Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát říj 18, 2019 5:31 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon črc 01, 2019 11:00 am 

Kdyz je podle tebe teda zeme plocha, tak jak vysvetlis, ze letaji letadla z USA napr. do Japonska opacnym smerem nez pres Evropu. A ze se letadlem napr. z LA dostanes do Tokia za kratsi cas, nez letadlem do Prahy.
Nebo jak vysvetlis, ze se da z Aljasky za chvili dostat do Ruska. To by prece neslo v pripade placate zeme, nebo tu placku spatne chapu?

PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2019 4:38 am 

Ked necitas prispevky, naco si otvaral temu? Vidno, ze nazor zmenit nechces. Ani nedavas tu moznost. Tam je diskusia u konca. V podstate si temu mal nazvat, "ja verim ze zem je plocheho tvaru, a nic to nezmeni, nepiste, lebo to nebudem citat. Iba som vam prisiel oznamit, ze verim, ze zem je plocha".

PříspěvekNapsal: pon srp 19, 2019 12:57 pm 

Mne se napriklad libi napad, ze drive byla zeme plocha, ale dnes uz je zakulacena.

PříspěvekNapsal: pon srp 19, 2019 9:01 pm 

Všichni jsou vedle.
Hmotná Země vůbec neexistuje.
Vše je iluze (Maja).
Není nic než jedno obrovské vědomí (Stvořitelovo).
My jen hrajeme hru na hmotnou realitu.

A včíl mudrujte :D :shock:

PříspěvekNapsal: stř srp 21, 2019 8:47 am 

Otvorím ešte trošku túto tému.

Nezvyknem odsudzovať myšlienky hneď, ako ich počujem a tak som sa rozhodol, že preskúmam veci aj z pohľadu Nicka.
Nuž... :)

Každá jeho teória sa ukázala ako nezmysel z vedeckého hľadiska, tak som si povedal, že sa zameriam na inú ním proklamovanú vec a to pristátie na Mesiaci a že ho režíroval Kubrick, ktorý sa k tomu mal priznať. Ono priznanie som dokonca našiel na videu a popozeral som ho viackrát, potom som si pozrel jeho rozbor od kadekoho na internete (z jedného aj druhého tábora).

Fakt je, že Kubrick tam hovorí, že to celé natočil. A to je celé. Toto sú ďalšie fakty:
- nie je to Kubrick :lol: Chlapík, ktorý to celé natáča ho niekoľkokrát nedopatrením nazve "Tom"
- Autor toho interview navádza celý čas "Kubricka", aby hovoril, čo chce počuť
- falošný Kubrick hovorí málo a keď sa zasekne v niektorom momente, autor videa mu rýchlo natlačí do úst, čo má povedať
- V neposlednom rade, vlastná dcéra Stanleyho Kubricka tvrdí, že jej otec bol príliš morálny a čestný, než aby prijal ponuku od NASA zrealizovať takýto podvod
- fotky, na ktoré sa odkazuje Nick, totiž Kubrick spolu s vedcami z NASA vznikli jednoducho - Kubrick natáčal 2001 Oddysey, kde súčasťou filmu bolo aj pristátie na Mesiaci, natáčal aj v štúdiu "NASA east". Čiže paradoxne skôr NAS pomohlo Kubrickovi filmovať jeho pristátie na Mesiaci, než Kubrick pomáhal im. Mimochodom, jeho pristátie na Mesiaci je paradoxne oveľa lepšie, kvalitnejšie a reálnejšie, než rozmazané čiernobiele zábery z prvého pristátia :) Čo sa dá pochopiť, keďže boli točené vo vesmíre.

A to je asi tak všetko, chcel som len pre upresnenie a dúfajme, že si to Nick prečíta, že treba overovať dôkazy a nevyberať si len to, čo pasuje viere človeka (úprimne, keď som pozeral to interview, povedal som si "A doprdele, ten Nick mal snáď pravdu!", než som našiel materiály, ktoré vysvetlili, že to je fake Kubrick)
Že boli Američania na Mesiaci netuším, tvrdiť na 100% to nebudem, ale Nickove dôkazy o tom, že to bol fake mi prídu stále slabé a také "čo baba chcela, to sa babe prisnilo"

PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2019 10:53 am 

zvedavy píše:
... tak som si povedal, že sa zameriam na inú ním proklamovanú vec a to pristátie na Mesiaci a že ho režíroval Kubrick, ...

Dobrý :-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]