Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 28, 2017 9:50 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob dub 15, 2017 9:43 pm 

SemTamTuPrídem píše:
Na co teda cakas ? Ak byvas v 2 a menej izbovim byte, ciastocne chapem ze to zaberie dost miesta... Oprety v rohu steny mi zabera 66x97cm plochy. Ale za nic by som ho nemenil...

přesně, zatím to místo hledám :oops: :wink: o věcičce už vím přinejmenším 2 roky a určitě to musí být super :P 8)

PříspěvekNapsal: ned dub 23, 2017 10:28 am 
Administrátor
Administrátor

Nickname píše:
určitě dobrá věcička, taky už se na ni chystám pár let, jelikož s páteří mám velice dobré osobní zkušenosti.
Od páteře taky začínají zdravotní potíže a stavy, které lidi dovedou k lékařům Tabletkářům a pak už jedete šupem z kopce :!: :roll: Taky zkušenost životní, kdy jeden známý se ,,léčil,, dlouhá léta se srdcem a bral pilulky a byl problém v páteři :!: :roll:

To máte plnou pravdu, lékaři se sice tvrdě perou o své výsadní právo stanovit diagnózu a léčbu již i na úrovni vlád, nicméně jim tak nějak uchází skutečnost, že veliké procento jejich závěrů je hrubě mimo a nastavená léčba v lepším případě k ničemu v horším i škodlivá. Pokud tedy chtějí to výsadní právo neomylnosti musí se tak i chovat a mít ty neomylné výsledky, pak je nikdo nebude obcházet a chodit za šarlatány, kteří se mnohdy řídí pouze selským rozumem a odhadnou to mnohdy i lépe. Netvrdím že je to pravidlo, ale prostě si asi obě strany musí přiznat své omezené možnosti a v přístupu ke klientovi vycházet zásadně z jasného pravidla "především neškodit".

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]