Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát čer 23, 2017 4:02 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1017 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned bře 19, 2017 2:39 pm 
Administrátor
Administrátor

Dagmara píše:

Kamarád to měřil v Brně v den kdy se to objevilo a nenaměřil nic, tedy předpokládám že tentokrát to opravdu není velký problém.

PříspěvekNapsal: sob dub 15, 2017 7:09 pm 

Dagmara píše:

nevím jestli na RTG v nemocnici nejste vystavena větší radiaci než kterou by někdo měřil ve chvíli kdy se stala nějaká údajná utajená nehoda! :idea:
Dokonce zkoumali a bádali Japonce kteří žili v době výbuchu jaderných bomb v Hirošimě a Nagasaki ve vzdálenosti (již nevím přesně kolik to bylo kilometrů) od epicentra a těšili se velice dobrému zdraví a dožívají se vysokého věku. Takže určitá radiace může být i prospěšná! :idea: Na kolik jsme denně vystaveni radiacím a záření z vesmíru či jiným ,,nehodám,, o kterých ani nevíme a nikdo je neměří a trápí Vás to? :idea: Negativní myšlení a stres lidi zabíjí rychleji než radiace :!: :idea:

a jedna na pobavení. Už i vědci se začali zabývat ,,nekvalitou,, česneku a chtějí nám ,,pomoci,, od peněz z peněženek :!: :idea: :mrgreen: :lol:
https://video.aktualne.cz/dvtv/superbak ... position-1

PříspěvekNapsal: ned dub 23, 2017 10:15 am 
Administrátor
Administrátor

Nickname píše:
nevím jestli na RTG v nemocnici nejste vystavena větší radiaci než kterou by někdo měřil ve chvíli kdy se stala nějaká údajná utajená nehoda! :idea:
Dokonce zkoumali a bádali Japonce kteří žili v době výbuchu jaderných bomb v Hirošimě a Nagasaki ve vzdálenosti (již nevím přesně kolik to bylo kilometrů) od epicentra a těšili se velice dobrému zdraví a dožívají se vysokého věku. Takže určitá radiace může být i prospěšná! :idea: Na kolik jsme denně vystaveni radiacím a záření z vesmíru či jiným ,,nehodám,, o kterých ani nevíme a nikdo je neměří a trápí Vás to? :idea: Negativní myšlení a stres lidi zabíjí rychleji než radiace :!: :idea:

a jedna na pobavení. Už i vědci se začali zabývat ,,nekvalitou,, česneku a chtějí nám ,,pomoci,, od peněz z peněženek :!: :idea: :mrgreen: :lol:
https://video.aktualne.cz/dvtv/superbak ... position-1

To je pravda, spěchat a být vyplašený likviduje jak tělo i ducha, základem zdraví je klid, nakonec mniši jsou zářným příkladem toho že mohou jíst i docela blbě, ale zdraví mají většinou v pořádku.

PříspěvekNapsal: sob dub 29, 2017 5:52 pm 

Citace:
Dagmara :arrow:

2 dny starý rozhovor...pro paní Dagmaru od času 5:17 až 6:26 :wink:
zajímavé shlédnout do konce 8)

https://video.aktualne.cz/dvtv/cernobyl ... 5900fea04/

PříspěvekNapsal: sob dub 29, 2017 6:04 pm 

Nickname píše:
Citace:
Dagmara :arrow:

2 dny starý rozhovor...pro paní Dagmaru od času 5:17 až 6:26 :wink:
zajímavé shlédnout do konce 8)

https://video.aktualne.cz/dvtv/cernobyl ... 5900fea04/

Děkuji, jen jsem chtěla vědět jak to je, neboť se šířily fámy a vím, že se málokdy člověk dozví pravdu. Můj dotaz byl tak myšlený, abych mohla říct ostatním, aby nepanikařili. U nás začali kupovat jodové tablety a běžely fámy, že jsou ty tablety všude vyprodané. Znáte to, prostě hysterie z neznalosti.

PříspěvekNapsal: pon kvě 15, 2017 3:48 am 

Jarda píše:
janin píše:
Nápoj som si dopriala včera a dnes ráno.Bude asi naozaj hĺbkový čistič.Spustili sa chrípkové príznaky,teplota 38.5°C,je možné,že by to až tak pôsobilo?

Tak fungovat určitě bude, je v něm samá dobrota, nicméně jedno upozornění by zde bylo vhodné s petrželí velice opatrně, ve větších dávkách zrovna bezpečná není.

Detoxikační koktejl - začnětě zdravě svůj den
http://suprememastertv.cz/zdraviasport1 ... ejl_cz.flv

Kombinace okurky a celeru:
vznikne velmi zásaditý efekt
spousta bílkovin (celer obsahuje 18 aminokyselin)
vyrovnává hladinu cukru v krvi

petržel - čistič krve
koriandr - pomáhá s těžkými kovy a toxiny
zázvor - protizánětlivý
citron - zásaditý, čistí ledviny

Velmi zásadotvorný nápoj, čistí orgány a krev, detoxikuje. Složky rozmixujte nebo odšťavněte.

Kolik čeho mohu použít? Dává se do nápoje nať, že je tak zelený?
Moc děkuji.

PříspěvekNapsal: sob kvě 20, 2017 4:21 am 

https://www.youtube.com/watch?v=ghSiOIS3r-I
kdo se ještě bojí cholesterolu ať si poslechne jeho funkci v těle. Já to tak hezky vysvětlené ještě neslyšel a to se ho dávno nebojím 8)
Je tím pádem jasné proč se s ním tak straší :!: :mrgreen:

není absint jako absint, ten správný může být i lékem :idea:
https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10017 ... ch-basniku

a zde ještě bonusové video, které Vám potvrdí jakou moc můžou mít bílé pláště :!:
https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10017 ... ie-absintu

PříspěvekNapsal: sob kvě 20, 2017 9:59 am 

,,PH organismu může být od nuly do 14" ,,Je třeba mít PH aspoň 7,5" To první bude doufám špatný překlad. To druhé- škoda, že to nevysvětlil blíže. Docela by mě zajímalo jak a kde to změřil. Ještě cosi mě tam vyloženě trklo, ale už jsem zapomněl co to bylo. :-)

PříspěvekNapsal: sob kvě 20, 2017 10:11 am 

kov píše:
,,PH organismu může být od nuly do 14" ,,Je třeba mít PH aspoň 7,5" To první bude doufám špatný překlad. To druhé- škoda, že to nevysvětlil blíže. Docela by mě zajímalo jak a kde to změřil. Jak by se sklo ze soli dostalo do žil,aby tam mohlo ,,poškrábat stěny" ? Je to celé nějaké divné. Příjde mi, že mluví jak léčitel po 2 týdnech praxe. :-) Nebo jak tam mluví o tom, že chtějí stáhnout vitamin C z oběhu a že bude jen na předpis. Navíc jen umělý, který je neúčinný. Přírodní je nějaký v prodeji? Pokud je umělý neúčinný, proč by ho stahovali? Naopak jim to musí vyhovovat. Jen at lidi kupují! Nedává to logiku.

PříspěvekNapsal: sob kvě 20, 2017 11:29 am 

kov píše:
kov píše:
,,PH organismu může být od nuly do 14" ,,Je třeba mít PH aspoň 7,5" To první bude doufám špatný překlad. To druhé- škoda, že to nevysvětlil blíže. Docela by mě zajímalo jak a kde to změřil. Jak by se sklo ze soli dostalo do žil,aby tam mohlo ,,poškrábat stěny" ? Je to celé nějaké divné. Příjde mi, že mluví jak léčitel po 2 týdnech praxe. :-) Nebo jak tam mluví o tom, že chtějí stáhnout vitamin C z oběhu a že bude jen na předpis. Navíc jen umělý, který je neúčinný. Přírodní je nějaký v prodeji? Pokud je umělý neúčinný, proč by ho stahovali? Naopak jim to musí vyhovovat. Jen at lidi kupují! Nedává to logiku.

Tak ako hovoríš.

PříspěvekNapsal: ned kvě 21, 2017 1:23 am 

To se jenom Dr. Lenard Coldwell rozparádil víc než je zdrávo. O soli se dosud hovořilo pouze v tom smyslu, že krystalizuje a poškozuje stěny cév.

www.protiproud.cz
www.svobodny-vysilac.cz
Citát: "Regulační legislativu pro léčivé rostliny člověk potřebuje asi jako bobr potřebuje na břicho přišít nafukovací kolo."

PříspěvekNapsal: ned čer 11, 2017 3:43 am 

https://www.youtube.com/watch?v=uBQWTP4 ... e=youtu.be

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1017 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]