinne, alebo choro, a chcel sa z toho dôvodu čo najskôr "vyliečiť".

Myslíš si aký múdry si, pretože ovládaš niektoré pojmy...... Snažíš sa mi diagnostikovať Oidipovský komplex, pritom si totálne mimo, a mal by si sa prefackať.... Môj otec mamke ubližoval, a od veku mojich 6 rokov sme sa od neho odsťahovali, a odvtedy na ňu už ani nekričal, lebo nemal možnosť. Ty úbožiak. \":-)\" Tak aký oidipovský komplex môžem/som mohol mať, keď som nemal najmenší dôvod žiarliť na otca? Navyše keď moja mamka je takmer vo všetkom opak mňa, a keby som mal mať partnerku ako je ona (akurát mladšiu verziu, partnerku chcem už len mladšiu odo mňa), tak by som to v žiadnom prípade nedopustil? Už ma prestávaš baviť, "zvedavý", končíme...

Ďalej mi pripisuješ "Dunningov-Krugerov efekt". Neuvedomuješ si k čomu slúži, k čomu bol tento "efekt" vytvorený, vypracovaný, pretože si len vzdelaný, ale nie si ani trošku múdry. K tomu, aby sa zneužíval, aby ten kto nemá Nobelovu cenu, si nemohol dovoliť oponovať niekomu s Nobelovou cenou, a k tomu, aby ten kto nemá Phd, Csc, atď, si nemohol dovoliť oponovať tomu, kto také tituly má, inak bude hneď označený ako "ten s dunningov-krugerovým efektom", ktorého netreba brať vážne a treba ho zosmiešniť. Presne takéto OVCE ako si ty (či s nedokončenou základkou, alebo vzdelanejšie, kľudne aj s troma titulmi) hrajú mocným do karát, pretože vy ovce sa "samoochočujete", a snažíte sa "ochočiť v prospech mocných" aj ostatných ľudí (napríklad mňa).

Dávam ti domácu úlohu.... Napíš mi, akú psychiatrickú diagnózu má človek, ktorý sa odmieta podriaďovať autoritám, ktoré zneužívajú svoju moc v neprospech toho človeka, alebo v neprospech ľudstva. Ak mi napíšeš ako sa volá tá diagnóza, tak mi tým pádom napíšeš názov diagnózy, ktorú keby mal každý človek, tak žijeme v raji na Zemi.

Už je čas, aby sme my dvaja dokecali, pretože si zablúdená ovca, ktorej obrovská istota vo svoju pravdu je priamo úmerná obrovskému omylu v ktorom žije, a z ktorého tvorí myšlienky a koná skutky. Tak ti prajem, aby si niekedy miesto vedomosti (ktoré neznamenajú múdrosť) získal aj zdravý rozum. Maj sa.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2021 11:12 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Galileo Galilei s kružidlom na glóbuse, ktorého tiaž nesie roľník. Heliocentrizmus = zotročenie ľudstva.

Příloha:
zemeguľa - zotročenie ľudstva.jpg
zemeguľa - zotročenie ľudstva.jpg [ 86.85 KiB | Zobrazeno 5206 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 18, 2021 4:13 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Už dávnejšie som niekde čítal, že našu Zem obiehajú dve Slnká. Zdá sa, že je to pravda.

Příloha:
dve slnká.jpg
dve slnká.jpg [ 100.23 KiB | Zobrazeno 4929 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2021 11:10 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Podvodníci v NATIONAL GEOGRAPHIC sa pokúsili zdiskreditovať plochú Zem, ale pritom nechcene zdiskreditovali Zemeguľu.

V tomto videu .... https://www.youtube.com/watch?v=06bvdFK3vVU..... v čase 7:54 ukazujú, že vlajke (či čo to je) chýba jeden a pol prúžka, z dôvodu zaoblenia povrchu oceánu....... \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
A ako je potom možné, že horizont oceánu je viditeľne ďaleko za tou prúžkovanou vlajkou? Nebude to náhodou preto, pretože "stratený jeden a pol prúžka" vlajky je stratený len pre optiku (šošovka so svojimi fyzikálnymi obmedzeniami) ďalekohľadu, čiže je to OPTICKÁ príčina, z dôvodu, že oceán a obloha sa v limitoch optiky ZBIEHAJÚ??? ..... Jasné, že je to tak. Keby to tak nebolo, horizont oceánu by bol vo výške spodného začiatku vlajky (dolná časť červeného prúžku), a nie v dolnej časti modrého prúžku (teda o celé dva prúžky vyššie).

Příloha:
podvodníci NATIONAL GEOGRAPHIC.jpg
podvodníci NATIONAL GEOGRAPHIC.jpg [ 118.57 KiB | Zobrazeno 4857 krát ]


Přílohy:
National Geographic - PODVOD.jpg
National Geographic - PODVOD.jpg [ 87.41 KiB | Zobrazeno 4857 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Naposledy upravil Xrazovy_nick dne úte kvě 25, 2021 11:40 pm, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2021 11:39 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Ako je možné, že v nadmorskej výške 39 kilometrov je horizont v úplne rovnakej výške (kamera nainštalovaná v kapsule pripevnenej na stratosferický balón) ako v prípade horizontu v nadmorskej výške 3 metre???
Niečo také je možné LEN NA PLOCHEJ ZEMI.

Příloha:
Felix horizont 10feet.jpg
Felix horizont 10feet.jpg [ 123.05 KiB | Zobrazeno 4858 krát ]

Příloha:
Felix horizont 128000feet.jpg
Felix horizont 128000feet.jpg [ 198.35 KiB | Zobrazeno 4858 krát ]

Příloha:
felix_spolu.jpg
felix_spolu.jpg [ 99.95 KiB | Zobrazeno 4858 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2021 8:15 am 
Offline

Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
Příspěvky: 89
Xrazovy_nick píše:
Galileo Galilei s kružidlom na glóbuse, ktorého tiaž nesie roľník. Heliocentrizmus = zotročenie ľudstva.
Příloha:
Příloha zemeguľa - zotročenie ľudstva.jpg je dlouhodobě nedostupná.

ROĽNÍK \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" Že roľník!!!

To je Atlas, ty mentál: Atlas alebo Atlás (gr. Atlas/iný prepis: Atlás, lat. Atlas) bol v gréckej mytológii obor, syn Titana Iapeta a Ókeanovej dcéry Klymeny. Spolu s ostatnými Titanmi sa vzbúril proti olympským bohom. Po porážke musel za trest niesť na pleciach nebeskú klenbu.


Přílohy:
atlas.jpg
atlas.jpg [ 70.81 KiB | Zobrazeno 4850 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2021 11:38 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
zvedavý : To už fakt nemáš na čo reagovať, že? Vybral si si fakt tú "NAJDôLEŽITEJŠIU" vec..... Si totálne zbabelé hovienko, ktoré samo seba odžubáva (pretože tvoje podvedomie už vie kde je pravda, nevedelo by len vtedy, keby si mal IQ pod 80 pri tých všetkých dôkazoch s ktorými si sa oboznámil) že žijeme na Zemeguli. A ty miesto reakcií na moje posledné tri príspevky, vyberieš takúto nepodstatnú vec..... To je presne "zahmlievacia taktika", ktorú praktizuješ na sebe samom. Si ukážkovým príkladom pojmu "radšej sladké klamstvo, ako bolestivá pravda". Pretože naozaj sú len dve možnosti. Buď si hlúpy idiot s nizučkým IQ (to nie si), alebo sa vedome zaslepuješ, pretože chrániš svoje patologické ego, ktoré by nerozdýchalo, že Zem je plochá a že sme vznikli už hotoví stvorením, a nie medzidruhovou evolúciou. To obrovské množstvo dôkazov podporujúcich plochú Zem a neexistenciu medzidruhovej evolúcie môže človek s dostatočne vysokým IQ (patríš tam aj ty) ignorovať LEN Z DôVODU nadvlády patologického druhu ega nad ním samotným.
Sú to doslova NEPRESTRIELNÉ dôkazy, a aby si sa ty UCHRÁNIL PRED VEĽKÝM DUŠEVNÝM ZRANENÍM, tak si si spravil svätý grál z "mainstream vedy", ktorá slúži na zaslepenie ľudstva. Proste si odovzdal svoj zdravý rozum do rúk satanistických elít. Dôkazom je to, že aj keď vidíš tie OBJEKTÍVNE najsilnejšie dôkazy plochosti Zeme a neexistencie medzidruhovej evolúcie, nič to nezmení na tom, že ich budeš považovať za blud. PRETOŽE SI BIOROBOT. A takých ako si ty je na svete väčšina, nakoľko ľudí so zdravým rozumom (nepliesť si s vedomosťami - vedomosti môžu byť aj NEPRAVDIVÉ, viď to, čo si sa učil, alebo čomu veríš z toho, čo si nadobudol vedomosťami) je menšina.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2021 1:19 pm 
Offline

Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
Příspěvky: 89
Bla bla bla, splietaš bludy dookola.

Poukazujem na to, že tu odhaľuješ svetové konšpirácie a pritom nemáš ani potuchy, čo píšeš, lebo len kopíruješ cudzie myšlienky, ty roľník \":lol:\" Nemáš jediný svoj argument, všetko kopíruješ z konšpiračných fór a tu to predkladáš ako nezvratné dôkazy. Nedáš k tomu žiadne pozadie, nepridáš vysvetlenie, dáš tu fotku a čakáš, ako nás osvieti.
Už sa ti ani nesnažím vyvracať tvoje nezmysly, už na nich len budem ukazovať prstom a baviť sa.

Roľník \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2021 10:39 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
zvedavy píše:
Bla bla bla, splietaš bludy dookola.

Poukazujem na to, že tu odhaľuješ svetové konšpirácie a pritom nemáš ani potuchy, čo píšeš, lebo len kopíruješ cudzie myšlienky, ty roľník \":lol:\" Nemáš jediný svoj argument, všetko kopíruješ z konšpiračných fór a tu to predkladáš ako nezvratné dôkazy. Nedáš k tomu žiadne pozadie, nepridáš vysvetlenie, dáš tu fotku a čakáš, ako nás osvieti.
Už sa ti ani nesnažím vyvracať tvoje nezmysly, už na nich len budem ukazovať prstom a baviť sa.

Roľník \":lol:\"

Aké vysvetlenia "v prospech Zemegule" pridávaš ty, ty hlupák svetového rangu? VŠETKY NEOVERITEĽNÉ, KTORÉ SÚ LEN VIEROU, ale satanistickou mainstream "vedou" sú považované za fakt.
Reálne dôkazy ktoré tu postujem, považuješ za konšpirácie LEN Z DôVODU, ŽE POPIERAJÚ VÝMYSLY TVOJHO "BOHA MAINSTREAM VEDY". Si už doslova na smiech.
A argumentov mám habadej.
Môžem ich vypichnúť desiatky, ale neoplatí sa mi to, pretože si zatvrdnutý obmedzenec.

Vypichnem tu však predsalen tri veci, ktoré len idiot (bohužiaľ idiotov je väčšina ľudí na Zemi) môže ignorovať...
1. Zatmenie Slnka/Mesiaca jasne ukazuje, že Slnko a Mesiac sú rovnako veľké. Len idiot (po oboznámení sa s plochou Zemou) môže dokolečka tvrdiť, že je to LEN NÁHODA, a že v skutočnosti je Slnko vzdialené 150 miliónov kilometrov, a Mesiac 384 tisíc kilometrov od Zeme, akurát Slnko je mnohonásobne väčšie, a NÁHODOU v konečnom dôsledku sa nám javí rovnako veľké ako Mesiac. LEN IDIOT (ktorý mal možnosť oboznámiť sa s plochou Zemou, a predsa nič z toho...) SA NEDOVTÍPI, ŽE TENTO ODŽUB JE NUTNÝ NA VYTVORENIE ILÚZIE, ŽE ŽIJEME NA "ZEMEGULI", A TÁ OBIEHA OKOLO OBROVSKÉHO SLNKA.

2. Absolútne nijak necítime pohyb Zeme okolo svojej osi, ani okolo Slnka, ani jej špirálovitý pohyb, navyše mraky sa hýbu ako chcú, jeden vyššie položený ide doľava, druhý nižšie položený doprava, tretí stojí na mieste....ALE HLAVNE, ŽE SA "ZEMEGUĽA" OTÁČA ZÁVRATNOU RÝCHLOSŤOU. K tomu navyše NIKDY NEBOLO DOKÁZANÉ, ŽE SA ZEM HÝBE. ŽIADNYM VEDECKÝM VÝSKUMOM.

3. Hviezdy sú stále v rovnakom zoskupení, kedykoľvek dobre vidno hviezdy, tak v noci nájdem na oblohe malý voz, veľký voz.... VŽDY V ÚPLNE ROVNAKOM TVARE (preto ho nájdem, inak by to nešlo).... To absolútne popiera blud, že hviezdy sú vzdialené svetelné roky od Zeme, že sa otáčame okolo Slnka, okolo svojej osy, že "Zemeguľa" je naklonená (voči čomu, krista pána? Veď vesmír predsa nemá určené čo je "hore", čo je "dole"...), a ešte sa špirálovito otáča......... Len totálny ignorant s vymytým mozgom (po oboznámení sa s plochou Zemou) môže ignorovať tento fakt, že je absolútne nemožné, aby v prípade heliocentrického modelu vesmíru sme videli celé tisícročia rovnaké súhvezdia.


Lenže ty si stále nič nepochopil, zvedavý, pretože žiješ v totálnom sebaklame.
Aj by som sa ťa spýtal na to či máš vysokú školu..... ale bojím sa, že odpovieš že ju máš, a o to viac ťa budem ľutovať. Pretože ako som zistil, čím viac "školsky vzdelaný" človek, tým ČASTO KRÁT viac bez zdravého rozumu........... Veď na to slúži väčšina vysokých škôl....naučiť svojich študentov buď hlúposti/klamstvá (a s titulom tie klamstvá potom budú šíriť ďalej, "POD HLAVIČKOU" titulu = ja mám titul, ja mám pravdu, uč sa odo mňa...), alebo veci, ktoré nikdy v živote nebudú potrebovať (literatúra - nabiflované "kto čo napísal a kde žil" a podobné sračky), prípadne veci, ktoré slúžia systému, ale idú PROTI PRÍRODE (klasická medicína mimo traumatológie, bankovníctvo, atď).........

Zistil som, že ty si dookola budeš splietať to svoje - pretože "za tebou stoja autority", ktoré sú však umelo dosadené systémom, aby sa klamstvo mohlo naďalej rozširovať a udržať sa pri živote. Nebudem teda už na teba plytvať energiou. Môžem ťa len poľutovať, Zvedavý. Maj sa.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 24, 2021 3:32 pm 
Offline

Registrován: pát led 31, 2020 11:06 am
Příspěvky: 108
Matematici a fyzici, je tam niekde chyba?
https://www.placata-zeme.cz/news/cesko- ... oche-zemi/

_________________
Keď nehľadíme na veci, ktoré sa vidia, ale na veci ktoré sa nevidia. Lebo veci, ktoré sa vidia, sú dočasné; ale tie, ktoré sa nevidia, sú večné. 2. Korintským 4:18


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 26, 2021 10:28 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Encyclopedia Americana 1958

"Guľatozemci", otvorte už konečne oči. \":)\"

https://www.youtube.com/watch?v=nr9JkiPDr-s

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 26, 2021 7:42 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Plochozemec upustil od teorie plochej zeme kvoli tomuto a priznal, ze sa mylil.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 28, 2021 7:44 pm 
Offline

Registrován: úte led 23, 2018 11:37 pm
Příspěvky: 24
"Guľatozemci", otvorte už konečne oči. \":)\"
řekni, cítíš se jako věrozvěst ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 28, 2021 11:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Nah, @Xrazovy_nick sa po definitívnej porážke psychicky dekompenzoval (rozpadol) a momentálne si hľadá nové náboženstvo (zostali mu už len reptiliáni), ktorým bude obťažovať svoje okolie a bezbranných ľudí na sociálnych sieťach. Well done @Xion, toto je nepriestrelný dôkaz, Nickovi si dal poslednú ranu z milosti. \":mrgreen:\" \":mrgreen:\"

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 774 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 52  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz